NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Valaki írna róla pár sort, hogy mit kell róla tudni, miért sok érte a 3. kör meg ilyenek.
Köszi előre is!Bruce
Az Ohio Sten volt irányító. Olyan Vick/Newton szerű. Csak kicsit ostobább. Hatalmas középiskolás sztár volt, belekeveredett abba a balhéba, hogy ereklyéket adtak tetkóért/kocsiért és emiatt jött ki a supp draftra. Eléggé pontatlanul dob, viszont futva szokott yardokat szerezni. Vannak, akik szerint inkább WRként kellene próbálkoznia.
Személyes véleményem: Egy felelőtlen kicsit nagyképű kölyök, aki nem hozta ki a benne rejlő potenciált és szerintem nem lesz jó QB az NFLben. A 3. kör szvsz rengeteg érte.

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Imádom ezt a csapatot. Annyira tudják mindig hogy mit nem kéne csinálni.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valaki írna róla pár sort, hogy mit kell róla tudni, miért sok érte a 3. kör meg ilyenek.
Köszi előre is!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
There is new sheriff in the town.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Sok sikert hozzá bár Richarddal (ha még élne szegény) jobban jártatok volna, legalább lenne egy kis jókedv. Persze nem akarok kötekedni 😂
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenféle rasszizmus nélkül: ennyire bíznak itt a fekete QB-kben?vassadi
Jamarcusnál rosszabb már nem jöhet, szóval miért ne?
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
lol


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mindenféle rasszizmus nélkül: ennyire bíznak itt a fekete QB-kben?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Gratulálok Pryor-hoz 😀shawnka
3. körösért. Már ha Terrelle és nem Richard.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szeretem a Raiderst,de bassza meg.....3.kör,vicc

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Gratulálok Pryor-hoz 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kevin Boss sérülése kicsit súlyosabb és a héten biztos nem fog edzeni, de a szezonnyitóra azért remélhetőleg felépül.

JC pedig már hétfőn edzeni fog, szóval az ő sérülése nem olyan veszélyes.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Igaz én csak az első félidőt láttam, de az alapján is le lehet szűrni bizonyos dolgokat, főleg a stáb részéről.

Az kiderült pl, hogy Barnes és Coop nem NFL szintű játékosok már. Amikor néha-néha feltűnt Joe a jobb oldalon, mindig stabilabb volt a fal. Azon sem kell gondolkodni, hogy Loper legyen-e a kezdő LG. Hihetetlen súlytalan volt mindenki. Veldheer sem volt ász, de ő hozta a falból amit én elvártam tőle. Satele maradhat egyenlőre C, nem volt olyan szar és Wiz jobban kell LG-be. BC-t én nem láttam pályán róla írhatnátok valamit.

WMC irtó gyenge, nálam cut esélyes, max akkor maradhat ha ST-ben lesz helye. DVD meg vattacukor, tapad, de pl. Edwards is úgy tette arrébb mintha ott sem lenne. DHB meglepő módon nem nagyon droppolt és Moore ahogy braxa is írta egyértelműen kezdő szint!!!

McClain és Shaughnessy pick szép volt

Veldheer-Wiz-Satele-BC-Joe kezdő ötöst akarom és kész...a veteránok eddig csak büntikben villogtak...Rolni
Ezzel csak egyetérteni tudok! Ha már szar a fal azért legyen szar, mert nincs elég rutinjuk a srácoknak, mert úgy még lehetne bízni a fejlődésben.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Azért én a szezont még nem temetném, de mindenki azt nyilatkozza, hogy milyen kurvajó a csapat és idén PO lesz, és főleg ez a meccs nem azt mutatja.
Most akkor vagy játszanak úgy, mint egy PO csapat, vagy menjenek politikusnak...

Mennyit voltak pályán a kezdők?

