Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Na akkor én is hozok egy pár észrevételt!

Irányítók: Grad most nem volt olyan jó, de amúgy is sérült volt a válla és még Phillips is odaütött neki, így aztán rásérült, szóval nem sikerült jól neki ez a meccs. A második félidő elején még visszahozták, de látszott hogy nem fog most menni neki!
Jason viszont a harmadik negyed közepére belejött és onnantól kezdve nem is hibázott passzt!!!! Úgy játszott, ahogy elvártuk a szezon előtt!

Futók: Igazából Bush-ra nem lehet egy rossz szavunk sem, voltak ugyan nullás futásai, de azért általában kihozta a maximumot a dolgokból. Sok rövidyardos szituációnál a falat egyszerűen visszanyomták a picsába és így nem bírt futni! Elkapásoknál is keresték az irányítók és így is hozott pár yardot! Összesen egy elég korrekt 135 yardos meccset hozott, ami nagyon jó! Reece is fajinul nyomta, kár hogy elvették a szép elkapását, de most annyira azért őt nem használtuk.

Elkapók: Felemás érzésem van itt, mivel maguk a WR-ek nagyon nagyon nehezen szakadtak el a meccs nagy részében a cornerektől, meg igazából mindig kifelé mentek, amiket könnyedén lefedeztek. Sajnos DHB teljesen eltűnt, alig ment felé dobás is, elkapása nem is volt! Jó lenne ha a szezon eleji formáját mutatná! Murphy is el volt veszve, de legalább volt egy 58 yardos elkapása, amivel javított valamicskét a teljesítményén. De tőle is sokkal több lenne elvárható! A két TE közül ugye mint mindig, most is Zach volt a produktívabb, 6 elkapásával egy szolíd meccset odarakott azért. Myersnek meg volt egy kurvára fontos elkapása egy 4&1-es szituációnál!

Offense fal: Nos hát az első félidőben egy kalap kula volt a fal! Ugyan a jobb oldal most elég jó volt, de Phillips oda vissza szopatta Veldheert, volt is belőle baj. Veldheert és Hendersont megint kevergették még és igazából én csak a hibáknál figyeltem oda, de akkor rendszerint Veldheer volt benn. Aztán a második félidőt már Hendo kezdte és ugye akkor indult be a gépezet, de később megint feltűnt Veldheer és már jobb volt a teljesítménye is. Belül Loper megint hozott egy hibátlan meccset szinte, de azért sokszor benyomták őt is a futásoknál és így lezárták a területeket. De volt egy kibaszott nagy move-ja! 😀 Amikor megsérült Barnes jött be, egy szabálytalansága volt, de nem volt észrevehető, hogy kevesebbet nyújtana a fal vele! Satele szerintem jó volt, csak nála is inkább a gyengeség jött ki egy-két futás esetén! Carlisle szerintem most nem volt rossz, jobbról alig jöttek be, de őt igazából nem is figyeltem annyira, majd esetleg ha megnézem a meccset megint, akkor jobban odafigyelek rá! Walkerre is ugyanez igaz, rajta nem jöttek át (ennyire súlytalan lenne Merriman? ) és a futásoknál is jól tette a dolgát!

Defense fal:Annyira nem tudtam figyelni erre a részre, mert ugye pass heavy offense-t nyomott a Chargers, ami az első félidőben nagyon jól sikerült is nekik. Látszott, hogy ez a négy falember nem tud kellő nyomást gyakorolni Riversre, de azért csak összejött 2 sack a falból és az egyikből FF is lett és meg is szereztük! Ami még feltűnt, hogy nagyon sok az offside és encroachment szabálytalanság a falban. Ezen sürgősen változtatni kell, mert sok sok ajándék yardot adunk az ellennek! Egyébként ez a Shaughnessy kezdővé tétele jól alakult, bár azért sokszor megfogták! A futások ellen viszont jól működött a fal nagyon, középre történő futásoknál nem nagyon tudtak élni Tolberték. A széleken tudott futni Mathews, de ugye az nem a fal dolga!

Linebackerek: Scott - McClain - Wimbley kezdett, ami nagyon jól működött a futás ellen. Scott sztem jobb volt WLB poszton, mint Groves. Wimbley viszonylag csendes volt tegnap viszont azért 8 tackle-t odatett, ami azért elég jó. McClaintől azért jóval többet várnék, de még a türelem megvan felé! (főleg így hogy nyertünk 😊 ) De azért Scottal egyetemben 7-7 tacklel vették ki a részüket a védekezésből. Néha azért jó lenne egy pár blitz play-t hívni az LB-től is, igaz ment most is, de szinte csak olyan szituációkban amikor lehetett rá számítani. Egy kicsit kiismerhetetlenebb LB játék kellene...

