NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Akkor ezek szerint Kábel most megkap mindent ami az ő falához kell... azaz, ha idén is szar lesz a fal, akkor nem sok minden mentheti meg.

Draftról így szerintem mindenképp jönni fog egy belső falember, aki ZBS fit (+van bírkózó multja és az sem baj, ha a védelemben is játszott), illetve fontos lenne visszahozni Feliciano-t, már ha Kábelnek is megfelel.

+

Osemele és egy 6. körös pick megy és egy 5. körös pick jön, ha a twitter (Tafur) nem hazudik.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Ha nem ez akkor cut lett volna szóval legalább jött vmi, ami idén segíthet...
Rolni
Az segített volna leginkább ha az OL edző nem egy kapitális nagy marha.
Bazzani
Persze, de 2017ben még másik edzővel volt szar...neki nem fekszik a ZBS, amire 2017ben átáltunk és ami marad is Gruden alatt.
Rolni
Jepp. Az a baj, hogy évek óta alulteljesített, miközben elit pénzt kapott. Én bírtam, jó játékosnak tartom még mindig, de szenvedett az elmúlt két évben, gyakorlatilag azóta, hogy Lynch miatt ZB-t blokkol az OL. 11 milla szabadult fel, kaptunk egy 5. körös picket, így Brown egy 3.-ba fájt csak és 0 DM maradt utána a capben. Okos húzás ez is Mayocktól.

Gabe akkor LG, RG pedig Good/akit hozunk. Sok sikert KO!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Közben a Chiefs elküldi Houston-t...szóba jöhet esetleg nálunk mint stop gap

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Ha nem ez akkor cut lett volna szóval legalább jött vmi, ami idén segíthet...
Rolni
Az segített volna leginkább ha az OL edző nem egy kapitális nagy marha.
Bazzani
Persze, de 2017ben még másik edzővel volt szar...neki nem fekszik a ZBS, amire 2017ben átáltunk és ami marad is Gruden alatt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Allitolag kivagasa is szoba kerult.
Beki
Osemele egy jó játékos aki nem illett a rendszerbe. Bizonyosan nem a rendszerrel van a baj.
Gondolom nem volt DT előtte, ez lehetett a baj.
Bazzani
Értem és igaz is, de 2017-ben is gyenge volt, nálunk meg a ZBS heavy OL téma marad Gruden miatt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Ha nem ez akkor cut lett volna szóval legalább jött vmi, ami idén segíthet...
Rolni
Az segített volna leginkább ha az OL edző nem egy kapitális nagy marha.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Cable kiváló munkát végez, csak az alapanyaggal lehetett a baj...
Black_Adder
2017-ben is gyenge volt már,de ettől még Cable szar és utálom, hogy itt maradt

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Allitolag kivagasa is szoba kerult.
Beki
Osemele egy jó játékos aki nem illett a rendszerbe. Bizonyosan nem a rendszerrel van a baj.
Gondolom nem volt DT előtte, ez lehetett a baj.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Ha nem ez akkor cut lett volna szóval legalább jött vmi, ami idén segíthet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Cable kiváló munkát végez, csak az alapanyaggal lehetett a baj...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Allitolag kivagasa is szoba kerult.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.

több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Biztos vagyok benne, hogy a fal kezelve lesz, várom, hogy Osemele kimenjen RT-be.
Amadeus
Majd a Jetsnél eldöntik hol játszik 😁
gabokocka
Beki már írta a Jets topicban, LG pipa 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
Biztos vagyok benne, hogy a fal kezelve lesz, várom, hogy Osemele kimenjen RT-be.
Amadeus
Majd a Jetsnél eldöntik hol játszik 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
KO megy a Jets-be!!
Ellenérték még nem ismert!
2016-ban állat volt, azóta folyton romlott, persze a séma váltás nem segített neki. Állítólag tavaly több meccset hagyott ki sérülés miatt, mint azt kellett volna staff szerint??!...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/DanSnyderFOX25/status/1104751076832673792

ahhoz képest, hogy tv-s srác, nem rossz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/MattVerderame/status/1104758844360716288

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
X-AB
Z-Jordy Nelson
Big slot: N'Keal Harry

