A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na fasza mindenhol azt olvasom, hogy JC eltörte a kulcscsontját...az nagyon nem jó hír, mert nélküle könnyen széteshet a szezonunk.

Boller sztem kevés és Pryor meg nagyon nincs még bevethető állapotba sztem...

A meccs nem volt különösebben szép...D nagyot játszott és ami a fontos megvan a W.
2002 legjobb kezdés meg minden...JC basszus...köv 3 héten lenne 2 nyerhető meccsünk veled...

David Garrard?? Trent Edwards??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82329059/article/report-madden-advising-raiders-after-owner-davis-death?module=HP11_headline_stack

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Akármennyire is csúnya dolog az állatkínzás, de ma egy menhelynyi kutyát elintézünk azt hiszem! Kíváncsi leszek a hangulatra otthon!
(Chuck Norris bemutatóból származik a szöveg, de szerintem illeni fog a ma estére! 😊 )
"MA EXPORTÁLNI FOGLYUK A KÍNT!" 😂
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Aki nem látta esetleg: http://www.raiders.com/media-vault/videos/Raiders-at-Texans-Flashback/ae23975a-0036-4382-b601-d1e67b629b42

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Köszi srácok!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Boldog születésnapot Rolni! 😉
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
BSZN Rolni! 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://www.dailymotion.com/video/x8ldwe_aaron-curry-highlights_sport?start=4#from=embediframe
hát ha látunk ebből vmit ma


Ma van a szülinapom...pom...pom...szóval csak a Win jöhet szóba!!!Rolni
Akkor boldog születésnapot!
És Győzelmet!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
http://www.dailymotion.com/video/x8ldwe_aaron-curry-highlights_sport?start=4#from=embediframe
hát ha látunk ebből vmit ma


Ma van a szülinapom...pom...pom...szóval csak a Win jöhet szóba!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Az egy jó kis Cheifses oldal. 😊 Nem véletlen ,hogy Chiefs cikkből van a legtöbb. Meg AFC WEST összehasonlító, és ebből kovácsolt AFC WEST más csapatoknak külön is pár cikk. Bár az is rendszeres most már.

De amiért írok. Satele a Week 5 legjobb Centere. Minden héten minden poszt ott van ám.
Én a heti target 5+ listát innen szoktam másolni, már amikor megteszem.ulpianus
Most találtam az oldalt...tettszik, fogom nézegetni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Az egy jó kis Cheifses oldal. 😊 Nem véletlen ,hogy Chiefs cikkből van a legtöbb. Meg AFC WEST összehasonlító, és ebből kovácsolt AFC WEST más csapatoknak külön is pár cikk. Bár az is rendszeres most már.

De amiért írok. Satele a Week 5 legjobb Centere. Minden héten minden poszt ott van ám.
Én a heti target 5+ listát innen szoktam másolni, már amikor megteszem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
http://profootballspotlight.com/raiders/oakland-raiders-browns-week-6-analyzing-clevelands-football-tendencies

érdekes kis analízis...

Futás terén akkor vagyunk legrosszabbak amikor a csapatok a saját LG-ik mögött futnak...ide érkezett erősítésnek Curry...
Futás terén az LT mögött fut legjobban a Cleveland...nem meglepő Thomas top LT...WLB szerep fontos itt is...Jarvin Moss mint RDE kevés lesz ide...ki kell tolni esetleg Seymourt vagy Bryant-et sztem a tuti futások ellen...Seymour-Henderson-Kelly-Lamarr

Passz ellen középen mélyen vagyunk legrosszabbak és jobb röviden...jobb röviden erős a Browns pont, úgyhogy Wimbley, Routt, Branch, Mitchell(TEk ellen) fontos lesz...

Amúgy a linkelt oldalon vannak OL analízisek is...

Satele a csoport legjobb C-e szerintük.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Az írják Curry egyből kezdeni fog Groves helyén weak oldalon.
Hat az biztos hogy megadjuk neki a lehetőséget, egy morálisan nem a top-on lévő tehetséges playernek lehet pont ez kell, hogy érezze a törődést 😊 ha beválik valóban bivaly LB kezdősor jönne létre, a futás ellen biztos javulnánk. Várom a meccset és h ledaráljuk a Colt&crew-t 😛


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na kicsit kiteszem a lábam az országból és ilyen dolgok történnek 😊
Sztem jó trade ez...szinte ingyen jött egy 2009-es top5 draft pickes srác, akiről akkor mindenki ódákat zengett...persze tudom, h azóta nem brillírozik, de ha egy Jarvis Moss újá tudott éledni Ő miért ne tudna...volt már pár ilyen Raiders pick up siker az évek alatt...
Amennyire tudom, olvastam pass coverage a gyengéje és pass rush terén is elmarad a várakozásoktól...egyedül futás ellen nyújt jó teljesítményt(persze javítson ki vki aki követte a pályáját, ha ez nem így van)
Coverage fejleszthető sztem, pass rushnál meg az is fontos lehet milyen pozícióba hozza a DC...
Nálunk kellett LB depth és főleg futás ellen hasznos LB...
Ha Wimbley többet kell DEbe Matt sérülése miatt akkor SLB posztra is bevethető, itt játszott ugye eddig, de ha nem így kell akkor meg WLB posztra beérhet Groves elé, mellé...

