NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Azért ez komoly lenne ☠️
 www.totalprosports.com/2020/07/06/report-jadeveon-clowney-gets-contract-offer-from-las-vegas-raiders/
Surda
minek, Ferrell már most jobb futás ellen 4-3 endként, passrusht meg annyit nem tenne hozzá. Kurva nagy lufi ez a csávó, nem véletlenül nem kell senkinek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Azért ez komoly lenne ☠️
 www.totalprosports.com/2020/07/06/report-jadeveon-clowney-gets-contract-offer-from-las-vegas-raiders/
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 094 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
 www.pff.com/news/nfl-ranking-the-best-offensive-lines-on-longer-passing-plays-las-vegas-raiders-tennessee-titans

ezt itt hagyom.

Most már tényleg ki kell rúgni Grudent és Cablet, mert szar munkát végeznek.
Amadeus
Fasza!
Ettől függetlenül 19,6 pontra futotta meccsenként, amivel csak a 24. helyre voltunk jók és amivel esélyünk sincs egy KC ellen tartani a lépést.
Ha nincs komoly előrelépés ppg terén, akkor valóban ki kell rúgni mindkettőt!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
 www.pff.com/news/nfl-ranking-the-best-offensive-lines-on-longer-passing-plays-las-vegas-raiders-tennessee-titans

ezt itt hagyom.

Most már tényleg ki kell rúgni Grudent és Cablet, mert szar munkát végeznek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
btw erről volt már szó, vagy cak átsiklottam felette?
 www.silverandblackpride.com/2020/6/29/21306516/silver-minings-mark-davis-unhappy-with-ads-covering-seats
A pályához legközelebbi székeket minden stadionba molinókkal fedik/kivitetőkre cserélik, hogy azon reklámozzanak?
Sajna még nem sikerült eljutnom tengeren túli meccsre, de ez elég elbaszottnak tűnik, és 31 tulaj meg is szavazta Mark kivételével...
Pari
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/06/24/nfl-to-sell-advertising-on-lower-rows-of-seats-this-season/

Nekem ebből az jön le h opcionális a dolog és csak a vírus idejére tervezik, mert az alsó sorokat amúgy is szabadon kell hagyni.
Levi
Hááát így sem a legjobb ötlet, mi jöhet még? McDonalds, Apple, meg Toyota logók a mezekre, kis túlzással? 😀😀
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
btw erről volt már szó, vagy cak átsiklottam felette?
 www.silverandblackpride.com/2020/6/29/21306516/silver-minings-mark-davis-unhappy-with-ads-covering-seats
A pályához legközelebbi székeket minden stadionba molinókkal fedik/kivitetőkre cserélik, hogy azon reklámozzanak?
Sajna még nem sikerült eljutnom tengeren túli meccsre, de ez elég elbaszottnak tűnik, és 31 tulaj meg is szavazta Mark kivételével...
Pari
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/06/24/nfl-to-sell-advertising-on-lower-rows-of-seats-this-season/

Nekem ebből az jön le h opcionális a dolog és csak a vírus idejére tervezik, mert az alsó sorokat amúgy is szabadon kell hagyni.
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
btw erről volt már szó, vagy cak átsiklottam felette?
 www.silverandblackpride.com/2020/6/29/21306516/silver-minings-mark-davis-unhappy-with-ads-covering-seats
A pályához legközelebbi székeket minden stadionba molinókkal fedik/kivitetőkre cserélik, hogy azon reklámozzanak?
Sajna még nem sikerült eljutnom tengeren túli meccsre, de ez elég elbaszottnak tűnik, és 31 tulaj meg is szavazta Mark kivételével...
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Jelen, minden faja
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
azért remélem minden kedves fórumtárs jól van!
Amadeus
A magam nevében tudok nyilatkozni. Jól vagyok, köszönöm! 🙂
Bruce
+1 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 342 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
azért remélem minden kedves fórumtárs jól van!
Amadeus
Uborkaszezon van. Ilyenkor ha nincs, az jó hír ("mondta ő. És ő biztos jóbban tudja' - Nincs kettő négy nélkül 😊)
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
azért remélem minden kedves fórumtárs jól van!
Amadeus
A magam nevében tudok nyilatkozni. Jól vagyok, köszönöm! 🙂
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
azért remélem minden kedves fórumtárs jól van!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
 twitter.com/hokucurnan/status/1270777918369591297

