NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Höri ma a Raiders offseasonját értékelte, nem sok pozitívumot talált benne.
 www.youtube.com/watch?v=kzN5rbkb86k
iktriad
Nem vagyok hajlandó megnyitni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri ma a Raiders offseasonját értékelte, nem sok pozitívumot talált benne.
 www.youtube.com/watch?v=kzN5rbkb86k

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Hát én nem vagyok akkor QB lábmunka szaki, mint ezek szerint Ti. Én nem látok Carr lábmunkájával gondokat ennyi videóból és nem látom azt a komoly gap-et a két srác között.

Azt viszont olvasom én is, hogy Carr remekel, míg Mariota eddig igen felemás. Ami persze rendben is van egy tök új rendszerben először dolgozva.

Ha nincs Carr sérülés, valami iszonyat földbe állás kell eredmény szempontból szerintem, hogy Mariota szóhoz jusson a szezon első felében.


Amúgy a videón nekem Ferrell nem tetszett a bábus drillnél...basszus lassabb, darabosabb volt, mint a DT-k...persze lehet csak egy rossz körét vágták be a videóba, meg minden, de na...
Rolni
Hust volt szörnyen lassú. Collins hozzà képest egy ferrari. Marinelli sémája amúgy mozgékony dt-t követel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Hát én nem vagyok akkor QB lábmunka szaki, mint ezek szerint Ti. Én nem látok Carr lábmunkájával gondokat ennyi videóból és nem látom azt a komoly gap-et a két srác között.

Azt viszont olvasom én is, hogy Carr remekel, míg Mariota eddig igen felemás. Ami persze rendben is van egy tök új rendszerben először dolgozva.

Ha nincs Carr sérülés, valami iszonyat földbe állás kell eredmény szempontból szerintem, hogy Mariota szóhoz jusson a szezon első felében.


Amúgy a videón nekem Ferrell nem tetszett a bábus drillnél...basszus lassabb, darabosabb volt, mint a DT-k...persze lehet csak egy rossz körét vágták be a videóba, meg minden, de na...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 youtu.be/cYEoLyL-mTQ

Erős tipp: Mariota ki fogja szorítani Carr-t. Összehasonlíthatatlanul jobb a lábmunkája.
Amadeus
Kétségtelenül jobban fest, talán azért mert lazább a mozgása.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
 youtu.be/cYEoLyL-mTQ

Erős tipp: Mariota ki fogja szorítani Carr-t. Összehasonlíthatatlanul jobb a lábmunkája.
Amadeus
állítólag nem úgy áll a QB verseny.

Aside from one interception today, @derekcarrqb continues to look really good in @Raiders camp. The ball is coming out decisively, he's throwing to all levels of the field. There is a spirit and energy to his play, without question.

It happens like this sometimes in training camp, but Marcus Mariota probably wants today's practice back. Not a good day for the @Raiders backup QB.

(Vincent Bonsignore)
d3Y
te a tweetről beszélsz, én a videóról. Azért MD nyilatkozata is beszédes volt, hogy a QB-kat végül csak a record minősíti, nem az egyéni stat. Azért, ha egy gyengébb kezdés után is az lesz, hogy Carr 4 and game szituban földhöz kúrja labdát, akkor abból hamar Mariota lesz, aki még system fit is.


az újoncok közül egyelőre Edwards kapja a legtöbb hype-ot, aztán Ruggs, illetve legutóbb Arnette is kezdte megtalálni magát. Bowdenről egyelőre konkrétan semmi info, Muse-ról van, viszont az nem pozitív. nehéz neki az átállás. Simpsonról semmi, Amikról annyit olvastam, hogy Edwards mellette kapott el TD-t edzésen.
d3Y
Edwards egy atletikusabb Crabtree, biztos vagyok benne, hogy jó lesz (Tyrell Williams cut jövőre), Ruggs meg nem kérdés.

