Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 516
Gratulálok srácok, nagyon jó kis meccset játszottunk! További sok sikert, nálatok is elkezdődött valami Jacksonnal... 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Janot bevádolta vmi muff...remélem rendezik okosba...Rolni
Pont most vádolják be amikor már rekordot tart! 😀 Eddig meg szartak rája, most lehet lehúzni már nagy zsével a lengyel fattyút 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Janot bevádolta vmi muff...remélem rendezik okosba...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Here’s the full injury report, in Jackson’s words:
“Ford, did not practice, and he is out, OK? Heyward-Bey, did not practice, and he’s questionable. Murphy, did not practice, he is out. (Stephon) Heyer, limited, questionable. McFadden, full, probable. Boss, limited, questionable. (Jason) Campbell, full, probable. (Jarvis) Moss, full, probable. Seymour, limited, questionable. Huff, limited, questionable. (Chris) Johnson, full, probable. Mitchell, did not participate, he is out. (Joe) Porter, full, probable.”
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sziasztok!

Látom készültök már! Kedvenc underground csapatom a Raiders- annyi pikantériája van a dolognak, hogy egy nagy Raiders fan közösséggel fogom nézni a meccset, mint egyetlen Bills szurkoló 😊

A mi D linenk sajnos inkább fürge és technikás, nem annyira fizikális (kivéve Dareus, akit mindig dupláznak), Mellette játszik a pro bowler NT Kyle Willians, míg a trió 3. tagja D Edwards. Cserék Spencer Johnson, Troup (aki viszont dózer), és Carrington. Utóbbi játékos kicsit emlékeztet Kellyre. Mi ugye vegyes rendszert játszunk, 4-3 ban Merriman a DE vak oldalon. A nyomás a belső hármastól jöhet majd. Időnként megőrülünk, és úgy blitzelünk, mint a bolondok!

Az LB sor oszlopa Nick Barnett, mellette Andra Davis, illletve a 3. körös pickünk Kelvin Sheppard fog a pályán legtöbbször feltűnni. A DB sorban természetesen Byrdre, G Wilsonra (a két Safety) , és egy régi kedves ismerősötökre D Florence-re hívom fel a figyelmet. Nálunk újra megtanult játszani. McKelvin, illetve Aaron Williams fog még a DB sorban fel-fel tűnni. MCKelvin ugye egyre kevésbé bust szagú, Williams pedig Rookie. Sajnos a kezdő első számú Cornerünk sérült 😕

Jól látjátok, a futás elleni védelmünk még mindig csak gyenge 3-as 😊 . Futnotok kell, mert Intek tekintetében tavaly ugyan nem villogtunk, de elég kevés yardot engedünk a levegőben. A DB sor fegyelmezett. 3-4 4-3 (igazából nem-pozíciós) transzformációk sűrűn előfordulnak.

Fitz nem rossz!

BMG kérdésére de Fitz szét tud Titeket dobálni.
Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy a Bills O is korszerű un. "vegyes" támadó rendszert, és a playen belül vannak játékosok, akik időzített feladattal rendelkeznek (pl 8 y + curl....), és vannak, akik eleve területre mennek be. A rendszer érdekessége, hogy eltérően a Holmgren fától, nem WCO gyökerekkel rendelkezik.Igazából még mi sem látjuk, mert tavaly egyértelműen a horizontális passzjáték dominált, területre belőtt labdákkal, és csak idén látjuk az ütemezett játékok jelentőségének növekedését.

Fitz működteti a rendszert, azzal együtt, hogy az alapjátékot Gailey hívja. Ö egy nagyon intelligens srác (a karja sosem fog felnőni az eszéhez). ----> A Bills akármikor el tud indulni No Huddleben (ahogy a Pats) , Fitz nagyon egy húron pendül az elkapókkal... az a bizonyos Chemistry léteik.

