NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
azt írják hogy Ausberry és loper is out 😮
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Elvileg CJ visszatér és nem akarják elvenni a lehetőséget a fiatalok elől, aminek én örülök. Ha viszont CJ megint nem hozza azt amit várnak tőle, akkor lesz baj.

Na ez meglepett:

Jeremy Ware és Stevie Brown is ki lett dobva.peterbadbone
Brown tavaly is ki lett rakva, csak sérülések után jött vissza, de akkor nem volt rossz. Idén viszont nem teljesített olyan jól, szóval ő annyira nem meglepő
Ware más tészta, mert ő azért nem olyan rossz játékos szerintem, de úgy látszik hogy DVD és Chekwa nem mehet le a rosterről, mivel idén draftoltuk őket.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálunk is elkezdődött:

WMC és Lito távozott. Remélem ezzel Sterling Moore-nak megnőttek az esélyei az 53-ra.peterbadbone
Lito-t azért sajnálom!
WMC nem tudta beverekedni magát, az nem olyan nagy probléma, mert vannak nála jobbak, de hogy Lito Sheppardnál is jobb DVD meg a többi szutyok, azt azért nehezen hiszem el...Bruce
Nem jobb DVD hanem gyorsabb. 😉

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Elvileg CJ visszatér és nem akarják elvenni a lehetőséget a fiatalok elől, aminek én örülök. Ha viszont CJ megint nem hozza azt amit várnak tőle, akkor lesz baj.

Na ez meglepett:

Jeremy Ware és Stevie Brown is ki lett dobva.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nálunk is elkezdődött:

WMC és Lito távozott. Remélem ezzel Sterling Moore-nak megnőttek az esélyei az 53-ra.peterbadbone
Lito-t azért sajnálom!
WMC nem tudta beverekedni magát, az nem olyan nagy probléma, mert vannak nála jobbak, de hogy Lito Sheppardnál is jobb DVD meg a többi szutyok, azt azért nehezen hiszem el...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nálunk is elkezdődött:

WMC és Lito távozott. Remélem ezzel Sterling Moore-nak megnőttek az esélyei az 53-ra.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Briggs trade érdekes lenne, mert ugye ő több pénzt akar. Ahogy néztem most is szép kis szerződése van, nekünk meg pont helyünk nincs a cap alatt, szóval nem hiszem, hogy nyerők lehetnénk... mondjuk az 5. kört én odaadnám érte 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
És akkor jövőre no 1,2,3.?Az szép lenne. De tény, mindenképpen kell egy lb.Raider89
Azt hiszem 4. kör sincs már 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
És akkor jövőre no 1,2,3.?Az szép lenne. De tény, mindenképpen kell egy lb.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy nevek alapján valóban nem lesz olyan gyenge a csapatunk, talán csak az O-Line ami nem elég veretes és a csere Lb-k akik nem túl jók, de ott még erősíthetünk mert ugye már korábban többször is hírbe hoztak minket Tatupuval és most felreppent, hogy cserélnénk Briggs-t a Bearsból. Bár remélem nem az első körös draftcédulánkért, de ha a legutolsó ilyen cserénket nézem, Seymour is megérte, lehet hogy Briggs is megérné...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ha jól emlékszem legutóbb amikor 0-4el kezdtünk, SBt nyertünk.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát... Itt egy nagy büdös lóf@asz lesz! Nem Playoff...!!!TST
Az előszezon teljesen más. Attól függetlenül sok jót én sem várok, de legalább lesz min idegeskedni a meccsek alatt 😀Bruce
Már alig várom... :/ 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát... Itt egy nagy büdös lóf@asz lesz! Nem Playoff...!!!TST
Az előszezon teljesen más. Attól függetlenül sok jót én sem várok, de legalább lesz min idegeskedni a meccsek alatt 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát... Itt egy nagy büdös lóf@asz lesz! Nem Playoff...!!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Basszameg. BC lesérült... Nem tud lábraállni :s
Ja és az előbb Blackstock is lennmaradt. Egyébként hulla szarok vagyunk. Talán J.Mosst, Scottot és Hagant lehetne kiemelni akik mutattak is valamit.
Ez a Hagan srác kurvajó fogás volt. Fontos szitukban képes villanni, ez még jól jöhet. Na megvárom Pryort azt alvás mert ez már fáj, kb csak miatta maradtam fenn miután kuvvagagyik vagyunk, kiváncsi vagyok rá.
---Update
jóvan hálistennek nincs para, Bruce megint pályán.
Blackstockot nem vágom h komolyabb e az injury, de az gáz lenne ha őis kidőlne a Döme által írt igen keskeny lbsorból!
Hagan első dropja kb. Mondjuk 2en voltak rajta a levegőben, sisakkal a veséjében kb 😀 és így is majdnem catch..



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát nem tudom, LB-ben kurvára nincs depth... A 3 kezdő utáni Darryl Blackstock, Bruce Davis, Sam Williams trió az kb lószart sem ér...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Erről a wonderlicról mit kell tudni? Milyen féle kérdések vannak benne, és mi az "átlagpontszám" meg a max, és mennyi alatt nagyon buta az ember 😀 OMG ha a dagi több pontot ért el.. Amúgy én bízom Pryorban, azért ő nem olyan lassú gec mint a dagi, futásai életveszélyesek amit láttam highlightokból, és azért neki is van 1 bomba karja.. Csakhát a pontosság.. A jövőben talán viheti valamire, persze ha nem egy jellemtelen agyhalott geci mint az elődje. Amúgy mit is csinált amiért eltiltották?



