Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ma már említették a cikkekben DVD-t is és ő az első számú jelölt a CB2 posztra és nem Porter, tegnap valszeg kifelejtették a szórásból 😊

Shaughnessy sérülése komolyabbnak tűnik, mert Trevor Pryce-ot behívták a csapathoz.

Nyilatkozta is Hue, hogy vannak akik közel vannak a visszatéréshez, vannak akik meg még nagyon távol. Neveket nem mondott, de Shauni helyére ha hívnak valakit, akkor azért az jelent valamit.
Valamint nekem gyanús Reece helyzete is, mert Tonga felhívása a PS-ből is lehet hasonló okokból. Ha csak egy meccset hagyna ki még, akkor Bush is lehetne egy meccsre FB szerepkörben, mert futók vannak rajta kívül is (DMC, Taiwan, Cartwright)

Nick Millert elvitte a Rams, sok szerencsét neki ott. Amúgy szimpi játékos, csak valahogy nem jött össze neki nálunk, pedig kapott elég lehetőséget.Bruce
miért cutoltátok Millert?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ma már említették a cikkekben DVD-t is és ő az első számú jelölt a CB2 posztra és nem Porter, tegnap valszeg kifelejtették a szórásból 😊

Shaughnessy sérülése komolyabbnak tűnik, mert Trevor Pryce-ot behívták a csapathoz.

Nyilatkozta is Hue, hogy vannak akik közel vannak a visszatéréshez, vannak akik meg még nagyon távol. Neveket nem mondott, de Shauni helyére ha hívnak valakit, akkor azért az jelent valamit.
Valamint nekem gyanús Reece helyzete is, mert Tonga felhívása a PS-ből is lehet hasonló okokból. Ha csak egy meccset hagyna ki még, akkor Bush is lehetne egy meccsre FB szerepkörben, mert futók vannak rajta kívül is (DMC, Taiwan, Cartwright)

Nick Millert elvitte a Rams, sok szerencsét neki ott. Amúgy szimpi játékos, csak valahogy nem jött össze neki nálunk, pedig kapott elég lehetőséget.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
DVD-t nem is említik mostanában, nem tom mi van vele...Bruce
Állítólag újraírható volt, és Big Sey véletlen letörölte.
Most mentik az adatokat.ulpianus
😂 😂 😂
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
DVD-t nem is említik mostanában, nem tom mi van vele...Bruce
Állítólag újraírható volt, és Big Sey véletlen letörölte.
Most mentik az adatokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Chekwa nem edzett és félő, hogy nem is fog játszani, így Routt mellett Porter lehet a kezdő! :S

Egyébként itt vannak a számok néhány DB-ről és McClain-ről (sikeres elkapás - próbálkozás | elért yard)

Routt 10-24 | 94y; Chekwa 9-14 | 126y; Porter 7-12 | 99y; Branch 7-18 | 95y; McClain 21-32 | 231yBruce
Stat alapján nem nagy a drop off 😊

DVD még odaérhet Porter elé nem? Vagy ő sem játszik??Rolni
DVD-t nem is említik mostanában, nem tom mi van vele...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Chekwa nem edzett és félő, hogy nem is fog játszani, így Routt mellett Porter lehet a kezdő! :S

Egyébként itt vannak a számok néhány DB-ről és McClain-ről (sikeres elkapás - próbálkozás | elért yard)

Routt 10-24 | 94y; Chekwa 9-14 | 126y; Porter 7-12 | 99y; Branch 7-18 | 95y; McClain 21-32 | 231yBruce
Stat alapján nem nagy a drop off 😊

DVD még odaérhet Porter elé nem? Vagy ő sem játszik??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Chekwa nem edzett és félő, hogy nem is fog játszani, így Routt mellett Porter lehet a kezdő! :S

Egyébként itt vannak a számok néhány DB-ről és McClain-ről (sikeres elkapás - próbálkozás | elért yard)