Az O fal nem annyira jó, mint a számok mutatják (Fitz nagyon kevés sacket kap), ennek azonban inkább Fizt mobilitása (és fizikai ereje) az oka, illetve a játékok komponálásából eredően az, hogy 3 mp alatt legkésőbb el tudja reptetni a lasztit.
Ilyenkor döntően nem emberre dob, hanem üres területre, ahova vagy megérkezik a menetrendszerint közlekedő St Jonson (Easley sajnos már nem). Ezek azok a hős játékok, amelyekből a mesés 50-90 yardos TD-k, vagy a csúnya nagy intek születnek. Az ilyen játékok miatt mondják sokan, hogy "bátran, kockázatosan" játszik. Ahogy említettem idénre értek, érkeztek meg az igazi rövid routes, időzített játékok, nem tudjuk, hogy maradnak e ezek a hősies passzok, vagy idénre "beleszürkül" Fitz játéka a hatékony qb-k világába 😊 Tudom, hogy szörnyeteg a frontotok, és nagyon kell is nyomnotok, mert, csak a DB sorra építkezve ez az Pass O nem állítható meg(vagy legalábbis nagyon rossz napot kell sok játékosnak kifognia)

Fred Jackson, nagyon hatékony, nagy teherbírású futó az ő megállítása kulcsfontosságú. Spiller még mindig nem meghatározó erő.

Szerintem a zászló nektek áll most, mi még nagyon építkezünk. A KC az elején elvesztette az ütemet, el is ment a meccs. Ha Ti nem követitek el, akkor simán elvihetitek a győzelmet.

Sérülésmentes vasárnapot kívánok 😊

üdv
HHelmut Zimmer
Szevasz Helmut!

Köszi az elemzést!
Legnagyobb ellenségünk az, hogy hétfő este nyomtunk egy MileHigh-t, aztán most meg vasárnap korai meccset tolunk keleti parton...köszi schedule készítők...ha ezen Hue némi motivációval felül tudja emelni a csapatot akkor lesz egy jó meccsünk!!

Én per pillanat úgy gondolom, hogy fogunk tudni futni rajtatok. Nem rossz az a DL, de a mi OL run blocking tekintetében szintén nem rossz és a futószörnyetegünkről nem kell beszélni. De kurvára kell is, hogy tudjunk futni, mert anélkül nincs sanszunk sztem.

Ha megy a futás akkor a következő feladat a védelmünkre hárul. Elsősorban meg kell fogni a futást, hogy egysíkúvá váljon az O és Fitz kezébe kerüljön a meccs. Bár úgy gondolom, h erős közepes QB ő, azért ha csak rajta múlik a dolog és erőltetni kell a passzt csúszhat hiba a gépezetbe...A gyors passzok sajnos nekünk nem kedveznek, mert ha a DL nem tud odaérni a sec gondba lehet főleg ha Huff nem játszik. A futójáték mellett a DL a fő fegyverünk, így ezt nem lenne jó, h kivenné a Bills a gyors passzokkal. Nagy kérdés milyen lesz az OLetek? A Chiefs ellen jónak tűnt, de azért olvastam, hogy Halin kívül a Chiefs front 7 elég enervált, lelketlen volt. Na azért nálunk van egy nem gyenge kezdő 4es DLben 4 fasza backuppal, ehhez jön a szolid LB trió Wimbley pass rush képességével. Bár Bell állítólag jól fogta Halit itt azért más lesz a helyzet, mert nem egyszemélyes a show...Seymour vagy Kelly muszály, h duble teamet kapjon különben nagy gond lesz belül. A durva a DLünkkel, hogy rajtuk kívül van a széleken 2 fiatal terrorista nonstop motorral akiket szintén nem könnyű egy-egyben fogni. Na és akkor ez a fal mögül jöhet Wimbley vagy a DB blitz amit egész jól csinálunk. Persze a blitz visszaüthet ha Fitz elég gyors hiszen több terület marad hátul szabadon. Okosnak kell lennünk.
Kiváncsi leszek mit tud a sec Fitz ellen nyújtani. Routt jól nyomta első héten és hasonlót várok most is. CJ kérdéses azért, mert ő nem volt állat, bár vészes sem. Az is érdekes lesz, hogy DVD, Chekwa mennyi szerepet kap majd.

