Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
ezen már tényleg csak röhögni lehet, mekkora barom ez: 😀

"At that point, McClain was asked to sign the citation, and he wrote in the space for the signature, “F–k y’all.”

Officers asked McClain to put his real name on the ticket, and McClain answered, “That is my name.” At that point, McClain was arrested for providing a false name.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/09/rolando-mcclain-im-falsely-accused-corrupt-cops-are-out-to-get-me/

I’m falsely accused of everything,” McClain said. “It’s corrupt. It’s terrible.”deyell
ezen már tényleg csak röhögni lehet, mekkora barom ez: 😀

"At that point, McClain was asked to sign the citation, and he wrote in the space for the signature, “F–k y’all.”

Officers asked McClain to put his real name on the ticket, and McClain answered, “That is my name.” At that point, McClain was arrested for providing a false name.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/09/rolando-mcclain-im-falsely-accused-corrupt-cops-are-out-to-get-me/

I’m falsely accused of everything,” McClain said. “It’s corrupt. It’s terrible.”deyell
Szerintem azért nem mondta meg a nevét mert nem tudja. :/
Feltételezem, hogy az írás olvasás számolás kombó se megy zökkenőmentesen. Talán 10ig el tud számolni az ujjaival de tovább...? Órát meg feltételezni sem merem, hogy ismeri és tudja használni mert ahhoz ugye kell ismerni a számokat is legalább 60ig.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Taylor Lewan nem jön ki a draftra és egész jó esély van rá, h Jake Matthews is marad.

Ez akkor fontos lehet, ha 1\3nál benn van még Joeckel. Nagyban növelheti a trade lehetőségét...
St. Louis például eléggé rá van szorulva egy LTre, de Joeckel nem nagyon csúszik Philli, SD hálón át...

Kwame Geathers viszont kijön. 6'5 355 NT. 4.-5. körben szívesen látnám hozzánk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Keller után lehet érdeklődni, de bankot nem kell robbantani, főleg, ha Myers occóért visszajön

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
" Oaklandben kapósak lesznek az 55-ös számú F-ck y'll mezek."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Landry-t és Kellert kikukázhatnánk a Jets-ből.Amadeus91
Landry kapós lesz pláne most, hogy megműtötték az Achillesét és nem sérült meg a szezonban, pláne még Pro Bowler is lett, Keller pedig egy jó elkapó TE, jó korban is van és tagelni egyiküket sem fogjuk szinte tuti.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
létezik, hogy a két kulcspozícióra a történelem 2 legsötétebb 1. körös játékosát sikerült...

Landry-t és Kellert kikukázhatnánk a Jets-ből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ezen már tényleg csak röhögni lehet, mekkora barom ez: 😀

"At that point, McClain was asked to sign the citation, and he wrote in the space for the signature, “F–k y’all.”

Officers asked McClain to put his real name on the ticket, and McClain answered, “That is my name.” At that point, McClain was arrested for providing a false name.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/09/rolando-mcclain-im-falsely-accused-corrupt-cops-are-out-to-get-me/

I’m falsely accused of everything,” McClain said. “It’s corrupt. It’s terrible.”

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olyan nem nagyon van, hogy paycut...

CP esetében az egyetlen fegyver RMék kezében az, h már nincs garantált tétel a szerződésében, így cut esetén már nem kap zsetont. Dead money marad bőven, de nála nem csapódik le újabb pénz, mert bonust már megkapta. Nála arról lehet esetleg tárgyalni, hogy a 2013-2014es szezonra garantáltá tesznek tételeket, ha csökkentésbe belemegy, de ez is necces. Sima átalakítás meg a következő éves elbocsátást teszi mégdrágábbá cap szempontból...

DMC nem nagyon alakít vszeg, hiszen utolsó éve. Vele hosszabbítani lehet és akkor köv évekre szétkenni SBként a mostani nagy tételt. Persze kérdés, h DMC belemegy-e olyan hosszabbításba amit elétesznek. Várhatóan RM nem rak elé top RB fizut. Kérdés az is, h egyáltalán benne van-e ő a hosszútávú tervekben? Kérdés az OC szeméje is, mert sztem ha ZBS marad DMC tuti lelép köv szezon végén...