Routt 10-24 | 94y; Chekwa 9-14 | 126y; Porter 7-12 | 99y; Branch 7-18 | 95y; McClain 21-32 | 231y
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Gordon eltörte a kezét, így két választás van addig, amíg Reece visszatéréséig mégpedig:

vagy Bush fog több szerepet tölteni lead blokkerként,
vagy felhozzuk a PS-ből Manase Tongát

Én az utóbbinak jobban örülnék, mert szeretném látni Tongát játszani egy kicsit többet, persze a legjobb Reece gyors visszatérése lenne 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Elméletileg, ha visszatért Murphy, akkor Schilens kerülhet ki a pikszisből. Mivel DHB fejlődést mutat és amúgy is első körös pick volt. Hagan nagyon biztos 3rd down WR, Ford egyre jobban nyeri vissza a gyorsaságát és a tavalyi eredményei után őt sem lehet kitenni. Moore pedig nagyon jó, ha sokat használjuk. Tehát Schilens az aki elvileg kilóg egy kicsit, hiszen eddig nem nagyon volt észrevehető sajnos. Viszont sztem nem rakjuk PS-be úgysem, de sokat lehet inaktív státuszban.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Four practice

Oakland Raiders S Jerome Boyd (knee), RB Michael Bush (ankle), RB Taiwan Jones (calf) and S Michael Mitchell (knee) practiced in full Wednesday, Oct. 5.

Raiders | Five limited

Oakland Raiders QB Jason Campbell (foot), CB Chimdi Chekwa (hamstring), S Michael Huff (ankle), DL Jarvis Moss (chest) and WR Louis Murphy (groin) were limited in practice Wednesday, Oct. 5.

Raiders | Five miss practice

Oakland Raiders LB Ricky Brown (concussion), TE Richard Gordon (hand), CB Chris X. Johnson (groin), RB Marcel Reece (ankle) and DL Matt Shaughnessy (shoulder) did not practice Wednesday, Oct. 5.
több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Murphynek örülök, gyógyulgasson csak. Neten azt olvastam, hogy carrynként 5,9yardot hoznak ellenünk futásból amivel ligautolsók vagyunk jelenleg, valamint meccsenként 2db 20+ futást is kapunk :o .


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Louis Murphy már részt vett az edzésen!!! Természetesen még teljesen könnyített edzéseket végzett, de legalább már visszatért, sztem nem valószínű, hogy játszik a hétvégén, de jövőhéten már lehet olyan állapotban hogy játsszon. 😊 Annál is inkább, mert igazából nincsen gond elkapó poszton és nincs miért kockáztatni.

Pryornak is már csak egy meccse van az eltiltásból és hétfőn már a csapattal lehet. Valszeg Ron Parker megy majd a csapatból, ha Pryor már játékra alkalmas.

További jó hír, hogy mind McFadden, mind Bush edzett szerdán és így minden jel szerint játszhatnak a Houston ellen is.

Sajnos továbbra is vannak azért fontos hiányzók: Matt Shaughnessy és Marcel Reece még mindig nem edzett és továbbra is maródi Chris Johnson, Ricky Brown és Richard Gordon is. A státuszuk jelenleg questionable. Remélhetőleg Matt és Marcel hamarosan visszatérhet...

Huffról nem találtam semmit, ami vagy azt jelenti hogy edzett és nem gondolták hogy ezt meg kell említeni vagy gozom sincs. 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Sosem értettem, hogy évek múltán miért hoznak vissza egy edzőt.
Nyilván ha olyan jó egy coach, akkor nem engedik el.
Egyetértek az előttem szólókkal, Marshall nagy veszteség...