Cornerek: Na ez az a rész, amivel nagyon nem vagyok megelégedve. Egyik CB sem játszott jól sajnos. Aso utóbbi két évben nem játszott ilyen gyengén, remélem csak pillanatnyi zavar van a gépezetben, mert ez nem lenne így jó! Routt megevett egy pár nagy passzt, de hát Floyd nagyon nagyon élt ezen a meccsen, bármit elkapott, hihetetlen volt a srác! Chris Johnson meg elmehet a faszomba, a két évvel ezelőtti teljesítményéhez képest sehol nincsen. Egyetlen értelmes megmozdulása nem volt, legalább Routt csinált egy szép mentést a végén!

Safety-k: Huff nagyon jó volt, sajnos neki lett a legtöbb tackleje a végé, ami azért azt mutatja, hogy utolsó emberként állított meg sokszor támadásokat. Meg csinált egy nagyon fontos sack/fumble párost, amivel bebiztosítottuk a győzelmet! Mitchell meglepően jó volt tegnap, szép mentések fűződnek a nevéhez és ő is összeszedett egy fumblet egy red zone szituban, ami nagyon fontos volt! Branch is odabaszott a végére a TD-jével, de amúgy ő nem volt kiemelkedő, tőle többet várok a passzvédekezés terén! A több safety játékot én nem is nagyon láttam, elvileg játszott Eugene és Brown is, de sztem ők inkább a spec team-ben léptek pályára.

Speciális csapatrészek: Hát le a kalappal, az elején sikerült meglepni és feldühíteni a Chargers-t ezzel a két punt blokkal, nagyon kemény volt látni, hogy kétszer egymás után majdnem ugyanúgy megszívták. Először Cartwright blokkolt, aztán meg Myers! Myers blokkolt labdáját pedig Eugene vitte be TD-re! Az FG unit jó volt, most nem hibázott Jano! Egy 50-es FG volt közte, ami szép teljesítmény! A kickoffok is jól sikerültek, hiszen volt 3 touchback és a visszahordások átlaga is csak 23 yard volt! Lechler 4 puntjával elért majd' 48 yardos átlaga is magáért beszél! Valamint a punt recovery unit is kitett magáért, már ha nem blokkolták a puntot! 😊
A mi visszahordásaink kickoffból sajnos nem sikerültek igazán jól, de Nick Miller punt returnje élményszámba ment, ha nem ütközi le JLH-t, akkor még jobb is lehetett volna... De összességében a spec teamsre egy szavunk sem lehet!

Kicsit lehet hogy túlságosan dícsértem a csapatot, de mivel nyertünk, ez egy pluszt adott nekem az értékeléshez. Ha nem lett volna az első félidő, akkor nagyon elégedett lennék, így csak elégedett vagyok, mert a védelmünk amikor valami pluszt adott, akkor az offense hagyta szarban a csapatot, amikor meg az O mutatott volna valamit, akkor a D# nem tudta felvenni a játék ritmusát! De a végére szerencsére minden összeállt és sikerült megnyerni ezt a számunkra nagyon nagyon fontos mérkőzést!
Még hozzá kell tenni, hogy a bírók ugyan megpróbálták elvenni a meccset, de nekik sem jött be! Adtak egy ajándék roughing on the kicker szabálytalanságot, ami azért akkor elég fájó volt, mert TD-t csináltak belőle! Meg volt még egy pár olyan ítélet, amit ha nem a Raiders csinál, akkor nem fújják be szerintem... De mindegy szerencsére nem számított! Amúgy is valami elsőéves csira bíró volt :S

Huuu most látom milyen hosszú lett.... 😀 Sorry 😊
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Hát srácok ezt a mai napot nem felejtem el amíg élek. A Skins hosszabításban nyert a sajtfejűek ellen, már az egy halál volt. Aztán mivel a Raiders a másik kedvencem leültem megnézni benneteket. Mit mondjak a végén egy könnyem is kipottyant annyira örülök a sikernek. Az ellenfelet tekintve ennek talán még jobban is. Remélem ezután beindul a szekér.Red
ÓÓ ez kedves! Reméljük mi is hogy beindul a szekér!
Most sorozatban ősellenségek ellen nyomjuk:
- 49ers
- Broncos
- Seahawks
- Chiefs
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
2.félidőben az OL is elfogadható volt...Loper sérülése remélhetőleg nem komoly és Gallery is visszatér már...Rolni
Nem figyelte valaki hogy ki állt be Loper helyett?Döme
Khalif Barnes állt be!
Az eredménykövetőbe be is kérdeztem, de aztán írtam is, hogy megkaptam a választ mert szabálytalankodott 😀

