Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 13 éve
csak az a gond, hogy Huff eddig jobb teljesítményt nyújtott a cornerback poszton, mint bármelyik CB-nk. be is került múlt héten a hét csapatába az PFF-nél, meg az Atlanta ellen is jól nyomta, Julio Jonest TD nélkül tartotta, ami nagy szó + volt egy intje. Bartell több hosszú passzt engedélyezett a Chargers elleni meccsen, amikor játszott, talán ő volt a leggyengébb, Spencer tűrhető volt, de nem extra. Lee folyamatosan fejlődik, de még mindig sokat hibázik, tegnap pl. Breaston megverte egy 20 yardos passznál, amit szerencsére elejtett. tehát így azt mondom, hogy Huff az első számú cb-nk. klónozni kéne, hogy legyen egy jó safety-nk is.deyellLee még nem az igazi de meccsről meccsre egyre jobb.Ha így folytatja tovább a szezonban akkor én jövőre eltudnám képzelni mint kezdő #2 CB.
Nagy kérdés,hogy Spencer és Bartell mit tud majd felmutatni ha visszatér.Jó lenne ha tényleges erősítésül tudnának szolgálni.Természetesen ebben az esetben Huff mehetne vissza FS-nek.Mert bár Giordano jó és csípem is de azért Huff jobb.
De ha nem tudnak semmi kiemelkedőt,extrát felmutatni akkor inkább tartanám őket cserének és rotálnám őket a meccsen,hogy 3ik és 4ik negyedben is "friss" cb álljon a wr-kel szemben.
Aztán jövőre persze már másabb a szitu ami Huffot illeti!Függ az FA igazolásoktól és a Draftol is.
Minden esetre tényleg jó érzés,hogy nincs gáz ha valaki kidől egy meccsen.

több mint 13 éve
csak az a gond, hogy Huff eddig jobb teljesítményt nyújtott a cornerback poszton, mint bármelyik CB-nk. be is került múlt héten a hét csapatába az PFF-nél, meg az Atlanta ellen is jól nyomta, Julio Jonest TD nélkül tartotta, ami nagy szó + volt egy intje. Bartell több hosszú passzt engedélyezett a Chargers elleni meccsen, amikor játszott, talán ő volt a leggyengébb, Spencer tűrhető volt, de nem extra. Lee folyamatosan fejlődik, de még mindig sokat hibázik, tegnap pl. Breaston megverte egy 20 yardos passznál, amit szerencsére elejtett. tehát így azt mondom, hogy Huff az első számú cb-nk. klónozni kéne, hogy legyen egy jó safety-nk is.deyellEgy jó safetynk van 😊
Sőt Giordano is elég jól teljesít.
Spencer szerintem kiválthatja egyelőre Huff-ot, aztán ha nem olyan jó, akkor keverik a kártyákat. De mivel Spencer is és Bartell is már az új éra szerzeménye, így játszatni fogják őket ha lehetőség lesz rá.
több mint 13 éve
A Tampa elleni mérkőzés tényleg komolyabb falat lesz,mint az elmúlt kettő. Ha hasonlóan ott lesz mindenki fejben és nem lesz zászló eső akkor abszolult nem lehetetlen,mint ahogy már írták többen is előttem.
Szerintem 2 kulcsa lesz a dolognak:
1; Freeman-nak jó célpontjai vannak,különösen VJ,ráadásul mobilisabb QB is (szóval itt is figyelni kell a QB runokra) de kellő nyomás alatt szépen szokta halmozni a hibákat.Szóval ha kellően nyomás alá tudjuk tenni akkor a secondarynek lehet vadászni 😊!!
2; Viszont amitől jobban tartok az az újonc futójuk!Amit a Vikings ellen csinált az durva volt!(Pl volt egy olyan szitu is amikor 3védő volt rajta köztük Jarrad Allen és lazán talpon maradt,betolta őket end zoneba majd ott roskadt le a srác)
Szóval ha ezekre kellőképpen felkészül a csapat és fejben is mindenki ott lesz akkor behúzhatjuk,ráadásul hazai közönség előtt ami külön öröm lenne!

