Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon sajnálom. Pont amikor a Raiders-Pats meccsen muatatták,akkor gondoltam,hogy ez az ember örökké fog élni.
Sajnos nem lett igazam.
R.I.P.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ó baszki, az öreg Godfather elment 😕

Nem sikerült neki a két SB győzelem még! 😕 DE remélem tényleg odateszi magát a csapat és idén fakítunk valami szépet az öreg emlékére.

Nyugodj békében Al!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
ki veszi át a tulajdoni részét?, vagy hogy alakul majd a dolog?sapka
Gondolom a fia, Mark...
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Just win baby... R.I.P. 😕
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ki veszi át a tulajdoni részét?, vagy hogy alakul majd a dolog?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Sztyopa 306
R.I.P.

Why so serious?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Én bírtam az öreg Hókuszpókot. Úgyhogy most kivételesen én is beírom: R.I.P. Al Davis.

A rájátszást pedig Hue ettől függetlenül garantálta, úgyhogy tartania kell a szavát most már mindenképp.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Legyen könnyű neki a föld!

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
R.I.P
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
R.I.P. AL


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyugodjék békében. Az egyik legnagyobb formátumú, de mindenképpen a legkarakteresebb tulajdonos hunyt el! Kívánom nektek, hogy az emlékére idén végre újra rájátszásban küzdjetek!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Akárhogy nézzük, Al Davis volt a legnagyobb Raider!
Nyugodjék békében!

Just win, baby! 😕
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagy formátumú ember volt, nyugodjék békében.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nyugodjék békében!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huhh.... nála nagyobb ikonja kevés volt az NFL nek.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
R.I.P egy nagy alak távozott az NFL világából. Őszinte részvétem a Raiders családnak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyugodjék békében 😕
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Sejtettem, h gond van, mert hát a Hue féle sajtó konf óta nem látta senki sehol...nem volt TCn, meccseken...de nem hittem, hogy ekkora a baj.

A Raiders természetesen emblematikus alakját veszítette el, de az egész NFL sokat veszített az öreg halálával.

Rest In Peace AL!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Sajnos nem kamu, már mindenhol megerősítették...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Uramisten, ez nagyon meglepett, picit sokkolt is. RIP Al Davis. 😕

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
vagy csak egy rossz hacker tréfa vagy igaz
Al Davis elhunyt!

http://www.raiders.com/Fucu
Akkor nagyon rossz tréfa!
De itt is:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/308032_273182652712229_117307284966434_893267_121671075_n.jpg
Ez megdöbbentett...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
vagy csak egy rossz hacker tréfa vagy igaz
Al Davis elhunyt!

http://www.raiders.com/Fucu
Ne bassz...

Ez sztem nem tréfa lesz...
http://www.raiders.com/history/al-davis.html

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
vagy csak egy rossz hacker tréfa vagy igaz
Al Davis elhunyt!

http://www.raiders.com/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Three ruled out

Oakland Raiders TE Richard Gordon (hand), CB Chris X. Johnson (hamstring) and DL Matt Shaughnessy (shoulder) did not practice Friday, Oct. 7, and have been ruled out for Week 5.


Raiders | Five questionable

Oakland Raiders LB Ricky Brown (concussion), CB Chimdi Chekwa (hamstring), S Michael Huff (ankle), WR Louis Murphy (groin) and RB Marcel Reece (ankle) are listed as questionable for Week 5. Brown, Chekwa and Reece did not practice Friday, Oct. 7, while Huff and Murphy were limited.


Raiders | Seven probable

Oakland Raiders S Jerome Boyd (knee), S Tyvon Branch (knee), RB Michael Bush (ankle), QB Jason Campbell (foot), RB Taiwan Jones (calf), S Michael Mitchell (knee) and DL Jarvis Moss (chest) are listed as probable for Week 5. Campbell and Moss were limited in practice Friday, Oct. 7, while the others practiced in full.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
7 WR volt nálunk a rosteren és egész jól teljesített mind. Visszahordásokra használtuk jószerivel, de abban nem tudott maradandót alkotni. Addig volt rá szükségünk, amíg nem tért vissza Ford és Taiwan, amikor ők visszajöttek, úgymond fölöslegessé vált. Mert a visszahordásokat Ford és Taiwan Jones és Moore csinálja. Elkapóként nem nagyon használtuk soha, csak amikor sok volt a sérült. Volt egy két jó elkapása, de sztem nem lesz soha meghatározó játékos, bár el tudnék képzelni neki is olyan szerepet mint Welkernek a Pats-ben.