Helm mennyit játszotok 3-4-5 WR felállásokat?
Sztem ellenünk a legjobb taktika, ha 4-5WRes felállásokban nagyon gyors rövid passzokkal próbálkozik legtöbbet egy csapat...így van a DL rombolására a legkisebb esély és a rutintalan, vékony CB sorunkra lehet játszani. Persze azért a run D-t is be kell kóstolni, mert tavaly még kurvára nem voltunk nagykirályok és azért ez a #1 pozíció csalóka még...

Azért jó ez a meccs, mert mi megtudhatjuk, hogy tényleg rendbe került-e a run Dnk évek óta először? Ti megtudhatjátok mit tud az OLetek? Mi is megtudjuk mire elég az OL?

Szoros izgalmas meccset várok, de nagyon bízom abban, hogy Hue összerántja a fiúkat és nem lesz nyoma a nagy utazgatásnak. Ha az nem zavar sztem teljesen nyitott a meccs.
Fizikálisan kell játszanunk a falak mentén és jók lehetünk.

Hát sérülés valóban ne legyen, mert most se állunk fényesen etéren...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Jó kis meccs volt, bár lehetett bőven izgulni, na meg a buzi büntik... De lényeg a W! 1-0.
Poz: DMC, Giordano, Boyd, DHB, DLINE, JANO63! Lechler77
Negativum is sok volt sajnos...Raider89
Hat igen, ezt a meccset a vedelem, a special team es Mcfadden hozta. QB es passzjatek ertekelhetetlen volt. Ha a futasunkat megallitja valaki, vagy jol passzolo csapat ellen jatszu nk akkor annyi. Ez a Denver nagyon sokat hibazott es gyenge volt, de nagyon orultem a gyozelmunknek, mindent wint meg kell becsulni, de mge nem playoff csapat ez boven.zavi27
Tavaly is voltak 7-9-cel playoffban 😛
A rövid offseason miatt bárhol összejöhet egy váratlan sérülés, ami visszavetheti a csapatok teljesítményét, és akkor majd Cam Newten lesz a SuperBowl MVP.
Viccet félretéve, én sem várom po-ba a cspataot idén, de azért jó lenne...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Sziasztok!

Látom készültök már! Kedvenc underground csapatom a Raiders- annyi pikantériája van a dolognak, hogy egy nagy Raiders fan közösséggel fogom nézni a meccset, mint egyetlen Bills szurkoló 😊

A mi D linenk sajnos inkább fürge és technikás, nem annyira fizikális (kivéve Dareus, akit mindig dupláznak), Mellette játszik a pro bowler NT Kyle Willians, míg a trió 3. tagja D Edwards. Cserék Spencer Johnson, Troup (aki viszont dózer), és Carrington. Utóbbi játékos kicsit emlékeztet Kellyre. Mi ugye vegyes rendszert játszunk, 4-3 ban Merriman a DE vak oldalon. A nyomás a belső hármastól jöhet majd. Időnként megőrülünk, és úgy blitzelünk, mint a bolondok!

Az LB sor oszlopa Nick Barnett, mellette Andra Davis, illletve a 3. körös pickünk Kelvin Sheppard fog a pályán legtöbbször feltűnni. A DB sorban természetesen Byrdre, G Wilsonra (a két Safety) , és egy régi kedves ismerősötökre D Florence-re hívom fel a figyelmet. Nálunk újra megtanult játszani. McKelvin, illetve Aaron Williams fog még a DB sorban fel-fel tűnni. MCKelvin ugye egyre kevésbé bust szagú, Williams pedig Rookie. Sajnos a kezdő első számú Cornerünk sérült 😕

Jól látjátok, a futás elleni védelmünk még mindig csak gyenge 3-as 😊 . Futnotok kell, mert Intek tekintetében tavaly ugyan nem villogtunk, de elég kevés yardot engedünk a levegőben. A DB sor fegyelmezett. 3-4 4-3 (igazából nem-pozíciós) transzformációk sűrűn előfordulnak.

Fitz nem rossz!

