NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Persze, de azért ő legalább pörgött,lehetett rajta látni az akarást, backupnak bőven jó(Moss)
A pro bowlert csak viccből írtam, bár semmi sem elképzelhetetlen.. Szerintem Routtnak nagy szezonja lesz, most bízom a srácban!
Amúgy valamelyik meccs szünetében mutattak egy érdekes statot, vmi "burn pct", első 5be volt Aso, Revis, talán Cromartie, Routt és CJ! Engem Cj lepett meg -ha jól értelmeztem ez a róluk(mellettük) való sikeres elkapások százaléka, tehát mondjuk 25x rádobták CJre és abból lett 12,5 elkapás az 50es pct-csak példa, nem tudom mennyi volt igazából, csak láttam őt is a listán, elég előkelő helyen.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bruce: volt c-hawkr ellen is false startja barnesnak, de tény hogy nem volt gyökér mint általában.
-
Tek közül ha dobni kéne én myerst reptetném. Iszonyat gyökér, minden meccsen hívtunk rá egy wideout playt és mindegyiknél mínuszba jött ki, pedig a ~120kilójával elvárható lenne hogy ne vigyék földre olyan könnyen..

DLból Sey nem is játszott ps meccseken, Moss bőven a legjobb volt az össz meccsen, szal fain backup lesz. Én nem is féltem ezt az egységet, gyilkolni fognak.

Routt pro bowler lesz idén. Tavaly nagyon utáltam de kurvajó játékos és kap még 1 esélyt. Saints ellen Coltsont megette vacsira. CJ sztem ok lesz. DVD lehet meg fog égni párszor, de kell a tapasztalat.
Huffot könyörgöm ne tegyük be többször cornerbe mert hawks ellen is csúnyán égett, nem épp a legjobb coverben..

PR sztem Jones v Moore lesz, Jones egyetemen fasza pr volt, és mocskosul gyors.Raider89
Myers VS Gordon azért nem egyértelmű, mert Myers az akinek van NFL meccsrutinja, de a jövőre nézve jelenthet vmit, hogy a 2 rookie rosterre került...

Moss azért 2. 3. számú emberek ellen pörgött többnyire...ne siessünk ezzel

Routtnak nagyott kell virítania, bizonyítania idén. Kétlem, hogy pro bowler lenne idén belőle. Huff nem CB ez tény, de a szükség nagy úr. WMC és Ware még annyit se tudtak CBben mint ő. Porter sem tud és a Chekwa-DVD combo sem biztos, a rutintalanság miatt...majd kiderül...

Jones egyszer sem volt sztem PR nálunk és nem merült fel a neve sehol. A Ford, Mooer, Miller trioból kerül ki majd a visszahordó(k).

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Bruce: volt c-hawkr ellen is false startja barnesnak, de tény hogy nem volt gyökér mint általában.
-
Tek közül ha dobni kéne én myerst reptetném. Iszonyat gyökér, minden meccsen hívtunk rá egy wideout playt és mindegyiknél mínuszba jött ki, pedig a ~120kilójával elvárható lenne hogy ne vigyék földre olyan könnyen..

DLból Sey nem is játszott ps meccseken, Moss bőven a legjobb volt az össz meccsen, szal fain backup lesz. Én nem is féltem ezt az egységet, gyilkolni fognak.

Routt pro bowler lesz idén. Tavaly nagyon utáltam de kurvajó játékos és kap még 1 esélyt. Saints ellen Coltsont megette vacsira. CJ sztem ok lesz. DVD lehet meg fog égni párszor, de kell a tapasztalat.
Huffot könyörgöm ne tegyük be többször cornerbe mert hawks ellen is csúnyán égett, nem épp a legjobb coverben..

PR sztem Jones v Moore lesz, Jones egyetemen fasza pr volt, és mocskosul gyors.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na gyors roster breakdown...

QB: JC a tuti kezdő. Ha egészséges tud maradni nem is lesz idén gondunk a poszttal sztem. Boller mint back up rendben van, ha nem kell sokat játszania. Pryor optimális esetben idén nem kerül pályára, de rendben is van így a dolog.

