NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Palmert megtartanám én is. KUUUUURVA nagy luxus lenne lemondani róla ebben a helyzetben, nem kéne még egy lyuk a csapatba. TP-nak is kéne még 1 év mögötte, szépen fokozatosan megmártóztatva a mély vízben, nem egyből belevágva...

JMR-nek sok sikert (őszintén), hátha rosterre kerül valahol, vagy legalább a campbe meghívják.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lbgmzalugv4tilkvjauk
JaMarcus Russell preps for NFL comeback at 308 lbs.
Oakland Raiders draft bust JaMarcus Russell says he's committed to getting himself ready for an NFL comeback, but will any team take a chance on the 308-pound quarterback?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Így van, sztem is, Palmer maradjon, ha már ilyen árat fizettünk érte. Még most is kimegy az egyik draftjogunk, szóval ha most elküldjük akkor baszhatjuk újra. Viszont ha marad és TP jobb lesz nála, az meg azt jelenti hogy fasza 😊
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jah, a nem tul fenyes Capet elegge agyonuti Palmer szerzodese. Gondolom ha van normalis alternativa, szabadulnanak belole. TP meg majd megmutatja alternativa-e vagy nem az adzotaborok alatt (remelhetoleg rahivott playekkel mar)Delonso_
csak gondolom onnan jött hirtelen ez a TP küzdése a kezdőért dolog, hogy nem úgy fest a helyzet, hogy CP olcsóbbért játsszon tovább.Amadeus91
Vágom Én, hogy marha sokat keres az ember nálunk, de azért mekkora lúzerek lennénk (így is azok vagyunk!), ha ne adj isten elmenne/kirúgnánk/cserélnénk stb. és máshol legalább ilyen jól játszana. Nem elfelejtendő az a tény, hogy a pickjeinkel kolosszális mértékben hozzájárultunk a Cinci mostani teljesítményéhez. Elég már a kapitális hibákból bakker! Palmer maradjon! Szerintem Ő igen is egy franchise QB!!!! Lehet itt TP-zni meg majd nagyon jó lesz a gyerek egyszer meg bla bla, de én semmiképpen sem engedném el Palmert! Ő az O-nk alapja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah, a nem tul fenyes Capet elegge agyonuti Palmer szerzodese. Gondolom ha van normalis alternativa, szabadulnanak belole. TP meg majd megmutatja alternativa-e vagy nem az adzotaborok alatt (remelhetoleg rahivott playekkel mar)Delonso_
csak gondolom onnan jött hirtelen ez a TP küzdése a kezdőért dolog, hogy nem úgy fest a helyzet, hogy CP olcsóbbért játsszon tovább.Amadeus91
Eleg makacs tipus a srac. De olyan hogy paycut szerintem nincs, csak uj szerzodes, vagy atstrukturalas.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Jah, a nem tul fenyes Capet elegge agyonuti Palmer szerzodese. Gondolom ha van normalis alternativa, szabadulnanak belole. TP meg majd megmutatja alternativa-e vagy nem az adzotaborok alatt (remelhetoleg rahivott playekkel mar)Delonso_
csak gondolom onnan jött hirtelen ez a TP küzdése a kezdőért dolog, hogy nem úgy fest a helyzet, hogy CP olcsóbbért játsszon tovább.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah, a nem tul fenyes Capet elegge agyonuti Palmer szerzodese. Gondolom ha van normalis alternativa, szabadulnanak belole. TP meg majd megmutatja alternativa-e vagy nem az adzotaborok alatt (remelhetoleg rahivott playekkel mar)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Raiders willing to let Pryor compete for starting job

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/23/raiders-willing-to-let-pryor-compete-for-starting-job/deyell
gondok vannak Palmer ügyében?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
“@cottovic: Leon McFadden (San Diego State) and Bacarri Rambo (Georgia) -- Two prospects Oakland head coach Dennis Allen has his eyes on. #Raiders”

McFaddenről jókat olvastam, meg pont láttam kicsit a DB-WR drillből és jól mozgott. Hátránya, h kicsi 5'9el mérlegelt, ha jól néztem...ha 4. körben benn lenne kurva nagy fogás lehetne...
Rambo DB-WR drillben meg lett verve amikor néztem, de mondjuk ő S, nem CB...3.ban vállalható lenne simán...Rolni
Csak nem fog addig esni sajnos.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Raiders willing to let Pryor compete for starting job