Muse esetében sajnos benne van a pakliban, boom or bust pick volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
az újoncok közül egyelőre Edwards kapja a legtöbb hype-ot, aztán Ruggs, illetve legutóbb Arnette is kezdte megtalálni magát. Bowdenről egyelőre konkrétan semmi info, Muse-ról van, viszont az nem pozitív. nehéz neki az átállás. Simpsonról semmi, Amikról annyit olvastam, hogy Edwards mellette kapott el TD-t edzésen.

choose life
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
 youtu.be/cYEoLyL-mTQ

Erős tipp: Mariota ki fogja szorítani Carr-t. Összehasonlíthatatlanul jobb a lábmunkája.
Amadeus
állítólag nem úgy áll a QB verseny.

Aside from one interception today, @derekcarrqb continues to look really good in @Raiders camp. The ball is coming out decisively, he's throwing to all levels of the field. There is a spirit and energy to his play, without question.

It happens like this sometimes in training camp, but Marcus Mariota probably wants today's practice back. Not a good day for the @Raiders backup QB.

(Vincent Bonsignore)

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
 youtu.be/cYEoLyL-mTQ

Erős tipp: Mariota ki fogja szorítani Carr-t. Összehasonlíthatatlanul jobb a lábmunkája.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
 sports.yahoo.com/raiders-hc-jon-gruden-got-192727574.html?guce_referrer=ahr0chm6ly9yywlkzxjmb3j1bxmuy29tl3zpzxd0b3bpyy5waha_zj0zjnq9mtcxnjkmdmlldz11bnjlywq&guce_referrer_sig=aqaaambkrm4psfphlbmmg9kqyb_ywnxi0z275macnq2wy4ecuzdfeaycbs-kq2afozlj3ot2k28rpbfmu-hmalcyh_zqfupzs3a5zvqofyl2xsbmntqvcyqyk4evanex-aqtb4ytkmf7ldfcrg9yhwabuubqx3jqb2cbnrno5zlkgmt1&_guc_consent_skip=1597488084

“We got to tackle better and it starts with Joyner,” Gruden said Friday from training camp. “The nickel corner should be first or second on your team in tackles every year. That’s how it is in Guenther’s defense, so we need him to really get the ball on every single snap in our sub defense and be one of our top tacklers. That’s the number one criteria we’re looking for.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megpróbáltátok a héten leigazolni Mychal Kendrickst a héten, de nem jött össze a bolt.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Darren Waller azt mondta, hogy Ruggs olyan gyors, mint a csótány a lakásban, amikor felkapcsolod a villanyt. lefutotta Mullent, majd túlfutott Carr passzán is.

Arnette a kezdőkkel edzett végig, Waller dicsérte, hogy nem szart be senkitől press coverage-ben.
Crosby covid-19 tesztje negatív, visszatért a karanténból, és edzett is.
a kezdő védelem így nézett ki: DE Crosby, DT Collins, DT Hankins, DE Ferrell, LB Littleton, LB Kwiatkoski, slot CB Joyner, CB Arnette, CB Mullen, S Abram, S Harris.
4-3 base-ben, Morrow volt bent OLB-ként, Randall pedig Harris helyén.

a támadók közül Gruden most éppen Mariotát dicsérte, hogy playmaker. Jacobs nem edzett, helyette Booker, míg a szintén hiányzó Trent Brown helyét Sam Young vette át.
d3Y
a big nickel erősnek tűnik, ha Joynert sikerül felrázni, akkor korrekt védelem lehet ebből. Morrow nekem kicsit sovány, de ennyit talán elbírunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Darren Waller azt mondta, hogy Ruggs olyan gyors, mint a csótány a lakásban, amikor felkapcsolod a villanyt. lefutotta Mullent, majd túlfutott Carr passzán is.

