NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Meglepően előkelően rangsorolja a PFF az LB egységünket:
 www.pff.com/news/nfl-linebacker-rankings-all-32-units-entering-the-2020-nfl-season
Rolni
egy másik cikkükben a WR egységeket rangsorolták, és a Raidersét a 28. helyre tették. az is meglepő viszont...
d3Y
Nem lepett meg jobban, mint az előkelő LB helyezés. Mindkettőt túlzónak érzem amúgy.

WR egységünk kapcsán nagyon sok a bizonytalanság és túl sok múlik az ismeretlenen. Ruggs és Edwards rookiek lesznek nulla offseasonnel. Williams egészséges tud maradni? Azt az arcát hozza, amivel tavaly rajtolt? Renfrow tűnik a legbiztosabb pontnak, mint slot WR, de nála meg lehet esetleg sophomore slump...
Szerintem amúgy év végére a WR egységünk megítélése nagyot ugorhat, mert igen jól végiggondolt építkezés zajlott, van mélység és kis szerencsével végre igazi game changerünk is lesz.

Rangsorolták még a DL, TE, OL részlegeket is.
DL tekintetébe szintén a 28 helyen állunk. Tök el tudom fogadni, mert semmi biztos nincs csak remény, meg potenciál.

TE egységünket a 8. helyre tették. Ez szerintem rendben van, elég reálisnak érzem, persze kérdés Witten mennyit bír még, illetve Moreau mennyire lesz 100-as indulásra.

OL egységünket a 11. helyre tették, amit én egy kicsit keveslek. Szerintem simán top 10-es a falunk.

Ha már OL pont most olvastam twitteren Brandon Thorn OL analizáló rangsorait. Egy teljes cikket is írt az OL egységek rangsorolása kapcsán, amit sajnos nem tudok elolvasni, mert fizetős, de annyit levettem a kommentekből, hogy nála top 5 a falunk összességében, ami nem meglepő, ha az egyéni rangsorait nézegetjük:
LT-k között Miller tier 4-es besorolást kapott, de amúgy feljövő fiatalnak tartja.
LG-k között Incognito tier 1-es besorolást kapott (csak Nelson és Ő).
OC-k között Rodney szintén tier 1 Kelce és Mack mellett.
RG-k között Gabe tier 3 lett.
RT-k között Brown tier 2-es.

A nagy kérdések OL terén szerintem:
-tud-e Miller tovább fejlődni
-mennyi van még Richie tankjában
-Gabe egészséges tud maradni
-Trent tud 16(+) meccset játszani

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 094 — Deion Sanders for president!
Meglepően előkelően rangsorolja a PFF az LB egységünket:
 www.pff.com/news/nfl-linebacker-rankings-all-32-units-entering-the-2020-nfl-season
Rolni
egy másik cikkükben a WR egységeket rangsorolták, és a Raidersét a 28. helyre tették. az is meglepő viszont...
d3Y
Meglepően jó vagy meglepően rossz?😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Meglepően előkelően rangsorolja a PFF az LB egységünket:
 www.pff.com/news/nfl-linebacker-rankings-all-32-units-entering-the-2020-nfl-season
Rolni
egy másik cikkükben a WR egységeket rangsorolták, és a Raidersét a 28. helyre tették. az is meglepő viszont...

choose life
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
🤓
 sportstalkwithlgreen.com/the-truth-behind-the-khalil-mack-trade/
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 094 — Deion Sanders for president!
Oakland Coliseum újra a tévében.
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/televizio-a-sport-tv-mlb-merkozeseket-kozvetit-2773941

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Meglepően előkelően rangsorolja a PFF az LB egységünket:
 www.pff.com/news/nfl-linebacker-rankings-all-32-units-entering-the-2020-nfl-season

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Walker maradása egyenlőre kulcskérdés. Kell a stabilitás az OL jobb oldalára és ő tavaly is egész elfogadható teljesítményt nyújtott. Én, az anno megváltóként várt Barnes-t engedném el, mert se OT se OG-ként nem váltotta meg a világot, az ezeréves Carlisle-t és a sehol sem használható Peras-t. Így már "csak" FA-n kellene behúzni egy jobb LG-t és akkor már kezdődhetne is a szezon 😀


