Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/GehlkenNFL/status/1104024437161058304?s=19

helyes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
The Bills are nowhere close to trading for Antonio Brown. And the Broncos and Cardinals and Jets were never in it. Be careful what you read these days, folks. It gets more ridiculous by the day. Especially in some parts.


Another source on a potential Antonio Brown-to-Buffalo trade said it will not happen. “I don't think the Bills trade was ever close to happening,” said one source involved in those talks. Steelers snd Bills briefly talked but “this is an old story. It was dead on Wednesday.”


Nem úsztuk meg még ahogy nézem...
Rolni
"It’s also possible that a deal for a trade between the Steelers and Bills was close, and that no one had bothered to gauge Brown’s level of interest in playing for the Bills, or the Bills level of interest in paying Brown more than the $39 million he’s due to make over the next three years. That would make Rapoport’s report true when it was posted, but it would make elements of Schefter’s tweets incorrect, especially the “dead on Wednesday” assertion."

ugye velünk kapcs is mondják, hogy nem a pick a legnagyobb baj, hanem, hogy AB új szerződést akar és azt is contender csapatnál. Mi meg nem adnánk neki új szerződést a pletykák szerint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
The Bills are nowhere close to trading for Antonio Brown. And the Broncos and Cardinals and Jets were never in it. Be careful what you read these days, folks. It gets more ridiculous by the day. Especially in some parts.


Another source on a potential Antonio Brown-to-Buffalo trade said it will not happen. “I don't think the Bills trade was ever close to happening,” said one source involved in those talks. Steelers snd Bills briefly talked but “this is an old story. It was dead on Wednesday.”


Nem úsztuk meg még ahogy nézem...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
The Raiders have formally given K Daniel Carlson his exclusive rights tender, source said. No brainer there. As automatic as it gets.
Rolni
adta magát, Gruden Grinder a gyerek és mellé még jól is játszott nálunk.

AB nálam minden hiteles forrás alapján megy Buffaloba. 😀😀😀DD Azért most kicsit megkönnyebbültem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
The Raiders have formally given K Daniel Carlson his exclusive rights tender, source said. No brainer there. As automatic as it gets.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
NFL.COM már úgy hozza, hogy AB megy a Bills-be és a deal mindjárt megköttetik...na ennyit arról, hogy ezek az "insiderek" mennyire tudják a tutit, ugyanis a Bills egyik jelentésben se volt benn, mint érdeklődő...
Persze twitteren vki meg azt írta, hogy fake az egész...remélem ma kiderül, hogy megy oda és ezt a hisztériát legalább le lehet zárni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
DRC visszajött a nyugdíjból. Most akkor ő a mi játékosunk, vagy FA lett?
Amadeus
UFA
Rolni
Lényegében ő cuttolt minket. Szopja ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
DRC visszajött a nyugdíjból. Most akkor ő a mi játékosunk, vagy FA lett?
Amadeus
UFA

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
"The Raiders plan to sign a veteran safety this month. But Harris has earned his place, likely figuring prominently in the secondary’s rotation while remaining a core special teamer for coordinator Rich Bisaccia.

These moves follow last week’s one-year extension for guard/tackle Denzelle Good. His deal is worth up to $3 million. It features a $1 million base salary, $500,000 signing bonus and a $200,000 roster bonus that is paid out in $12,500 increments for each game he is active in 2019, a person familiar with the contract said Thursday.

For Good, an additional $1.1 million is tied to playing-time incentives. He can earn a $100,000 workout bonus this offseason, too. Good is scheduled to count $1.675 million against the salary cap this year.

Some of the team’s other free agents bear watching.

Like Richard, tight end Jared Cook logged 68 receptions last season. The Raiders have interest in re-signing him, but they’ve also explored contingency options to supplement the position in free agency should they be priced out of his services. The team also seeks to retain defensive tackle Johnathan Hankins."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
DRC visszajött a nyugdíjból. Most akkor ő a mi játékosunk, vagy FA lett?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Kinn persze most azért károg sok "szaki", hogy miért kapott 2. körös tendert Worley és ez mekkora faszság Grudenéktől...na erre most már én is azt mondom, hogy ha van kalapja, ha nincs kalapja osztják 😊

Remélem egy AB cserével nem ad újabb adag olajat a lángra 😊
Rolni
Worley így volt a legolcsóbb, jövőre kaphat nagyobb lét, ha jó szezonja lesz. Richard meg no brainer, legfontosabb 3rd down target volt idén. (btw, egyik legmegbízhatóbb receiving RB a ligában)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kinn persze most azért károg sok "szaki", hogy miért kapott 2. körös tendert Worley és ez mekkora faszság Grudenéktől...na erre most már én is azt mondom, hogy ha van kalapja, ha nincs kalapja osztják 😊

Remélem egy AB cserével nem ad újabb adag olajat a lángra 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Erik Harris a 3., aki tendert kapott. Sem Gilchrist, sem Reggie Nelson (VAN ISTEN BAZZEG) nem várható, hogy visszatér.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Richard és Worley is 2nd round tendert kapott.
Worley esetében elég lett volna az eredeti körös (3) is sztem, de semmi gondot nem okoz a különbözet cap szempontból és így tuti nem kap ajánlatot máshonnan
Rolni
azért amikor jött a Noti telóra rendesen beszartam, hogy eltradeltük az épülő vegasi stadiont AB-ért....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Richard és Worley is 2nd round tendert kapott.
Worley esetében elég lett volna az eredeti körös (3) is sztem, de semmi gondot nem okoz a különbözet cap szempontból és így tuti nem kap ajánlatot máshonnan

