A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason La Canfora jelenti, Todd Bouman érkezik próbajátékra Oaklandbe. Az elmúlt pár évben nálunk volt örökös beugró(vagy 8szor lett leigazolva az elmúlt 3 évben, elküldve, még idén is), tavaly még 1× kezdett is a Kansdas ellen és nem játszott rosszul, annak ellenére, hogy már nagyon közel van a 40hez.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders' Jacoby Ford joins Travis Williams as only players in NFL history with four kick returns for TD within first 20 games of career.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy meg:

QB David Garrard tells Fox's Jay Glazer that he needs surgery for a herniated disk. Cross his name off the list for the Raiders.

A porckorong sérv nem játék, szóval tényleg ki lehet húzni a listáról Garrardot, ha igaz amit Jay Glazer mond
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én még a közvetítés alatt megmondtam, hogy 6 hét kihagyás vár rá 😊

Mostantól szólítsatok Dr Bruce-nak 😀

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=350652#p350652
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
JC 6 hetet jelölt meg mint potenciális visszatérés...hát sztem ez optimista...megvolt a műtét, de azért ez a dobóválla...kiváncsi leszek mi történik...

Ha Hue csak back up-ot hoz Boller mögé azt is elfogadom...én csakúgy mint a játékosok bízom Hue döntésében...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
McCown tök fölös...akkor már inkább Pryor...

Ha back up kell Boller mögé akkor sztem Edwards a befutó...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://prod.static.raiders.clubs.nfl.com/assets/images/imported/OAK/photos/clubimages/2011/10-October/101611-RaidersVsBrowns51--nfl_medium_540_360.jpg
Ez hatalmas 😂
Az új franchise QB és OT 😛
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Raiders | Contact Josh McCown

The Oakland Raiders have contacted free-agent QB Josh McCown (49ers) following the injury to QB Jason Campbell (collarbone) in Week 6.

Raiders | Contact David Garrard

The Oakland Raiders have reached out to free-agent QB David Garrard (Jaguars) after QB Jason Campbell (collarbone) suffered a broken collarbone in Week 6, according to a league source. Garrard and his agent, Al Irby, plan to discuss the situation and get back to the Raiders Monday, Oct. 17, the source said.Bruce
Na ezen most röhögnöm kell 😂

A McCown-klán kísért mindenhol... még jó, hogy JDR nem szólhat bele 😀 😉

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Örülök a győzelemnek nagyon! Campbell sérüléd felemás érzés nekem, tényleg nem tartottam sokra, de most olyan jól szerepelünk eddig, és ő is idén volt a legjobb, hogy azért sajnálom, hogy megbomlik az egység akárki jön is.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Contact Josh McCown

The Oakland Raiders have contacted free-agent QB Josh McCown (49ers) following the injury to QB Jason Campbell (collarbone) in Week 6.

Raiders | Contact David Garrard

The Oakland Raiders have reached out to free-agent QB David Garrard (Jaguars) after QB Jason Campbell (collarbone) suffered a broken collarbone in Week 6, according to a league source. Garrard and his agent, Al Irby, plan to discuss the situation and get back to the Raiders Monday, Oct. 17, the source said.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Akkor fog elkapni a röhögőgörcs, ha fekete lóként befut az egyes vágányra JMR barátunk... 😂
Persze hozzá megszokottan valami GIGANTIKUSAN NAGY dealért...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Igen a szél vszeg onnan fúj, hogy Hue ismeri Palmert és azt, h mire képes, de én bízom benne, hogy nem lesz a dologból semmi vagy max ilyen Curry féle low cost áron...

Garrard-al állítólag az a nehézség, hogy hosszútávú szerződést akar...azért ha eddig nem kapott talán belátja, hogy nem is nagyon fog. Ha nálunk sikerülne egy erős szezont összehoznia, (amihez van egy jó run O, szolid OL és fejlődő (lassan merem mondani, h jó) elkapók) akkor lehetne jó esélye egy szerződés hosszabbításra hiszen JC szerződése és Boller szerződése is lejár év végén, így ha őket "lejátsza" miért ne ő kaphatná meg azt a 2-3 éves dealt ami a Pryor előtti érához kell még...