McClain mindig jókor lenne jó helyen, csak a tackle nem sikerül. Szerintem a nagy play-ekre megy, csak hát a futók mozgékonyabbak és egy testcseltől elszáll.
De néha tényleg olyan, mintha nem adna bele mindent. Pl. vasárnap a futott TD-nél csak kocogott a RB után (vagy úgy tűnt).
Ha meg nem tetszik neki, hogy mi húztuk, játszott volna rosszabbul az egyetemen...
Hátha nála is bejön a 3. év - csak 1. körtől gyorsabb áttörést várnánk...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én sem vagyok teljesen elégedett McClainnal. Nekem is az az érzésem, hogy többre lenne ő képes, de valahogy nem jön össze a dolog. Ezt az évet még én is megvárnám vele, de sztem lesz ő jobb is. Egy jó DC biztos többet ki tudna hozni belőle.
Amúgy nekem alapból nem volt szimpatikus húzás akkor amikor húztuk, mert egyrészt imádtam Kirk kapitányt, másrészt nem is igazán ismertem McClain-t. Aztán amikor berakták, akkor sem lett sokkal szimpatikusabb a srác, mert lassúnak tűnik, és én, hasonlóan Davis papihoz, imádom a sebességet. Ezért is volt Howard az egyik kedvenc LB-m 😊
Mivel gyorsulni már nem fog McClain sem, így azt gondolom, hogy nem lesz egyszerű dolga, de igazából egy MLB feladatát simán el tudja látni, mert tömni kell a lyukakat középen és oda nem sebesség kell, hanem tömeg és jó helyzetfelismerés. Szélső futások esetén kellene egy kicsit gyorsabbnak lennie, de ha jól olvassa az O-t, akkor ez is kiküszöbölhető, mert odaérhet időben még így is.
Az open field tackle-knél lehet bajban a srác, mert ott már azért megverik sebességben, na de az is igaz, hogy egy MLB nem igazán kerül ilyen szituációba, ha minden jól megy.
Coverage-ban érzésem szerint jó, mert baszott magas és ki is használja és egész jól mozog a zónába, itt nem érződik a sebesség hiánya.
Közben azért megnézem, hogy milyen 40 yardos ideje van az öcsinek... 4.68, azért az nem olyan lassú, mert Willis 4,51-et futott. Másfél tized, az azért nem olyan számottevő különbség.

Szóval úgy gondolom, hogy lesz ő sokkal jobb, csak égjen benne a tűz és játsszon a csapatért, akkor minden fasza lesz!


Edzőkérdésben pedig azt mondom, hogy nagy hiba volt Marshall-t elengedni vagy elküldeni vagy tudja a fasz mit csinálni vele, de sztem vele nagyon jó lenne ez a védelem. Tavaly is jó volt a védelmünk nagyjából, ha ugyanazt folytattuk volna, akkor ugye a játékosok 80% már egy évet lehúzott volna abban a rendszerben, ami nem elvetendő szempont. Lehet hogy Rolando is sokkal komfortosabban érezné magát és jobban teljesítene. Szóval én az offseasonban ezt tartom a legnagyobb hibának részünkről. Szégyenszemre az UFL-ben edzősködik most az öreg.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na kinn a D vergődését látva elkezdődött a McClain szidalmazás (jó az itt is 😊), helyettesének keresése (Vontaze Burfict) és persze a jó öreg téma, hogy mit kéne jövőre játszani D oldalon, illetve mennyire az öreg keze van a szarban...

Na kezdjük McClainnel, minthogy ez nálunk is téma.
Nekem sem tettszik eddig túlzottan. Nekem nem elég tüzes a gyerek, illetve néha úgy tűnik, hogy nem 100%-al mozog a pályán. Sok a mistackle tőle és nem egy game-changer EDDIG.
Emellett azért az elmondható, hogy legtöbbször jó helyen van (csak sokszor a szög nem jó), irányítja a D-t, elmondások szerint marha keményen edz, sokat néz filmet...
Ne felejtsük el, hogy még csak 22 a srác és azért ebben a Dben van pár olyan veterán akik mellett nem lehet olyan könnyen vezérré előlépni...
Persze mindannyian azt szerettük volna, ha PWillishez hasonlóan rögtön állat lesz, de azért nem ez a tipikus eset...
Az is tuti, hogy neki azért a 3-4 feküdne jobban...
Mindezekkel együtt én azt mondom, hogy ez és még a köv év az övé. Ha köv szezonban sem lép elő akkor kell elgondolkozni a helyzetén...idei drafton korai pickel MLB-t hozni hülyeség lenne sztem...