Arnette a kezdőkkel edzett végig, Waller dicsérte, hogy nem szart be senkitől press coverage-ben.
Crosby covid-19 tesztje negatív, visszatért a karanténból, és edzett is.
a kezdő védelem így nézett ki: DE Crosby, DT Collins, DT Hankins, DE Ferrell, LB Littleton, LB Kwiatkoski, slot CB Joyner, CB Arnette, CB Mullen, S Abram, S Harris.
4-3 base-ben, Morrow volt bent OLB-ként, Randall pedig Harris helyén.

a támadók közül Gruden most éppen Mariotát dicsérte, hogy playmaker. Jacobs nem edzett, helyette Booker, míg a szintén hiányzó Trent Brown helyét Sam Young vette át.

choose life
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Guenther said DT Maliek Collins reminds him of Geno Atkins. "He was our best acquisition of the offseason"

Guenther says UNLVfb product Javin White has been a "pleasant surprise," want to get him in pads, "get him on the briar patch" and see what he does. Says he's as good as any UDFA he had in Cincinnati at this stage.

Collinst nagyon dicsérte Gruden és most már Guenther is. én jobban örülnék, ha Hurst kapna hasonló dicséretet, mert ő nem csak egy évre van itt, de hát ez van. Collins úgy tűnik, nagyon odateszi magát, jövőre kell neki a nagy pénz. White-ot szintén dicsérte Gruden is, most meg PG azt mondja, hogy Cincinattiban sem volt jobb UDFA nála. pedig ugye ott volt Burfict is... White megérheti a rostert.

ugyanakkor ha azt mondja, hogy Collins volt a legjobb igazolás, ez nem kritika kicsit Littleton felé, akinek jóval több pénzt fizettünk?

Paul Guenther on @JohnathanAbram1: "He looks great.. He's come back in tremendous shape. Obviously he's good in the middle of the field. He’s an enforcer down in the box and he's a good Blitzer. He's a vocal guy out there, which we need, his leadership.

Ferrell said he "put on a lot of weight" (13 pounds) so he can "move up and down the line" and be a "cornerstone" for the #Raiders. Guenther said Ferrell is "a lot quicker and a lot stronger."

így állnak a tavalyi első körös védőink jelenleg. Abramot dicsérték a társak is, hogy nem fog úgy játszani, mint egy rookie, annak ellenére, hogy kihagyta az első szezont. PG azt is mondta, hogy idén jobb lesz a védelem, gyorsabbak, jobb lesz a pass rush, a coverage, nem lesz olyan, hogy meg vannak lőve, ha kiesik valaki.

Nelson Agholor said Bryan Edwards “has best hands I’ve seen in a long time. And he’s quicker than he looks.” He’s also been impressed with Henry Ruggs’ ability to retain information quickly.

Edwardsot Tyrell Williams is dicsérte, aki Mike Williamshez hasonlította az újoncot. Williams azt is mondta, hogy most már nem zavarja a lábfej-sérülése, amivel küzdött tavaly.

Cle Ferrell says buddy Maxx Crosby is "doing good" (at home in the quarantine protocol). "He is playing with his dogs and slapping the palm tree. He doesn't have any workout bags or gear at his place."

Crosby még karanténban van, nem tud normálisan edzeni ezek szerint....

FB Alec Ingold also going to get more touches than you think. Got some snaps at RB today. Agholor is going to do enough in this offense to make fantasy owners of Ruggs, Williams and Renfrow upset.

ez már Tafur véleménye. attól tartok, hogyha valóban felkapjuk majd a vizet, az inkább Agholor dropjai miatt lesz. de tény, hogy Gruden dicsérte őt is.

choose life
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Datone Jones

Tipik fa tőlünk.

Amúgy Marinelli embere
Amadeus
Nem értettem tavaly miért nem került be az 53-ba nálunk, mert nagyon jó volt az előszezonban. Szerintem jó kis depth emberke. Jó arc twitteren is.

Amúgy a tavaly meg itt játszó Josh Mauro meg tegnap írt alá hozzánk. 😊
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Datone Jones

Tipik fa tőlünk.

Amúgy Marinelli embere

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Azt, hogy nárcisztikus honnan jön? Azt gondolom, hogy az ekézés időzítésével van gondja. Neki most kell összecsiszolódni az újakkal, lehet csapatni 3-4 meccs után, ha indokolt, de így előre és főleg belülről, soha nem egy sikeres forma.