Ha pedig megint kicsit elengedem a fantáziámat és köv szezonról, offseasonról gondolkodom ez segítheti a 3-4-es váltás (ha lesz/lenne)...
Sztem Curry az eddigi infók alapján simán jó lenne 3-4 ILBnek Rolando mellé...

Wimbley-Curry-McClain-Shaughnessy LB négyes Groves-Goethel-Blackstock-Scott cseresorral nem néz ki rosszul már

Továbbra sem azt mondom, h kéne váltani, de érdekes felvetés lehetne ez így...ha Ro nem virít év végéig akkor azért lehet el kell gondolkodni, h nem lenne-e érdemes a köré építendő védelmet hozzá alakítani...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bruce Davis-t vágtuk ki a keretből Curry érkezése miatt. Ezt a lépést nem igazán értem, mert pont az LB sorban legvékonyabb a depth és Davis meg a specben kurva jól játszott.
Én lehet hogy Gordont tettem volna ki, úgyis sérült és van egy csomó TE a keretben...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Eddig úgy voltak a mérkőzéseink eredményei hogy: W, L, W, L, W .... ezt a sorozatot kéne most megszakítani egy W-vel. Remélhetőleg sikerülni fog.

Ami ennek ellent mond az az, hogy 7 ember nem edzett:
Oakland Raiders RBs Rock Cartwright (calf) and Marcel Reece (ankle), TE Richard Gordon (hand) DE Matt Shaughnessy (shoulder), CBs Chimdi Chekwa (hamstring) and Chris X. Johnson (hamstring, groin) and FS Michael Huff (ankle)

Huff visszaesése nekem meglepő, illetve Chekwa és Johnson is tegnapelőtt már mozgott, tegnap meg akkor úgy látszik nem, viszont McClain limitáltan edzett már tegnap csakúgy mint Satele és BigSey.

Azért nem lesz ez így egyszerű.

Illetve megint felreppent olyan pletyka, hogy Bush-t elcserélnénk. (Mondjuk ez már megszokott...)
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én amúgy úgy értettem, hogy nekem személy szerint megérte e az, hogy más csapat első kört adott érte. Nekem meg 😀

Seymour más kérdés, mert érte mi is első kört adtunk, de ő megérte.
Jano meg annyiban érte meg, hogy ő több pontot szerez mint bárki a csapatban, szóval nagyon hasznos, de első kört én személy szerint nem adnék rúgóért, esetleg olyanért, aki konstans módon 70 yardokról is berúgja, mert akkor kb 20 yardokat kéne csak haladnia a csapatnak támadásonként és meg is lenne a 3 pont.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Igen, Jano szuper, de 8000 yardról csinálhat 3 pontot. ÉS majd ez lesz a taktika? Mindent rárúgni? Ezt még Bruce is elfogadja, aki nem Jano hater nyilván, hogy egy Kicker akkor sem érheti meg.
Egy átlag Kicker sem 60%al rúg azért. A különbség kicsi, így pedig nem éri meg. Évi kettővel bevág többet 65ről. Az 6 pont. Az megéri?


Na de ami döbbenet: Boller??? Na de kérem! Bolleeer? JC? Curry? Moss? Bolllleeeeer???
Ezeket a játékosokat miért küldték el akkor a csapatuktól?

Sey megérte, a Patsnek anno. Elit játékos, nemrég írtam valamelyik topicba pont. 😊 Ha forevör young lenne akkor két elsőt is. Csak mondjuk az érte adott pick után húzták Liuget-t, aki hasonló lesz sztem hamar. A lényeg, hogy ő vagy Clayborn nem 32 évesek most.