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/23/raiders-willing-to-let-pryor-compete-for-starting-job/

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
egyébként mi a véleményetek arról, amit Tim Brown nyilatkozott legutóbb? vagyis, hogy Bill Callahan szándékosan "szaboltálta" a Raiders legutolsó Super Bowlját, azzal, hogy a meccs előtt 36 órával radikálisan megváltoztatta a gameplant, run heavy-ről passzorientáltra (a Tampa védelme akkor jó volt passz ellen, futás ellen kevésbé) - a következményt tudjuk. Brown szerint a játékosok ezután úgy mentek ki a pályára, hogy tudták, hogy nincs esélyük. Jerry Rice és Jon Ritchie egyetértett vele, Romanowski szerint hülyeség, de Romo a védelemben játszott.deyell
állítólag összejátszott Gruden-nel. (kemény lenne, ha tényleg így történt volna...)Amadeus91
Szopjon le akkor mindkettő
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én Wylie-t akarom az öreg Wiz-zel együtt faledzőnek.

Kyle Long-ról meg egész jókat írtak, bár voltak hibái azért, de egy 3. körben őt is elfogadnám
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
egyébként mi a véleményetek arról, amit Tim Brown nyilatkozott legutóbb? vagyis, hogy Bill Callahan szándékosan "szaboltálta" a Raiders legutolsó Super Bowlját, azzal, hogy a meccs előtt 36 órával radikálisan megváltoztatta a gameplant, run heavy-ről passzorientáltra (a Tampa védelme akkor jó volt passz ellen, futás ellen kevésbé) - a következményt tudjuk. Brown szerint a játékosok ezután úgy mentek ki a pályára, hogy tudták, hogy nincs esélyük. Jerry Rice és Jon Ritchie egyetértett vele, Romanowski szerint hülyeség, de Romo a védelemben játszott.deyell
állítólag összejátszott Gruden-nel. (kemény lenne, ha tényleg így történt volna...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
egyébként mi a véleményetek arról, amit Tim Brown nyilatkozott legutóbb? vagyis, hogy Bill Callahan szándékosan "szaboltálta" a Raiders legutolsó Super Bowlját, azzal, hogy a meccs előtt 36 órával radikálisan megváltoztatta a gameplant, run heavy-ről passzorientáltra (a Tampa védelme akkor jó volt passz ellen, futás ellen kevésbé) - a következményt tudjuk. Brown szerint a játékosok ezután úgy mentek ki a pályára, hogy tudták, hogy nincs esélyük. Jerry Rice és Jon Ritchie egyetértett vele, Romanowski szerint hülyeség, de Romo a védelemben játszott.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2013/1/22/3904416/oakland-raiders-top-offensive-line-coach-candidatesCubehead
Ticeon kivul mindnek nagyon orulnek...

Paul G csinalt mini interjut Olsonnal...kb amit eddig is tudtunk...jatekosok kore epiti az offenset es semat nem forditva. Palmert, DMCt es Reecet valamint a solid OLt emelte ki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
“@cottovic: Leon McFadden (San Diego State) and Bacarri Rambo (Georgia) -- Two prospects Oakland head coach Dennis Allen has his eyes on. #Raiders”

McFaddenről jókat olvastam, meg pont láttam kicsit a DB-WR drillből és jól mozgott. Hátránya, h kicsi 5'9el mérlegelt, ha jól néztem...ha 4. körben benn lenne kurva nagy fogás lehetne...
Rambo DB-WR drillben meg lett verve amikor néztem, de mondjuk ő S, nem CB...3.ban vállalható lenne simán...Rolni
Rambo igazi playmaker safety, nagyon szívesen látnám nálunk

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/1/22/3904416/oakland-raiders-top-offensive-line-coach-candidates



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
“@cottovic: Leon McFadden (San Diego State) and Bacarri Rambo (Georgia) -- Two prospects Oakland head coach Dennis Allen has his eyes on. #Raiders”

McFaddenről jókat olvastam, meg pont láttam kicsit a DB-WR drillből és jól mozgott. Hátránya, h kicsi 5'9el mérlegelt, ha jól néztem...ha 4. körben benn lenne kurva nagy fogás lehetne...
Rambo DB-WR drillben meg lett verve amikor néztem, de mondjuk ő S, nem CB...3.ban vállalható lenne simán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Úgy gondoltam,hogy mivel mi eddzük a Senior Bowl északi csapatát,megosztom amit láttam.
Tudom részben OFF a téma szóval sorry.

