NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én Joynernek 5 évre 50.125 misit adtam 28.578 M garantálttal, mondjuk ha tényleg CB-t faragtok belőle tökön szúrom magam.
empty taxi
Sztem ugyan az a S és NCB szerep jut neki itt is, mint a Rams-ben Wade előtt...vagy olvastál vmi mást?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amúgy teljesen vakon vagyok már OL tekintetében...ZBS ez? Elvileg WCO alá az dukál, de gyakorlatilag jelenleg ez a keret:

A TOP FA igazolásunk 6'8 380

Denzelle Good aki a KO trade után egyenlőre kezdő poszton van 6'5 345

David Sharpe 6'6 343

Gabe Jackson 6'3 335

Denver Kirkland 6'5 335

Jamar McGloster 6'6 319

Kolton Miller 6'8 309, de ugye tavaly legnagyobb gond a gyengesége volt és elvileg az izomnövelés az elsődleges feladata most...ergó 315-320 körül simán lesz sztem idén

Brandon Parker 6'7 305, de egyfelől egyenlőre depth, másfelől neki is erősödnie kell.

Cameron Hunt 6'4 305

Rodney Hudson 6'2 300, aki ennél nagyobbnak tűnik a képernyőn...

Nem az a tipikus ZBS falember állomány...

Cable is elvileg ZBS szaki (persze abban is a legrosszabb), szóval végképp nem értem én ezt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Én Joynernek 5 évre 50.125 misit adtam 28.578 M garantálttal, mondjuk ha tényleg CB-t faragtok belőle tökön szúrom magam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
csak pislogok!
Jelentkezzen, aki rálépett a topik rózsaszín napszemcsijére!
Továbbra is fenntartom, amit a tavalyi draft után, nem látom a koncepciót!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Trent Brown OT 6'8 380

2016-ban 16, 2017-ben 10 meccsen volt a 49ers kezdő RT-je. Voltak jó meccsei főleg 2017-ben, de aztán Shannahan-ék elcserélték, mondván, hogy nem jó fit a ZBS rendszerükbe és ugye draftolták a helyére Mike McGlinchey-t, akit mi is be akartunk rántani Miller helyett.
2017-ben Von Miller azt nyilatkozta, hogy Brown a liga legjobb RT-je és egyenlőre nem zárható ki, hogy nálunk is RT lesz.

Tavaly ugye a liga egyik legjobb falában, mint LT dolgozott közepes sikerrel és a fizetése is inkább LT posztot sejtet, de Gruden pár hete nyilatkozta, hogy Miller Pro Bowl LT lesz...meglátjuk melyik oldalon játszik majd, a gond nem azzal lesz hol van.

A gond ott lesz, hogy megint egy kör alakú kockát próbálunk egy négyzet alaku lyukon átpréselni. Van egy ZBS falat igénylő rendszere Grudennek, amihez hozott egy botrány szar OL edzőt és most hoznak hozzá egy közepes kezdő szintű, de PBS fit OT-t. Nem értem én ezt. Nem látom benne a logikát és hiába tetszett az AB deal és a Hankins hosszabbítás, most megint ott tartok, hogy félek ettől a Gruden-Mayock párostól.
Nem hiszem el, hogy két ilyen rutinos faszi nem tanulta még meg, hogy a Pats rendszeréből egyszerűen nem szabad nagy pénzért embert hozni, mert nem fog beválni...
Tavaly se az OT-k méretével volt gondunk, hanem a mutatott játékkal, főleg a gyors pass rusherek ellen. Ebben nem látom a lényegi előrelépést TB érkezésével.
Tavaly liga elit falban, liga elit OL edzővel volt PFF 32. legjobb OT-je, ráadásul a PO-ban jobb volt és az felfelé húzta a regular szezon értékeit. Reg. szezonban 59. OT volt pass block terén és a 69. volt (85ből) nyomás engedésben. Mindezt ugye a baromi gyors Tom Brady előtt...persze Carr is gyorsan engedi el a labdát, de ettől még nem látom itt a parádés logikát.
Persze lehet RT-nek hoztuk, aki majd a futás terén lesz szörny, de ott meg az a kérdés, hogy ezzel a mérettel, hogy fogja a szélső zóna alapú futásunkat támogatni...