A 7en olvastam, hogy Pryor jelentkezett a supplemental draftra és már jött is egy írás h a Raiders élénken érdeklődik iránta. Erről tudtok valami konkrétat? Tényleg képben lehet?peterbadbone
Remelem Pryor csak vicc...a srac szegeny ember Cam Newtonja sztem
Rolni
Kicsit olvasgattam a régi kommenteket. 😃
Amadeus
ennyire ráérsz? értem hogy ítélkezési szünet van, de na. 😊

choose life
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Tetszik a mérhetetlen optimizmusunk itt a topikban 😀😀😀
Felmerült még, hogy Greg Knapp visszajöjjön OC-nek.BMG
meg is egyeztünk vele.

Denver pedig megtiltotta, hogy Richard Smith idejöjjön interjúra.

Allen azt nyilatkozta, hogy a roster elég jó a Super Bowl megnyerésére is akár. főleg a védelmet dicsérte. szerintem is tehetségesek, de kérdéses, hogy sikerül-e megfegyelmezni őket végre (elmúlt szezonban rekordot döntöttek penalty-kben és penalty yardokban)
d3Y
Ohó! 1081. oldalon tartok, lehet végigolvasom.
Amadeus
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Felmerült még, hogy Greg Knapp visszajöjjön OC-nek.BMG
meg is egyeztünk vele.

Denver pedig megtiltotta, hogy Richard Smith idejöjjön interjúra.

Allen azt nyilatkozta, hogy a roster elég jó a Super Bowl megnyerésére is akár. főleg a védelmet dicsérte. szerintem is tehetségesek, de kérdéses, hogy sikerül-e megfegyelmezni őket végre (elmúlt szezonban rekordot döntöttek penalty-kben és penalty yardokban)
d3Y
Ohó! 1081. oldalon tartok, lehet végigolvasom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Walker maradása egyenlőre kulcskérdés. Kell a stabilitás az OL jobb oldalára és ő tavaly is egész elfogadható teljesítményt nyújtott. Én, az anno megváltóként várt Barnes-t engedném el, mert se OT se OG-ként nem váltotta meg a világot, az ezeréves Carlisle-t és a sehol sem használható Peras-t. Így már "csak" FA-n kellene behúzni egy jobb LG-t és akkor már kezdődhetne is a szezon 😀


A 7en olvastam, hogy Pryor jelentkezett a supplemental draftra és már jött is egy írás h a Raiders élénken érdeklődik iránta. Erről tudtok valami konkrétat? Tényleg képben lehet?peterbadbone
Remelem Pryor csak vicc...a srac szegeny ember Cam Newtonja sztem
Rolni
Kicsit olvasgattam a régi kommenteket. 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Kalifa, már akkor false start volt, mikor indult bemelegíteni.
Amadeus
😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Én kíváncsian várom mi lesz a szezonból a pandémiás időszak miatt. Reméljük sikerül megtartani minden meccset és nem azért lesznek csonka rosterek mert épp ki fertőződött meg. Ez a scenario sokkal nagyobb kihatással lehet, mint, hogy kinek milyen erős a sorsolása, ki mennyit fejlődött vagy kiket igazolt.
Azért halkan megjegyzem, hogy nem baj, hogy van egy Mariota is backupnak.
TST
Hát el van ez baszva rendesen...
Ez a reménykedés időszaka nálam, olvasni, mi volt OTA-ban edző táborba, hogy illeszkedik be az új FA milyenek a rookiek, hogy változik a playbook, fejben újra meg újra összerakni egy depth chartot...most meg bazmeg azon izgulhatunk, hogy lesz-e szezon, de ha lesz is, akkor a felkészülés mit ér? Jobban, vagy rosszabbul érint majd minket, mint a többi csapatot, kapunk-e korrekt képet a csapatról egy ilyen előszezon után, jó-e az irány. Elbaszott egy évnek tűnik ez...
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
nem néztem utána, de nem nagyon tudom elképzelni, hogy volt még egy csapat az NFL történetében, ahol a kezdő támadók vagy védők többsége UDFA legyen. na, nálunk volt ilyen is.
d3Y
Hmm, legutóbb talán a Tavalyi Broncos D#