több mint 13 éve
Én is visszatenném mindenképpen FS-be, ha nem is mondjuk most hétvégén, ha már játékra alkalmas Spencer, hanem mondjuk egy hétre rá, de csak az az alapposztja és ott tud a legtöbbet segíteni.A Tampa meg egy jó közepes csapat, ami nagyon veszélyes tud lenni. Mindenben tudnak kiemelkedőt nyújtani ha úgy alakul, veszélyes futók, az irányító is tud futni ha kell és viszonylag ha jó napot fog ki, akkor a passzjátékban is erős, az elkapókról volt szó, ők elég fizikálisak, akiket nehéz megállítani. A futók is sok passzt kapnak és még ott van Dallas Clark is. Szóval kemény menet lesz a védelemnek.
Az ő védelmük pedig leginkább passzal sebezhető, a futás elleni védekezésben (és ez nagyon rossz hír nekünk) rohadt jók. Bár úgy is megfordíthatnánk, hogy amiben mi jók vagyunk abban ők rosszak és vica versa! 😊
Érdekes meccs lesz mindenesetre, ahol kicsit inkább a Buccaneers az esélyesebb, de bármelyik csapat győzhet. Nekünk nagyon fontos lenne, de nekik is ugyanannyira.
több mint 13 éve
csak az a gond, hogy Huff eddig jobb teljesítményt nyújtott a cornerback poszton, mint bármelyik CB-nk. be is került múlt héten a hét csapatába az PFF-nél, meg az Atlanta ellen is jól nyomta, Julio Jonest TD nélkül tartotta, ami nagy szó + volt egy intje. Bartell több hosszú passzt engedélyezett a Chargers elleni meccsen, amikor játszott, talán ő volt a leggyengébb, Spencer tűrhető volt, de nem extra. Lee folyamatosan fejlődik, de még mindig sokat hibázik, tegnap pl. Breaston megverte egy 20 yardos passznál, amit szerencsére elejtett. tehát így azt mondom, hogy Huff az első számú cb-nk. klónozni kéne, hogy legyen egy jó safety-nk is.
built for this shit
több mint 13 éve
Huffot ha lehet Én vissza raknám a helyére, mert jó helyen van ott! Ha visszajönnek a CB-k és elfogadható teljesítményt nyújtanak akkor triviális, hogy mész vissza! De ha nem akkor azért nagy könnyebbség, hogy be lehet rakni CB-be... 😊
több mint 13 éve
Jano idén is nagyon jó! Futójáték javulna az a red zone On is sokat lendítene, hiszen most csak a passzra kell készülniük, könnyebb dolguk van jóval...
Tampa elleni meccs nehéz lesz, de jó játékkal nem lehetetlen a dolog. Otthon nagyon jó lenne verni őket.
Még utána kell olvasni miket csinálnak idén...WRek komoly feladatot jelentenek majd...nyomást kell helyezni Freemanre, anélkül nem megy majd és a futókra ismét figyelni kell nagyon...
Huff érdekes kérdés...lehet vitatkozni, h tavalyi FS produkcióját üti idén CB poszton, persze az is kérdés, hha ebben a sémában CB poszton is ilyen jó, milyen lehet FS poszton 😊
Amikor Spencer 100%-os meg kell nézni majd, kevergetni kell a kártyákat. Bartell is elvileg lassan visszatér...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
kicsit félek a Tampa elleni meccstől. jók voltak a Vikings ellen, van két 100 kiló körüli nagydarab elkapójuk, akik ellen nehéz dolga lesz a secondary-nek. eddig csak jó csapatoktól kaptak ki (kivéve talán a Redskins), azok is megszenvedtek ellenük. sokkal nehezebb lesz, mint a Jags vagy a Chiefs ellen, előny szerencsére a hazai pálya.a csoportelsőség sztem nem lesz meg, mert ahhoz meg kéne verni a Denvert, ahhoz meg kevesek vagyunk. nagy előrelépés kéne a secondary-ben, hogy Manning ne szedje szét. Huff elég jó mint CB, mit gondoltok, maradjon ezen a poszton? Spencer lehetne Lee helyén, ha visszatér. vagy Spencer+Lee és Huff a FS.