Halkan azt is megjegyzem, amit már Bruce is írt, hogy ha Miller megy RT-nek, akkor ezt már tavaly is megléphettük volna és nem kellett volna Penn-t RT poszton kinyiratni.

Egyszerűen nem értem minek hoztuk. Sokkal jobb lett volna sztem első kör végén draftolni egy OT-t...


Ha már az értetlenkedésnél tartok éppen...

Lamarcus Joyner S 5'8 191

Bíztam benne, hogy a Brown igazolás után majd jön egy fasza DE igazolás és vissza tudom venni a szemüvegemet, de nem.
Inkább 4 évre 40M-ért hozunk a meglévő törpe S-nk mellé egy mégkisebb S-t. Ez a Joseph-Joyner páros sztem liga legalacsonyabb és legkönnyebb S párosa lehet...ever...
Tesszük ezt úgy, hogy évek óta szenvedünk a TE-k levédekezésével egy Kelce és Hunter fémjelezte csoportban...

Félre értés ne essék, Joyner egy remek fegyver hátul, mert S és NCB poszton is remekül tud dolgozni, baromi jó sebességet hoz a secondary-be, de ettől még 5'8 magas marad és a kezdő S sorunk alkalmatlan lesz TE-k őrzésére...Gruden a combine alatt mondta, hogy kell S erősítés a TE-k ellen...erre jön egy törpe...

Tavaly Karl Joseph részben azért nem került kezdőbe az elején, mert a stáb szerint túl kicsi volt?!?! Erre jön egy mégkisebb 😊

Amúgy egy ilyen igazolás után komoly kérdés mennyire gondolkodnak komolyan Karl-al hosszabb távon...

Gondolom Joyner base S és nickel CB lesz majd, ahogy azt Gilchristtel is tervezték és elképzelhető, hogy Erik Harris így több snapet kap S-ként, mint gondoltam, ugyanis Ő lehet Karl párja amikor LJ cornert játszik.

Ami ebben még érdekes, hogy lehet ezzel úgy okoskodnak, hogy kilövik a CB needet, mert ugye leginkább egy NCB kellett volna Conley és Worley mögé. Persze ez nekem megint nem annyira tetszik, mert szerintem olyan CB kellett volna, aki tud kívül belül játszani és aki komolyan megversenyezteti Worley-t a #2 helyért...lehet a 2. körös tender kapcsán már sejteni kellett volna, hogy verseny nélkül megkapja a # posztot...nem jó ez így...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én Clinton-Dixről olvastam, hogy érdeklődünk utána... annak még láttam volna értelmét. Joyner jó játékos, de remélem, hogy nem pecsételi meg Joseph sorsát nálunk.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jajj anyám...
Az 5'10 magas Joseph mellé érkezik 10M/év-ért az 5'8 magas Joyner? Tényleg? Eddig is remekül fogtuk a TE-ket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Joyner a fedélzeten, 4 év 41 milla.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Hankins 2 év, 8,5 millió. Első évben 2,5 milliót fog kapni.

A Broncos megpróbálta elvinni több pénzért, viszont kevesebb lóvéért inkább maradt nálunk. Wow.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Bradley Roby is terítéken.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Keresem a szemüveget...

Brown szerződése nem izgat különösebben, aki nagyon sokkalja az nézze meg Foles, Collins, Kwon vagy Hart szerződéseit. Persze nagyon sok pénz és ha nem lesz erős kezdő, akkor visszanyal a fagyi, de nem a világ vége.

2017-ben is voltak jó meccsei RT poszton és tavaly összesen 3 sacket engedett, bár remek rendszerben remek QB-val. Szerintem NFL kezdő szint a srác, a gond a sémánkkal én Cable-el van.
A séma ugye erősen outside zónára épít futásnál, amibe Brown nem tűnik remek fitnek.
Cable meg alkalmatlan lesz, hogy tovább fejlessze, pedig neki még az kéne.

Jó hír szerintem, hogy Cable repül jövő januárban, ha vele se rak össze rendes falat...

Az LT-RT dolog még nem lefutott szerintem, simán lehet, hogy Miller marad az LT szerintem.

