Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 15 éve
😂 😂 😂 Ezek az utolsó hsz-ek nagyon kemények! Én meg azért - is - kopaszodom, mert vashiányom van. Úgy tűnik marad is egy ideig, mert ebben a szezonban sajnos nagyon úgy tűnik, hogy már nem játszik a Jax a Steelers-el 😀
több mint 15 éve
Jó. Raiders fanok hamar kopaszodnak, mer tépik a hajukat. 😀Raiders89Jaja! Én is pont ezt akartam írni. Nálunk ez genetikai rendellenesség! Annyival helyesbítenék, hogy mi nem tépkedjük, vagyis én nem tépkedem a hajam (Hohohohóóó!! Nekem nincs rá szükségem öcsém!!! 😂 ), mert a gamedayeken nekem rendszerint forrás közeli hőmérsékleten fortyog az agyvizem, és ennek az ok-okozati viszonya, következménye a kopaszodás! 😊
több mint 15 éve
Jó. Raiders fanok hamar kopaszodnak, mer tépik a hajukat. 😀Én 17 évesen is kopaszodtam már elöl kétoldalt. 😀DömeA falban viszont továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy a kölcsönös COOPERáció a legnagyobb probléma. 😊 Kispadon mikor ült észrevettétek mennyire kopaszodik már az öreg CoopÁfész???TSTMario Henderson is eléggé kopaszodik, pedig még csak 26 éves 😀BMG


Just Win Baby!
több mint 15 éve
Én 17 évesen is kopaszodtam már elöl kétoldalt. 😀A falban viszont továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy a kölcsönös COOPERáció a legnagyobb probléma. 😊 Kispadon mikor ült észrevettétek mennyire kopaszodik már az öreg CoopÁfész???TSTMario Henderson is eléggé kopaszodik, pedig még csak 26 éves 😀BMG
több mint 15 éve
😂 Neki a nyaka visz mindent.. 😀 'Q\' meg mondjon le. 😀A falban viszont továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy a kölcsönös COOPERáció a legnagyobb probléma. 😊 Kispadon mikor ült észrevettétek mennyire kopaszodik már az öreg CoopÁfész???TSTMario Henderson is eléggé kopaszodik, pedig még csak 26 éves 😀BMG


Just Win Baby!
több mint 15 éve
A falban viszont továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy a kölcsönös COOPERáció a legnagyobb probléma. 😊 Kispadon mikor ült észrevettétek mennyire kopaszodik már az öreg CoopÁfész???TSTMario Henderson is eléggé kopaszodik, pedig még csak 26 éves 😀
több mint 15 éve
A falban viszont továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy a kölcsönös COOPERáció a legnagyobb probléma. 😊 Kispadon mikor ült észrevettétek mennyire kopaszodik már az öreg CoopÁfész???
több mint 15 éve
Asszem egy rá következő playnél is ugyanúgy állt Satele, mint bálám szamara, de ezt jól csinálta nagyon! 😀Metál kép lett Bruce!!Úgy látszik 3 man rush volt, gondolom valamelyik ILB is rusht mutatott, csak aztán visszament coverage-be, Satele rá akart kiváltani, és aztán már nem tudott besegíteni Carlisle-nak duplázni a nose-t. Mondjuk persze ez nem menti fel az alól, hogy a levegőt blokkolja, nyugodtan teperhetett volna vissza...Döme
Köcsög spori mindent visz 😀
Tényleg CC az...Satele akkor azért kapja a savat tőlem, hogy mi a büdös faszt ácsorgott ott egyedül ahelyett, hogy segítene csökkent munkaképességű kollégájának?! 😊Rolni
több mint 15 éve
Metál kép lett Bruce!!Úgy látszik 3 man rush volt, gondolom valamelyik ILB is rusht mutatott, csak aztán visszament coverage-be, Satele rá akart kiváltani, és aztán már nem tudott besegíteni Carlisle-nak duplázni a nose-t. Mondjuk persze ez nem menti fel az alól, hogy a levegőt blokkolja, nyugodtan teperhetett volna vissza...
