NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Kiszálltunk a Bell bizniszből, ha minden igaz. Elvileg Jets-Raiders versenyfutás volt, és a Jets mellett döntött. Sok sikert neki a nagy almában.
Amadeus
Ravens -> KAMU
Bruce
Katasztrófa mennyi fake news van

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Kiszálltunk a Bell bizniszből, ha minden igaz. Elvileg Jets-Raiders versenyfutás volt, és a Jets mellett döntött. Sok sikert neki a nagy almában.
Amadeus
Ravens -> KAMU

Szerkesztette: Bruce
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Kiszálltunk a Bell bizniszből, ha minden igaz. Elvileg Jets-Raiders versenyfutás volt, és a Jets mellett döntött. Sok sikert neki a nagy almában.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/Akbar_Gbaja/status/1105468603439042560?s=19

Ez eléggé azt sejteti, hogy hozzánk jön.
Levi
Lehet Dolphins/Chargers is 😃
Amadeus
oh, azt hittem csak Raiders szurkoló a forma.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/Akbar_Gbaja/status/1105468603439042560?s=19

Ez eléggé azt sejteti, hogy hozzánk jön.
Levi
Lehet Dolphins/Chargers is 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/Akbar_Gbaja/status/1105468603439042560?s=19

Ez eléggé azt sejteti, hogy hozzánk jön.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.silverandblackpride.com/2019/3/11/18260938/raiders-film-room-what-newly-signed-free-agent-tackle-trent-brown-brings-to-the-table

Trent Brown tape.
Amadeus
Meglássuk I guess...

Bárkiről össze lehet szedni pár jó blokkot/playt azért...
Rolni
mondjuk az impresszív, hogy 380 fonttal úgy mozog, mint egy 330 fontos pali. Megnéztem a Rams elleni snapjeit, azok sem voltak éppenséggel szarok. San Diego ellen Melvin Ingram és Bosa ellen is jó volt. Egyáltalán nem tartom szar igazolásnak, főnek annak fényében, hogy a Broncos mit adott Jamesnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bell ügynöke elé letettük az ajánlatot. (több más csapathoz hasonlóan) Várjuk a fejleményeket, jelenleg Bell térfelén pattog a labda.
update: a piac nagyon nyomja lefele Bell árát az eredeti elképzeléseihez képest.
Amadeus
Tanulnak Gurley esetéből!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2019/3/11/18260938/raiders-film-room-what-newly-signed-free-agent-tackle-trent-brown-brings-to-the-table

Trent Brown tape.
Amadeus
Meglássuk I guess...

Bárkiről össze lehet szedni pár jó blokkot/playt azért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bell ügynöke elé letettük az ajánlatot. (több más csapathoz hasonlóan) Várjuk a fejleményeket, jelenleg Bell térfelén pattog a labda.
update: a piac nagyon nyomja lefele Bell árát az eredeti elképzeléseihez képest.
Amadeus
Te szeretned cimbora ?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.silverandblackpride.com/2019/3/11/18260938/raiders-film-room-what-newly-signed-free-agent-tackle-trent-brown-brings-to-the-table

Trent Brown tape.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Bell ügynöke elé letettük az ajánlatot. (több más csapathoz hasonlóan) Várjuk a fejleményeket, jelenleg Bell térfelén pattog a labda.
update: a piac nagyon nyomja lefele Bell árát az eredeti elképzeléseihez képest.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/BradBiggs/status/1105288800618639360?s=19

Mennyi esély van rá, hogy mi vagyunk?
Levi
szinte semmi szerintem.
Amadeus
Igen, közben aláírt a green bayhez
Levi
én személy szerint örülök. Tovább gyengült a Chicago.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/BradBiggs/status/1105288800618639360?s=19

Mennyi esély van rá, hogy mi vagyunk?
Levi
szinte semmi szerintem.
Amadeus
Igen, közben aláírt a green bayhez
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/BradBiggs/status/1105288800618639360?s=19

Mennyi esély van rá, hogy mi vagyunk?
Levi
szinte semmi szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Bocs fiúk, de annyi a rövidítés már, hogy el vagyok benne veszve. A ZBS- minek a rövidítése?
FinoDaLungovillagio
Zone Blocking Scheme.

Az Offensive Line blokkolási sémája vagy PBS (Power Blocking Scheme) vagy ZBS (zone blocking scheme)
Valójában nincs tisztán PBS vagy ZBS ezt is azt is használják a csapatok csak valamelyiket többet.
ZBS-nél se mindegy hogy épp inside zone, outside zone vagy full stretch zone.

Ami miatt most Rolni hozta a méreteket, hogy ZBS-be tipikusan gyorsabb mobilisabb falemberek kellenek, a gyorsabb és mobilisabb falemberek meg általában kisebbek. Nálatok most a sok hústorony inkább PBS fittséget sejtet a méretek dimenziói mentén, ellenben Cable világéletében ZB sémát működtetett. Majdnem azt írtam, hogy ZBShez ért, de az az elmúlt évek képében némi túlzás lenne azért 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/BradBiggs/status/1105288800618639360?s=19

Mennyi esély van rá, hogy mi vagyunk?
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Bocs fiúk, de annyi a rövidítés már, hogy el vagyok benne veszve. A ZBS- minek a rövidítése?
FinoDaLungovillagio
zónablokkolás
 fuzovelkifele.com/2015/12/nevtelen-superherok-a-tamadofal-zonablokkolas/
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Bocs fiúk, de annyi a rövidítés már, hogy el vagyok benne veszve. A ZBS- minek a rövidítése?
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én Joynernek 5 évre 50.125 misit adtam 28.578 M garantálttal, mondjuk ha tényleg CB-t faragtok belőle tökön szúrom magam.
empty taxi
Sztem ugyan az a S és NCB szerep jut neki itt is, mint a Rams-ben Wade előtt...vagy olvastál vmi mást?
Rolni
double a gapben inkább lesz ő szerintem nickel, de base d-ben is kell egy safety, aki Hill tempóját tudja tartani. Legkisebb a safety sorunk, viszont a leggyorsabb is a ligában, egy olyan csoportban, ahol a seggrakétákkal teletűzdelt KC a team to beat.