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
 theathletic.com/1873218/2020/06/15/behind-the-scenes-of-the-raiders-unofficial-30-player-workouts-in-las-vegas/?source=user_shared_article

a fél roster a parkban labdázik

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
DC-elemzés CBS módra:  www.cbssports.com/nfl/news/raiders-depth-chart-2020-projected-week-1-starters-heading-into-otas-training-camp/
empty taxi
Sose értem, hogy lehet olyan DC-t leközölni, amiben én tudok kapásból hibát mondani...
Rolni
Gyakorlatilag amit az edzői kar jelöl ki abban is van hiba mindig! 😊
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
DC-elemzés CBS módra:  www.cbssports.com/nfl/news/raiders-depth-chart-2020-projected-week-1-starters-heading-into-otas-training-camp/
empty taxi
Sose értem, hogy lehet olyan DC-t leközölni, amiben én tudok kapásból hibát mondani...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
DC-elemzés CBS módra:  www.cbssports.com/nfl/news/raiders-depth-chart-2020-projected-week-1-starters-heading-into-otas-training-camp/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Mad Maxx egy friss interjúban azt mondta, hogy lean 270 font. Tavaly a drafton 255 volt ugye a súllya és szezon végére 270 köré ugyan feljutott, de ez azért más kategóriájú súly lehet rajta.
Azt mondja, hogy sokat dolgozott a gyorsaságán és robbanékonyságán is, szóval a srác elvileg nagyon dolgozik rajta, hogy 1 year wonder legyen belőle!

Ferrell is baromira dolgozik ugye, Ő egy szintén friss interjúban 275-ös súlyt mondott. Ott is kihangsúlyozta az edző, hogy lean and mean and running pretty good , ami jól hangzik, bár nekem annyira a következő nem tetszett: We made sure he didn’t lose any speed with the weight gain...hát tavaly többször is igen lassúnak tűnt, szóval jobb lett volna, ha gyorsul ahelyett, hogy tartja csak a sebességét, de elvileg sokat javítottak a technikáján és a football IQ-ján...mondjuk draft körül pont ez volt feldícsérve, de reméljük valóban lép egy nagyot előre Ő is.

Mindenesetre a DL kapcsán nem méretbeli gondok várhatóak az egyszer biztos 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
hivatalos, hogy a csapat központjában - Henderson, Nevada - lesz a Camp.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Sio tipikusan az a játékos volt, aki önmaga ellensége volt. High motor, remek ösztönök, kombinálva hülyeséggel. Kár érte.
Amadeus
Ezt mire érted?
Surda
fegyelmezetlen volt. Pedig mindene adott volt, hogy vigye valamire nálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Sio tipikusan az a játékos volt, aki önmaga ellensége volt. High motor, remek ösztönök, kombinálva hülyeséggel. Kár érte.
Amadeus
Ezt mire érted?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ez a mostani amerikai helyzet fényében elég pozitív:

Trent Brown@Trent
Glad I can just hit up coach Gruden, Mayock, and Mark Davis and have an open dialogue about anything A-Z

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
 twitter.com/RapSheet/status/1267559323355484163

Geci
Amadeus
Henry Ruggs III’s thigh was punctured helping a friend move. He was caught between a trailer and truck. It missed his femoral artery by an inch per @247Sports.

Good news he is totally fine

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
 twitter.com/PGutierrezESPN/status/1266468129972137984?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1266468129972137984&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nbcsports.com%2Fbayarea%2Fraiders%2Fraiders-have-begun-packing-alameda-facility-las-vegas-move

criminal lawyer or criminal lawyer?