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hová lett Ricky Brown?!BMG
FA volt és leigazolta a Pats, bár nem tudom, hogy ott megéri e a rostert, szóval még vissza is lehetne hozni talán. :/
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hová lett Ricky Brown?!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az SFGate szerinti várható 53-as keret:

Akik biztosan benne lesznek:

QB (3): Jason Campbell, Kyle Boller and Trent Edwards. -- And I think they'll keep 3 when Pryor comes back in Week 6.

RB (4): Darren McFadden, Michael Bush, Rock Cartwright and Taiwan Jones. -- Cartwright over Michael Bennett because of special teams and leadership.

FB (1): Marcel Reece.

WR (6): Jacoby Ford, Darrius Heyward Bey, Chaz Schilens, Louis Murphy, Derek Hagan and Denarius Moore. -- Hagan and Moore really took advantage of their opportunities, plus Moore will probably share punt return duties with Ford.

TE (3): Kevin Boss, Brandon Myers and David Ausberry. Myers a good blocker and better special teams guy.

OL (8): T Jared Veldheer, G/C Stefen Wisniewski, C Samson Satele, G Cooper Carlisle, T Khalif Barnes, T Joe Barksdale, G Daniel Loper and G Bruce Campbell.

DL (7): DE Lamarr Houston, DT Tommy Kelly, DT Richard Seymour, DE Matt Shaughnessy, DT John Henderson, DE Trevor Scott, DT Desmond Bryant.

LB (3): MLB Rolando McClain, OLB Kamerion Wimbley, OLB Quentin Groves.

CB (4): Stanford Routt, Chris Johnson, DeMarcus Van Dyke and Lito Sheppard.

S (2): Michael Huff, Tyvon Branch.

K (1): Sebastian Janikowski.

P (1): Shane Lechler.

LS (1): Jon Condo.

That's 44.

Bubble-yes (9):
T/G Stephon Heyer, DE Jarvis Moss, LB Darryl Blackstock, LB Bruce Davis, LB Sam Williams, CB Walter McFadden, S Mike Mitchell, S Jerome Boyd and S/CB Chimdi Chekwa. -- Mitchell could even go on injured reserve, since we have no idea how serious his undisclosed injury is; McFadden has struggled, but has another year left on his scholarship; I almost put Boyd under locks; and the Raiders simply don't cut 4th-round picks (Chekwa).

Bubble-no (6): RB Michael Bennett, WR Nick Miller, WR Shaun Bodiford, CB Sterling Moore, CB Jeremy Ware, S Stevie Brown. -- Moore would be a practice-squad target, and Brown had a much better camp/preseason last year and was still cut. He would make the roster if McFadden was cut, or Mitchell put on IR.

Szerintem az LB sor elég szarban lesz, ha valaki megsérül még onnan... Talán egyedül Scott tud beugrani oda ha kell, szóval jó lenne azért még valakit hozni (Tatupu 😊 )
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Pryor 7 pontot ért el a wonderlic tesztjénJJ
Long-time sportswriter Bob McGinn reported today that Pryor scored a 7 on the Wonderlic test administered to college players with NFL aspirations.
Now comes word from ESPN’s John Clayton that Pittsburgh Steelers general manager Kevin Colbert administered the test on Pryor and confirmed that Pryor scored “significantly higher” than what McGinn reported.

Erről ennyit 😊Bruce
Kettőt írt, az első 7 volt, a második 22. VY másolat volt kb. 😀
JaMarcus egyébként 24-et írt.gsn
És ő a saját nevét nem tudta leírni, úgyhogy ennyit számít ez 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Pryor 7 pontot ért el a wonderlic tesztjénJJ
Long-time sportswriter Bob McGinn reported today that Pryor scored a 7 on the Wonderlic test administered to college players with NFL aspirations.
Now comes word from ESPN’s John Clayton that Pittsburgh Steelers general manager Kevin Colbert administered the test on Pryor and confirmed that Pryor scored “significantly higher” than what McGinn reported.

Erről ennyit 😊Bruce
Kettőt írt, az első 7 volt, a második 22. VY másolat volt kb. 😀
JaMarcus egyébként 24-et írt.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Oakland Raiders WR Chaz Schilens (knee) returned to practice Wednesday, Aug. 31, albeit in a limited capacity. Schilens worked out with a team trainer while teammates went through position and full-team drills. He was on the field for two hours for the first time since his injury Aug. 11.
Bruce
Néha olvasgatok csak itt,de ez a Schilens többet sérült mint Stafford...Bazzani
Többet mint az egész Lions együttvéve vazz... 😀 Pedig elit playa lehetne...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Oakland Raiders WR Chaz Schilens (knee) returned to practice Wednesday, Aug. 31, albeit in a limited capacity. Schilens worked out with a team trainer while teammates went through position and full-team drills. He was on the field for two hours for the first time since his injury Aug. 11.
Bruce
Néha olvasgatok csak itt,de ez a Schilens többet sérült mint Stafford...

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Raiders claimed Jeremy Leman off waivers from the San Diego Chargers. He will wear the No. 53

Bruce
Komoly bajok vannak itt az LB-sorral ha kell vki olyan aki nekünk már nem 😀empty taxi
Nem kezdőként kell, sőt nem is elsőszámú csereként, hanem csak biztonsági megoldásként, most hogy Goethel IR-re került.