Várjuk a többi hírt 😊

Markus Golden egynek jó lenne sztem.
Rolni
Koltonról többen írták anno, h inkább RT materia. Lehet nem kéne már TB-vel baszakodni, hanem hagyni LTbe, aztán Kolton meg RT-ben bizonyíthat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Keresem a szemüveget...

Brown szerződése nem izgat különösebben, aki nagyon sokkalja az nézze meg Foles, Collins, Kwon vagy Hart szerződéseit. Persze nagyon sok pénz és ha nem lesz erős kezdő, akkor visszanyal a fagyi, de nem a világ vége.

2017-ben is voltak jó meccsei RT poszton és tavaly összesen 3 sacket engedett, bár remek rendszerben remek QB-val. Szerintem NFL kezdő szint a srác, a gond a sémánkkal én Cable-el van.
A séma ugye erősen outside zónára épít futásnál, amibe Brown nem tűnik remek fitnek.
Cable meg alkalmatlan lesz, hogy tovább fejlessze, pedig neki még az kéne.

Jó hír szerintem, hogy Cable repül jövő januárban, ha vele se rak össze rendes falat...

Az LT-RT dolog még nem lefutott szerintem, simán lehet, hogy Miller marad az LT szerintem.

Várjuk a többi hírt 😊

Markus Golden egynek jó lenne sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Trent Brown fizuja annyi lesz az első 3 évben, mint amennyit Sammy Watkins kap KC-ben.

Golden (Cards DE) után érdeklődünk.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez a benga kellett nekünk?
Bruce
Én Darryl Williamst próbáltam volna olcsóbbért, de legalább tackle.
Amadeus
Igazából azzal van bajom:
- Az első körös igazolásunkat tavaly nem akarták átrakni RT-be, mivel mindig LT-t játszott mindig, így nem akarták terhelni. Holott már tavaly is megléphették volna, hogy Penn az LT és Miller az RT. Persze utólag okos vagyok, hogy fölösleges volt LT-ben tesztelni, mert foshulladék volt. Aztán hogy ez most az ő hibája vagy Cable-é az már más kérdés. De az is borítékolható, hogy Miller RT-ben is szar lesz, a cseréje meg az a Parker, akinél nagyon nem volt tavaly rosszabb kezdő T a ligában...
- Elküldtük az egyik legjobb G játékosunkat, mondván, hogy sokat volt sérült, meg hát amúgy sem igazán ZBS-be való és nem is játszik úgy, amennyi a fizetése.
- Erre jön egy olyan játékos, akit ZBS rendszerből küldtek el egy önműködő rendszerbe egy zseni edző keze alá dolgozni, ahol igazából nem ő volt a legjobb játékos, de megtette a dolgát. Ezt a játékost a legjobban fizetett LT-vé tettük úgy, hogy ZBS rendszert futtatunk.
Sok logikát nem látok ebben a dologban.

Nemhogy akkor már tavaly kihúztuk volna Tremaine Edmunds-t a drafton, aztán meg a másodikban Brian O'Neill és Penn marad az LT, O'Neill meg megy RT-be.
Aztán idén akkor egyel kevesebb lyuk lenne legalább a védelemben, így azt mondanám, hogy a Trent Brown igazolás érthető, bár a nagy fizetést akkor sem érteném.

Na mindegy, Cable amíg itt van, ez a fal egy nagy szar lesz és így a támadójáték is egy fosadék lesz továbbra is emiatt...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ez a benga kellett nekünk?
Bruce
Én Darryl Williamst próbáltam volna olcsóbbért, de legalább tackle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez a benga kellett nekünk?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
“the deal with BoA (my wife is a VP with them and looked at the deal) is without any attached team properties. The league deal I have no idea what the criteria is but I know it cannot include team properties as a security.

what Mark has in his pockets I cannot say but I have a pretty good idea what he makes just off the TV deal. I have a reasonable idea what he gets off tickets. Where I am not sure about, is luxury boxes, revenue sharing with other teams and merchandising. I know he is about to get a big influx of cash in 2020 with the stadium naming rights. In Vegas that is huge. I know he gets some stadium advertising income which is about to explode in 2020 as will merchandising etc. Mark and the other team owners are about to become very happy with the money explosion.

in 2014 the team value was right at 900 mil according to Forbes. Last year, it was well over 2.4 billion. Cowboys are at 5 billion. I wonder if the Raiders might move up to 4 billion in 2020?