DHBnél is a hosszabbítás lehet opció, bár ott a sima cut is elég egyértelmű megoldás lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
nagyon remélem, hogy CP és DMC is belemegy a pay cutba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Fasz!

Remelem repul hamar!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders could restructure the contract of WR Darrius Heyward-Bey in order to have some salary cap relief.

The Oakland Raiders could look to trade RB Darren McFadden if they were able to receive a second or third-round draft pick in return. The Raiders currently do not have a second and fifth-round pick in the 2013 NFL Draft. McFadden could also be asked to take a pay cut.

Oakland Raiders QB Carson Palmer will likely restructure his contract for the 2013 season.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát igen,, most akartam én is beírni, de már látom megvolt.

Na így akkor aztán sokan ugranak érte hogy had cseréljék el velünk!
Igazi pöcsfej ez a gyerek. Ha tényleg csak annyi energiát fektetne bele az amerikai fociba (de állítom neki is a Raiders-szel van baja), mint a rendőrségi ügyeibe, akkor nagy karrierje lehetne.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
"Rolando McClain was arrested today in Alabama after providing a false name to a police officer who pulled the linebacker over due to a window tint violation. McClain bonded out of jail later."

game over

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000124013/article/rolando-mcclain-arrested-on-windowtint-lying-to-cops-charges

kommentek:
"Window-tint violation??? Then he gives a false name?? How stupid is this guy?"

"As long as he didn’t use Ron Mexico, we can establish that he has at least 25% of a brain."

"This dude can’t get out his own way. What’s next? In other news, Rolando McClain’s shadow has inexplicably seperated itself from his body and punched a pregnant woman who just survived cancer in the face…."

"This is a good example why Reggie needs to clean house with these overpaid losers and find players that want to play football for a reasonable salary. Rolando McClain is overpaid and overrated...."

"For his Rolando McClain’s 3 year career, he has 1 INT, 1 forced fumble, and 2 arrests. A total loser"

legutolsón elsírtam magam 😂
Amadeus91
Sok mindent el lehet viselni de ha ilyenekkel azonosítják a Raiderst az több mint megalázó. Szar beismerni még egy első körös bustot, de könyöröm basszuk ki mert ez szánalmas


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"Rolando McClain was arrested today in Alabama after providing a false name to a police officer who pulled the linebacker over due to a window tint violation. McClain bonded out of jail later."

game over

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tyqloez92s3cuxqtz3j9
Rolando McClain suspected of lying to cops, illegal tint
Authorities say Oakland Raiders linebacker Rolando McClain bonded out of jail after being arrested on charges of violating rules on car window tint and trying to lie to police about his identity.


kommentek:
"Window-tint violation??? Then he gives a false name?? How stupid is this guy?"

"As long as he didn’t use Ron Mexico, we can establish that he has at least 25% of a brain."

"This dude can’t get out his own way. What’s next? In other news, Rolando McClain’s shadow has inexplicably seperated itself from his body and punched a pregnant woman who just survived cancer in the face…."

"This is a good example why Reggie needs to clean house with these overpaid losers and find players that want to play football for a reasonable salary. Rolando McClain is overpaid and overrated...."

"For his Rolando McClain’s 3 year career, he has 1 INT, 1 forced fumble, and 2 arrests. A total loser"

legutolsón elsírtam magam 😂

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
OFF:
bele-bele néztem a ND-Bama döntőbe, Te'o miatt, hát gyerekek... többet ne írják hozzánk mockba.Amadeus91
én is leszedtem, hogy megnézzem milyen az idei nagydöntő...Hát az ND védelemben amennyi missed tackle volt...
| a második negyedig néztem, beletekertem és láttam, hogy az eredmény hasonló, így ki is lőttem inkább. |