Hát érdekes a helyzet...állítólag Denver nem zárkozik el az Orton tradetől...inkább Orton mint Palmer sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Úgy tűnik Hue Jackson elsődlegesen Palmer-t akarja:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82331f5a/article/raiders-reportedly-trying-to-acquire-palmer-from-bengals?module=HP11_headline_stack

Ismeri őt jól, úgyhogy végül is érthető. Bár a Bengals-topikban a srácok kevés esélyt adnak rá, hogy összejön.

Garrard max. második opció lesz ezek után. Kirwan David mellett Bulger-t javasolja... Holy Shit! 😀
Azért gondolom, hogy DG aláírna, mert azokon kívül, amit leírtatok, szerintem Oakland-ben megragadhatna akár jövőre is, ha előáll egy jó teljesítménnyel. Folyton azt hangoztatja, hogy kezdő szeretne még lenni valahol. Nálatok lehetne rá esélye, hogy jövő évben is küzdhessen a kezdő pozícióért, ha idén jól játszana. Szvsz, ha ezt a lehetőséget meglebegtetnék előtte, aláírna, és nem horribilis pénzért. A motiváltságában biztosak lehettek, ilyen sansza szerintem még egyszer nem lesz. Igazi csapatjátékos, a hozzáállásával sosem volt baj, csak a hullámzó teljesítményével.
Persze hangsúlyozom, erősen elfogult vagyok vele kapcsolatban... 😊

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
minek QB, a visszahordás után rögtön rúgjatok FG-t, Jani csak bevágja 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Palmerrel nekem is van bajom egyreszt a viselkedese, felkeszultsege miatt, masreszt a szerzodese, trade ktg.e miatt. Nem hiszem,h olcson elengedik, ha egyaltalan...egyedul a Hue kapcsolat miatt nem tepnem a hajam, HA vallalhato aron jonne...

Orton jobb lehet olcsosaga,meccsrutinja es az emlitett playbook miatt, de ot is csak olcson udvozolnem...

Garrard lenne sztem az "idealis" megoldas egy szezonvegeig tarto deallel...itt a nagy kerdes,h alair-e...ha jol tudom 2 csapatot mar visszautasitott eddig...mondjuk velunk eselye lehetne jo szereplesre...


Curry valoban nem volt blitzen...Seattlebe nem ment neki, de idovel ki tudja...vegul is egyetemen ment neki...
Az LB sor Grovessal se volt mar kicsi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 884 — Circus Maximus
Elsőnek a QB kérdés. Palmer tehetségben a legerősebb. Csak két dolog. Egyrészt kedden 16:00kor van trade deadline nem?
Másik, hogy Palmer nem edz mióta??? Egy éve? Milyen formában lehet? Mentálisan mit mondjak olyan emberre, aki giga nagy lóvéért totál telibexrja a csapatát? Az mit fog itt tenni, ha nem tetszik valami? És mennyiért? Ilyen emberre van itt szükség a fiataloknak?

Garrard jobb, mint JC sztem. Ő motivált is, és rutinos eléggé, hogy megoldja akár instant is két hét alatt, egyszerűsített playbookkal. Hosszútávon semmi értelme. És nem tudom aláír-e egy rövidített szezonra hirtelen?
Croyle bazzeg, nagyon felejtő. Nem akarom én már őt szidni, de Palkora cseréltük. Sorgi-Painter. Delhomme hányszor bukjon még meg? Edwards és Frye meg ahogy Rolni mondja, Boller mögött back up szint.
Orton már jobb eset. Ő képes lenne itt nyerni. ÉS hozná a teljes idei denveri playbookot is. Most mindenki Tebowzik. De tessék visszaemlékezni januárra.
Orton akkor még jó irányító volt, nem két meccse után mellette álltak akik most temetik. Az ember aki nem elit, de nem rajta múlik. Sok yardot dob, stb stb. Vagy Chicagoban sem volt sztár, de jött Cutler a megváltó, aki az utolsó láncszem a támadógépezetben, és Ortonhoz képest ő kell oda. Aztán látjuk. Szóval Orton nem rossz. Ő is amolyan jó munkásember. Mint JC.

