Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Annyit tudok hogy ki nem lesz OC. A kinti fórumokat olvasgatva a legtöbben arra tippelnek, hogy Norv Turner lesz/legyen az OC. Namármost, ha őt akarják, akkor ő biztos, hogy nem lesz. 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
A QB helyzetnek örülök, Kiffin meg viccnek is rossz... a Seattle-nek is túl jól megy már, ha őt akarják.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ez ami kezdi basszni a csőröm:

Bills have been granted permission to interview Jags coordinator Mel Tucker for their DC position. Jets Mike Pettine also a candidate

2 napja sincs HCjük, máris nyomulnak coordinator fronton...nálunk meg néma kuss és hullaszag...

Kiffin viccnek is rossz...Rolni
Kiffint egyértelműen poénnak szántam!Gondoltam ha már nincs hír amin zúgolódjunk legalább röhögjünk egyet! 😊



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez ami kezdi basszni a csőröm:

Bills have been granted permission to interview Jags coordinator Mel Tucker for their DC position. Jets Mike Pettine also a candidate

2 napja sincs HCjük, máris nyomulnak coordinator fronton...nálunk meg néma kuss és hullaszag...

Kiffin viccnek is rossz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
DA nyilatkozata alapján Palmer marad 2013-s szezonra és Pryor a #2 qb.

 www.rotoworld.com/player/nfl/6757/terrelle-pryor



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Amúgy ha már megy a poén szintű találgatás (sajnos a valós hírek helyett) és felmerült nem egyszer az egyetemi edző felhozás!
Mit szólnátok a mi jó öreg Lane Kiffinünkhöz! 😊 Amúgy aszem a Seattle-nél felmerült a neve,mint OC jelölt.
WCO-tól szóval nekünk nem lenne váltás!



több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Chip Kelly milyen fajin lenne OC-nek nálunk 😀

Teljhatalmat kapna az O-ban szerintem és akkor jöhetne a Pryor time 😀Bruce
Szerintem csak ideig óráig lenne működőképes,max egy évet.S amikor már lenne elég film róla akkor derülne csak ki igazán,hogy okés vagy sem.
Részünkről egy ilyen betli nem fér most bele.
Mondom mindezt annak ellenére,hogy TP time-t ide de azonnal fun vagyok.
Amúgy meg Kelly döntött,marad az Oregonnál.Cubehead
Addig sem lenne!
1.Az NFL védelmek gyorsak, mind gyorsak. Ez az NCAA-ben nem mondható el!
2.Az NFL-ben nehezebb megnyerni a frontokat
3 megunná egy év után...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Chip Kelly milyen fajin lenne OC-nek nálunk 😀

Teljhatalmat kapna az O-ban szerintem és akkor jöhetne a Pryor time 😀Bruce
Szerintem csak ideig óráig lenne működőképes,max egy évet.S amikor már lenne elég film róla akkor derülne csak ki igazán,hogy okés vagy sem.
Részünkről egy ilyen betli nem fér most bele.
Mondom mindezt annak ellenére,hogy TP time-t ide de azonnal fun vagyok.
Amúgy meg Kelly döntött,marad az Oregonnál.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Chip Kelly milyen fajin lenne OC-nek nálunk 😀

Teljhatalmat kapna az O-ban szerintem és akkor jöhetne a Pryor time 😀
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ne keresd, pont azért puffog, h nincs semmi hír 😊Rolni
thx
munka után nem jött át elsőre de így oks 😊



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ne keresd, pont azért puffog, h nincs semmi hír 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Bruce

Lemaradtam,kifejtenéd ezt most!Akárhogy is kerestem nem találom.
Előre is köszönöm!!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De legalább egy név lenne, hogy tárgyalunk valakivel. De semmi, lófasz. Nagyon kíváncsi leszek hogy mi lesz itt, de nem sok jót remélek.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ilyen izgalmas wild card kör után csodálkozol kolléga????? 😮 😕
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nihil!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
nagyon várom, hogy FA-n ki lesz akit elhozunk nonameként, aki később bejön mint Wheeler.Amadeus91
nagyon várom, hogy FA-n ki lesz akit elhozunk nonameként, aki később bejön mint Wheeler.Amadeus91
Hát arra sokáig kell várni, mert ugye az csak a szezon során derül majd ki.
Én sokkal jobban várom az OC személyét, majd hogy kit tartunk meg és a draftot. Bár még ezek is messze vannak.Bruce
az OC annyira nem azért, remélhetőleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
nagyon várom, hogy FA-n ki lesz akit elhozunk nonameként, aki később bejön mint Wheeler.Amadeus91
Hát arra sokáig kell várni, mert ugye az csak a szezon során derül majd ki.
Én sokkal jobban várom az OC személyét, majd hogy kit tartunk meg és a draftot. Bár még ezek is messze vannak.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
nagyon várom, hogy FA-n ki lesz akit elhozunk nonameként, aki később bejön mint Wheeler.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az mindenesetre biztos, hogy tavaly ilyenkor mi voltunk az egyik, ha nem a legrosszabb cap helyzetben lévő csapat és azért idén ez akár melyik számítást nézzük nem így lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez jóval több mint amivel én számoltam eddig.