BMG kérdésére de Fitz szét tud Titeket dobálni.
Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy a Bills O is korszerű un. "vegyes" támadó rendszert, és a playen belül vannak játékosok, akik időzített feladattal rendelkeznek (pl 8 y + curl....), és vannak, akik eleve területre mennek be. A rendszer érdekessége, hogy eltérően a Holmgren fától, nem WCO gyökerekkel rendelkezik.Igazából még mi sem látjuk, mert tavaly egyértelműen a horizontális passzjáték dominált, területre belőtt labdákkal, és csak idén látjuk az ütemezett játékok jelentőségének növekedését.

Fitz működteti a rendszert, azzal együtt, hogy az alapjátékot Gailey hívja. Ö egy nagyon intelligens srác (a karja sosem fog felnőni az eszéhez). ----> A Bills akármikor el tud indulni No Huddleben (ahogy a Pats) , Fitz nagyon egy húron pendül az elkapókkal... az a bizonyos Chemistry léteik.

Az O fal nem annyira jó, mint a számok mutatják (Fitz nagyon kevés sacket kap), ennek azonban inkább Fizt mobilitása (és fizikai ereje) az oka, illetve a játékok komponálásából eredően az, hogy 3 mp alatt legkésőbb el tudja reptetni a lasztit.
Ilyenkor döntően nem emberre dob, hanem üres területre, ahova vagy megérkezik a menetrendszerint közlekedő St Jonson (Easley sajnos már nem). Ezek azok a hős játékok, amelyekből a mesés 50-90 yardos TD-k, vagy a csúnya nagy intek születnek. Az ilyen játékok miatt mondják sokan, hogy "bátran, kockázatosan" játszik. Ahogy említettem idénre értek, érkeztek meg az igazi rövid routes, időzített játékok, nem tudjuk, hogy maradnak e ezek a hősies passzok, vagy idénre "beleszürkül" Fitz játéka a hatékony qb-k világába 😊 Tudom, hogy szörnyeteg a frontotok, és nagyon kell is nyomnotok, mert, csak a DB sorra építkezve ez az Pass O nem állítható meg(vagy legalábbis nagyon rossz napot kell sok játékosnak kifognia)

Fred Jackson, nagyon hatékony, nagy teherbírású futó az ő megállítása kulcsfontosságú. Spiller még mindig nem meghatározó erő.

Szerintem a zászló nektek áll most, mi még nagyon építkezünk. A KC az elején elvesztette az ütemet, el is ment a meccs. Ha Ti nem követitek el, akkor simán elvihetitek a győzelmet.

Sérülésmentes vasárnapot kívánok 😊

üdv
H
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Jó kis meccs volt, bár lehetett bőven izgulni, na meg a buzi büntik... De lényeg a W! 1-0.
Poz: DMC, Giordano, Boyd, DHB, DLINE, JANO63! Lechler77
Negativum is sok volt sajnos...Raider89
Hat igen, ezt a meccset a vedelem, a special team es Mcfadden hozta. QB es passzjatek ertekelhetetlen volt. Ha a futasunkat megallitja valaki, vagy jol passzolo csapat ellen jatszu nk akkor annyi. Ez a Denver nagyon sokat hibazott es gyenge volt, de nagyon orultem a gyozelmunknek, mindent wint meg kell becsulni, de mge nem playoff csapat ez boven.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82242319/article/newlook-raiders-will-push-chargers-for-afc-west-crown?module=HP11_content_stream

Kezd sok lenni ez a "love" amit kapunk...

DMC és Seymour játszik szinte tuti. Sey inkább kora miatt kap több időt regenerálódni...
DHB,Chaz duo rendben lehet és Moore is simán bevethető sztem...nem ezen fog múlni. Ha OL és JC jó akkor lesz pass O...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem lehet ezt még tudni, csak sejtések vannak.

Boss ugye nagyon régóta nem edzett, lehet hogy még nem kerül pályára. De majd utánaolvasok, aztán leírom hogy mi a helyzet! 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Murphy és Ford helyett meg ugye ott van DHB, Schilens, Moore meg Hagan
Bruce
Akkor DHB és Schilens a kezdő páros? Moore slot? Vagy hogy? Boss játszik?