---

Néhány elkeseredett szurkoló még lövöldözött is a meccs után...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mégis itt volt az egyik legveszélyesebb a helyzet capállás terén szezon előtt.
Egy két dolgot igen rosszul csinálunk, mint az köztudott.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Hát sajnos igen, elég lehangoló volt ez a meccs is, én se várok sok jót ettől a szezontól. 😐 (Csak már hány éve tart ez?!) Mondjuk aze ddig sem túl acélos keretből, még eladtuk Millert, ASO-t, és továbbra is Campbell írányít majd mit is várhatnék?
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hazudott! Vagyis remélem :/
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát a highlight videó már-már a 2008-as szezon töketlenkedéseit idézte...

Jackson pedig azt monta, hogy a ps meccseket is komolyan veszik...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Öhm....

Hát ez elég karcsú lesz. Nyugtassuk meg magunkat a nem ilyenkor kell villogni és egyéb közhelyekkel.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Moore sztem kezdő lesz, ha nem is az első héten, de a szezon közepén már Moore-Murphy kettőssel illene kezdeni
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez a meccs kurva kiábrándító volt!!

Lehet itt okoskodni, h a 3 legjobb WRünk nem játszott és a kezdő futónk sem, de pont nem ott volt a gond. Moore és DHB igen jók voltak, Hagan is rendben volt...Bush meg tudjuk, h tud futni...

Az OL szar volt, a D gyenge volt...nem tudom mi lesz itt...

A Cooper-Barnes jobb oldallal tele a faszom már és Loper se villogott...én azt mondom jöjjenek a fiatalok...így is úgyis sok TE blokk kell majd, de legalább ők fejlődhetnek még...

Veldheer-Wiz-Satele-BC-Joe kezdő ötöst akarom és kész...a veteránok eddig csak büntikben villogtak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
3.

Wiz-BC-Joe végre

Boller bazdmeg...3 és hosszúra nekiáll futni??

WMC sucks ismét...fasz béne ez a 2nd D

Moore szép visszahordás...ez a srác nagyot szólhat...

Moore 2.0 szép D...WMC helyett maradhat rosteren...

Boller is csúf INTel...

Ez annyira szar, h ellépek aludni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Na jó, eddig voltam pozitív.... Idén se jön el a megváltás, és ezt még most kell tudatosítani magunkban nehogy szezon közbe jöjjön a pofára esés.

Coopert meg ne bántsátok légyszíves.2007 től vagyok Raiders drukker.Persze lehet én vagyok túl konzervatív és felelősségre vonható,hogy nem a legjobb keretet akarom,hanem szeretek még olyan játékosokat látni,akik már régóta a Raiders sikeréért küzdenek. De így hogy elment Miller,Aso,Gallery, nagyon kevés játékos van aki tényleg régóta Raiders sikerekért küzd.Nekem valamennyire szívmelengető egy Carlislie-t a pályán látni és Oaklandi yardokért küzdeni, és hogy valakit látni tényleg elkötelezve a Raiders mellet,mégha nem az igazi Pro playa,de mikor őt látom,látom hogy a Raiders van a pályán, és nem kell minden évben 20 új nevet megtanulni.
Tisztában vagyok hogy a foci egy baromi nagy üzlet amit ésszel nem tudok felérni, de mint szurkoló, mindig is azok a játékosok fognak a legközelebb állni hozzám,akik kihajtják magukat Raiders mezben,nem azok akik két évre idejönnek,felmutatnak valamit, és tovább állnak.

Ezért: Cooper Carlisle tedd a dolgod, és tudd, bármi blama van, elöbb megbocsájtok egy régi Raidernek, mint egy mélyvízbe dobott rookinak, aki a Raider érzést csak legendából ismerheti.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
2.

DHB szép elkapás...de red zone ismét gyökérkedés...

Eddig csak a red zone D mükszik...

DHB ismét szép elkapás...Bush pazar lefordulás...JC másodszorra gyökérkedik a zsebben...lenn is marad :mad: lehet concussion bazz

Loper es Cooper kinyirja driveot...ezért kellenek a veteránok faszom

Edwards rémes dobás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
1. negyed...

Egy szép goal line deftől, Big Richtől és a Shaughnessy INT-től eltekintve gyenge D...szar run D paráztatós...

O oldalon mindőssze a végére a Moore elkapás ami értékelhető...ez a mostani Veldheer-Loper-Satele-Cooper-Barnes OL mi a faszt keres fenn??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!