RB: DMC és Bush a combo neve. Bush sztem maradni fog, bár ha trade deadline-ig esetleg vhonnan sérülés miatt beesne egy jó offer azt elfogadhatnánk. Jövőre sztem nem fogjuk tudni megfizetni, így most még kaphatunk vmit érte. Jones jól nézett ki eddig az öregek is rendben vannak, így egy esetleges Bush csere után is rendbe lenne a futó részleg.

FB: Marcell az egyetlen playánk itt, de a sok TE közül lehet ideforgatni embert ha kell, illetve Tonga sérülés esetén aktiválható lenne, de erre ne legyen szükség. Az egészséges Reece egyébként tovább erősíti Bush elküldhetőségét is...

WR: Murphy sérülése miatt és Chaz sérülékenysége miatt vannak 7en. DHB-Ford-Chaz kezdő 3as várható és mögöttük lesz Moore és Hagan ami még Murphy nélkül sem tűnik olyan rossznak. Miller sztem csak mint returner marad, aztán ha Murphy visszatér hamar lapáton lehet.

TE: Boss jó lenne, ha játszana. A másik 3 srácból sztem egyik kieshet ha értelmes FA embert találunk más posztra...Myers és Gordon relatíve hasonlóak, így innen eshet ki vszeg inkább Gordon...

OL: Veldheer-Wiz-Satele-Cooper-Barnes kezdő sor mögött van némi depth Heyer-BC-Joe személyében, de mondjuk Schuening felépülése után visszahozható lenne sztem, akár az előbb említett egyik TE kárára. Heyer T és G poszton is elmegy mint back up, míg a 2 fiatal titán remélhetőleg idővel átveszik a kezdő helyeket a jobb oldalon. Joe-nak a lock out, BCnek a lock out és a sérülés is betett, így nem nagy meglepi, h nem kezdenek, de remélem bye után már vmelyik legalább kezd majd. Fal jó szereplésébe csak reménykedhetünk sztem. Tavalyi fal Galleryvel és Walkerrel sztem erősebb volt, de hátha...

DL: Elvileg a csapat legerősebb posztja, bár pre-meccseken nem eshettünk hanyatt tőlük. Persze keveset voltak fenn és nem élet halál harc volt, de nem megnyugtató a dolog. Denver ellen mindenki játszik elvileg, így ott megmutathatják. Ha a Denveri falat nem tudjuk dominálni az nem sok jót jelent majd...

LB: Wimbley-McClain-Groves kezdő sor rendben lesz sztem. Upgrade elférne Groves elé, de sztem nem prioritás. Goethel kiesése nem jött jól, de Ricky visszahozatala segít. Blackstock és Bruce mint back up rendben lehetnek.

CB: Routt, CJ és DVD lesz a kezdő 3-as ami rendben is lehet, főleg, hogy sztem Huff is fog nickelt tolni időnként. Porter inkább spec teamer sztem, de majd kiderül. Chekwa és Huff lesz sztem aki legtöbbet besegít majd ide. Ez a poszt igen érdekesen alakul. Egyértelműen ez a csapat gyenge pontja jelenleg. Ha nem megy eléggé a pass rush elől és túl sok man-to-man-t játszunk itt nagyon megéghetünk...

S: Huff-Branch kezd. Mögöttük Mitchell lesz a fő csere mindenhol sztem, bár Chekwa lehet FS poszton elé kerülhet...
Boyd inkább nickel LB csere lehet sztem, de SSbe is odaérhet...A Mitchell-Branch (vagy Chekwa-Branch) duo sokat lehet fenn majd, ha Huff kell CB-be...

Jano, Lechler és Condo helye mindig is biztos volt...

Returner poszt lesz még érdekes. Ford biztos fog visszahordani majd, de Moore is tuti szerephez jut majd. Ha Miller marad akkor itt ő is szerephez juthat majd...

OL és CB posztot érzem kritikusnak, többi sztem vállalható, persze jövőhét kedden már okosabbak leszünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Boss és Mitchell elvileg játszhat majd Denver ellen...még kiderül

OL érdekes lesz. A lock out nem kedvezett Joenak és BCnek sem,de remélhetőleg hamar átveszik a helyeket...Rolni
Jaja, Boss valszeg játszik, Mitchell-ről meg nem nagyon mondanak semmit.
Boss már múlthéten is könnyített edzéseket csinált és holnap (azaz ma) már edzeni fog elvileg. Holnapra kiderül. Külön jó, hogy hétfőn játszunk, mert egy nappal több van a gyógyulásra.