built for this shit
több mint 13 éve
További pozitívum Janikowski, aki nagyon pontos, bár most szerencséje volt az offside-al, de akkor is 40 alatti FG kísérleteket rendre beteszi és messziről is elég pontos.A másik meg az, hogy milyen érdekes, hogy a szezon előtt a futójáték volt az aminél csak attól féltünk, hogy mi lesz ha kidől DMC, de attól nem, hogy ennyire nem fog menni. A passzjátéknál meg nagyon féltünk hogy Palmer nem lesz jó és az elkapókról is voltak félelmek és ez csak részben igazolódott be (droppok), de a csapat passzjátéka hatalmas pozitív csalódás.
Egyébként ha két dologban javulna a csapat a legutóbbi három meccs alapján, akkor még a PO is meglehetne. A két dolog pedig:
1. az első félidős futójáték
2. a red zone offense
több mint 13 éve
pozitív
- csak két büntetés, 20 yardért (ebből egyik Seymour hülyesége volt a végén, amikor odavágta Casselt, de akkor már mindegy volt)
ez valóban pozitív, Sey ilyen hülységei nagyon idegesítőek...
- Moore konzisztens, sorozatban három meccsen kapott el TD-t
ez jó, de a droppok nem kellenének tőle...
- Palmer továbbra is jó, bár még mindig sokszor túlvállalja magát, ebből most nem lett gond, de a Jags ellen volt ebből probléma (az int)
ilyen futójáték mellett néha belekényszerül túlzásba csak, hogy történjen vmi...lenne futás...
- lekapcsoltuk a futójátékukat, ebben nagy érdeme volt Burrisnek és Branchnek, bár a jó ég tudja, miért nem hívtak több futást, a 3. negyedig nem voltak jelentős hátrányban
lehet amiatt váltottak, mert látták milyen jól ráálltunk a futásra és meg akartak lepni\büntetni a másik oldalon, de ehhz nem volt QBjuk...
- Wheeler ha így folytatja, Pro Bowl, de úgy általában véve állat volt a front seven, pedig a Chiefs fala egyik legjobb a ligában, mégis kapott rendesen Quinn és Cassel is. sorozatban a második kezdő QB-t ütötték ki, kemények a srácok, és most szabályosak is
Wheeler kurva jó igazolás volt. Kell majd neki a hosszútávú a szezon végén...pass rush alakulgat
- Palmert nem tudták sackelni egyszer sem, sikerült megállítani Halit és Houstont, sokkal jobban nyomta a támadófal, mint a Jags ellen
Ez nagyon szép eredmény...nem hittem, h megússza CP
- McFadden 114 yardot futott, kellett ez már fantasy-ban. 😊 bár főleg az utolsó negyedben szerzett sokat (60 yardot), én akkor már Goodsont erőltettem volna mondjuk.
sztem azért nyomták DMC-t, h szokja a falat, rendszert és kicsit javuljon a statisztika, ezáltal az önbizalom...
- Lee akrobatikus interceptionje
Lee folyamatosan fejlődik...ő is jó pick up volt
- Allen és Knapp outcoacholta Crennelt és Dabollt, pedig nekik 2 hetük volt felkészülni, Allenéknek csak 1. csak így tovább
Végre nem a mi edzőink vannak outcoachingolva...