Szerkesztette: Surda
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Carr számára ez abszolút make or break év. Ha nem tud villantani és valóban TOP 10-be kerülni, akkor jöhet a váltás.
Rolni
Ha carr valaha top 10 lesz, akkor a csapat több tagja elit szinten teljesít és megnyerjük a sb-t. Én úgy vagyok ezzel a figurával, hogy annak ellenére kellene jónak lennünk, hogy itt van nem pedig miatta leszünk jók.
Levi
Nem volt olyan régen a 2016-os szezon? Vagy mégis?
Legit TOP 10 irányítónak tűnt Carr, MVP kapcsán is emlegették. Jól játszott, vitte a csapatot a hátán többször igazi meccs végi clutch szereplésekkel.
Aztán jöttek a sérülések és megváltozott valami. Nem tudom vissza tud-e térni. Remélném, hogy komolyan dolgozik sport pszichológussal, mert alapvetően fejben van a gond, amikor jön a nyomás. Illetve nem is a nyomás a gond, mert abban például tavaly elég jó volt, de ahogy elkezdik kicsit is ütni szétesik fejben és onnantól rögtön szabadul a zsugától, fél a sérüléstől szerintem. Ha ezt ki tudná belőle egy doki rántani szerintem komoly esélye lenne arra, hogy TOP 10 irányító legyen.
Baromi pontos és elég jól olvassa a védelmeket snap előtt. Bőven megvan a karereje mindenféle hosszú játékra is és ott is pontos, ha rászánja magát. Megvan a kellő atletikussága, hogy a zsebben mozogjon vagy kilépjen a zsebből és tavaly ebben is lépett előre.
Szerintem az választja el a TOP10-től, hogy fejben végig nyugodt maradjon és a lassabban kialakuló játékokat is megvárja, ezáltal az egység pontveszélyesebb legyen. Remekül végig mentünk tavaly is a legtöbb védelmen a rövid pontos passzokkal csak aztán a RZ-ban amikor már betömörültek megállt a tudomány (ez amúgy inkább Gruden sara szerintem).
Idén kiderül, mert fegyvere aztán van/lesz.
Ha ezzel a WR egységgel sem tud dinamikus, pontveszélyes lenni, akkor nálunk már sehogy sem lesz az és kell a váltás neki is és nekünk is.
A fal megvan előtte arra sem lehet fogni és amíg JJ egészséges van egy klasszis futója is, aki elvileg idén már a passzjátékba is beszállhat.
TE gondja sincs, szóval tényleg csak rajta (és Grudenen) múlik már!

Szerintem simán benne van, hogy beindul a dolog és helyre rázódik fejben, végre kicsit leszáll róla a social media/sima média és az érzékeny kis lelkét nem piszkálja az sem...
Rolni
Külön szerencse, hogy David Carr mentorálja jó testvérként! Ja nem...
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
 i.imgur.com/EVuYDW4.jpg
 i.imgur.com/JB8ipMS.jpg

Arnette reméljük nem fog így mozizni a szezonban...

choose life
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Szerintem Carrnak önbizalom problémája van, és elsősorban ezért nem viseli jól a kritikát, a narcisztikus személyiség legalábbis nekem új, de nyilván jobban ismeritek, a pályán kívüli magatartását meg még jobban.

Fizikailag szemre 100%éson felépült a sérülésből, az hogy fejben nincs ott vissza lehet vezetni a sérülésre, de a változásokra is, akárhogy is ebben a fejben vívott harcban vesztésre áll. Egy players coach, akinek ő a kedvence talán segítene neki, de leginkább környezetváltásra lenne szüksége hogy talpra álljon szvsz. Viszont még mindig olyan QB, akit nem dobsz ki csak azért mert duzzog. Ha meg Mariota kiszorítja őt, az kb kegyelemdöfés lesz a törékeny lelkének, ha meg nem szorítja ki, akkor meg itt fog stagnálni.
Annál lassan Grudenen is nagyobb nyomás van, hogy vissza lépjen egyet QB kérdésben, ha hosszabb távon úgy látja jónak. Amúgy nem is kifizetődő, top3 pick se garantálja, hogy lesz franchise QBd, Carral és Mariotával legalább tudod hogy fel tudsz építeni egy PO csapatot legfeljebb eggyel nehezebb, mint egy bona fide franchise QB-val. Ha kivégzi Carrt és nem válik be Mariota olyan QB limbo kerülhet, amiből kiszabadulni az ő szerződése is túl rövid...