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
35: R2P3 WR DK METCALF OLE MISS
😀

több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Fanspeak-en most már ki vannak téve az egyes big boardok is, az alapján szoktam megnézni, hogy melyiket válasszam, de ami meglepő, hogy Dwayne Haskins-t konzekvensen Kyler Murray elé teszik, pedig utóbbinak irdatlan hype-ja van, még 1/1-re is...
Nekem ez a 3 board, ami a legjobban tetszik:
 fanspeak.com/ontheclock/preview.php?board_id=0
 fanspeak.com/ontheclock/preview.php?board_id=17
 fanspeak.com/ontheclock/preview.php?board_id=7
Pari
Nem is azt mondanám, hogy broken a rendszer, de ugye az FA igazolásokig a need-ek még rengeteget változhatnak...így fordulhat elő, hogy pl. a Jags is QB-t draftol, mert az a fő need-je...
ennek ez lett az eredménye, ami elég pimasz lenne (Murray ment 1/1-re):
4: R1P4 EDGE JOSH ALLEN KENTUCKY
24: R1P24 LB DEVIN WHITE LSU
27: R1P27 TE TJ HOCKENSON IOWA (Még Bush is bennt volt)
35: R2P3 WR DK METCALF OLE MISS
66: R3P2 S JUAN THORNHILL VIRGINIA (még Winovich-on gondolkodtam)
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Fanspeak-en most már ki vannak téve az egyes big boardok is, az alapján szoktam megnézni, hogy melyiket válasszam, de ami meglepő, hogy Dwayne Haskins-t konzekvensen Kyler Murray elé teszik, pedig utóbbinak irdatlan hype-ja van, még 1/1-re is...
Nekem ez a 3 board, ami a legjobban tetszik:
 fanspeak.com/ontheclock/preview.php?board_id=0
 fanspeak.com/ontheclock/preview.php?board_id=17
 fanspeak.com/ontheclock/preview.php?board_id=7
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
egy report szerint szeretnénk összerakni a Bell-Brown-Murray triót.


How about no?
Amadeus
Jó fitneszedzőt kïvánok hozzá, Bell mostanában nem éhes állítólag.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
egy report szerint szeretnénk összerakni a Bell-Brown-Murray triót.


How about no?
Amadeus
Az komoly lenne 😊
Személy szerint te mit szólnál hozzá ??
Rózsa Sándor (betyár)
először anyáznék egyet.
Amadeus
Én Vodkara tippeltem 😃Na és csak utána az anyázásra részedről 😜
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
egy report szerint szeretnénk összerakni a Bell-Brown-Murray triót.


How about no?
Amadeus
Az komoly lenne 😊
Személy szerint te mit szólnál hozzá ??
Rózsa Sándor (betyár)
először anyáznék egyet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
egy report szerint szeretnénk összerakni a Bell-Brown-Murray triót.


How about no?
Amadeus
Az komoly lenne 😊
Személy szerint te mit szólnál hozzá ??
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
egy report szerint szeretnénk összerakni a Bell-Brown-Murray triót.


How about no?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Poénkodtam a fanspeak-en...
de egy ilyet eltudnék fogadni:
1: R1P4 DL QUINNEN WILLIAMS ALABAMA
2: R1P24 LB DEVIN BUSH MICHIGAN
3: R1P27 TE T.J. HOCKENSON IOWA

viszont második körös EDGE-nél már gondban voltam.
Maradt
Jaylon Ferguson
Oshane Ximines
Chase Winovich
Ben Banogu
Mind a 4 szimpi, de nem igazán tudom kinek örülnék (utóbbi kettő naon jó combine-t tolt, az elsőt off field balhé miatt meg sem hívták...)
Vélemény?
Pari
TJ Hockensont sokan top 10 be várják de szerintem Busht is elviszik max 20 környékén
kapitnono
Nyilván nem jól működik ez a draft simulátor még. Lehet nem vezették még 100%-ban át a combine hatását, illetve a csapatok need-jei is hagyhatnak kívánnivalót maguk után.

Mondjuk szerintem is a két TE is és a két LB is nagy valószínűség szerint kimegy a 24. választásunk előtt.

Igaz korábban azt írtam, hogy szerintem Bush benn lesz 24-re, de most már módosítok az álláspontomon, mert van két olyan csapat ahol az LB az fő need és valahol meg BPA alapon ők lesznek a legjobb választások, így esélytelen hogy bennmaradjon. A TE-k szerepe is kezd felértékelődni az utóbbi időben és így várhatóan ők is menni fognak előbb. Sajnos.
Bruce
Én évek óta képtelenebbnél képtelenebb forgatókönyveket látok onnan idemásolva 😊

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Poénkodtam a fanspeak-en...
de egy ilyet eltudnék fogadni:
1: R1P4 DL QUINNEN WILLIAMS ALABAMA
2: R1P24 LB DEVIN BUSH MICHIGAN
3: R1P27 TE T.J. HOCKENSON IOWA

viszont második körös EDGE-nél már gondban voltam.
Maradt
Jaylon Ferguson
Oshane Ximines
Chase Winovich
Ben Banogu
Mind a 4 szimpi, de nem igazán tudom kinek örülnék (utóbbi kettő naon jó combine-t tolt, az elsőt off field balhé miatt meg sem hívták...)
Vélemény?
Pari
Winovich nagy kedvenc
Amadeus


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...