Barnes egyébként azóta egy false startot nem csinált és nem is volt értékelhetetlen a teljesítménye sem, szóval tőlem lehet kezdő, csak ne legyen balfasz. Carlisle megoldja ugyancsak a dolgot, csak az ereje nem elég és Satele miatt ez nem túl jó a középső futások miatt. Ezért oda kéne egy erő emberke mindenképpen, mert hát Wiz sem annyira izom tibor azért...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Boss és Mitchell elvileg játszhat majd Denver ellen...még kiderül

OL érdekes lesz. A lock out nem kedvezett Joenak és BCnek sem,de remélhetőleg hamar átveszik a helyeket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vasárnap nem edzett Mike Mitchell, Kevin Boss és Louis Murphy, sajnos ez nagyon azt jelentheti, hogy ők nem állnak majd rendelkezésre a Broncos elleni meccsen. Murphy sérülése miatt sajnos érthető a 7 receiver a rosteren és Bossnál is igaz a 4 TE miatt, de arra gyanakszom, hogy Mike sérülése nem lehet olyan súlyos, már csak ha a rosterre nézek...

Khalif Barnes nyerte az RT posztot, így a Denver elleni meccsen ő fog kezdeni a fal jobb oldalán... Ha így van akkor örülni kell, hogy a jobb játékos?? kezd, de valahol ez sztem szégyen Barksdale-re nézve, hogy még Barnes-t sem tudta legyőzni. Ugyanez igaz Bruce Campbell-re is, mivel ő sem tudta megfogni a kezdő RG posztot és így Cooper Carlisle lesz a kezdő. Ha ez a legerősebb falunk, akkor ez, de én emiatt egyáltalán nem vagyok nyugodt.

A punt returner kiléte viszont még nem dőlt el. Moore, Ford és Miller harcol a posztért.

Megkérdezték Jacksont, hogy ki lesz a 3. számú QB, ha netán mindkettő megsérülne egy meccsen. A válasz: Shane Lechler. Azt mondja, hogy egész jól tud dobálni a fiú, ha kell és ugye a snappekkel sincs problémája, szóval vészmegoldásnak tök jó! 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Bushal nyomhatnák a wildcatet is,és én fenntartom hogy beválna a kőkemény nfc Dk ellen. Bőven jobban járnának, mint hogy Briggs holdout esetleg, amíg kap új dealt, ha kap. Persze ez csak játék a gondolattal, én sem látok erre jóesélyt, de azért jó lenne 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyire sok lett hirtelen? Hát valahogy akkor még be is lehetne cakkosan játszani, de a Bearsnek ez még mindig nem üzlet

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Bush az a tipusú futó aki beválhatna az nfc northos védelmek ellen, az "elnyűhetetlenségével" és remek párja lehetne Fortenak, ahogy volt tav. DMCnek, de a capre nem nagyon gondoltam :s ha jól láttam valamelyik topikban, olyan 5m körül vagyunk, egy longterm deallel lehet megoldható lenne, bár én nem vagyok otthon a cap témában, se a matekban 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Briggsszel még mindig a fizetése a fő probléma, és még többet akar. Nektek meg nincs túl sok capetek, így hiába menne még ebbe bele a Chicago (persze minek, amikor épp Fortéval akarnak hosszabbítani, mögötte meg ott van Marion Barber...), akkor sem esélyes, hogy létrejönne egy ilyen csere

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Bush for Briggs trade adható lenne nektek? Jones jó backup lenne, és 3.nak ott van bennett, vagy ha tré van ottvan Pryor ha lejárt az eltiltása. Bírom Busht, állat, de a Dnk nagyon nem szerepelt jól psban, és sztem fontosabb lenne egy baszomerős lb depth mint 1 második futó,bár Bush felépítése és buldozer styleja pár szituban biztos hiányozna..