Az, hogy az öreg keze mennyire van benne a buliban nem tudjuk. Az azért tény, hogy eddig jóval több a zóna mint korábban bármikor, így feltételezhető, hogy az öreg enged a szorításból...
Én Chuchtól nagyon nem vagyok elájulva mint DC...sztem offseasonban Hue egyik fő feladata az lesz, hogy találjon egy jó DC-t. Ami azért, ha az Onak köszönhetően korrekt szezonunk lesz már könnyebb feladat lesz mint tavaly...
Én szeretem a 4-3-at és sztem igen jó keretünk van hozzá csak jobb edző kellene...

Kint tampa 2-t és 3-4-et dobálta be egyik gyerek...
Tampa 2 sztem ökörség, mert ahogy én tudom oda teljesen új LB sor kellene...Egyik mostani kezdő sem éppen az a fürge LB fajta...DLunk is mammut méretű a tampa 2 DLhez képest...

3-4 a másik téma ami ugye minden évben felmerül...igen Hue is köthető 3-4es csapatokhoz, de sztem nem jobban mint a 4-3hoz...
Ha jönne egy törpös 3-4 DC felőlem az is lehetne, bár lenne pár érdekes kérdés...
1.Honnan szerzünk kezdő, jó NT-t, ami nélkül szart sem ér a 3-4?
2.Mit kezdünk Houstonnal és Shaughnessyvel?
-Houston 3-4ben DE lenne, de vszeg TK és Sey kezdők mögött...berakunk back upnak egy kezdő szintű playát? Elengedjük vmelyik öreget?
-Shaughnessy 3-4DEnek sztem kevés, OLBnek viszont nem tudom elég gyors-e? Necces teszt lenne és ha nem jön be buktunk egy igen jó, fiatal 4-3DE-t és kapunk egy gyenge kezdő vagy back up OLB-t...vagy elcseréljük?? Necces

Az mondjuk sanszos, hogy Rolandonak jobban feküdne a buli és Gotehel személyében sztem másik ILB is meglenne...

Kelly-NT-Seymour
Wimbley-McClain-Goethel-Shaughnessy ???

Houston és Bryant igen jó DE rotációt biztosítanának mondjuk és Henderson lehetne NT back up...
Groves és Blackstock mint OLB back up mondjuk
Ricky és vmi új ember meg ILB back up...de ez is necces...

Én azt mondanám, hogy új DC kéne és kis idő a fiataloknak, hogy beérjenek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Most olyanokat lehet olvasni, hogy McClain csalódott volt a drafton, amikor mi húztuk őt. :S
Bruce
Hát még én milyen csalódott voltam! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Most olyanokat lehet olvasni, hogy McClain csalódott volt a drafton, amikor mi húztuk őt. :S
Úgy utálom az ilyen pletykákat, bár valami alapja van, mert tényleg nem teljesít maximálisan érzésem szerint. Bár lehet nem is képes ennél jobb teljesítményre. Nehéz ezt így megítélni.Bruce
Igazából én el tudom képzelni (mutatott játéka alapján) róla, hogy van benne valami!
Nekem már elég régóta a bögyömben van... Én elcserélném a f@szra! Nem tetszik a játéka sem, lomha, lassú, miss tackle tömkelege róható fel a számlájára... Most azért mert meccsenként képes belenyúlni 1 passzba... Ár/érték arányban, hogy is fogalmazzak... nem ő a legjobb a csapatunkban, úgyhogy befoghatná a száját... Remélem van az öltözőben valaki aki lenyom neki 1-2 kokit!
Top fizut kap és nem kapunk cserébe "semmit", persze nálunk ez nem meglepő... Csak gáz! :/
Jó a semmi az azért erős túlzás mert a body slamekhez nagyon ért! 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most olyanokat lehet olvasni, hogy McClain csalódott volt a drafton, amikor mi húztuk őt. :S
Úgy utálom az ilyen pletykákat, bár valami alapja van, mert tényleg nem teljesít maximálisan érzésem szerint. Bár lehet nem is képes ennél jobb teljesítményre. Nehéz ezt így megítélni.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a véleményem, hogy egy ember kiválásával (Asomugha) nem gyengülhet ennyit egy védelem, szóval itt inkább edző gondok vannak. Tavaly igen jól működött a dolog Marshall apóval, nem tudom hogy miért kellett őt elküldeni...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Kicsit már előbbre tekintve, most nézem a PIT - HOU meccset, ezzel a Fosterrel nem tudom mit fogunk kezdeni...Bruce
Viszont nem lesz Andre Johnson, ami azért nagy könnyebbség lesz.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na meccset nem láttam, de az eredményt követtem azért...