- Routtot jó, hogy cutoltuk
Szépen mentek rá végig, megérte...
negatív
- Lechler csak 29.5 yardot átlagol puntonként. nagyon nem jó, gondolom még sújtja az térdproblémája. ennél talán King is jobban tudna puntolni (csak ő elég gyenge, mint holder azok alapján, amit eddig láttam tőle)
Nem tudom mihez van köze, de egyre valószínűbb, h nem tér vissza jövőre és jó eséllyel King váltja...holder szerepkörbe lesz egy offseasonja tanulni, amúgy meg lehet más is holder...
- sok a drop. Moore 2őt (ebből egy TD lett volna), Streater és DMC egyet.
tény
- impotensek vagyunk a red zone-on belül, ezt jelzi a 3 field goal, nem tudtuk kihasználni igazán a turnoverek által adott ígéretes mezőnypozíciókat. nem lesz mindig ilyen szerencsénk, hogy az ellen lábon lövi saját magát
jó csapatok ellen ez L betűt eredményez a W helyett!
- sokszor dobáltuk Flowers felé, átlalában kevés sikerrel, az intet leszámítva Routtal jobban jártunk
tény, de eddig is tudtuk, h Flowers jobb CB
deyell
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
pozitív- csak két büntetés, 20 yardért (ebből egyik Seymour hülyesége volt a végén, amikor odavágta Casselt, de akkor már mindegy volt)
- Moore konzisztens, sorozatban három meccsen kapott el TD-t
- Palmer továbbra is jó, bár még mindig sokszor túlvállalja magát, ebből most nem lett gond, de a Jags ellen volt ebből probléma (az int)
- lekapcsoltuk a futójátékukat, ebben nagy érdeme volt Burrisnek és Branchnek, bár a jó ég tudja, miért nem hívtak több futást, a 3. negyedig nem voltak jelentős hátrányban
- Wheeler ha így folytatja, Pro Bowl, de úgy általában véve állat volt a front seven, pedig a Chiefs fala egyik legjobb a ligában, mégis kapott rendesen Quinn és Cassel is. sorozatban a második kezdő QB-t ütötték ki, kemények a srácok, és most szabályosak is
- Palmert nem tudták sackelni egyszer sem, sikerült megállítani Halit és Houstont, sokkal jobban nyomta a támadófal, mint a Jags ellen
- McFadden 114 yardot futott, kellett ez már fantasy-ban. 😊 bár főleg az utolsó negyedben szerzett sokat (60 yardot), én akkor már Goodsont erőltettem volna mondjuk.
- Lee akrobatikus interceptionje
- Allen és Knapp outcoacholta Crennelt és Dabollt, pedig nekik 2 hetük volt felkészülni, Allenéknek csak 1. csak így tovább
- Routtot jó, hogy cutoltuk
- Condo összeszedte a labdát a muffed punt után. érdemes volt vele hosszabbítani 😊
- hamarosan visszatér Curry, Spencer és Bartell is
negatív
- Lechler csak 29.5 yardot átlagol puntonként. nagyon nem jó, gondolom még sújtja az térdproblémája. ennél talán King is jobban tudna puntolni (csak ő elég gyenge, mint holder azok alapján, amit eddig láttam tőle)
- sok a drop. Moore 2őt (ebből egy TD lett volna), Streater és DMC egyet.
- impotensek vagyunk a red zone-on belül, ezt jelzi a 3 field goal, nem tudtuk kihasználni igazán a turnoverek által adott ígéretes mezőnypozíciókat. nem lesz mindig ilyen szerencsénk, hogy az ellen lábon lövi saját magát
- sokszor dobáltuk Flowers felé, átlalában kevés sikerrel, az intet leszámítva Routtal jobban jártunk
built for this shit
több mint 13 éve
Nah még egy gőzelem, meg kell becsülni.
több mint 13 éve
Hát csak a 2. felét láttam a meccsnek, elején kénytelen voltam beérni a twitterrel...Megnézem majd az egészet teljesen és akkor lehet "okosakat" írni...