Egyébként a divízióban szerintem jelenleg Carr és Mariota a második és harmadik legjobb QBk (tetszőleges sorrendben). Nyilván remélem, hogy Lock bizonyít és eléjük ugrik, de augusztusban ez a sorrend (Herbertet nem tudom komolyan venni, T-Mobile meg ugyanaz mint a Broncos postManning veterán QB próbálkozásai. Brutál a védelem, de ha Riversszel se ment, akkor előzetesen nem nekik áll a verseny...), a KC megközelíthetetlen a WC helyért meg divízión belül akár Carral akár Mariotával pole pozícióban vagytok, ha engem kérdeztek tavaly is a védelmen múlt és nem rajta. Ha mutatna valamit a D# és jönnének konzisztensen az eredmények, Carr önbizalma is helyre állhatna ami további jó eredményekhez vezetne, de valahol ki kell törni ebből a középszerűségből, mert a div 2. helye még nem jelent PO-t...

Amúgy ha Mariota elkapja a fonalat szerintem több van benne, mint Carrban, de ő épp tavaly fogott padlót, amikor Carr még kapaszkodik valamibe. Nagyon meggyőzőnek kéne lennie, hogy kezdjen vagy Carrnak végleg össze kell zuhannia hozzá. Ha elmegy a szezon egyértelmű, hogy cserélni kell, előtte azért vakmerő lépés lenne...
Black_Adder
Nagyon hasonló a helyzet, mint ami tavaly a Titansnél volt. Csak most Mariota van abban a szerepben, amibe nálunk Tannehill került. Beugrónak jött ide, így nincs semmi nyomás rajta és gyakorlatilag nyugodtan készülhet a szezonra. Ez Tannehillnek bejött. Kérdés, hogy Carr hogyan viseli, hogy komoly versenyhelyzetbe került és hogy nincs teljes bizalom mögötte, mert ha lenne, akkor nem Mariotát hozzák cserének. Amúgy dehogynem lehet váltani azelőtt, mielőtt elmegy a szezon. Tannehill 2-4-nél lett kezdő, a többi meg ismert. Abban a helyzetben nem hiszem, hogy túl vakmerőt húztak volna Vrabelék. Újabb kérdés, hasonló helyzetben Gruden ugyanezt megtenné-e?

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Carr számára ez abszolút make or break év. Ha nem tud villantani és valóban TOP 10-be kerülni, akkor jöhet a váltás.
Rolni
Ha carr valaha top 10 lesz, akkor a csapat több tagja elit szinten teljesít és megnyerjük a sb-t. Én úgy vagyok ezzel a figurával, hogy annak ellenére kellene jónak lennünk, hogy itt van nem pedig miatta leszünk jók.
Levi
Nem volt olyan régen a 2016-os szezon? Vagy mégis?
Legit TOP 10 irányítónak tűnt Carr, MVP kapcsán is emlegették. Jól játszott, vitte a csapatot a hátán többször igazi meccs végi clutch szereplésekkel.
Aztán jöttek a sérülések és megváltozott valami. Nem tudom vissza tud-e térni. Remélném, hogy komolyan dolgozik sport pszichológussal, mert alapvetően fejben van a gond, amikor jön a nyomás. Illetve nem is a nyomás a gond, mert abban például tavaly elég jó volt, de ahogy elkezdik kicsit is ütni szétesik fejben és onnantól rögtön szabadul a zsugától, fél a sérüléstől szerintem. Ha ezt ki tudná belőle egy doki rántani szerintem komoly esélye lenne arra, hogy TOP 10 irányító legyen.
Baromi pontos és elég jól olvassa a védelmeket snap előtt. Bőven megvan a karereje mindenféle hosszú játékra is és ott is pontos, ha rászánja magát. Megvan a kellő atletikussága, hogy a zsebben mozogjon vagy kilépjen a zsebből és tavaly ebben is lépett előre.
Szerintem az választja el a TOP10-től, hogy fejben végig nyugodt maradjon és a lassabban kialakuló játékokat is megvárja, ezáltal az egység pontveszélyesebb legyen. Remekül végig mentünk tavaly is a legtöbb védelmen a rövid pontos passzokkal csak aztán a RZ-ban amikor már betömörültek megállt a tudomány (ez amúgy inkább Gruden sara szerintem).
Idén kiderül, mert fegyvere aztán van/lesz.
Ha ezzel a WR egységgel sem tud dinamikus, pontveszélyes lenni, akkor nálunk már sehogy sem lesz az és kell a váltás neki is és nekünk is.
A fal megvan előtte arra sem lehet fogni és amíg JJ egészséges van egy klasszis futója is, aki elvileg idén már a passzjátékba is beszállhat.
TE gondja sincs, szóval tényleg csak rajta (és Grudenen) múlik már!