Na én most ezt szeretném 😊
Harry 1/27-en, miután jött két fasza D playa az elsőben és mielőtt jön egy harmadik is a 2. elején 😊
Rolni
Hogy hogy nem D K inkább?
Cubehead
DK nem való slotba és nem lesz elérhető 😊
Rolni
Őt én se slotba gondolnám de amúgy simán eltudtam volna képzelni a hype-ja végett hogy ha kimegy mind 3 defense emberke akkor berantjuk esetleg egy hátra cserével. Megjegyzem még most se tartom kizártnak mert Jordy már nem fiatal...



több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
X-AB
Z-Jordy Nelson
Big slot: N'Keal Harry

Na én most ezt szeretném 😊
Harry 1/27-en, miután jött két fasza D playa az elsőben és mielőtt jön egy harmadik is a 2. elején 😊
Rolni
Hogy hogy nem D K inkább?
Cubehead
DK nem való slotba és nem lesz elérhető 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Örülnék ha Bell-t tisztességesen megfizetnétek...kellene jövőre is egy 3. körö pick legalább 😀
A nagy kérdés, hogy Bell vajon mire megy ezzel a támadófallal?
Illetve, hogy itt volt ugye egy másik elgé elit szinten játszó (Dallasban) Cooper, de vajon miért nem jött ez össze neki itt nálatok a (szerintem mindenképp) jobb Carr-al?
Már csak a GM manager játék miatt is remélem Carr-nak jó éve lesz...ugyanakkor tessék nem bántani AB-t, mert elég érzékeny a kis rozmár lelke. Mondjuk jövőre már Las Vegasban esténként felléphet valami táncos műsorban a stripen. Az hátha megnyugtatja 😊
Klaci79
Cooper tipikusan az a játékos szerintem, akit ha beraksz egy jó rendszerbe, akkor kihozza magából a legjobbat, de önmagában nem tudja húzni a csapatot. Ilyen a személyisége. Dallasban nem ő húzza a csapatot, hanem Zeke és a védelem, nálunk ő volt a go to guy, akinek ki kellett volna húzni a nyuszit a kalapból. AB ebből a szempontból más, ő falkavezér fajta, igazi nagypofájú alak, aki a középpontban akar lenni, és ezért folyamatosan húzgálja a nyuszit a kalapból, már csak az egoja miatt is.

Biztos vagyok benne, hogy a fal kezelve lesz, várom, hogy Osemele kimenjen RT-be.
Amadeus
Igazabol AB-rol sem tudni egyelore, hogy mennyire lesz kiraly masik rendszerbe. 8) Foleg annak tudataban, hogy az o stilusahoz kisertetiesen hasonlito Cooper meg szenvedett Gruden szisztemajaban.

Raadasul itt Carr es Brown kozott nulla kemia lesz, ahogy az egyiknek, ugy a masiknak is nagyon ra kell jonnie az idozitesre, meg hogy mit varjon, mivel Carr nagyon mas stilusu es felfogasu pali, mint Big Ben volt. Es ezekre azert egy TC nem lesz eleg. Persze nyilvan az insiderek minden szep Carr to Brown jatekrol nyalazva kuldik majd a videokat, amik utan elhiszi mindenki, hogy ok mar egymas gondolatait is kivulrol vagjak, de azert nem lesz ez ennyire egyszeru.

En abban sem vagyok biztos, hogy Brown hasonloan dominans tud lenni, mint a Steelersnel. Neki Carr felfogasa es stilusa mellett Gruden rendszeret is meg kell tanulnia, ismernie es fel kell magat talalnia ebben, mindenki ra figyel majd, valoszinuleg nem lesz az eddigihez hasonlo futojatek sem mellette, ugyhogy en nem varom AB-tol azt a kimagaslo teljesitmenyt, amit eddig hozott.

Azert ez nem a madden, hogy beraksz barkit barhova, ugyis ures lesz es megfoghatatlan, csak mert fasza ratingje van.

Viszont kivancsi leszek az Oakland kovetkezo lepeseire, az FA-ra es a draftra, mert lesz minucio rendesen arra, hogy utos csapat legyen ez hamar, csak hat a vedelemben kb. mindenhol lyuk van, a tamadoegysegben meg szinten rengeteg a need.
Stez
egy TE, FB és RG kell a támadó egységbe. A védelem összerakása lesz a 40 milliós kérdés.
Amadeus
A Colts egy ennel sokkal szarabb vedelembol pakolt ossze egy kozepes egyseget. Es mi a top10-es picket offense-be lottuk el, ti valoszinuleg DL-be fogjatok. Oke, Ballard zsenialisat draftolt, de legalabb azert latod, hogy nem lehetetlen ez.