Ha majd megnézem a meccset lehet mást mondok, de ez nem nagyon rázott meg engem. Nem a Pats ellen kell nekünk még megváltani a világot...sőt még csak nem is köv meccsen Houstonban...

Persze jó lett volna nyerni, de ha reálisan nézzük ők a jobb csapat...szezon előtt ezt mindenki sima L-nek mondta...

Azért eddigi meccsek alapján látszik és ez ahogy olvasgatok most is kiderült, hogy az Offense valódi!!
Van végre OL, futás jól megy és JC egyre inkább megtalálja az elkapókat és végre úgy néz ki, hogy lesz egy pofás WR corp itten. Ha még fejlődnek az elkapók és az OL, RBk maradnak akkor JC elég jó ahhoz, hogy PO csapat legyünk...nem tudom, hogy mi másra elég Ő, de 1-2 évig sztem amíg fejlődik a sok fiatal sztem megoldás...

Defense kicsit már nehezebb falat. Pozitívum akad itt is, de ez a csapatrész igen hullámzó teljesítményt nyújt. DLtől indul minden, mert amikor ők állatok akkor megy a szekér, de nem tudnak minden héten 60 jó percet lehozni...nem tudom, hogy ez miért van így...

Ha kicsit előre szaladok akkor offseasonban, drafton amúgy sztem D-t kell erősíteni főleg. Persze BPA alapon egy csúszó O tehetség elfér bőven a csapatban, de nekem úgy tűnik, hogy D oldalra kell még az emberanyag.
DL elvileg és sokszor gyakorlatilag is erősségünk, de ennek ellenére nem megy annyira a run D, így ide sztem főleg ha a Seymour-Kelly-Henderson 3-as korát is megnézzük elférhet depth...persze kérdés, hogy DT vagy DE kell...ez főleg attól is függ sztem mi a terv Houstonnal. Ő sztem simán UTbe áttolható és ott is nagyon hasznos lenne...
LB sorba WLB poszt ami ugye nem fix és bár Groves idén sztem egész jó, valamint van egy Gothelünk is IRen egy tehetséges fiatal aki gyors és tud coverage-ba visszalépni elférhet...itt persze ha marad lehet, hogy Mitchell és\vagy Boyd miatt nem gondolkodnak erősítésbe...futás ellen Groves\Goethel és passz ellen meg a hybridek...
Secondaryba is elférne a depth...S poszt a jobb, mert ha nincs sérülés a Huff-Branch kezdő a Mitchell, Boyd, Gio cseresor rendben van. A CB poszt ahol lyukasak vagyunk, de ezt tudtuk is. Itt év végéig még sokminden kiderül...DVD, Chekwa, POrter is nagyon fiatalok és egy év tapasztalat rengeteget számíthat...DVD és Chekwa is mutatott azért pozitív dolgokat, ahogy Porter is. CJ kuka sztem, de ha a 3 fiatal fejlődik akkor elég lenne depth és nem kezdőt kellene szerezni...