Defense:

DE Datone Jones
DE Alex Okafor
Egyenlőre az egy az egy elleni drilleknél nem sokat tudtak felmutatni.Mind a kettő kiváló motorral rendelkezik és küzd a végsőkig de egyenlőre még nem jött ki nekik a lépés.Mind a kettőjüktől sokkal többet várok el a következő napokban.

DT Kawann Short
Technikailag még csiszolandó azonban kiváló motorral rendelkező,kemény, kellemetlen ellenfél.Belead mindent. 3technik inside pass rusherként sikeres lehet.

LB Kevin Reddick
Nagyon jól olvasta a játékokat, jól helyezkedett.Főleg run stop terén mutatott nagyon biztató dolgokat.

DB
Desmond Trufant
Látszik az apja vére.Még technikailag képezendő de nem egy elveszett,harcos playa.
Jordan Poyer
Abszolult play maker DB.Jól helyezkedik,jól olvassa a játékokat és hihetetlen labda mágnes! Zóna alapú védelembe tudnám elképzelni. RM tessék behúzni 😊
TJ McDonald
Egyenlőre nagyobb a marketing és a név,mint a mutatott játék kép. 😕


Offense

QB
Mike Glennon
Magas,prototipikus qb.Főleg shotgun formációban érzi jól magát,center alóli snapnél kiütköznek a lábmunájának Hatalmas hiányosságai.
Ryan Nassib
"Kiemelt nagy név". Kiválóan érzi a nyomást,jól mozog a zsebben.Erős karjai vannak. INKONZISZTENS.
Zac Dysert
Az első nap után szerintem a legbiztatóbb játékot mutató játékos.Egész jó lábmunka,szép pontos passzok.Nem kiemelkedő inkább balance szerűen jó.

RB
Kenjon Barner
Külső,sebességre alapozó futásoknál brillírozott (nézve az egyetemet ahonnan jön mily meglepő), belül kicsit fizikálisan elveszett. Habár Zbs rendszerbe beilleszthető.

FB
Kyle Juszczyk
Egy Beast a srác.Nagy darab,erős,a játék egészét értő playa.Azonnal kezdőbe illeszthető.Kíváncsi leszek,hogy kap el,mint blokkoló zsír.

WR
Aaron Mellette
Egész jó route futó,kiváló kezekkel.
Denard Robinson
Qbból átavanzsált wr, félelmetesen gyors.Slot wrként elégé nasty lehet pro szinten.
Chris Harper
Túlzottan sokat nem mutatott.Az látszik,hogy van benne potenciál de az első napon nála sem jött ki a lépés.Fizikálisan durva,képezve látok benne fantáziát.

TE-k egyike sem nyűgözött le ami a blokk,pass protection illeti.Remélem elkapás terén jobbak lesznek.

OL
Justi Pugh
Leginkább Guardként draftolandó,harcos típus azonban még nem az igazi.
David Quessenberry
Volt pár szép megmozdulása az egy az egy elleni drilleknél.Meg persze volt egy inside rush ahol Okefor nagyon csúnyán megverte. Leginkább RT ként vagy Guardként tudnám elképzelni.Mayock Guard-t emlegetett nála.
Brian Winters
Komoly napot zárt,fizikálisan is és lábmunka terén is rendben volt.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"A decade ago, the Raiders’ fate in Super Bowl XXXVII presumably was sealed by the weekend disappearance of center Barret Robbins. Hall of Fame finalist Tim Brown believes that the blame for the 48-21 loss to the Buccaneers should go to Oakland’s head coach.