Csak okosan kell igazolni es draftolni, itt nem az az elsodleges, hogy Becike mennyire tehetseges, ha amugy egy lusta diszno, aki nem hajtja ki a belet. Vezert kellene peldaul talalni az LB-sorba elsodlegesen. A fal szelere en amugy Josh Allenbol nezek ki nagyon sokat, ra lesz is eselyetek, en ot vinnem biztosan, ha elerheto.

A safety-piac vastag lesz, corner johet a draftrol.

Majd nezd meg, hogy a Coltsnal az amugy legjobb esetben is kozepes kaliberu cornerekbol mit hozott ki Eberflus es az o rendszere. Nem szupersztar corner kell evi 20 millioert, hanem okos jatekos, aki illik a rendszerbe, erti a feladatat es vegre tudja hajtani. Nincs szukseg tobbre, nem kell megvaltania a vilagot.

A jelenlegi Colts-vedelemben peldaul nagyobb szerepe van a safetyknek, mint a cornereknek.

több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
X-AB
Z-Jordy Nelson
Big slot: N'Keal Harry

Na én most ezt szeretném 😊
Harry 1/27-en, miután jött két fasza D playa az elsőben és mielőtt jön egy harmadik is a 2. elején 😊
Rolni
Hogy hogy nem D K inkább?



több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
X-AB
Z-Jordy Nelson
Big slot: N'Keal Harry

Na én most ezt szeretném 😊
Harry 1/27-en, miután jött két fasza D playa az elsőben és mielőtt jön egy harmadik is a 2. elején 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Örülnék ha Bell-t tisztességesen megfizetnétek...kellene jövőre is egy 3. körö pick legalább 😀
A nagy kérdés, hogy Bell vajon mire megy ezzel a támadófallal?
Illetve, hogy itt volt ugye egy másik elgé elit szinten játszó (Dallasban) Cooper, de vajon miért nem jött ez össze neki itt nálatok a (szerintem mindenképp) jobb Carr-al?
Már csak a GM manager játék miatt is remélem Carr-nak jó éve lesz...ugyanakkor tessék nem bántani AB-t, mert elég érzékeny a kis rozmár lelke. Mondjuk jövőre már Las Vegasban esténként felléphet valami táncos műsorban a stripen. Az hátha megnyugtatja 😊
Klaci79
Cooper tipikusan az a játékos szerintem, akit ha beraksz egy jó rendszerbe, akkor kihozza magából a legjobbat, de önmagában nem tudja húzni a csapatot. Ilyen a személyisége. Dallasban nem ő húzza a csapatot, hanem Zeke és a védelem, nálunk ő volt a go to guy, akinek ki kellett volna húzni a nyuszit a kalapból. AB ebből a szempontból más, ő falkavezér fajta, igazi nagypofájú alak, aki a középpontban akar lenni, és ezért folyamatosan húzgálja a nyuszit a kalapból, már csak az egoja miatt is.

Biztos vagyok benne, hogy a fal kezelve lesz, várom, hogy Osemele kimenjen RT-be.
Amadeus
Igazabol AB-rol sem tudni egyelore, hogy mennyire lesz kiraly masik rendszerbe. 8) Foleg annak tudataban, hogy az o stilusahoz kisertetiesen hasonlito Cooper meg szenvedett Gruden szisztemajaban.

Raadasul itt Carr es Brown kozott nulla kemia lesz, ahogy az egyiknek, ugy a masiknak is nagyon ra kell jonnie az idozitesre, meg hogy mit varjon, mivel Carr nagyon mas stilusu es felfogasu pali, mint Big Ben volt. Es ezekre azert egy TC nem lesz eleg. Persze nyilvan az insiderek minden szep Carr to Brown jatekrol nyalazva kuldik majd a videokat, amik utan elhiszi mindenki, hogy ok mar egymas gondolatait is kivulrol vagjak, de azert nem lesz ez ennyire egyszeru.

En abban sem vagyok biztos, hogy Brown hasonloan dominans tud lenni, mint a Steelersnel. Neki Carr felfogasa es stilusa mellett Gruden rendszeret is meg kell tanulnia, ismernie es fel kell magat talalnia ebben, mindenki ra figyel majd, valoszinuleg nem lesz az eddigihez hasonlo futojatek sem mellette, ugyhogy en nem varom AB-tol azt a kimagaslo teljesitmenyt, amit eddig hozott.