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nah, ez a Brown visszahozás tetszik, főleg úgy, hogy Wand megy a levesbe.
Shuening kellene hogy felépüljön és akkor az O-Line depth is rendben lenne.
Mondjuk az LB és CB sorra még így is ráférne egy kis erősítés, sőt az LB sorba WLB-be még egy kezdő szintű játékos ugyancsak beférne. (Briggs, bár ő azért áldozatok nélkül nincs meg, illetve Tatupu is tud ott játszani sztem és ő meglehetne olcsóbban)
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
PS:

TE Kevin Brock
OL Alex Parsons
FB Manase Tonga
WR Eddie McGee
DL Jamie Cumbie
DL Mason Brodine
LB Jeremy Leman
DB Sterling Moore

Ricky Brown-t visszahoztuk, valószínűleg Wand lesz a távozó.

Stevie Brown-ra lecsapott a Panthers, szerintem jól járnak vele.

Az újoncok számváltoztatásai:

Taiwan Jones 36 --> 22
DeMarcus Van Dyke 38 --> 23
Jerome Boyd 40--> 30

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ricky Brownt visszahoztuk.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát ha tudnánk egy jó LB-t szerezni, akkor szerintem érdemes lenne elcserélni Bush-t, mert talán még idén kaphatunk érte ellenértéket, de jövőre már nem hinném, mert akkor már pont abban a korban lesz, ahol már kezdenek kiégni a futók. Igaz ő egy évet kihagyott és így kevésbé kopott, de egy súlyos sérülése azért volt. Én szeretem a játékát, de a csapatnak most nem rá, hanem egy CB-re vagy egy Lb-re van szüksége, ha meg azt nézzük, hogy kaphatunk e érte kezdő játékost, akkor mindenképpen egy LB kell, mert a CB-ben a kezdő megvan, inkább depth kell (persze használható depth)

Groves helyett kell egy LB, nincs mese!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ez a Bush elcserélős dolog remélem nem lesz komoly, de ha a jövő évi pickeket nézem akkor nem lenne ostobaság meghúzni egy trade-et.peterbadbone
Ez minden évben előjön, de sosem lesz belőle semmi. Remélem most sem...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pryor fellebbezni fog az eltiltása ellen, ha bejön neki akkor Edwards nem tér vissza.

A 4RB soknak tűnik, de hogy DMC mennyire lesz 100%-os az első meccsre az még kérdéses sztem, így nem baj ha Bennett is ott van a rosteren.

A 4.TE Gordon azért kellett mert kidobtuk Williams-t aki ST-ben eddig alapember volt, gondolom elsődlegesen az ő helyét veszi majd át.

Schuening remélem hadra fogható lesz és Wand helyén ott lesz a szezonban a rosteren.

Egyenlőre az LB sor kicsit vékonynak tűnik, de ha Scott megint besegít majd WLB poszton akkor egy fokkal jobb a helyzet ott is.

A leggázabb a CB depth, főleg ha Chekwa safety-ként lesz használva. Nálam Moore előrébb volt a listán mint Porter, remélem marad PS-en és nem viszi el senki előlünk.

Ez a Bush elcserélős dolog remélem nem lesz komoly, de ha a jövő évi pickeket nézem akkor nem lenne ostobaság meghúzni egy trade-et.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Érdekes dolgokat fejtegetnek a fórumokon a kerettel kapcsolatosan.

- Edwards azért került ki, hogy az első meccsen ne legyen rosteren és utána visszavesszük, mert akkor nem lesz garantált a fizetése vagy mi és így olcsóbban megússzuk.

- Azért van a sok futó a rosteren, mert valszeg Bush-t áruljuk, hiszen Taiwan elég jó benyomással volt az edzőkre és így ha netán el tudnánk cserélni Bush-t akkor is maradna elég futónk

- Joe Porter valszeg azért került a keretbe Sterling Moore helyett, mert gyorsabb....

- Nekem túl sok a 7 WR és a 4 TE, itt is valami változást sejtenek még. (valaki írta viccesen, hogy DHB nagyon jó CB lehetne, mert neki volt a legtöbb deflectionja a csapatban 😀 😀 )

- Ricky Brown-t kivágta a Pats, szóval őt elhozhatnánk vissza, mert egyrészt jó backup, ismeri a rendszert és a specben is hatákony...