Persze nem csoda hogy elsikkadt néhány hozzászólás elég szépen termeltünk 😀
több mint 15 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Hát srácok ezt a mai napot nem felejtem el amíg élek. A Skins hosszabításban nyert a sajtfejűek ellen, már az egy halál volt. Aztán mivel a Raiders a másik kedvencem leültem megnézni benneteket. Mit mondjak a végén egy könnyem is kipottyant annyira örülök a sikernek. Az ellenfelet tekintve ennek talán még jobban is. Remélem ezután beindul a szekér.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 15 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
2.félidőben az OL is elfogadható volt...Loper sérülése remélhetőleg nem komoly és Gallery is visszatér már...Rolni
Nem figyelte valaki hogy ki állt be Loper helyett?
több mint 15 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Akkora meccs volt, hogy nagyon nagy!!!!

Végre játszott a csapat...kűzdöttek!

D 2. félidőben összeszedte magát, helyenként főleg végén nagyon jók voltak!!

Blitz jól ment remélem AL ezt látva engedi folytatni...

Asotól szokatlanul gyenge meccs volt ez és sok volt a DPI főleg CJn, de Huff, Branch és Mike Mitchell nagyot játszott.

Seymour, Shaghnessy jók voltak, Scott is tetszett. McClain 2. félidőben jól mozgott...


Bush egy állat, de durva lesz, ha DMC és Bush egyszerre egészséges lesz...

Miller elite TE nincs mese...

Reece továbbra is szépen teljesít...

WR play továbbra sincs sajnos...

2.félidőben az OL is elfogadható volt...Loper sérülése remélhetőleg nem komoly és Gallery is visszatér már...

Jason Campbell 2. félidőben nagyon jó volt. Zsebet jól érezte, Bushnak, Zachnek és Reecenek is jókat osztott, volt Murphynek is egy remek passza. Úgy mozgott, VEZETTE az O-t mint egy kezdő QB. Ami azért komoly, mert ha kicsit erősödik az OL és a WRek fejlődnek még akkor JC-vel (ha így játszik) jobbak lehetünk mint Graddel...

Na jó éjt!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 15 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
nem tudok máést mondani mint hogy : aztakurva...
ezt még felkell dolgozni. 😀 SZÉPVOLT! BIG UP!!!! a bírók pedig szopjanak

több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat, mar nem halok meg hiaba... lattam riverst voros fejjel nagy hatszelben szembehugyozni turnert.
I like this game
több mint 15 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Hát ezt is megéltük. Azt hittem hogy soha nem fog összejönni.
több mint 15 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a 2 punt block!!! Ilyen mikor volt?!!! 😀 😀 😀
több mint 15 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem sokat segítene MÁR az a falon, ha lenne egy normális C meg egy normális RG, akik feltudják venni a hústornyokkal a harcot, mer Satele és COOPáfész is GYENGE! 😀 És igazából szerintem ez a baj!TST
Rakjunk be két szemeteskonténert, azt nehéz megkerülni... csak nem tudnak snap-elni, és kell egy IFA, hogy "felálljanak" a LOS-ra 😀
BMG
Nem is rossz ötlet! Lehet jobb szaguk is lenne! 😀
több mint 15 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Szerintem sokat segítene MÁR az a falon, ha lenne egy normális C meg egy normális RG, akik feltudják venni a hústornyokkal a harcot, mer Satele és COOPáfész is GYENGE! 😀 És igazából szerintem ez a baj!TST
Rakjunk be két szemeteskonténert, azt nehéz megkerülni... csak nem tudnak snap-elni, és kell egy IFA, hogy "felálljanak" a LOS-ra 😀