“We get our game plan for victory on Monday, and the game plan says we’re gonna run the ball,” Brown said Saturday on SiriusXM NFL Radio, which provided us with the audio. “We averaged 340 [pounds] on the offensive line, they averaged 280 [on the defensive line]. We’re all happy with that, everybody is excited. [We] tell Charlie Garner, ‘Look, you’re not gonna get too many carries, but at the end of the day we’re gonna get a victory. Tyrone Wheatley, Zack Crockett, let’s get ready to blow this thing up.’”

According to Brown, coach Bill Callahan then “blew this thing up” on the Friday before the Super Bowl, changing the game plan from a run-heavy attack to an intent to “throw the ball 60 times.”

“We all called it sabotage . . . because Callahan and [Tampa Bay coach Jon] Gruden were good friends,” Brown said. “And Callahan had a big problem with the Raiders, you know, hated the Raiders. You know, only came because Gruden made him come. Literally walked off the field on us a couple of times during the season when he first got there, the first couple years. So really he had become someone who was part of the staff but we just didn’t pay him any attention. Gruden leaves, he becomes the head coach. . . . It’s hard to say that the guy sabotaged the Super Bowl. You know, can you really say that? That can be my opinion, but I can’t say for a fact that that’s what his plan was, to sabotage the Super Bowl. He hated the Raiders so much that he would sabotage the Super Bowl so his friend can win the Super Bowl. That’s hard to say, because you can’t prove it.

“But the facts are what they are, that less than 36 hours before the game we changed our game plan. And we go into that game absolutely knowing that we have no shot. That the only shot we had if Tampa Bay didn’t show up.”

Brown explained that the change had a specific impact on Robbins. “Barret Robbins begged Coach Callahan, ‘Do not do this to me. I don’t have time to make my calls, to get my calls ready. You can’t do this to me on Friday. We haven’t practiced full speed, we can’t get this done.’”

Brown tiptoed around the question of whether the change caused Robbins to go off the deep end, suggesting that it had an impact and then explaining that there’s no way to know if it did. “I’m not saying one had anything to do with the other,” Brown said. “All I’m saying is those are the facts of what happened Super Bowl week. So our ire wasn’t towards Barret Robbins, it was towards Bill Callahan. Because we feel as if he wouldn’t have did what he did, then Barret wouldn’t have done what he did.

“Now, should Barret have manned up and tried to do it? Absolutely. But everybody knew Barret was unstable anyway. So to put him in that situation — not that he was putting him in that situation — but for that decision to be made without consulting the players the Friday before the Super Bowl? I played 27 years of football. The coaches never changed the game plan the Friday before the game. I’m not trying to point fingers at anybody here, all I’m saying is those are the facts of what happened. So people look at Barret and they say all these things, but every player in that locker room will tell you, ‘You’d better talk to Bill Callahan.’ Because if not for Coach Callahan, I don’t think we’re in that situation.”

Well, we now know what Tim Brown will be asked about next week in New Orleans. Continuously.

There’s only one potential flaw in Brown’s logic. He assumes that the new game plan came from Callahan. Who’s to say that the order to throw the ball 60 times didn’t come from the late Al Davis, who had a special affinity for throwing the football, and also for meddling directly in the coaching of the team?

Thus, while it’s easy to blame Callahan, Callahan may have simply been the messenger.

Regardless, Brown and Callahan and Gruden and quarterback Rich Gannon and anyone/everyone who was part of that team will soon be hearing from reporters and radio/TV producers, just in time for the 10th anniversary of the game."

srry, használható linket nem engedett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.fansinblack.com/x/showthread.php?107471-Tim-Brown-s-Super-Bowl-XXXVII-sabotage-story-now-on-PFT.

kemény

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bill Williamson of ESPN is saying: One potential O-line coach candidate is Tony Sparano for the Raiders.Rolni
Én speciel örülnék neki.TST
OL coachnak én is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Bill Williamson of ESPN is saying: One potential O-line coach candidate is Tony Sparano for the Raiders.Rolni
Én speciel örülnék neki.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bill Williamson of ESPN is saying: One potential O-line coach candidate is Tony Sparano for the Raiders.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Senior Bowlon Sainders fogja a játékokat hívni!
Egy részt,mert Olson még csak most csatlakozott,valamint legutóbb qb coachként dolgozott és nincs action kész play bookja.
Másrészről meg így Olsonnak több ideje van DAval ismerkedni és kidolgozni a saját aktuális play bookját.