- Roy Shuening waived/injured listára lett téve, szóval ő még jöhet, remélem Wand helyett.

- meg azt írják hogy ez csak ilyen próba 53-as roster és a végleges majd később lesz, tehát kockáztatnak egy kicsit és ha bejön akkor jó (gondolom fizetésileg), ha meg nem akkor szopás...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ausberry elküldése kacsa volt úgy látszik. Aztán nem tudom mi a faszomnak 5 futó. Valamint azt sem tudom hogy Seth Wand mit keres a keretben... 5 LB, no comment... 4 CB, jóvan ott van még chekwa, de az is elég kevés, főként hogy CJ elég üveg. Nagy bajban leszünk ha a falon kívül valaki megsérül a védelemben... Semmi pótlás nincs.


Quarterbacks: Jason Campbell, Kyle Boller and Terrelle Pryor (suspended for first five games and doesn’t count toward 53-man roster)

Running backs: Darren McFadden, Michael Bush, Taiwan Jones, Michael Bennett and Rock Cartwright.

Fullback: Marcel Reece

Wide receivers: Chaz Schilens, Louis Murphy, Darrius Heyward-Bey, Denarius Moore, Derek Hagan, Jacoby Ford and Nick Miller

Tight ends: Kevin Boss, Brandon Myers, David Ausberry and Richard Gordon

Offensive linemen: Jared Veldheer, Stefen Wisniewski, Samson Satele, Cooper Carlisle, Khalif Barnes, Bruce Campbell, Stephon Heyer, Joseph Barksdale and Seth Wand.

Defensive linemen: Matt Shaughnessy, Lamaar Houston, Trevor Scott, Tommy Kelly, Richard Seymour, Desmond Bryant, John Henderson and Jarvis Moss

Linebackers: Kamerion Wimbley, Rolando McClain, Quentin Groves, Darryl Blackstock and Bruce Davis II

Safeties: Tyvon Branch, Michael Huff, Mike Mitchell, Jerome Boyd and Chimdi Chekwa

Cornerbacks: Stanford Routt, Chris Johnson, DeMarcus Van Dyke and Joe Porter

Kicker: Sebastian Janikowski

Punter: Shane Lechler

Long-snapper: Jon Condo
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok! Lenne egy kérdésem.
Egy Chris Morris C/G nevű játékos megcsinálta nálunk az 53as rostert.
Mivel karrierje nagy részét nálatok töltötte így itt érdeklődnék róla.
Milyen player?Bazzani
Backup szintű játékos volt nálunk és nem sok vizet zavart. Azért szerették az edzők, mert a belső posztok mindegyikén otthonosan mozgott és így egy játékossal lehetett megoldani a belső cseréket, szóval mindenképpen hasznos, de sztem kezdő szintet még mostanra sem érte el.Bruce
Köszi.
Nálunk is egyértelműen cserének kell.
Márha nem jön helyette valaki.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Srácok! Lenne egy kérdésem.
Egy Chris Morris C/G nevű játékos megcsinálta nálunk az 53as rostert.
Mivel karrierje nagy részét nálatok töltötte így itt érdeklődnék róla.
Milyen player?Bazzani
Backup szintű játékos volt nálunk és nem sok vizet zavart. Azért szerették az edzők, mert a belső posztok mindegyikén otthonosan mozgott és így egy játékossal lehetett megoldani a belső cseréket, szóval mindenképpen hasznos, de sztem kezdő szintet még mostanra sem érte el.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok! Lenne egy kérdésem.
Egy Chris Morris C/G nevű játékos megcsinálta nálunk az 53as rostert.
Mivel karrierje nagy részét nálatok töltötte így itt érdeklődnék róla.
Milyen player?

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
azt írják hogy Ausberry és loper is out 😮Bruce
Ausberry akkor gondolom PS, de ez is meglepő. Loper azért nem villantott semmi extrát, ettől függetlenül nálam biztos backup lett volna.


Brown kidobása azért meglepő számomra, mert Mitchell igencsak kérdőjeles, hogy pályára léphet-e. Talán Boyd lesz helyette rosteren?