Köcsög spori mindent visz 😀
Tényleg CC az...Satele akkor azért kapja a savat tőlem, hogy mi a büdös faszt ácsorgott ott egyedül ahelyett, hogy segítene csökkent munkaképességű kollégájának?! 😊Rolni
több mint 15 éve
Metál kép lett Bruce!!Köcsög spori mindent visz 😀
Tényleg CC az...Satele akkor azért kapja a savat tőlem, hogy mi a büdös faszt ácsorgott ott egyedül ahelyett, hogy segítene csökkent munkaképességű kollégájának?! 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 15 éve
Danny Baughert igazoltuk le PS-be, aki a Las Vegas Locomotives Puntere volt és 44,6 yardos puntátlagával vezette az UFL-t ebben a statisztikában! Érdekesség hogy a Las Vegas edzője a Raiders ST koordinátorának apja, Jim Fassel!Szerintem meg simán Janót kéne berakni puntolni, eddig elég jó a mérlege. 😊
Több NFL csapat TC-jén vett részt (Bengals, Pats, Falcons, Broncos)!
Ha nem javul Lechler hamstring sérülése, akkor a hét végén aktiválni fogják Baugher-t és ő fogja végezni a puntrúgásokat!Bruce
Az playelemzés a köcsög sporival meg zsírkirály. 😀
több mint 15 éve
Danny Baughert igazoltuk le PS-be, aki a Las Vegas Locomotives Puntere volt és 44,6 yardos puntátlagával vezette az UFL-t ebben a statisztikában! Érdekesség hogy a Las Vegas edzője a Raiders ST koordinátorának apja, Jim Fassel!Több NFL csapat TC-jén vett részt (Bengals, Pats, Falcons, Broncos)!
Ha nem javul Lechler hamstring sérülése, akkor a hét végén aktiválni fogják Baugher-t és ő fogja végezni a puntrúgásokat!
több mint 15 éve
Na megnéztem azt az ominózus jelenetet, ahol Satele gyengesége mutatkozik meg!Köcsög spori 😂 mennyire adlak 😀
A mérkőzés 3. negyedében volt, amikor valakit szinte rátoltak a QB-ra!
Nos a kép tanulsága alapján, az nem Satele, hanem Carlisle volt, valamint Veldheer volt a szabálytalan, bár sztem Carlisle is az volt elég szépen annál az esetnél Jamal Williams ellen!
Bruce
Am ja, Carlisle volt, én akkor is említettem, hogy 10 yardon keresztül tolták, csak nem találom azt a hszem. Én bedobnám már BC-t, kapna tőlem egy vagy két negyedet Colts ellen, azt ha beválik akkor oké, ha nem akkor ez van.. Csak upgrade lehet CChez képest..
Köcsög spori 😂


Just Win Baby!
több mint 15 éve
Na megnéztem azt az ominózus jelenetet, ahol Satele gyengesége mutatkozik meg! A mérkőzés 3. negyedében volt, amikor valakit szinte rátoltak a QB-ra!
Nos a kép tanulsága alapján, az nem Satele, hanem Carlisle volt, valamint Veldheer volt a szabálytalan, bár sztem Carlisle is az volt elég szépen annál az esetnél Jamal Williams ellen!
több mint 15 éve
Igaz, ha negyedikek vagyunk, akkor is ezekkel játszunk! 😀 FAIL 😀én a 3. helyet arra értettem, hogy az AFC-ben ti lesztek a 3-ak 😊(tehát a 6-al játszanátok)HurkaJa hogy úgy 😀
Az azért elég korrekt lenne 😀
Akkor játszanánk mondjuk a Ravens-al vagy a Jets-el 😀Bruce
több mint 15 éve
én a 3. helyet arra értettem, hogy az AFC-ben ti lesztek a 3-ak 😊(tehát a 6-al játszanátok)HurkaJa hogy úgy 😀
Az azért elég korrekt lenne 😀
Akkor játszanánk mondjuk a Ravens-al vagy a Jets-el 😀
több mint 15 éve
Monst néztem csak, hogy a KC-Tenn meccs előbb lesz mint a miénk.a Jax is 7-kor kezd, szóval ha ők kikapnak akkor a Colts L is belefér, viszont ha nyernek akkor megint élet-halál meccs.