Mindenesetre jó jel volna a szezonra nézvést egy csoportidegen győzelem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jacoby Ford - WR - Raiders

Coach Hue Jackson said Thursday there is "still a chance" WR/KR Jacoby Ford (hamstring) and FS Michael Huff (groin) can play against the Bills this week.
Neither player has practiced this week, so it appears to be a long shot in both cases. Darrius Heyward-Bey left Thursday's practice with a knee injury that didn't require testing. There's a chance that Chaz Schilens will function as the No. 1 receiver against the Bills, but he's not a recommended fantasy start.


Darren McFadden - RB - Raiders

Darren McFadden (shoulder) is considered a "full go" for Sunday against the Bills despite Wednesday's limited practice.
McFadden only took it easy on Wednesday due to a slightly sore shoulder and a big workload in Monday night's game. He's practicing fully on Thursday. Rotoworld ranks McFadden as the No. 3 running back for Week 2.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt írják, hogy McFadden válla sérült és questionable a státusza, lehetséges hogy nem is játszik a Bills ellen. No ez azért komolyan csökkentené az esélyeinket...

Bár most azt olvasom, hogy edzett és több sérült is akik apróbb sérülésekkel bajlódnak edzettek (Moss, J. Campbell, Porter)

Akik nem edzettek, azok Huff, Murphy, Ford és Seymour. Azért ez elég erős névsor, mindegyik kezdő szintű játékosunk.

Seymour nagyon kéne, csak azért egy komolyabb sérülést sem kéne kockáztatni nála, mert ő már nem fiatal.
Huffot valszeg Giordano fogja helyettesíteni.
Murphy és Ford helyett meg ugye ott van DHB, Schilens, Moore meg Hagan

Na majd meglátjuk hogy alakulnak a fiúk!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A foxsport rádión nyilatkozott Lincoln Kennedy, aki 9 évet húzott le a Raiders O-Line-jában, hogy egyáltalán nem igaz az amit Sapp mindig állít, hogy Al Davis hívta a playeket abban az időben a Raidersben. Én ugyan nem hallottam a nyilatkozatot. De azt is mondta hogy hazug és hogy seggfej 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bills ellen futnunk kell. Bár az ő DLük is jó papíron, de a Chiefs kurva jó átlagot futott ellenük. Nem szabad az elején elengedni őket, hibákkal, büntikkel és nem szabad a futástól elállnunk. JC ha megy a futás tud hozni meccseket...
Run Dnk le lesz tesztelve, reméljük rendben lesz. Ha jók maradunk akkor azért főleg ha mi tudunk a futással pontokat szerezni el kell kezdeniük passzolni és bár Fitz nem rossz QB, de pass rush alatt hibába kergethető. Ezt kell elérni és kihasználni.

Az utazás és a keleti part nem nekünk dolgozik, de sztem van annyi esélyünk mint a Billsnek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A denveri teljesítményünk után nem is a passzjátékra kéne alapozni...
Reméljük a futás jó lesz és pontokat is hoz majd. Taiwan Jonest is megnézném élesben.

A védelem oldalán, ha megfogjuk a futásaikat, onnan már a CB-ken múlik a dolog.
Szerintem Fitzpatrick nem akkora ász, hogy szétpasszoljon minket. Ha a DL legalább akkora nyomást tud biztosítani, mint hétfőn a 2. félidőben, könnyen hibára lehet kényszeríteni.

És persze a büntetéseket kellene visszaszorítani...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Másrészt hasonló lehet a mérkőzés a Denver ellenihez annyiban, hogy futás védekezésben nem túl jó a Bills viszont passz védekezésben kiváló. Tehát futni kell ellenük, az meg megy nekünk többnyire 😊

Ők elég jól passzolnak, viszont nekünk ha működik a passz rush és a futás elleni védekezés, akkor az nem lesz elég, mert sok hiba csúszhat a passzjátékukba. Amiben bízhatunk az az, hogy ugye 8 ember van a D Line-ba (starter: Shaughnessy, Seymour, Kelly, Houston és a cserék: Moss, Bryant, Henderson, Scott) és közel azonos teljesítményre képes mindenki, tehát frissek tudnak maradni.