A győzelem fontos volt és inkább a csapat épülése szempontjából nem pedig a PO szempontjából. Igaz, h 2. helyen vagyunk a csoportban(csak mutató alapján) és wild card-ra még odaérhetünk, de nem ez a lényeg ebben a szezonban.
A lényeg, h a csapat álljon össze nagyjából, induljon el a kultúra változás.
Vannak bíztató jelek!
Defense a bye óta kezd szépen összeállni.
Falcons meccs, Jags 2. félidő, tegnapi meccs...alakul.
Run D meglepően jó volt a KC ellen, mondjuk kérdéses miért futott ilyen keveset Jamaal (Romeo sem érti 😊), de attól még tény, h azt a csapatot aki mondjuk a Ravenst szarrá futotta végig tartottuk.QB futások nélkül 49yardig jutottak!!
DL sokkal fegyelmezettebb mint évek óta bármikor, látszik is az eredmény. LB corp szépen alakul a Wheeler-Burris tengelynek köszönhetően. McClain is javul, jót tesz neki ez a limitált szerepkör. Ehhez még jön majd nemsokára Curry...
Sec.ben azért vannak gondok, de két kezdő CB nélkül szépen helytállnak összességében.
Lee folyamatosan fejlődik, Huff szintén. Kérdés, h a sérültek felépülése után hogyan alakul majd a secondary...
D játékunk kezd tettszeni 😊
O oldalon Palmer szépen viszi a hátán a csapatot. WRek kicsit hullámzóak, de rendben vannak általában. OL most megoldotta a pass prot.ot egész jól, de futás terén azért még megvannak a gondok. Most is a 2. félidőben indult el DMC amikor a KC védők fejben feladták, de ettől függetlenül egyre több értékelhető futást láthatunk.
Továbbra is nagyon kommersz ez az O, de ez vszeg Knapp miatt marad is...
Utóbbi 3 meccsen 20-26-26 pontokat szereztünk. Lett is 2 W belőle. Ez kell!
Hátralévő scheduleban 2 pozitív mérlegű csapat van jelenleg (Baltimore, Denver). Ha ezt ki tudjuk használni egész pofás szezonunk lehet itt az éra váltás évében.
Ehhez az első lépés a Tampa elverése. Anélkül az elmúlt 2 W nem sokat ér, de már playák és DA is lenyilatkozta, tehát ők is tudják, érzik. Itthon nem vagyunk esélytelenek, sikerülhet!!
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Még Jags ellen DA mikrofonozva volt:www.youtube.com/watch?v=Ou3MAjVeosY
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Ma akkor egy órával előbb kezdődnek a meccsek?Igen.
Bruce

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Ma akkor egy órával előbb kezdődnek a meccsek?
több mint 13 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/25/chiefs-tamba-hali-calls-the-raiders-dirty/sok újat nem mondott
Erre adna nekem valaki értékelhető választ?
A kis béka, hogy próbálja hypeolni a meccset (nemhiába... az NFL csúcsrangadója lesz ez a hétvégén! 😀 ) és befeketíteni minket! Kérdem én! Ennél jobban???????TST
több mint 13 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/25/chiefs-tamba-hali-calls-the-raiders-dirty/Szerintem a hazai pályánkra gondolt, bár már vége a A's szezonjának. Meg amúgy is náluk játszunk. 😀
Erre adna nekem valaki értékelhető választ?
A kis béka, hogy próbálja hypolni a meccset (nemhiába... az NFL csúcsrangadója lesz ez a hétvégén! 😀 ) és befeketíteni minket! Kérdem én! Ennél jobban???????TST
Biztos Palmer visszaüt, mikor sackelik 😛
Én csak a "Criminal Elements"-et tudom felhozni, na az volt dirty!
több mint 13 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/25/chiefs-tamba-hali-calls-the-raiders-dirty/Erre adna nekem valaki értékelhető választ?