A mai meccsen szokás szerint győzelmet várok. Szerintem nem lehetetlen, csoporton belül sokkal szorosabb meccseket szoktunk játszani... meg hazai pályán igazán meg kéne már verni a Chargerst!!!
több mint 15 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem sokat segítene MÁR az a falon, ha lenne egy normális C meg egy normális RG, akik feltudják venni a hústornyokkal a harcot, mer Satele és COOPáfész is GYENGE! 😀 És igazából szerintem ez a baj!
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Majd nézek róla statot valahol, de most nem tudom melyik oldalon lehet nézni.
De sajnos szerintem se Gallery, se Loper nem jobb nála sokkal. Ez a probléma!
több mint 15 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Hát azért Cooper sztem igencsak rossz.
Futás blokkolásban is gyenge és néha úgy tolja hátrafele a pass rusher, hogy rossz nézni...nagyon drukkolok Lopernek az RG posztért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Szerintem Carlisle nem olyan rossz azért mint amennyire itt be van állítva. Jó-jó, gyengébb már mint két éve, de még mindig elég jól tolja, sajnos általában az ő oldalán áll az NT és ugye az erőkülönbség jól kijön már, de pl passzoknál nem rajta mennek át általában. Egyszerűen nem power sémába való, de azt is meg kell érteni, hogy nincs nála jelenleg jobb. Sajnos. És inkább ez a szégyen. De igazából lehetne kicsit kevergetni a dolgokat. Veldheer legyen LT és Mario meg RT (mivel ő játszott már ott asszem) aztán Walkert nézzük meg RG-ben. Most ha nagyon nagyon szar az egész, akkor még mindig vissza lehet hozni Carlisle-t RG-be!
Csak az a baj, hogy egy ember miatt változtatgatunk csak, ugye Veldheer miatt. Vagy akkor ha már sérülés van. Miért nem mernek kicsit jobban belenyúlni a dolgokba??!!
több mint 15 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Campbell biztosan gyenge lenne. Emlékszem mennyit szapultuk a falat,és hogy Barnes miért nem játszik már!? Hát egyszer kétszer bejött csereként Barnes és megkaptuk a választ. Tehát valamennyire tudják hogy mi a jó. De ha tényleg tudnák, akkor Valdheer-nek lenne posztja. Walker meg lehet azért nem G, mert akkor annyira nem működne sztem a belső futás,szóval ezt nem egy DMC out, only Bush meccsen kéne kipróbálni. Késöbb meg kéne nézni.Fa
Nem működne a belső futás miután az RG posztról a 300 fontos legszarabb run blockolónk helyére egy 350 fontos "csak" run blockhoz értő arcot tennénk?? Na ezt azért ha megmagyarázod 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 15 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Na Bruce Campbell kinnt is téma és mindenki anyázik, miért nem játszik. Azt látjuk, hogy aki kezdő szerűen játszik (Jared) azt bebasszák a mélyvízbe, ebből arra következtetek, hogy Bruce nincs olyan szinten még ennyi.

Van egy olyan playád aki iszonyat "raw" világéletében LT poszton játszott ahol a hihetetlen fizikai adottságainak köszönhetően érvényesült nem technikával. NFL szinten ez nagyon kevés és minden csapat realizálja, hogy nem lesz LT. Ezután mi kiválasztjuk, rögtön le is hűti a fanokat Cable, hogy RG lesz a srác. Logika van benne, hiszen belül kevésbé kell technikásnak lennie, jobban tud élni a fizikai adottságaiból. Már "csak" annyi dolgod van, hogy egy tanulási nehézséggel rendelkző srácnak a kevéske technikáját lerombold és Gként újra építsd. Ez időbe tellik és én nem is aggódok a srác miatt. Ha jövőre se lesz kezdő helyen akkor lehet elgondolkozni először sztem.

Cooper miért van benn az amúgy talány nekem is. Rutin meg minden persze, persze. Barnes és Walker is jobb lenne RGben ha egész ofsasonban ott tolták volna. Amúgy én még mindig annak drukkolok, hogy Gallery viszatérésével Loper menjen át RGnek.

Jared\Mario-Gallery-Satele-Loper-Walker\Mario nálam.

Mario-t én személy szerint vszeg kivenném LTből és ha kell inkább mint most Barnes-t ilyen 3rd TE szerepkörben játszatnám, vagy összeereszteném Walkerrel a jobb oldalon.
Pass protectionben vszeg jobb lenne azért mint Walker és ha Loper átkerül jobbra akkor a futás blokkolásba se lenne akkora visszesés a cserék után...

Hát majd sokminden kiderül ha Gallo visszatér.