Egyre komolyabban gondolom, hogy 1/4-re hozni kell egy MLB-t. Kwon Alexander és Mosley is beteg szerződéseket kapott.
Amadeus
sztem Mack Wilson, de talán DEvin Bush is elérhető lesz még az 1.kör vége felé. 1/4re inkább Allen/Quinenn kéne ide.
braxa88
1/20 előtt ki megy minimum kettő MLB. Erre mernék tenni egy nagyobb összeget.
Amadeus
szerintem Bush elég határeset top20ra, már csak az LB poszt "értékéből" is kiindulva. Szerintem van rá esély hogy 24re bent lesz még
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Én Joynernek 5 évre 50.125 misit adtam 28.578 M garantálttal, mondjuk ha tényleg CB-t faragtok belőle tökön szúrom magam.
empty taxi
Sztem ugyan az a S és NCB szerep jut neki itt is, mint a Rams-ben Wade előtt...vagy olvastál vmi mást?
Rolni
double a gapben inkább lesz ő szerintem nickel, de base d-ben is kell egy safety, aki Hill tempóját tudja tartani. Legkisebb a safety sorunk, viszont a leggyorsabb is a ligában, egy olyan csoportban, ahol a seggrakétákkal teletűzdelt KC a team to beat.

Egyre komolyabban gondolom, hogy 1/4-re hozni kell egy MLB-t. Kwon Alexander és Mosley is beteg szerződéseket kapott.
Amadeus
sztem Mack Wilson, de talán DEvin Bush is elérhető lesz még az 1.kör vége felé. 1/4re inkább Allen/Quinenn kéne ide.
braxa88
1/20 előtt ki megy minimum kettő MLB. Erre mernék tenni egy nagyobb összeget.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Én Joynernek 5 évre 50.125 misit adtam 28.578 M garantálttal, mondjuk ha tényleg CB-t faragtok belőle tökön szúrom magam.
empty taxi
Sztem ugyan az a S és NCB szerep jut neki itt is, mint a Rams-ben Wade előtt...vagy olvastál vmi mást?
Rolni
double a gapben inkább lesz ő szerintem nickel, de base d-ben is kell egy safety, aki Hill tempóját tudja tartani. Legkisebb a safety sorunk, viszont a leggyorsabb is a ligában, egy olyan csoportban, ahol a seggrakétákkal teletűzdelt KC a team to beat.

Egyre komolyabban gondolom, hogy 1/4-re hozni kell egy MLB-t. Kwon Alexander és Mosley is beteg szerződéseket kapott.
Amadeus
sztem Mack Wilson, de talán DEvin Bush is elérhető lesz még az 1.kör vége felé. 1/4re inkább Allen/Quinenn kéne ide.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Én Joynernek 5 évre 50.125 misit adtam 28.578 M garantálttal, mondjuk ha tényleg CB-t faragtok belőle tökön szúrom magam.
empty taxi
Sztem ugyan az a S és NCB szerep jut neki itt is, mint a Rams-ben Wade előtt...vagy olvastál vmi mást?
Rolni
double a gapben inkább lesz ő szerintem nickel, de base d-ben is kell egy safety, aki Hill tempóját tudja tartani. Legkisebb a safety sorunk, viszont a leggyorsabb is a ligában, egy olyan csoportban, ahol a seggrakétákkal teletűzdelt KC a team to beat.

Egyre komolyabban gondolom, hogy 1/4-re hozni kell egy MLB-t. Kwon Alexander és Mosley is beteg szerződéseket kapott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Megmaradó target list:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tocc5hbfvjwmdogikufp
2019 NFL free agency: Updated top 101 NFL free agents
Gregg Rosenthal and Chris Wesseling have combined their personal rankings to formulate NFL.com's Top 101 Free Agents of 2019. Who's been signed? Who's still available?


Akikre remélem ránézünk:
-Preston Smith
-Ziggy Ansah
-Za'darius Smith
-Jordan Hicks
-Darqueze Dennard
-Deone Bucannon
-Markus Golden
-Alex Okafor
-Mark Barron
+ugye Jared Cooks és talán Marshawn Lynch, de ha a fal elmozdul az outside zone-tól, akkor nem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Én Joynernek 5 évre 50.125 misit adtam 28.578 M garantálttal, mondjuk ha tényleg CB-t faragtok belőle tökön szúrom magam.
empty taxi
Sztem ugyan az a S és NCB szerep jut neki itt is, mint a Rams-ben Wade előtt...vagy olvastál vmi mást?
Rolni
Nem olvastam még semmit, rosterösszetétel alapján logikus, amit írsz, amiatt puffogok h a CB-sorom mély, a S meg nem 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...