LDE Shelby Harris 2014/7
NT Mike Purcell udfa
RDE Derek Wolfe 2012/2
LOLB Malik Reed udfa
LILB Alexander Johnson udfa
RILB Tod Davis udfa
ROLB Von Miller 2011/1
LCB Chris Harris Jr. udfa
RCB De'Vante Bausby udfa
SS Kareem Jackson 2010/1
FS Justin Simmons 2016/3

6 udfa. Igaz Bausby sérülése után a 3. körös Yiadom vette át a kezdőt (nagy bánatunkra) szóval a szezon nagy részében "csak" 5 udfa-val játszottunk (nálatok McGloin 6 meccsen is kezdett), illetve azért 2 első és egy második körös ellensúlyozza a sok udfa-t. Plusz olyan is volt az egész védelem mintha 11 udfa játszana gameplan és edzések nélkül egy barátságos meccsen, ahol nem számít a végeredmény...

Olyan hogy 5 udfa védőnk legyen kezdő a szezon nagy részében volt 2003-ban is, lehet nem véletlenül csinált belőlük bohócot PM a rájátszásban és nem véletlen erősítettünk a Lenny Walls Kelly Herndon duón egy Champ Baileyvel... De pár meccsre akkor is összejöhetett a 6 udfa kezdő.
Ha azt veszem a 90es évek végi bajnok cssapat támadósora jobban kukázott volt, csak a 6-7 körös HOFerek, meg a 9-10 körös Griffith, Schlereth eleszik Rod Smithék esélyét, hogy udfa összevetésben versenyezzenek.

sry az offért, de imádok ilyen nosztalgikus hozzászólásokat olvasni, amiben benne van sok évnyi meccsnézés pozitív és negatív emlékei, ezek rám nézve ragályosak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én kíváncsian várom mi lesz a szezonból a pandémiás időszak miatt. Reméljük sikerül megtartani minden meccset és nem azért lesznek csonka rosterek mert épp ki fertőződött meg. Ez a scenario sokkal nagyobb kihatással lehet, mint, hogy kinek milyen erős a sorsolása, ki mennyit fejlődött vagy kiket igazolt.
Azért halkan megjegyzem, hogy nem baj, hogy van egy Mariota is backupnak.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Kalifa, már akkor false start volt, mikor indult bemelegíteni.
Amadeus
Már a szerződtetése is egy nagy false start volt...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Kalifa, már akkor false start volt, mikor indult bemelegíteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Köszi a kis időutazást 😊
Voltak komoly csapataink az biztos 😀


Nézzünk kicsit előre, remélve, hogy lesz szezon.

Warren Sharp football analitikus és csapata összerakott egy 2019-es overview-t és egy 2020-as szezon preview-t, ebből szemezgetek Raiders vonatkozásban.

7,5 győzelmet és a csoport utolsó helyét tippelik nekünk 2020-ra, főleg a nagyon nehéz sorsolás miatt.

2019-es szezon kapcsán kiemelték mennyire hatékony volt a támadó oldalunk első és harmadik downokon. Eddigi is tudtuk, hogy az egyik leginkább run heavy csapat voltunk, de most már azt is tudhatjuk, hogy a 6 vagy kevesebb fős boxok ellen mi futottunk a legtöbbet tavaly. First down tekintetében pedig a harmadik legsűrűbben futottunk tavaly a Titans és a Redskins (RedTails?...) után.
Amikor mégis passzoltunk első kísérletre akkor ezt nagyon hatékonyan tettük amúgy.
A Ravens után mi voltunk a "legrövidebbek" a második kísérlet előtt tavaly. A harmadik kísérlet előtt pedig az egész ligában a "legrövidebbek" voltunk.
Érdekes, hogy amikor 3&short volt a helyzet akkor szívesen mentünk hosszabb passzokkal, de 3&hosszabb esetekben meg nagyon conzervatív rövid passzos játékkal dolgoztunk. KIemelik, hogy NFL szinten nagyon kevés 3rd down INT született a conzervatív és atipikus stratégiánk miatt.
A 3rd&short playek esetén alkalmazott hosszú passzoktól eltekintve nagyon konzervatív volt a csapat.

Carr completed air yards/attempt mutatóban és aggresszivitási mutatóban is a legutolsó QB-k között volt.
Carr gyorsan megtalálta a legnyitottabb célpontját és nem próbált aggresszív módon más elkapókat erőltetni.

