Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
kicsit morcos vagyok mert közben nem sugároz jelet az a szutyok csatorna vagy valami gáz lehet ahol a meccsünket adnák ...

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :SBarb
Milyen edzés van vasárnap este 7-kor?

Murphy is inaktív, ezek szerint még nincs teljesen rendben.
több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :S


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Se CJ se Chekwa nem játszik... Még jó hogy nem lesz Andre Johnson, különben csúnya szoptatás nézne ki. Most az nem tudom ki lesz a másik Cb, Van Dyke, esetleg Porter?Döme
Pontosan ezt a két embert mondták, illetve többet fogjuk látni Huffot CB szerepkörben. Szóval így hárman oldják meg a dolgokat.

CJ-t egyébként sem hiányolom annyira, de Chekwa-t igen. Bár ha majd CJ visszatér, azért az nem lesz baj, mert legalább lesz depth ezen a poszton is. Bár annak azért örülnék, ha a teljesítményével Chekwa kiszorítaná év közben CJ-t.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Se CJ se Chekwa nem játszik... Még jó hogy nem lesz Andre Johnson, különben csúnya szoptatás nézne ki. Most az nem tudom ki lesz a másik Cb, Van Dyke, esetleg Porter?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ricky Brown IR-re, Manase Tonga pedig az aktív rosterre került.


Amúgy kíváncsi leszek, hogy fognak tovább menni a dolgok a csapat körül. Mert az oké, hogy a tulajdonos Davis fia lesz, de hogy ő annyira nem fanatikus mint az apja volt, abban is biztos vagyok. Tehát fel kell venni egy General Managert, kérdés hogy kit és kérdés, hogy mennyire fog változásokat eszközölni ez a bizonyos GM...Bruce
Érdekes lesz hogyan alakulnak a dolgok...
Amy mégnagyobb feladatkört kap vszeg és ha nem is idény közben, de várható egy GM érkezése...az se lepne meg, ha az öreg megjelölte volna ezt a bizonyos embert...egy korábbi Raider lesz sztem...
Öreg 2006ban nyilatkozta, hogy ha eljön az idő Madden-re és más korábbi Raiderekre biztosan számíthat majd a fia, illetve a felesége...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nyugodjék békében Al Davis!
A csapat drukkereinek idegeit hajlamos volt próbára tenni, de vitathatatlanul egy igazi egyéniség távozott személyében...

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
R.I.P

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nyugodjék békében!
Azért ránézésre és a kinézete alapján lehetett sejteni, hogy közel járunk ahhoz a bizonyos naphoz amikor..., de valahogy mégis hideg zuhanyként ért. Valahol azt hittem örökké élni fog ez a gazfickó! 😊
Remélem ezért porig alázza a csapat a soron következő ellenfelet (bárki is legyen az a csapat!), vagyis a Houstont.
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Sajnos én nem tudom ma ezt megoldani, de egyszer már tényleg össze lehetne hozni egy ilyen fajin kis meccsnézést közösen. Remélem elmegy valaki azért közülünk, majd jelentkezzetek! 😊Bruce
Sajnos a tapasztalat az hogy kevesen mozdulnak meg egy ilyen eseményre...

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Sajnos én nem tudom ma ezt megoldani, de egyszer már tényleg össze lehetne hozni egy ilyen fajin kis meccsnézést közösen. Remélem elmegy valaki azért közülünk, majd jelentkezzetek! 😊
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
R.I.P Al "hosszúpassz" Davis

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Nyugodj békében Al!

Mostantól semmi sem lesz olyan mint eddig volt

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
RIP AL!

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Nyugodjék békében!

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
RIP Al!

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
R.I.P.

http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4705571/kraft-on-al-davis-passing

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ricky Brown IR-re, Manase Tonga pedig az aktív rosterre került.


Amúgy kíváncsi leszek, hogy fognak tovább menni a dolgok a csapat körül. Mert az oké, hogy a tulajdonos Davis fia lesz, de hogy ő annyira nem fanatikus mint az apja volt, abban is biztos vagyok. Tehát fel kell venni egy General Managert, kérdés hogy kit és kérdés, hogy mennyire fog változásokat eszközölni ez a bizonyos GM...
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
R.I.P. AL!

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, lesz normális draft? Még a végén PO contender lesz a Raiders!
Amúgy természetesen R.I.P.
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
R.I.P.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nyugodjék békében az Öregfiú 😕