Estimates are that the raiders take in 330 mil per year right now. Cowboys take in 884 mil or so. Mark is about to close that gap pretty fast. If Mayock can do the contract right, we can sign another big dollar player“

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1105146218651496456?

Adjunk kolcson? 8D
Stez
mi a fasz.
Amadeus
De most ez a költözés miatt van, hogy kevesebb likvid pénz van Davis zsebében vagy mindentől függetlenül nincs elég pénze?

Utóbbi esetben a probléma évről-évre eszkalálódni fog, mert a cap nagyobb ütemben nő mint ahogy Davis vagyon gyarapszik, de akkor előbb-utóbb a többi NFL szinten "csóró" tulaj csapata is hasonló cipőben fog járni. Bowlen pl nem sokkal gazdagabb Davisnél, és nyilván nem egy leányzóra hagy majd mindent, hanem valahogy megoszlik majd a vagyon több ember között...

Gondolom azért alapvetően nyereségesnek van kitalálva az üzlet és a cap pont azért nő, mert nőnek liga szinten a bevételek pl jogdíjakból, amiből feltételezem jut vissza a tulajokhoz akár több is, mint amennyivel többet kell játékosokra költeni, de mégis nem először írják hogy real cash nincs elég. Abszurd...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Elment Osemele, jött a helyére egy még nagyobb mamlasz ZB-be.
Akkójóvanakkó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1105146218651496456?

Adjunk kolcson? 8D
Stez
Jobb is így...olyan szerződés kell neki, hogy mi kapjuk azt a 3/33-at, ne a Pecc 😀
Klaci79
Az majd Flowers után jön nekünk nyugi 😊
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Valaki lőjjön meg,ha értem mit csinálunk,elhozzuk a Pats fal leggyengébb emberét Penn helyére top pénzért... AB is jött,de Cooperre nem volt cash,... Nem értem ezt...
skat
Mackre
braxa88
mondogatták már akkoriban is az ESPN környékén, hogy az egyik válóok az volt, hogy fizikai értelemben véve nem volt elég cash a csapatnál kifizetni Macket, de nem gondoltam volna, hogy ez az NFL-ben real issue lehet. Full abszurd bazzeg, hogy van 50 milliód a cap alatt, de nem tudod a signing bonust effektíve kifizetni.
Amadeus
bárkitől kérhetett volna kölcsön LA-ben van black-bank szarásig, aztán a hambi dollárból vissza pörgeti jövőhéten. kizárt h ez lett volna a valós indok.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Valaki lőjjön meg,ha értem mit csinálunk,elhozzuk a Pats fal leggyengébb emberét Penn helyére top pénzért... AB is jött,de Cooperre nem volt cash,... Nem értem ezt...
skat
Mackre
braxa88
mondogatták már akkoriban is az ESPN környékén, hogy az egyik válóok az volt, hogy fizikai értelemben véve nem volt elég cash a csapatnál kifizetni Macket, de nem gondoltam volna, hogy ez az NFL-ben real issue lehet. Full abszurd bazzeg, hogy van 50 milliód a cap alatt, de nem tudod a signing bonust effektíve kifizetni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Valaki lőjjön meg,ha értem mit csinálunk,elhozzuk a Pats fal leggyengébb emberét Penn helyére top pénzért... AB is jött,de Cooperre nem volt cash,... Nem értem ezt...
skat
Mackre
braxa88
Azt hittem ezen túl vagyunk.
Mack nem akart megegyezni ill. a managere kapacitálta erre. Milyen fasza lenne, ha most nézegetnénk mint PS Bellt.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Valaki lőjjön meg,ha értem mit csinálunk,elhozzuk a Pats fal leggyengébb emberét Penn helyére top pénzért... AB is jött,de Cooperre nem volt cash,... Nem értem ezt...
skat
Cooper managere volt a hunyó, aki ua mint Mack
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Valaki lőjjön meg,ha értem mit csinálunk,elhozzuk a Pats fal leggyengébb emberét Penn helyére top pénzért... AB is jött,de Cooperre nem volt cash,... Nem értem ezt...
skat
Mackre