Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 13 éve
Erről a mérkőzésről vagy jót vagy semmit. Jót nagyon nem tudok így csendben maradok!Palmer volt az egyetlen, akit dicsérni lehet, de a második félidőre a társak sem hittek benne már.
A jó hír az, hogy ezen a héten nem fogunk kikapni!
több mint 13 éve
Emlékszem egy PO meccsre (talán 2005?), amikor a Chiefs úgy kapott ki, hogy az ellenfél nem is puntolt egyszer sem. Az irányító Peyton Manning volt. Erre bárki képes, nem kell aggódni. 😊

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
idén?! Carter volt kb. az utolsó értelmes FA. Nem is tudom, hogy most van-e jó corner vagy wr (naná, T.O.!- csak vicc volt) a piacon.Én még idénre gondoltam, de az valóban esélytelen.BMGHát ha nem indul be a futás és nem lesz két épkézláb CB-nk, akkor jelenlegi állás szerint olyan 4-12/5-11 is jó, ha összejön.magasan jöhet majd egy olyan ember aki azonnali Upgrade lehet. (OL, CB, QB, WR kb bárhova)Amadeus91
Botrány...BMG
több mint 13 éve
Én még idénre gondoltam, de az valóban esélytelen.Hát ha nem indul be a futás és nem lesz két épkézláb CB-nk, akkor jelenlegi állás szerint olyan 4-12/5-11 is jó, ha összejön.magasan jöhet majd egy olyan ember aki azonnali Upgrade lehet. (OL, CB, QB, WR kb bárhova)Amadeus91
Botrány...BMG
több mint 13 éve
Hát ha nem indul be a futás és nem lesz két épkézláb CB-nk, akkor jelenlegi állás szerint olyan 4-12/5-11 is jó, ha összejön.magasan jöhet majd egy olyan ember aki azonnali Upgrade lehet. (OL, CB, QB, WR kb bárhova)
Botrány...BMG
több mint 13 éve
Hát ha nem indul be a futás és nem lesz két épkézláb CB-nk, akkor jelenlegi állás szerint olyan 4-12/5-11 is jó, ha összejön.Botrány...
több mint 13 éve
ZBS be az Oline még mindig nem az igazi de azért alakulgat.Szerintem Bye week után érezhetőbben jobb lesz.Palmer nyilatkozta,hogy nagyon csípi az új offense sémát és amint hétről hétre látjuk nagyon is fekszik neki!Ami külön öröm,hogy nagy nyomás alatt is jól dolgozik sokszor életben tartva a drive-t.
Lee nem egy Aso de azért egész szépen játszik.A végén még végleg kezdő lesz 😊.
Sey-t szinte mindig double team-zik.De azért ennek ellenére is szépen bele bele nyúl a passz sávba.
Több nyomás kell Manningre meg késleltetett S felállás (Falconsnál is ez volt 3pick lényege,hogy későn álltak fel a S-k és ezér kvázi félre olvasta a playt Mannning).
T.Jones ST-ben nagyon ott van,szépen pörög.
A védelem is szépen tartja magát.Egy kicsi plusz kell offense-től és rendben leszünk.

több mint 13 éve
Kíváncsi leszek mit alkotunk ma a magasban.Ha minden drive-ból pontot szerzünk, akkor simán meglesz, de ennek kicsi az esélye.
Valahogy hibára kell kényszeríteni Manninget, mert Roethlisberger is rondán szétdobálta a védelmünket, ja és a jó futás sem ártana.
De ha ki is kapunk, egy új field goal rekordnak nagyon örülnék!
több mint 13 éve
McKenzienek mondjuk érthető h az LB-khez jó szeme van, elvégre csak lehúzott 5 szezont, mint NFL LB 😊

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Valamiért Chekwa-ról nincs semmi hír. Sztem nem véletlenül mellőzik.amúgy volt valahol egy riport a GM-mel, hogy neki a teljesítmény ami érdekes és nem érdekli hogy ki kicsoda, természetesen azért a nagy "sztároktól" nem válik meg egyből, mert annak súlyos következményei vannak pénzügyileg, de ha nem lesz teljesítmény mögöttük akkor simán kivágja őket.
kiemelte, hogy a legjobb játékos a defben az Wheeler jelenleg (ő hozta ide), a másik még jó az ő általa draftolt LB, szóval nem fél meghúzni semmit, mert eddig jó tapasztalata van itt is és korábban is jól csinálta ezt, mert ő ehhez ért. Azt reméli hogy most Carter is hasonlót dob a védelmen, a pass rushon.
több mint 13 éve
Chekwa-ról tud valaki valamit?Már mint arra gondolok,hogy kezdő lesz a meccsen bármilyen formában (#1-2,nickel) vagy csak back up?Eltudnám képzelni ha Lee,Chekwa és Hanson lenne a kezdő hármasunk felállástól függetlenül és akkor Huff is játszhatna ismét S-t.