Szerintem simán benne van, hogy beindul a dolog és helyre rázódik fejben, végre kicsit leszáll róla a social media/sima média és az érzékeny kis lelkét nem piszkálja az sem...
Rolni
Nem volt olyan rég, de mára látszólag nem maradt ebből semmi. Képességei alapján lehet, hogy továbbra is top10, de fejben valami nagyon félrement. Én speciel nem látom, hogy ezt ő nálunk/valaha rendbe teszi, de persze nem vagyok szakértő. Úgy látom amúgy, hogy már-már betegesen sokat jelent neki mások véleménye és ez nagyon kihat a játékára. És itt nem csak arra gondolok, hogy 4&vmennyire földhöz bassza a labdát, hanem pl. amikor gólvonalnál túlvállalja magát és beejti az end-zoneba. Nem vagyok benne biztos, hogy ezt nem azért csinálja, mert sokan kikezdik azzal, hogy nincs töke.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Szerintem Carrnak önbizalom problémája van, és elsősorban ezért nem viseli jól a kritikát, a narcisztikus személyiség legalábbis nekem új, de nyilván jobban ismeritek, a pályán kívüli magatartását meg még jobban.

Fizikailag szemre 100%éson felépült a sérülésből, az hogy fejben nincs ott vissza lehet vezetni a sérülésre, de a változásokra is, akárhogy is ebben a fejben vívott harcban vesztésre áll. Egy players coach, akinek ő a kedvence talán segítene neki, de leginkább környezetváltásra lenne szüksége hogy talpra álljon szvsz. Viszont még mindig olyan QB, akit nem dobsz ki csak azért mert duzzog. Ha meg Mariota kiszorítja őt, az kb kegyelemdöfés lesz a törékeny lelkének, ha meg nem szorítja ki, akkor meg itt fog stagnálni.
Annál lassan Grudenen is nagyobb nyomás van, hogy vissza lépjen egyet QB kérdésben, ha hosszabb távon úgy látja jónak. Amúgy nem is kifizetődő, top3 pick se garantálja, hogy lesz franchise QBd, Carral és Mariotával legalább tudod hogy fel tudsz építeni egy PO csapatot legfeljebb eggyel nehezebb, mint egy bona fide franchise QB-val. Ha kivégzi Carrt és nem válik be Mariota olyan QB limbo kerülhet, amiből kiszabadulni az ő szerződése is túl rövid...

Egyébként a divízióban szerintem jelenleg Carr és Mariota a második és harmadik legjobb QBk (tetszőleges sorrendben). Nyilván remélem, hogy Lock bizonyít és eléjük ugrik, de augusztusban ez a sorrend (Herbertet nem tudom komolyan venni, T-Mobile meg ugyanaz mint a Broncos postManning veterán QB próbálkozásai. Brutál a védelem, de ha Riversszel se ment, akkor előzetesen nem nekik áll a verseny...), a KC megközelíthetetlen a WC helyért meg divízión belül akár Carral akár Mariotával pole pozícióban vagytok, ha engem kérdeztek tavaly is a védelmen múlt és nem rajta. Ha mutatna valamit a D# és jönnének konzisztensen az eredmények, Carr önbizalma is helyre állhatna ami további jó eredményekhez vezetne, de valahol ki kell törni ebből a középszerűségből, mert a div 2. helye még nem jelent PO-t...