Ez elsülhet jól is és rosszul is természetesen, de ha abból indulunk ki, hogy kell a KC bukta különben hiába nyerünk mi akkor viszont ha a POba jutást nézem jó, hogy előbb játszanak, mert ha kikapnak úgy fel lesz tüzelve a csapat mint állat. Persze ez önmagában kevés Manningék ellen, de pluszként jó.Rolni
több mint 15 éve
Monst néztem csak, hogy a KC-Tenn meccs előbb lesz mint a miénk.Ez elsülhet jól is és rosszul is természetesen, de ha abból indulunk ki, hogy kell a KC bukta különben hiába nyerünk mi akkor viszont ha a POba jutást nézem jó, hogy előbb játszanak, mert ha kikapnak úgy fel lesz tüzelve a csapat mint állat. Persze ez önmagában kevés Manningék ellen, de pluszként jó.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 15 éve
én a 3. helyet arra értettem, hogy az AFC-ben ti lesztek a 3-ak 😊(tehát a 6-al játszanátok)
több mint 15 éve
Mario Henderson could start at right tackle in the team's Week 16 game if OT Langston Walker (concussion) is unable to play
több mint 15 éve
Tudom, hogy lehetséges a második hely, csak úgy gondolom, hogy a kikapunk a Coltstól, akkor már a Chiefs ellen úgyis mindegy lesz és akkor 3. helyen leszünk! Ha netán megverjük a Coltsot is és a Chiefset is akkor már úgyis megteszi azt a szívességet a Chargers, hogy egyszer kikap 😀2. hely is lehet. Mert például 8-8 esetén itt is meg a Doltsnak is, akkor a söprés miatt második hely. Bár igen valószínűtlen. De ha a Chiefs 10-6 (első) és két 9-7 akkor is második hely a söprés miatt.ulpianusazért hihetetlen, hogy akár még 3-ak is lehettek majd 😀HurkaVagy 3. helyen végzünk, vagy bejutunk a PO-ba! Nincs más választás! Egyébként szerintem a legsanszosabb a 3. hely!
Le kéne verni a Coltsot, aztán majd meglátjuk!Bruce
több mint 15 éve
2. hely is lehet. Mert például 8-8 esetén itt is meg a Doltsnak is, akkor a söprés miatt második hely. Bár igen valószínűtlen. De ha a Chiefs 10-6 (első) és két 9-7 akkor is második hely a söprés miatt.azért hihetetlen, hogy akár még 3-ak is lehettek majd 😀HurkaVagy 3. helyen végzünk, vagy bejutunk a PO-ba! Nincs más választás! Egyébként szerintem a legsanszosabb a 3. hely!
Le kéne verni a Coltsot, aztán majd meglátjuk!Bruce

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 15 éve
azért hihetetlen, hogy akár még 3-ak is lehettek majd 😀HurkaVagy 3. helyen végzünk, vagy bejutunk a PO-ba! Nincs más választás! Egyébként szerintem a legsanszosabb a 3. hely!
Le kéne verni a Coltsot, aztán majd meglátjuk!
több mint 15 éve
azért hihetetlen, hogy akár még 3-ak is lehettek majd 😀
több mint 15 éve
Ha már Lechler nem játszhat akkor remélem Waters lesz aki pályára lép, mert az előszezonban nagyon bíztató volt! Walker is remélem h játszani fog mert Hendo nem volt meggyőző, bár ha játszik lehet kevesebbszer veri majd meg a Colt villámgyors DE párosa, mint Langston-t. A D# meg jobb ha összeszedi magát pass ellen, mert sok futásra nem számolhatunk! A DL nagyot kell h játszon, mert ha ők nem tesznek nagy nyomást Manning-re és be kell segítenie Huff-nak vagy Branch-nek vagy az LB sorból valakinek akkor ott Peyton büntetni fog! BigSey szerintem játszani fog egy ilyen fontos meccsen.