több mint 13 éve
Gordon és DHB is out a Broncos ellen. DHB-t tudtuk, sejtettük, de Gordon kicsit meglep. Remélem nem fog hiányozni a spec team-ből nagyon, mert eddig ő a legjobb játékos ott... BruceGordon nekem is meglepi.De inkább pihenjen egyet,mint komolyabb baja legyen.
Ami meg az ST-t illeti ne feled Ausberry-t se.Nem egy visszahordót borított már meg 😊!

több mint 13 éve
Gordon és DHB is out a Broncos ellen. DHB-t tudtuk, sejtettük, de Gordon kicsit meglep. Remélem nem fog hiányozni a spec team-ből nagyon, mert eddig ő a legjobb játékos ott...
több mint 13 éve
Kösz! Elolvastam, jópofa.A cikket nincs mit!
Valóban a cikk is úgy írja "one of last year's top". Ez így igaz. Főként mert a cikk az ominózus kérdésben a védőfalról beszél, nem a komplett védelemről. Amit írtam, hogy nálam is elsők közt volt tavaly. Leginkább a DT poszt erőssége miatt.
Amit többször írtátok, D. Allen valami számomra érthetetlen okból a run stopra akar kihegyezni (DTk). Nem lenne ezzel semmi gond, ha nem épp olyan emberek állnának ott, akik ebben sosem voltak jók, ellenben pass rushban a liga egyik legjobb párosa (hármasa) voltak tavaly (is). Minek erőltetni, hogy teljesen transzformálódjanak át? Nem is olyan fiatalok, meg számomra értelme sincs. Mindegy, Dennis tudja mit csinál, csak nem értem.ulpianus
A D. Allen általi rendszer váltást run stopra is én írtam.
Mert ugye adva vagyon Kelly a maga fizikumával amivel remekül tudja rátolni az Oline játékost az irányítóra.Valamint Seymour sem gyenge gyerek.
S mindezek ellenére az idei meccseinken nem igazán láttam tőlük hasonlót csak elvétve.
Na már most nem hiszem,hogy elfelejtették,hogy hogyan is kell illetve az egy évnyi plusz kor ennyit kivenne belőlük.S az sem valószínű,hogy SPACE JAM 😊 módjára lenyúlták őket.
Szóval ezt az egyetlen ésszerű magyarázatot tudom elképzelni, s ezért írtam.
De ha esetleg még sem ez s valaki tud konkrét infót akkor várom!!

több mint 13 éve
Kösz! Elolvastam, jópofa.Valóban a cikk is úgy írja "one of last year's top". Ez így igaz. Főként mert a cikk az ominózus kérdésben a védőfalról beszél, nem a komplett védelemről. Amit írtam, hogy nálam is elsők közt volt tavaly. Leginkább a DT poszt erőssége miatt.
Amit többször írtátok, D. Allen valami számomra érthetetlen okból a run stopra akar kihegyezni (DTk). Nem lenne ezzel semmi gond, ha nem épp olyan emberek állnának ott, akik ebben sosem voltak jók, ellenben pass rushban a liga egyik legjobb párosa (hármasa) voltak tavaly (is). Minek erőltetni, hogy teljesen transzformálódjanak át? Nem is olyan fiatalok, meg számomra értelme sincs. Mindegy, Dennis tudja mit csinál, csak nem értem.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Félre értettél Ulpianus.Viszont egy másik cikk a Pff-n épp azt is fejtegeti részben (nem ez a fő téma a cikkben),hogy tavaly liga top pass rushal rendelkeztünk.Ez melyik cikk? Mert még a liga TOP 5 is erős, nemhogy a liga csúcsa ők lettek volna.
Cubehead
Például az nfl.com Statjai alapján a Raiders tavaly sackben 15. (39 sack) lett.
Én annyit tudnék mondani, hogy a DT páros volt talán ennyire erős. Esetleg safety blitzek lehettek jók.
Elolvasnám a cikket, az biztos.ulpianus
A TOP megnevezés után DIREKT nem volt szám.Mivel CSAK mint jelzőt használtam,amivel arra akartam utalni én is és a cikk is (legalább is az én olvasatomban),hogy liga szerte a jobbak közt volt a csapat puss rush terén.
Amúgy az eheti összehasonlító,meccs előzetes cikkben van.Itt a linkje:
www.profootballfocus.com/blog/2012/09/28/3tfo-raiders-broncos-week-4/