Amúgy ha Mariota elkapja a fonalat szerintem több van benne, mint Carrban, de ő épp tavaly fogott padlót, amikor Carr még kapaszkodik valamibe. Nagyon meggyőzőnek kéne lennie, hogy kezdjen vagy Carrnak végleg össze kell zuhannia hozzá. Ha elmegy a szezon egyértelmű, hogy cserélni kell, előtte azért vakmerő lépés lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Szerintem meg Mariota megszerzi a kezdőt a szezon közben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Carr számára ez abszolút make or break év. Ha nem tud villantani és valóban TOP 10-be kerülni, akkor jöhet a váltás.
Rolni
Ha carr valaha top 10 lesz, akkor a csapat több tagja elit szinten teljesít és megnyerjük a sb-t. Én úgy vagyok ezzel a figurával, hogy annak ellenére kellene jónak lennünk, hogy itt van nem pedig miatta leszünk jók.
Levi
Nem volt olyan régen a 2016-os szezon? Vagy mégis?
Legit TOP 10 irányítónak tűnt Carr, MVP kapcsán is emlegették. Jól játszott, vitte a csapatot a hátán többször igazi meccs végi clutch szereplésekkel.
Aztán jöttek a sérülések és megváltozott valami. Nem tudom vissza tud-e térni. Remélném, hogy komolyan dolgozik sport pszichológussal, mert alapvetően fejben van a gond, amikor jön a nyomás. Illetve nem is a nyomás a gond, mert abban például tavaly elég jó volt, de ahogy elkezdik kicsit is ütni szétesik fejben és onnantól rögtön szabadul a zsugától, fél a sérüléstől szerintem. Ha ezt ki tudná belőle egy doki rántani szerintem komoly esélye lenne arra, hogy TOP 10 irányító legyen.
Baromi pontos és elég jól olvassa a védelmeket snap előtt. Bőven megvan a karereje mindenféle hosszú játékra is és ott is pontos, ha rászánja magát. Megvan a kellő atletikussága, hogy a zsebben mozogjon vagy kilépjen a zsebből és tavaly ebben is lépett előre.
Szerintem az választja el a TOP10-től, hogy fejben végig nyugodt maradjon és a lassabban kialakuló játékokat is megvárja, ezáltal az egység pontveszélyesebb legyen. Remekül végig mentünk tavaly is a legtöbb védelmen a rövid pontos passzokkal csak aztán a RZ-ban amikor már betömörültek megállt a tudomány (ez amúgy inkább Gruden sara szerintem).
Idén kiderül, mert fegyvere aztán van/lesz.
Ha ezzel a WR egységgel sem tud dinamikus, pontveszélyes lenni, akkor nálunk már sehogy sem lesz az és kell a váltás neki is és nekünk is.
A fal megvan előtte arra sem lehet fogni és amíg JJ egészséges van egy klasszis futója is, aki elvileg idén már a passzjátékba is beszállhat.
TE gondja sincs, szóval tényleg csak rajta (és Grudenen) múlik már!

Szerintem simán benne van, hogy beindul a dolog és helyre rázódik fejben, végre kicsit leszáll róla a social media/sima média és az érzékeny kis lelkét nem piszkálja az sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Carr számára ez abszolút make or break év. Ha nem tud villantani és valóban TOP 10-be kerülni, akkor jöhet a váltás.
Rolni
Ha carr valaha top 10 lesz, akkor a csapat több tagja elit szinten teljesít és megnyerjük a sb-t. Én úgy vagyok ezzel a figurával, hogy annak ellenére kellene jónak lennünk, hogy itt van nem pedig miatta leszünk jók.