Na de előbb jöjjön a szezon és most a Houston 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
kissé csalódott vagyok a mutatott játék miatt, de ha jobban megnézzük a csapatot, akkor azért lehet pozitívumokat is találni szép számmal.

A passz játék szépen ment egy ideig, nagyjából jól kavartuk a futásokkal és állítom, hogy az első félidőben az INT-ig jobbak is voltunk a Patsnél, de legalábbis partiban voltunk velük. A fal ismét szépen védte meg Campbell-t, bár sokszor kellett futnia, de ez inkább az elkapók miatt volt, mert nem tudtak elszakadni. Campbell pontos volt, csak a két INT nem kellett volna.

A futójáték most nem igazán volt kirobbanó, legalábbis nem a megszokott volt, de így is 160 yard lett. Kicsit kevesebb lehetőséget kapott RunDMC, mert ugye a sérülése még teljesen nem volt rendben. Bush pedig mostanában nem tudja felvenni a ritmust csak a végére. Mindenesetre szép volt Ford end-around futása is, tehát voltak szép jelentetek.

Az elkapókat nehéz értékelni. Moore kevés lehetőséget kapott, Schilens egyáltalán nem kapott lehetőséget, de volt a pályán, csak gondolom elszakadni nem tudott. Hagan is hasznos volt 4 elkapásával. Boss volt az egyik legjobb elkapónk, úgy találom, hogy nem nagy visszaesés Millerhez képest, tehát nem volt rossz csere. DHB nagyon jól játszott, termelékeny volt, meg lehetett találni a pályán, igaz volt két dropja is, de nála már ez is fejlődés. Elég sok volt a futóknak célzott passz, amiből jöttek is a yardok.

A védelem amin szerintem elment a meccs. Először is simán megállítottuk volna az első támadásukat, ha nincs Seymour túlpörgése. De igazából ami furcsa volt, hogy se passz se futás ellen nem ment túlzottan a védekezés. A passzra még lehetett számítani, hogy nem fog menni, de én bíztam abban, hogy a gyengébb falukkal a futásaikat meg tudjuk ölni. Sajnos ez nem jött össze, nagyon nem. A passz siettetés sem igazán akart működni, talán egyedül Moss volt kiemelkedő ezen a téren. Shaughnessy hiánya azért látszott egy kicsit. Az LB sor kicsit láthatatlan volt, bár azért megint volt egy szép deflectionja McClainnek és egyre jobban kezdi megtalálni azért a helyét, ami biztató, csak valahogy össze kéne állnia a futás elleni védekezésnek. Jó teszt lesz a Houston elleni meccs erre.
A sec-ből nagyon hiányzott Huff, de nem lehet csak erre fogni. Sajnos nem tudtuk megoldani Welker semlegesítését és ez lett a vesztünk. Ha őt lefogtuk volna, akkor ez egy hozható meccs, de nincsen ha.

Spec teamban nem nagyon találtam kivetni valót, de jó lenne már ha a punt visszahordásaink kicsit jobbak lennének, mert mindig nagyon hátulról indulunk, illetve ha van egy jobb visszahordás, akkor egyből történik valami szabálytalanság.

Houston elég kemény dió lesz így a jövőhéten, de hát melyik meccs nem az...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na srácok ma kurvára drukkoljatok, mert én nem nagyon fogom látni a meccset...

Go Raiders!!Rolni
szerencsed volt, hogy nem lattad a meccset...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kicsit már előbbre tekintve, most nézem a PIT - HOU meccset, ezzel a Fosterrel nem tudom mit fogunk kezdeni...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Na srácok ma kurvára drukkoljatok, mert én nem nagyon fogom látni a meccset...

Go Raiders!!Rolni
Meglesz, TV-ben nyerni kell!
De azért remélem győzelmet érzel, mert az múlthéten is bejött! 😀