több mint 13 éve
Viszont egy másik cikk a Pff-n épp azt is fejtegeti részben (nem ez a fő téma a cikkben),hogy tavaly liga top pass rushal rendelkeztünk.Ez melyik cikk? Mert még a liga TOP 5 is erős, nemhogy a liga csúcsa ők lettek volna.
Cubehead
Például az nfl.com Statjai alapján a Raiders tavaly sackben 15. (39 sack) lett.
Én annyit tudnék mondani, hogy a DT páros volt talán ennyire erős. Esetleg safety blitzek lehettek jók.
Elolvasnám a cikket, az biztos.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Viszont egy másik cikk a Pff-n épp azt is fejtegeti részben (nem ez a fő téma a cikkben),hogy tavaly liga top pass rushal rendelkeztünk.Egy kis adalék a pass rush-hoz:a PFF szerint a legjobb pass rusherünk idén a Harvardról jött Desmond Bryant, bár ő csak 88 snapet játszott. valószínűleg ő az egyetlen játékosunk, aki nem sport-, hanem tanulmányi ösztöndíjjal focizott az egyetemen. 😊 deyell
Richard Seymour and Tommy Kelly have combined for only seven QB disruptions on 156 attempts, according to Pro Football Focus
Defensive ends Lamarr Houston and Matt Shaughnessy not much better -- combined for only eight QB disruptions on their 162 attempts.
Bruce
Szóval ebből kiindulva nem hiszem,hogy elfelejtették volna s rácok,hogy is kell.Sokkal inkább DA rendszere másabb.
Tavaly ugye az egész Dline rohamozott szinte minden egyes snapnél,míg a secondary szoros man coverege-t játszva megpróbálta törölni a passz játékot.
Míg jelenleg ha jól figyeltem meg a dolgokat akkor DA a faltól főleg a run stoppot várja el és egy - egy embert küld csak rushra plusz valamelyik LB-t vagy secondary tagot blitzelni.(bár a secondary jelentős gyengülésével ez csökkent és inkább LB-t forszírozza).
Ezt láthattuk preseasonbe is főként Wheeler mozgékonyságát kihasználva.Azonban magára a szezonra ebből készülnek az ellenfelek és a hatékonyságából vesztett is.De én bízom DA találékonyságában,hisz neki pont ez az egyik fő erénye JT-vel egyetemben.

több mint 13 éve
Egy kis adalék a pass rush-hoz:a PFF szerint a legjobb pass rusherünk idén a Harvardról jött Desmond Bryant, bár ő csak 88 snapet játszott. valószínűleg ő az egyetlen játékosunk, aki nem sport-, hanem tanulmányi ösztöndíjjal focizott az egyetemen. 😊
Richard Seymour and Tommy Kelly have combined for only seven QB disruptions on 156 attempts, according to Pro Football Focus
Defensive ends Lamarr Houston and Matt Shaughnessy not much better -- combined for only eight QB disruptions on their 162 attempts.
Bruce
built for this shit
több mint 13 éve
T Barnes (groin) and CB Spencer (foor) are out; WR Heyward-Bey (concussion) is doubtful;
TE Myers (concussion), TE Gordon (hamstring), RB Goodson (hamstring) and WR Streater (neck) are questionable;
RB McFadden (shoulder), TE Ausberry (shoulder), K Janikowski (groin), DT Kelly (knee), DT Seymour (knee) and CB Huff (knee) are probable.
több mint 13 éve
A PFF Secret Superstrar rovat week 3 része elsőként Wheelert hozza.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
most twittelte Vic Tafur, szóval idei statok.
több mint 13 éve
Egy kis adalék a pass rush-hoz:Ezek ide statok?
Richard Seymour and Tommy Kelly have combined for only seven QB disruptions on 156 attempts, according to Pro Football Focus
Defensive ends Lamarr Houston and Matt Shaughnessy not much better -- combined for only eight QB disruptions on their 162 attempts.
Bruce
Csak mert nem hiszem,hogy ennyire rosszak lennének,mármint arra gondolok,hogy pl Kelly és Sey esetében lehet,hogy DA első sorban inkább a futás nullázására buzdít ellenben a tavalyi egész DL rush-al szemben!

több mint 13 éve
Egy kis adalék a pass rush-hoz:Richard Seymour and Tommy Kelly have combined for only seven QB disruptions on 156 attempts, according to Pro Football Focus
Defensive ends Lamarr Houston and Matt Shaughnessy not much better -- combined for only eight QB disruptions on their 162 attempts.
több mint 13 éve
Steve Corkran @CorkOnTheNFLDarrius Heyward-Bey is at practice, chatting with coaches. Encouraging sign.