Érdekes meccs lesz, de aztán lehet hogy teljesen más mérkőzés lesz mint amire számítani lehet előzetesen...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem tudom mennyi esélyünk van a Bills ellen, de nagyban csökkenti az az esélyünket, hogy egyrészt a hét is rövidebb volt számunkra, másrészt megtettünk egy Denver - Oakland utat, aztán meg még megteszünk pénteken egy Oakland - Buffalo utat, ami azért elég durván haza tud vágni egy csapatot. Tehát ezt is bele kell számítani a mérkőzésbe, mert szerintem vaskosan benne lesz.

Egyébként is esélyesebb sztem a Bills a hétvégén mutatott játéka miatt, de én reménykedem, hogy tudunk nyerni azért. De nem lesz egyszerű.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hírek a sérülésekről:

Huff nem edzett, nem is fog játszani valszeg a meccsen
Ford nem edzett és nem is fog játszani hétvégén
Mitchell nem edzett és nem várható a játéka
Murphy nem edzett és nem is edz a héten, a visszatérése legkorábban a 3. hétre várható
Seymour nem edzett, de hétvégén játszani fog elméletileg
Boss edzett, de a játéka még nagyon kérdéses
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hejj emberek!

Valahol fellelhetők olyan statisztikák, hogy merre mentek a futásaink? Melyik lyukakon és milyen yardátlaggal? Kíváncsi lennék, hogy melyik falembernél voltak a legjobbak a futásátlagok.

Veldheer: 0 holding, 0 false start, 0 sack allowed
Wisniewski: 1 holding, 1 false start, 0 sack allowed
Satele: 0 holding, 0 false start, 0 sack allowed
Carlisle: 0 holding, 0 false start, 0 sack allowed
Heyer: 0 holding, 2 false start, 1 sack allowed
Barnes: 0 holding, 1 false start, 0 sack allowedBruce
Neten nagynehezen szoktam találni egy oldalt, de a címét sose tudom megjegyezni...ha meglesz beteszem...

Wiz simán kinövi ezt. Élete első NFL meccse volt...Heyer takarodjon a kezdőből. Jövő héten már Barksdale-t szeretném a helyén ilyen beugró RTnek látni...Aztán majd mint kezdő RT és minden OK 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders head coach Hue Jackson said he was not surprised PK Sebastian Janikowski converted a record-tying 63-yard field goal attempt in Week 1. "I have had people text me, 'Coach, there was no emotion on your face,'" Jackson said. "What for? I knew the guy was going to make it ... I was thinking what we were going to do at halftime." Janikowski drilled a field goal from 70 yards in pregame. He informed Jackson that he was comfortable from as far as 65 yards.

hehe
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jani lett a hét special teamere, nekem kicsit meglepő a rekord ellenére Ginn 2 return TD-je után...Döme
Én megmondtam reggel 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Jani lett a hét special teamere, nekem kicsit meglepő a rekord ellenére Ginn 2 return TD-je után...Döme
Mégiscsak rekord 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Jani lett a hét special teamere, nekem kicsit meglepő a rekord ellenére Ginn 2 return TD-je után...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hejj emberek!

Valahol fellelhetők olyan statisztikák, hogy merre mentek a futásaink? Melyik lyukakon és milyen yardátlaggal? Kíváncsi lennék, hogy melyik falembernél voltak a legjobbak a futásátlagok.

Veldheer: 0 holding, 0 false start, 0 sack allowed
Wisniewski: 1 holding, 1 false start, 0 sack allowed
Satele: 0 holding, 0 false start, 0 sack allowed
Carlisle: 0 holding, 0 false start, 0 sack allowed
Heyer: 0 holding, 2 false start, 1 sack allowed
Barnes: 0 holding, 1 false start, 0 sack allowed