Ellenben McClain megérte. Nekem legalábbis meggyőző amit csinál.
Hogy 1/8at (ennyi volt nem?) megért-e az már érdekesebb, de én első 20-25ben mindenképp vinném most is. Csak ilyen pick volt. Okés most pofázik, de az nekem 8.
Vannak hibái, de szívesen betenném a KCbe DJ mellé, és atom lenne. Itt meg nem sok MLB tudná megváltani a világot, ebben biztos vagyok. Fiatal egy nehéz melóban, bele fog jönni.ulpianus
Hát, ha az egyik a főcsoportdöntő a másik pedig a Super Bowl, akkor megéri.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Igen, Jano szuper, de 8000 yardról csinálhat 3 pontot. ÉS majd ez lesz a taktika? Mindent rárúgni? Ezt még Bruce is elfogadja, aki nem Jano hater nyilván, hogy egy Kicker akkor sem érheti meg.
Egy átlag Kicker sem 60%al rúg azért. A különbség kicsi, így pedig nem éri meg. Évi kettővel bevág többet 65ről. Az 6 pont. Az megéri?


Na de ami döbbenet: Boller??? Na de kérem! Bolleeer? JC? Curry? Moss? Bolllleeeeer???
Ezeket a játékosokat miért küldték el akkor a csapatuktól?

Sey megérte, a Patsnek anno. Elit játékos, nemrég írtam valamelyik topicba pont. 😊 Ha forevör young lenne akkor két elsőt is. Csak mondjuk az érte adott pick után húzták Liuget-t, aki hasonló lesz sztem hamar. A lényeg, hogy ő vagy Clayborn nem 32 évesek most.

Ellenben McClain megérte. Nekem legalábbis meggyőző amit csinál.
Hogy 1/8at (ennyi volt nem?) megért-e az már érdekesebb, de én első 20-25ben mindenképp vinném most is. Csak ilyen pick volt. Okés most pofázik, de az nekem 8.
Vannak hibái, de szívesen betenném a KCbe DJ mellé, és atom lenne. Itt meg nem sok MLB tudná megváltani a világot, ebben biztos vagyok. Fiatal egy nehéz melóban, bele fog jönni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
És szted melyikük ért ebből első kört?ulpianus
Janikowski lazán.Amadeus91
ÉN azt mondom olyan Kicker a világon nincs, aki első kört ér.
Nekem első kört egy franchise QB ér. Arról nem mondanék le, semmilyen Kicker kedvéért. Vagy egy szuper pass rusher, egy elit playmaker safety. Vagy Shutdown corner, vagy egy megbízhatóan 1000 yardos WR, aki ha nincs jó társa, akkor is az.
Bárki, akire fel lehet építeni egy csapatrészt. Mondjuk egy Center, OT az OLben.

Még egy FB esetén is (nem top15ben) egy kiváló powerback + elit lead blocker (elég erős belül és elég gyors kívül) FB aki tud elkapni, megérhet első kört. De aki csak egyikben elit, az már nem.
K, P meg returner vagy LS kizárt, hogy elsőt érjen. Akármilyen all time leader, Hester is másodikban érte meg igazán.ulpianus
meg egy kicker aki 8000 yardról is megnyeri a meccset ha arról van szó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Aki első kört ért szerintem:

DMC, Huff és az összes többi, akit nem mi draftoltunk az első körben 😊

DHB még mindig kérdőjel, szóval ő biztos nem. McClain-t még korai megítélni, de egyelőre nem érte meg. Jano mivel kicker, így nem érte meg, de itt van két adat ami azért azt erősíti hogy hasznos:
Az utóbbi 3 szezonban Janikowski 21-ből 15 FG-t értékesített 50 yardon túlról. 2000-2008-ig ez a szám 41 ből 19 volt.
Illetőleg a tavaly kihagyott Cardinals ellen 32 yardos FG-je óta 40-ből 36-t értékesített (90%-os pontosság).
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
És szted melyikük ért ebből első kört?ulpianus
Janikowski lazán.Amadeus91
ÉN azt mondom olyan Kicker a világon nincs, aki első kört ér.
Nekem első kört egy franchise QB ér. Arról nem mondanék le, semmilyen Kicker kedvéért. Vagy egy szuper pass rusher, egy elit playmaker safety. Vagy Shutdown corner, vagy egy megbízhatóan 1000 yardos WR, aki ha nincs jó társa, akkor is az.
Bárki, akire fel lehet építeni egy csapatrészt. Mondjuk egy Center, OT az OLben.

Még egy FB esetén is (nem top15ben) egy kiváló powerback + elit lead blocker (elég erős belül és elég gyors kívül) FB aki tud elkapni, megérhet első kört. De aki csak egyikben elit, az már nem.
K, P meg returner vagy LS kizárt, hogy elsőt érjen. Akármilyen all time leader, Hester is másodikban érte meg igazán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
És szted melyikük ért ebből első kört?ulpianus
Janikowski lazán.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
És szted melyikük ért ebből első kört?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Aki még első körös volt:

Off: JC és Boller és hát Janikowski 😀
Def: Big John Henderson