Curry. Sokat én sem láttam őt. Ami feltűnt, hogy nagyon motivált. Nem vette el a kedvét, hogy kissé beégett, mint nagy reménység, a cserével ez hivatalos. Hanem még jobban belehúz. Ez jó. Koncentráltan játszott. Érezte a labdát mindig. Ha futás ha zónázás, a helyén volt. Érdekes, hogy nem próbálták blitzeltetni igazából. Nem volt ez erőssége Seattleben sem, de ott mást játszott. És alapvetően az Oakland ahogy blitzel Most vagy soha alapon (vagy 4en mennek vagy 8an), tudna hatást elérni ő is. ÉS a posztja eleve predesztinálja erre. De amit látni kel, hogy ő LOLB súllyal és erővel játszik. Ezért jó futás ellen. Wimbleyről tudjuk, hogy DE-ként is bírja, és Curry pont ugyanolyan nehéz, 255 font. Ha Wimbley feljebb lép blitzelni akkor marad ott erő és tömeg, McClain is 255 egyébként, így ez nem pehelysúlyú LB sor (4-3hoz képest. De mondjuk Urlacher 258. Az OLBk elvileg kisebbek 10-20 fonttal).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Köszi N-Drew!!


QB kérdés:
Ulpi abban igazad van, hogy JC nem egy top QB aki a hátán viszi a csapatot. Mellé jó futás, ST és D kell a winhez. Hasonló Cassellhez sztem is. A kiesésével az a gondom, hogy mögötte van egy Boller aki sztem gyengébb képességű QB és messze nincs annyira összhangban a C-vel és az elkapókkal. Pryor-t idén nagyon nem kéne éles helyzetbe bedobni, neki nagyon sokat kell fejlődnie...
Boller 2. félidőben nem volt gyökér, de azért komolyan akadozott az O vele...teljesen szabad embert nem eltalálni...na mindegy 1 hét gyakorlás sokat segíthet neki, ismeri jól a playbookot, de kell egy veterán QB.

Nem örülnék a trades megoldásnak. Én választásom Garrard lenne. Nála Orton vagy főleg Palmer nem jobb sztem...
Sztem ha idehozzuk Denver ellen már bevethető állapotban lenne és ő egy run heavy O-t sztem képes jól elterelgetni...jobban mint Boller.

Bruce az általad felsorolt többi QB sztem Boller back upjának érkezhetne...annak viszont nem biztos, h kell...ha JC nem kerül IR-re nem biztos, h back up QBval stoppolnám a helyet...Lechler vagy akár Pryor(nem kellene erőltetni) be tud ugarani egy esetleges Boller sérülés esetén befejezni egy meccset és pl. Edwards ismeri a playbookot sza, hogy most vagy egy sérülés esetén akkor igazoljuk le nem nagy diffi sztem...

Curry futás ellen sztem jól helyezkedett. Volt egy igen szép tackle-e és ahogy Bruce mondta passz ellen sokat nem volt fenn...te mit láttál Ulpi?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt gondolom, hogy valszeg még a Chiefs ellen Boller fog játszani, de addig szerzünk valakit hamarosan és akkor annak a QB-nak lesz majd 3 hete együtt edzeni a többiekkel és akkor a Bye week után akár kezdhet is. Mindenesetre továbbra is azt mondom, hogy nekünk abban az esetben, ha megy a futás, akkor csak egy game manager QB kell, aki nem hibáz sokat.