Futójátékunk kapcsán kiemelik, hogy a 3. legkönnyebb run D sorsolásunk volt és csak a 20. helyen voltunk futási hatékonyságban és 28-ak voltunk explosive rushing offense terén.

Védelmünk szinte minden kategóriában bottom 5 volt, ráadásul több fontosabb kategóriában tök utolsók voltunk, pedig csak a 20. legerősebb támadósor sorsolás ellen játszottunk.

7-3 volt a one score game eredményünk, ami várhatóan romlik jövőre a nagy számok törvénye alapján és ugye csak ilyen győzelmünk volt egész évben, ami szintén nem pozitív.

Sok pénzt toltunk a védelembe a mostani offseasonban, de kelleni is fog a nagy javulás, mert az Ő képleteik alapján a 4. legnehezebb sorsolásunk nekünk lesz a ligába (ők 2020-ban várható eredmény és erő alapján nézik ezt, nem tavalyi eredmény és statok alapján, mint sokan).
Week 1 és 5 között várhatóan a legnehezebb pass D sorsolásunk lesz és az első 11 hét átlagát tekintve is miénk ez a "cím", szóval Carr megmutathatja mit tud 😊
Ami segíthet, hogy a 7. legkönnyebb run D sorsolással nézünk majd szembe eközben és ugye a run heavy eddig is a stratégia alapja volt.

JJ kapcsán elmondják, h remek rookie éve volt és egyedül a passing gamebe történő bevonódása kapcsán lehet fejlődést várni, de ez inkább fantasy szempont.

A Hurst-Collins duo-t disruptive-nak gondolja és szerinte jó a DT poszt mélysége. DE poszttól nem volt már ennyire jó a vélemény. LB cover kapcsán komoly előrelépés várható. DB alakulat komolyan megújult.


Reméljük több lesz az, mint 7,5 és előrébb leszünk a csoportban is a végén 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
ha már úgy sem történik semmi érdekes, akkor emlékeztetnék mindenkit, hogy nem is olyan régen, a 2013-as szezon közepén még így nézett ki a depth chart a támadóknál.

 i.imgur.com/DMowFPR.jpg

kis hozzáfűznivaló kell ehhez, mert ez nem teljesen mutatja be az akkori helyzetet.

2013-as szezon második felére úgy áll fel a támadósor, hogy az irányító az UDFA rookie Matt McGloin volt, akit eredetileg camp armnak hoztak. bár McFadden van feltüntetve a depth chart elején, ő természetesen ekkor is sérült volt, és a kezdő futójátékos a Jags korábbi 7. körös választottja, Rashad Jennings volt, aki a legeredményesebb Raiders RB volt abban az évben 733 yarddal. Reece a fullback továbbra is alul volt használva, csak pár száz yardot szerzett futásból és elkapásból, ennek ellenére egyedül a csapatból Pro Bowler / All-Pro lett abban az évben.

az elkapók közül az első számú az akkor másodéves szintén egykori UDFA Rod Streater, 888 yarddal és 4 TD-vel zárta az évet. ezt követően még három szezonban volt a ligában Streater, ezután a legjobb teljesítménye egy szezonban 191 yard és 2 TD volt. a második legeredményesebb WR akkor Denarius Moore volt, aki 696 elkapott yardot regisztrált, még egy szezont töltött a ligában ezután. Andre Holmes ekkor még nem villogott, de egy évvel később Carral volt egy közepesen jó szezonja. Jacoby Ford ekkor már teljesen kuka volt szegény, még visszahordásra sem nagyon használták, ki is került a ligában szezon után.

a kezdő tight end a változatosság kedvéért a szintén egykori UDFA Jeron Mastrud volt, akit elsősorban blokkolásra használták, 88 yardot kapott el. nála eredményesebb volt a 6. körös újonc Mychal Rivera (nővére RIP) 407 yarddal és 4 TD-vel. a "nagy ígéretnek tartott (pár Raiders fan által), de végül ebből semmi lett" David Ausberrry most is ott volt, ahol szokott lenni: IR-en.