Schillens ha most mikor visszajön nem nyújt tényleg nagyot akkor és nem marad végig egészséges akkor év végén elengedném.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 15 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Campbell biztosan gyenge lenne. Emlékszem mennyit szapultuk a falat,és hogy Barnes miért nem játszik már!? Hát egyszer kétszer bejött csereként Barnes és megkaptuk a választ. Tehát valamennyire tudják hogy mi a jó. De ha tényleg tudnák, akkor Valdheer-nek lenne posztja. Walker meg lehet azért nem G, mert akkor annyira nem működne sztem a belső futás,szóval ezt nem egy DMC out, only Bush meccsen kéne kipróbálni. Késöbb meg kéne nézni.
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Most DMC-vel mi lesz?
NFL.com-on out, McDonald listáján viszont nincs is a sérültek között...

Az OLnél Coopert a tizenvalahány éve tartja valószínűleg a kezdőben, de én a tapasztalat ellenére mégis bedobnám a mélyvízbe Campbellt. Nem hiszem, hogy annyival "amatőrebb" lenne, mint Veldheer. A futáson tovább lendíthetne, passznál meg helyetcserélhetne Walkerrel és nem jelentenének akkora gondot a gyors DE/OLB-k.

Ja, és az az érzésem, hogy Schilens már csak a szerződése végéig marad Raider, sajnos...BMG


DMC az out, McDonald ki szokott hagyni néha játékosokat, akikről úgy gondolja, hogy már eleget említette korábban 😀

Attól azért, mert nagyon szarok a játékosok, nem biztos hogy teljesen hülyék az edzők, Campbell biztosan nincs még kész. Szóval ezért van még mindig Carlisle a pályán. Sztem Campbell esetleg év végén kerülhet be vagy pedig jövőre egy újabb TC után ha eléri a szintet.

Schilens meg nem tudom, megint jön majd és csinál két jó meccset, aztán megsérül. Ez sajnos elég szar így :s
több mint 15 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Most DMC-vel mi lesz?
NFL.com-on out, McDonald listáján viszont nincs is a sérültek között...

Az OLnél Coopert a tizenvalahány éve tartja valószínűleg a kezdőben, de én a tapasztalat ellenére mégis bedobnám a mélyvízbe Campbellt. Nem hiszem, hogy annyival "amatőrebb" lenne, mint Veldheer. A futáson tovább lendíthetne, passznál meg helyetcserélhetne Walkerrel és nem jelentenének akkora gondot a gyors DE/OLB-k.

Ja, és az az érzésem, hogy Schilens már csak a szerződése végéig marad Raider, sajnos...
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Szerintem is az egyik legjobb megoldás az lenne hogy:

1. Henderson - Gallery - Satele - Walker - Veldheer

v.

2. Veldheer - Gallery - Satele - Walker - Henderson

Lenne egy egészen jó G cserénk Loper személyében, meg Carlisle-t simán be lehet rakni. T poszton lenne baj, mivel akkor már csak Barnes lenne, de ő is fostaliga kb.
több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert erdekes hogy egy ennyire ramaty O lineba se fer be Campbell, nem egy langesz, de lassuk be nem olyan magas az a szint amit meg kene utnie.
ha meg tanitjak mert nagyon jo jatekost akarnak belole faragni, akkor azert furcse mert Veldheernel meg mindent elkovetnek hogy ne legyen az.
több mint 15 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Lehet működne, ki is lehetne próbálni, de ezzel Cooper elvesztené a kezdő helyét, amit valamiért nem akarnak meghúzni. Bár Henderson nem nagyon játszott a jobb oldalon, Veldheer-t még a mai napig nem tudják hova tegyék szóval van itt fejetlenség. Sokkal rosszabb teljesítményt nem nyújtanának az biztos. Veldheer-t remélem lassan elfelejtik C-ként és megadják neki a lehetőséget, hogy egész meccsen tolja LT-ként. Ha ez megtörténne akkor talán Henderson kaphat esélyt a jobb oldalon is.


Most olvastam McDonald twitterén, hogy Nick Miller lesz a PR!

több mint 15 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azon gondolkoztam el egy pillanatra, hogy kíváncsi lennék mi lenne abból, ha Walkert bevágnánk RG-be, mer lassú de legalább van benne bicó, RT-be Mario-t és Jared-et LT-be vagy ahova akarják, vagy fordítva Mario maradna és Jared lenne RT. Mondjátok ha ez hülye ötlet vagy nem jó, mert annyira nem értek a falhoz csak hirtelen ez így eszembe jutott.