Az ingyenesen megszerezhetőek közül Garrard, Delhomme, Sorgi, Edwards, Croyle, Frye neve merült fel.
Palmer lenne a legideálisabb, de ő lehet drága lesz, illetve olvastam Ortont is, hogy el akarja magát cseréltetni, bár őt nem szeretném.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát egyelőre én is úgy érzem, hogy JC annyi extrát nem hozott a játékba, hogy nélküle nem lennénk sehol. Igaz hogy elég pontos és általában jó döntéseket hozott, de Boller tegnap ahogy beállt a padról és mondjuk ne számítsuk az első félidő végét, azért a másodikban nem volt olyan nagyon extragáz. Persze egy-kétszer nem találta meg az elkapóját, aki üresen állt, de tulajdonképpen lemenedzselte a mérkőzést győzelemmel. Ha most végig gyakorol egész héten az első csapattal, akkor talán még jobban menni fog ez neki. Azt se felejtsük el, hogy ő talán még mobilisabb is mint Campbell. Ha a fal őt is olyan jól védi mint JC-t akkor olyan nagy probléma nem lehet. DE majd a következő meccsen kiderül, hogy mit ér a mostani fejtegetésem/ünk.

Curry nem sokat volt egyébként pályán szerintem. Nagyon új még neki minden és ez látszott is. Volt egy szép tackle for loss-a, meg általában ott láttam lebzselni a futó közelében, szóval futás ellen hasznosnak tűnik, ha szokja a rendszert. Passz ellen keveset volt benn, mert általában nickelben ő ment le az extra DB helyett. Meg amúgy is azt mondják, hogy nagyon szar passz ellen. Ez a meccs arra volt jó neki, hogy kicsit szokja a közeget, a helyét és majd meglátjuk mire képes.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 884 — Circus Maximus
Campbell azért nem akkora nagy szám, hogy ne lenne Boller pont ugyanolyan nagyjából. Még Grad is tudta mindig azt, amit JC. Garrard is tudná.
A fumblija is nagyon rossz döntés volt, erre megpróbálta javítani egy másik kamikaze futással.

Sztem a szezon pont ugyanúgy mehet tovább. Persze azért meg kell tanulni a playbookot.
A Raiders most is STben nyert többek közt (Ford KR TD+Fake FG), azt nem befolyásolja (előző meccseken is meg lehet nézni a Field pozíciókat stb honnan jönnek). DMC tud futni bármilyen körülmények közt. A védelemre sincs hatással.
Nem Campbell volt itt a kulcs. Vannak csapatok, ahol a kezdő QB kiesése tragédia. Itt sem öröm, de túlélhető. (Ezt mondanám Casselre is, ők is egy szint JCvel.) Vannak persze jó meccseik, de nekem nem tűnnek pótolhatatlannak, mint mondtam Grad tudna erről nyilatkozni például. Vagy a Skinsből is érdemes megnézni, hogy mennyire estek vissza nélküle.

Kell egy normális irányító, mint Boller akár, és mehet a gőzös tovább. Ő sem világszám, de nem is kell.


Milyen volt Curry? Mármint én láttam, csak ti hogy láttátok?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnálom Campbell-t, eddig egész jó szezont hozott.

Kérdésedre válaszolva nyilván elfogult vagyok, de szerintem Garrard... játékstílusban is hasonlítanak Campbell-el.
Kérdés, hogy amennyiben tényleg leigazolnátok, milyen gyorsan tudná felvenni a ritmust, illetve megtanulni a playbook-ot.

Amúgy Isten éltessen! 😉N-Drew
Edwardst ne akard.. Akkor már inkább böllér. Ha Garrardot megkináljátok egy közepesen zsíros szerződéssel, szerintem fog jönni. 4-2es csapat, van esély a playoffra, ideális lenne neki.iktriad
Favre esetleg?

sorry 😊Höri
Akkor már inkább Lechler. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na fasza mindenhol azt olvasom, hogy JC eltörte a kulcscsontját...az nagyon nem jó hír, mert nélküle könnyen széteshet a szezonunk.