ha eddig még nem volt elég, nézzük a támadófalat. Khalif Barnes a kezdő LT, miután Jared Veldheer IR-re került. helyére rövid időre beugrott a második körös újonc Menelik Watson, de aztán ő is kidőlt, így az amúgy guard Barnes védte McGloin vakoldalát. mellette az UDFA újonc Lucas Nix volt a baloldali guard, aki hamarosan ki is került a ligából. Stefen Wisniewski és Mike Briesel kivételesen eredeti posztján játszottak, a jobboldali tackle az a Tony Pashos volt, akit az évben augusztus végén vágott ki a Redskins. Brisielnek és Pashosnak ez volt az utolsó szezonja az NFL-ben.

tehát nézzük akkor a kezdőket és draftpozíciójukat:

QB: Matt McGloin - UDFA rookie
RB: Rashad Jennings - 2009 / 7. kör
FB: Marcel Reece - UDFA (2008)
WR1: Rod Streater - UDFA (2012)
WR2: Denarious Moore - 2011 / 5. kör
TE: Jeron Mastrud - UDFA (2010)
LT: Khalif Barnes - 2. kör
LG: Lucas Nix - UDFA rookie
C: Stefen Wisniwski - 2011 / 2. kör
RG: Mike Brisiel - UDFA (2006)
RT: Tony Pashos - 2003 / 5. kör

tehát a 11 kezdő támadójátékosból 6 volt egykori UDFA! ebből két újonc. ennek ellenére ez a banda ebben az összeállításban tudott meccset nyerni, a Texanst verték idegenben 28-23-ra. viszonylag szoros meccset játszottak a Giants, Titans és a Cowboys ellen is. utóbbiak ellen a Hálaadás napján főműsoridőben volt a meccs, vezettünk 21-7-re is a második negyedben, aztán jött a szokásos második félidős kipukkadás, de így is csak a negyedik negyedben fordította meg a meccset a Dallas.

nem néztem utána, de nem nagyon tudom elképzelni, hogy volt még egy csapat az NFL történetében, ahol a kezdő támadók vagy védők többsége UDFA legyen. na, nálunk volt ilyen is.

choose life
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Mychal Rivera tesója belefulladt egy tóba, miközben a 4 éves gyerekével kimentek hajókázni.
Amadeus
Rip
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Mychal Rivera tesója belefulladt egy tóba, miközben a 4 éves gyerekével kimentek hajókázni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Randall Cunningham csatlakozott a csapathoz.... mint káplán.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
 youtu.be/JsPqx3_lpwQ

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Clowney kapcsán csak vmi erősen játékidőhöz és statokhoz kötött szerződést tudnék elképzelni. Sok gondja volt neki a sérülésekkel, mióta a ligában van és bár jó játékossá érett, nem egy stat menő.

Mérete és játék stílusa alapján sztem ideális LDE Guenther rendszerébe. Érdekes kérdés lenne persze, hogy a kezdő posztok, illetve a snap számok hogyan alakulnának Crosby, Ferrell, Clowney és Nassib között, de valószínűleg egy egy éves deal beleférne még a fiatalok mellett neki/nekünk. Szerintem amúgy ez az érdeklődés Key helyzetéről mond el nekünk a legtöbbet...neki lehet vékony a talpa alatt a jég...
Rolni
Key offos szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Clowney kapcsán csak vmi erősen játékidőhöz és statokhoz kötött szerződést tudnék elképzelni. Sok gondja volt neki a sérülésekkel, mióta a ligában van és bár jó játékossá érett, nem egy stat menő.

Mérete és játék stílusa alapján sztem ideális LDE Guenther rendszerébe. Érdekes kérdés lenne persze, hogy a kezdő posztok, illetve a snap számok hogyan alakulnának Crosby, Ferrell, Clowney és Nassib között, de valószínűleg egy egy éves deal beleférne még a fiatalok mellett neki/nekünk. Szerintem amúgy ez az érdeklődés Key helyzetéről mond el nekünk a legtöbbet...neki lehet vékony a talpa alatt a jég...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Én örülnék neki, persze ebben is csak utólag lennék okos. Ha jól játszik, akkor biztos tudna hozzátenni a csapat teljesítményéhez. Azért nem mindegy hogy Key/Nassib vagy Clowney. Egyébként sztem nem lesz belőle semmi.