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Megvan az új Jaguar GM...elvileg nemsoká jöhet a HC menesztés...lehet rá (is) vártunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
bele-bele néztem a ND-Bama döntőbe, Te'o miatt, hát gyerekek... többet ne írják hozzánk mockba.Amadeus91
nem lattam csak olvastam, h szar meccse volt...akik szeretik persze rogton mondtak, h 1 meccsbol nem szabad kiindulni...
en eddig se akartam ot...Rolni
ha szereted, ha nem, teljesen alap dolgokat nem lehet elintézni annyival, hogy rossz meccs. (missed tackle hegyek, teljesen rosszul olvasta az offense-t, botrányos zónázás..) komolyan olyan szint, mint amit Rolandunk produkált Cincyben azzal a bizonyos rossz lyukra futással.Amadeus91
Én eddig sem értettem miért olyan nagy szám, csak a 7 INT, ami kimagasló.
Egy jó 3-4-ben jó lehet, de hozzánk semmiképp nem jön szerintem.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
bele-bele néztem a ND-Bama döntőbe, Te'o miatt, hát gyerekek... többet ne írják hozzánk mockba.Amadeus91
nem lattam csak olvastam, h szar meccse volt...akik szeretik persze rogton mondtak, h 1 meccsbol nem szabad kiindulni...
en eddig se akartam ot...Rolni
ha szereted, ha nem, teljesen alap dolgokat nem lehet elintézni annyival, hogy rossz meccs. (missed tackle hegyek, teljesen rosszul olvasta az offense-t, botrányos zónázás..) komolyan olyan szint, mint amit Rolandunk produkált Cincyben azzal a bizonyos rossz lyukra futással.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
bele-bele néztem a ND-Bama döntőbe, Te'o miatt, hát gyerekek... többet ne írják hozzánk mockba.Amadeus91
nem lattam csak olvastam, h szar meccse volt...akik szeretik persze rogton mondtak, h 1 meccsbol nem szabad kiindulni...
en eddig se akartam ot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
bele-bele néztem a ND-Bama döntőbe, Te'o miatt, hát gyerekek... többet ne írják hozzánk mockba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem sem igazán arra várunk, hanem valamelyik PO csapat emberével megy a tárgyalás a háttérben. Lehet pont a Green Bay-jel!

De majd kiderül, csak kurva idegesítő, hogy nem lehet tudni semmit...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
Szerintem a Senior Bowlon megnézik, hogy megy házon belül a playcalling, szóval addig nem is nagyon fognak OC után nézni.
Viszont így szinte csak SB csapatok edzői maradnak majd...BMG
az nem baj. Mondjuk egy Pats QB coach lehet tudna újat mutatni itt.Amadeus91
JMDt én semmire nem kérném, hogy bármit is mutasson. Bár sokan szeretik, én egy idiótának tartom.

A Senior Bowlon szűkített erősen a playbook (szabályok miatt is, egyébként is). Ott nagyon nehéz felmérni ilyesmit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem a Senior Bowlon megnézik, hogy megy házon belül a playcalling, szóval addig nem is nagyon fognak OC után nézni.
Viszont így szinte csak SB csapatok edzői maradnak majd...BMG
az nem baj. Mondjuk egy Pats QB coach lehet tudna újat mutatni itt.Amadeus91
Hát nem tudom... Passz játékkal nem nagyon volt itt gond szerintem. Lehetne még fejlődni persze, de valami olyan ombre kéne aki feltámasztaná a futást mondjuk egy jó kis PBS-el. 😛 Én Saundersnek örülnék, ha van benne tényleges/valós ráció (persze csak akkor ha nem tudunk szerezni valami übermenő OC-t). Ha egyetemi edzők is szóba jöhetnek akkor én jobban örülnék Alnek... Azért nem ártana egy minimális NFL rutin a kócs sztaffban.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Szerintem a Senior Bowlon megnézik, hogy megy házon belül a playcalling, szóval addig nem is nagyon fognak OC után nézni.
Viszont így szinte csak SB csapatok edzői maradnak majd...BMG
az nem baj. Mondjuk egy Pats QB coach lehet tudna újat mutatni itt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem a Senior Bowlon megnézik, hogy megy házon belül a playcalling, szóval addig nem is nagyon fognak OC után nézni.
Viszont így szinte csak SB csapatok edzői maradnak majd...