Boller sztem kevés és Pryor meg nagyon nincs még bevethető állapotba sztem...

A meccs nem volt különösebben szép...D nagyot játszott és ami a fontos megvan a W.
2002 legjobb kezdés meg minden...JC basszus...köv 3 héten lenne 2 nyerhető meccsünk veled...

David Garrard?? Trent Edwards??Rolni
Sajnálom Campbell-t, eddig egész jó szezont hozott.

Kérdésedre válaszolva nyilván elfogult vagyok, de szerintem Garrard... játékstílusban is hasonlítanak Campbell-el.
Kérdés, hogy amennyiben tényleg leigazolnátok, milyen gyorsan tudná felvenni a ritmust, illetve megtanulni a playbook-ot.

Amúgy Isten éltessen! 😉N-Drew
Edwardst ne akard.. Akkor már inkább böllér. Ha Garrardot megkináljátok egy közepesen zsíros szerződéssel, szerintem fog jönni. 4-2es csapat, van esély a playoffra, ideális lenne neki.iktriad
Favre esetleg?

sorry 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na fasza mindenhol azt olvasom, hogy JC eltörte a kulcscsontját...az nagyon nem jó hír, mert nélküle könnyen széteshet a szezonunk.

Boller sztem kevés és Pryor meg nagyon nincs még bevethető állapotba sztem...

A meccs nem volt különösebben szép...D nagyot játszott és ami a fontos megvan a W.
2002 legjobb kezdés meg minden...JC basszus...köv 3 héten lenne 2 nyerhető meccsünk veled...

David Garrard?? Trent Edwards??Rolni
Sajnálom Campbell-t, eddig egész jó szezont hozott.

Kérdésedre válaszolva nyilván elfogult vagyok, de szerintem Garrard... játékstílusban is hasonlítanak Campbell-el.
Kérdés, hogy amennyiben tényleg leigazolnátok, milyen gyorsan tudná felvenni a ritmust, illetve megtanulni a playbook-ot.

Amúgy Isten éltessen! 😉N-Drew
Edwardst ne akard.. Akkor már inkább böllér. Ha Garrardot megkináljátok egy közepesen zsíros szerződéssel, szerintem fog jönni. 4-2es csapat, van esély a playoffra, ideális lenne neki.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Na fasza mindenhol azt olvasom, hogy JC eltörte a kulcscsontját...az nagyon nem jó hír, mert nélküle könnyen széteshet a szezonunk.

Boller sztem kevés és Pryor meg nagyon nincs még bevethető állapotba sztem...

A meccs nem volt különösebben szép...D nagyot játszott és ami a fontos megvan a W.
2002 legjobb kezdés meg minden...JC basszus...köv 3 héten lenne 2 nyerhető meccsünk veled...

David Garrard?? Trent Edwards??Rolni
Sajnálom Campbell-t, eddig egész jó szezont hozott.

Kérdésedre válaszolva nyilván elfogult vagyok, de szerintem Garrard... játékstílusban is hasonlítanak Campbell-el.
Kérdés, hogy amennyiben tényleg leigazolnátok, milyen gyorsan tudná felvenni a ritmust, illetve megtanulni a playbook-ot.

Amúgy Isten éltessen! 😉

több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Na fasza mindenhol azt olvasom, hogy JC eltörte a kulcscsontját...az nagyon nem jó hír, mert nélküle könnyen széteshet a szezonunk.

Boller sztem kevés és Pryor meg nagyon nincs még bevethető állapotba sztem...

A meccs nem volt különösebben szép...D nagyot játszott és ami a fontos megvan a W.
2002 legjobb kezdés meg minden...JC basszus...köv 3 héten lenne 2 nyerhető meccsünk veled...Rolni
Raiders likely lose Campbell for regular season nfl.com főoldal....fasza