Azert ez nem a madden, hogy beraksz barkit barhova, ugyis ures lesz es megfoghatatlan, csak mert fasza ratingje van.

Viszont kivancsi leszek az Oakland kovetkezo lepeseire, az FA-ra es a draftra, mert lesz minucio rendesen arra, hogy utos csapat legyen ez hamar, csak hat a vedelemben kb. mindenhol lyuk van, a tamadoegysegben meg szinten rengeteg a need.
Stez
egy TE, FB és RG kell a támadó egységbe. A védelem összerakása lesz a 40 milliós kérdés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
állítólag padlógázzal megyünk Bell után is.
Amadeus
Akkor már csak egy Carr - BigBen csere és megvan a Las Vegas Steelers.

A kémia meg lenne, állítólag nagyon jó a viszony BigBen és AB között..
szampi#33
Az de duuuurva lenne 😀
-Figyú AB....elhozzuk neked BB-t is...örülsz? 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Örülnék ha Bell-t tisztességesen megfizetnétek...kellene jövőre is egy 3. körö pick legalább 😀
A nagy kérdés, hogy Bell vajon mire megy ezzel a támadófallal?
Illetve, hogy itt volt ugye egy másik elgé elit szinten játszó (Dallasban) Cooper, de vajon miért nem jött ez össze neki itt nálatok a (szerintem mindenképp) jobb Carr-al?
Már csak a GM manager játék miatt is remélem Carr-nak jó éve lesz...ugyanakkor tessék nem bántani AB-t, mert elég érzékeny a kis rozmár lelke. Mondjuk jövőre már Las Vegasban esténként felléphet valami táncos műsorban a stripen. Az hátha megnyugtatja 😊
Klaci79
Cooper tipikusan az a játékos szerintem, akit ha beraksz egy jó rendszerbe, akkor kihozza magából a legjobbat, de önmagában nem tudja húzni a csapatot. Ilyen a személyisége. Dallasban nem ő húzza a csapatot, hanem Zeke és a védelem, nálunk ő volt a go to guy, akinek ki kellett volna húzni a nyuszit a kalapból. AB ebből a szempontból más, ő falkavezér fajta, igazi nagypofájú alak, aki a középpontban akar lenni, és ezért folyamatosan húzgálja a nyuszit a kalapból, már csak az egoja miatt is.

Biztos vagyok benne, hogy a fal kezelve lesz, várom, hogy Osemele kimenjen RT-be.
Amadeus
Igazabol AB-rol sem tudni egyelore, hogy mennyire lesz kiraly masik rendszerbe. 8) Foleg annak tudataban, hogy az o stilusahoz kisertetiesen hasonlito Cooper meg szenvedett Gruden szisztemajaban.

Raadasul itt Carr es Brown kozott nulla kemia lesz, ahogy az egyiknek, ugy a masiknak is nagyon ra kell jonnie az idozitesre, meg hogy mit varjon, mivel Carr nagyon mas stilusu es felfogasu pali, mint Big Ben volt. Es ezekre azert egy TC nem lesz eleg. Persze nyilvan az insiderek minden szep Carr to Brown jatekrol nyalazva kuldik majd a videokat, amik utan elhiszi mindenki, hogy ok mar egymas gondolatait is kivulrol vagjak, de azert nem lesz ez ennyire egyszeru.

En abban sem vagyok biztos, hogy Brown hasonloan dominans tud lenni, mint a Steelersnel. Neki Carr felfogasa es stilusa mellett Gruden rendszeret is meg kell tanulnia, ismernie es fel kell magat talalnia ebben, mindenki ra figyel majd, valoszinuleg nem lesz az eddigihez hasonlo futojatek sem mellette, ugyhogy en nem varom AB-tol azt a kimagaslo teljesitmenyt, amit eddig hozott.

Azert ez nem a madden, hogy beraksz barkit barhova, ugyis ures lesz es megfoghatatlan, csak mert fasza ratingje van.

Viszont kivancsi leszek az Oakland kovetkezo lepeseire, az FA-ra es a draftra, mert lesz minucio rendesen arra, hogy utos csapat legyen ez hamar, csak hat a vedelemben kb. mindenhol lyuk van, a tamadoegysegben meg szinten rengeteg a need.