Nekem ez kicsit gyanús, de legyen nekik igazuk!

A 2012-es roll over nélkül írják a 19,5M-t. Nekünk elvileg 6M körül lesz a roll over. Az 25,5M cap space-t jelentene minden pucolás előtt.

Az én számolásom szerint roll over után lesz 16.082.386 cap space-ünk. Ebben nálam már benne van pl Seymour dead money-ja is. Ez majd 10M különbség, amit azért nem értek, mert a szerződés számokat sok esetben tőlük vettem. Azt például tudom, h ők Kelly 2012es módosításával nem frissítettek...lehet ilyenek vannak még benne...

A könnyű megtakarításokról már beszéltünk (DHB, TK)...majdnem plusz 10M cap hely.
Ha nekik van igazuk 35,5M cap space-el vághatnánk bele az offseasonbe. Az azért komoly lenne, mert akit akarunk visszahozhatnánk, nem csak kuka FAket igazolhatnánk...

Támadó capnek 50.115.878.-at ír.
Ha én szétszedem a táblázatomat 50.819.749-et kapok O-ra. Eltérés 703.871.

Védelemhez ők 43.588.500-at írnak, nálam 45.914.250 van. Eltérés 2.325.750 ennek jórésze lehet a Kelly szerződés módosítás (1.725.000).

És nekem még van 6.233.333 STre (Condo, Jano), amit ők nem tudom hova raktak...Vagy sehova, vagy ez kellene, h az eltérést adja a totál cap és az O+D cap között...
Ezzel az a gond, h náluk az eltérés 7.775.521 nem pedig az ST playák cap terhével azonos összeg. Ez a 7,7M inkább a dead money lesz, ami nálam 7.950.282, de akkor továbbra is kérdés, hol van az a 6M az ő számításukban...

Mondom mégegyszer, remélem nekik van igazuk, de nem hiszem, h jó ez a szám...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/

Elvileg 19,5M cap space-nk van.Erre jön még majd rá várhatóan a tisztogatás által felszabadul összegek.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
As I reported earlier this week, continue to hear Dave Caldwell (ATL) has great shot at Jags GM job with Greg Roman (SF) top choice as coach

Ez alapján Mike Mularky munka nélkül marad. Őt is fel lehet tenni a potenciális OC jelölt lisára sztem...Rolni
Kicsit utána néztem és szvsz nem is rossz opció!
Van tapasztalata, alapvetően WCO-t tól,kiegészítve no huddle-l.Valamint ami még pozitív,hogy nem egy mobilis QB-val dolgozott már.

 www.pro-football-reference.com/coaches/MulaMi0.htm



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Azért nem volt népszerű mert nem táncolt úgy mint a többi majom. Mindig is úttörőnek számított. Én ezért tisztelem és nem érdekel, hogy emiatt szarabb a csapatnak most. A 70-es 80-as években meg ők voltak az istenek. Erről ennyit.

Majd ha itt is a táncoló, bólogató kutyák lesznek a csapat élén, akkor elindulunk a felemelkedés útján.

Egyébként akkor is mondtam, meg most is mondom, hogy nagyon jó volt nekünk hogy Al volt itt, mert rá lehet fogni mindent még egy jó ideig a szar szereplés miatt. Bruce
Szerintem részben félre értettél Bruce.
Minden tiszteletem AL Davis-é.Nem sokan büszkélkedhetnek ilyen karrierrel,mint amilyen az övé.Mind edző,mind tulaj hatalmas érdemei vannak.A ligával kapcsolatosan tevékenykedéseiről már ne is beszéljünk.
Ami ezen felül külön tetszik még,hogy nem tömeg ember volt (írtad Te is).Személy szerint én sem bírom az ilyeneket.
Viszont az is tény,hogy ebből kifolyólag sokan nem kedvelték,főleg a vége felé.S az is tény,hogy most ennek az utóhatását érezhetjük.

Mondjuk különösebben nem zavar.Hisz aki csak "felszínes" ellenszenv alapján nem akar ide jönni edzőnek az ne is jöjjön!Aki meg ide jön az úgy is átérzi a hely,csapat lényegét.
S mint ismeretes aki egyszer RAIDERS volt az öröké az.

Plusz amúgy is én is azon a véleményen vagyok amit írt Rolni is.RM rendbe teszi a cap-t és 2-3év múlva újra zúzunk.
S akkor aztán meg pláne el lehet menni a P-be a fintorgóknak,stb.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
As I reported earlier this week, continue to hear Dave Caldwell (ATL) has great shot at Jags GM job with Greg Roman (SF) top choice as coach

Ez alapján Mike Mularky munka nélkül marad. Őt is fel lehet tenni a potenciális OC jelölt lisára sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk Davis is zsidra volt, de ő mégis valahogy máshogy csinálta és ezért is utálta mindenki.