A kis béka, hogy próbálja hypeolni a meccset (nemhiába... az NFL csúcsrangadója lesz ez a hétvégén! 😀 ) és befeketíteni minket! Kérdem én! Ennél jobban???????
több mint 13 éve
Ez így rendben van. Annyit emeltem ki, h aki elvitte a draftról az nem kezdőnek vitte. Más előtte nem vitte, pedig nem volt mindenkinek 100%os megoldása QBnak...Kezdő irányítónak húzták. Csak Favre úgy döntött, ő sosem fog megöregedni.Első körös volt, de Favre mögé húzták kispadra utódnak...sztem ez határeset...RolniAmúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.ulpianus
Cubehead
Ettől még Rodgers egyértelműen a draft egyik legjobb prospectje volt, azonnali kezdő potenciállal. Pontossága már akkor is félelmetes volt, a technikája sem volt épp rossz, "nfl ready" volt.
A fentebb (.brk által) említett McCarthy edző jól edzette, de nem ő választotta ki, mert ő maga később érkezett. Ilyen értelemben sem ő akarta nevelgetni. Csak így alakult, kicsit többet kellett padoznia. Amíg Favrenak ment a játék, egyértelmű, hogy nem kezdhetett senki más. Ő akkor még ikon volt Minne... Green Bayben.
Na most ehhez képest egy supplemental draftos, harmadik körös, dobásból kettes fölé scrambler QB sokkal inkább project. Mert nem lehet bevetni. Talán egyszer kinevelhető belőle az irányító. De igazolásakor erre alkalmatlan. Ezért project.
Rodgers nem ilyen volt. Ha máshová kerül, szeptemberben kezd. És sztem jó lett volna. Peche volt. Amit most már nyilván nem bán. 😀ulpianus
Persze nem úgy project ahogy TP, de ezt korábban le is írtam...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Kezdő irányítónak húzták. Csak Favre úgy döntött, ő sosem fog megöregedni.Első körös volt, de Favre mögé húzták kispadra utódnak...sztem ez határeset...RolniAmúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.ulpianus
Cubehead
Ettől még Rodgers egyértelműen a draft egyik legjobb prospectje volt, azonnali kezdő potenciállal. Pontossága már akkor is félelmetes volt, a technikája sem volt épp rossz, "nfl ready" volt.
A fentebb (.brk által) említett McCarthy edző jól edzette, de nem ő választotta ki, mert ő maga később érkezett. Ilyen értelemben sem ő akarta nevelgetni. Csak így alakult, kicsit többet kellett padoznia. Amíg Favrenak ment a játék, egyértelmű, hogy nem kezdhetett senki más. Ő akkor még ikon volt Minne... Green Bayben.
Na most ehhez képest egy supplemental draftos, harmadik körös, dobásból kettes fölé scrambler QB sokkal inkább project. Mert nem lehet bevetni. Talán egyszer kinevelhető belőle az irányító. De igazolásakor erre alkalmatlan. Ezért project.
Rodgers nem ilyen volt. Ha máshová kerül, szeptemberben kezd. És sztem jó lett volna. Peche volt. Amit most már nyilván nem bán. 😀

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Első körös volt, de Favre mögé húzták kispadra utódnak...sztem ez határeset...Amúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.ulpianus
Cubehead
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
OKs,kösz az infot.(Lebuktam,hogy nem néztem utána 😊 )Amúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.ulpianus
Cubehead
Minden esetre az a vonatkozása akkor is igaz amire én akartam célozni,miszerint padozott pár évig egy veterán mögött. (Persze így teljesen más a két játékos szituja de attól még biztos nem vált kárára Rogersnek sem😊 ).

több mint 13 éve
Amúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.
Cubehead

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Huff bekerült a hét csapatába, mint cornerback. nem semmi azért. + rajta kívül Reece, Houstonwww.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/
built for this shit