Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Marc Barront kirakta a Rams. De kéne!
Amadeus
Nem egy ász, de itt még Ő is upgrade lenne, így jöhet...persze ne a Rams-es fizuval 😊
Rolni
ócsón

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Marc Barront kirakta a Rams. De kéne!
Amadeus
Nem egy ász, de itt még Ő is upgrade lenne, így jöhet...persze ne a Rams-es fizuval 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Marc Barront kirakta a Rams. De kéne!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Poénkodtam a fanspeak-en...
de egy ilyet eltudnék fogadni:
1: R1P4 DL QUINNEN WILLIAMS ALABAMA
2: R1P24 LB DEVIN BUSH MICHIGAN
3: R1P27 TE T.J. HOCKENSON IOWA

viszont második körös EDGE-nél már gondban voltam.
Maradt
Jaylon Ferguson
Oshane Ximines
Chase Winovich
Ben Banogu
Mind a 4 szimpi, de nem igazán tudom kinek örülnék (utóbbi kettő naon jó combine-t tolt, az elsőt off field balhé miatt meg sem hívták...)
Vélemény?
Pari
Winovich nagy kedvenc

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Poénkodtam a fanspeak-en...
de egy ilyet eltudnék fogadni:
1: R1P4 DL QUINNEN WILLIAMS ALABAMA
2: R1P24 LB DEVIN BUSH MICHIGAN
3: R1P27 TE T.J. HOCKENSON IOWA

viszont második körös EDGE-nél már gondban voltam.
Maradt
Jaylon Ferguson
Oshane Ximines
Chase Winovich
Ben Banogu
Mind a 4 szimpi, de nem igazán tudom kinek örülnék (utóbbi kettő naon jó combine-t tolt, az elsőt off field balhé miatt meg sem hívták...)
Vélemény?
Pari
TJ Hockensont sokan top 10 be várják de szerintem Busht is elviszik max 20 környékén
kapitnono
Nyilván nem jól működik ez a draft simulátor még. Lehet nem vezették még 100%-ban át a combine hatását, illetve a csapatok need-jei is hagyhatnak kívánnivalót maguk után.

Mondjuk szerintem is a két TE is és a két LB is nagy valószínűség szerint kimegy a 24. választásunk előtt.

Igaz korábban azt írtam, hogy szerintem Bush benn lesz 24-re, de most már módosítok az álláspontomon, mert van két olyan csapat ahol az LB az fő need és valahol meg BPA alapon ők lesznek a legjobb választások, így esélytelen hogy bennmaradjon. A TE-k szerepe is kezd felértékelődni az utóbbi időben és így várhatóan ők is menni fognak előbb. Sajnos.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Poénkodtam a fanspeak-en...
de egy ilyet eltudnék fogadni:
1: R1P4 DL QUINNEN WILLIAMS ALABAMA
2: R1P24 LB DEVIN BUSH MICHIGAN
3: R1P27 TE T.J. HOCKENSON IOWA

viszont második körös EDGE-nél már gondban voltam.
Maradt
Jaylon Ferguson
Oshane Ximines
Chase Winovich
Ben Banogu
Mind a 4 szimpi, de nem igazán tudom kinek örülnék (utóbbi kettő naon jó combine-t tolt, az elsőt off field balhé miatt meg sem hívták...)
Vélemény?
Pari
Nekem a fanspeak-en a Fanspeak - Steve opciókat választottam és az első körre ez jött ki:

Ez biztos hogy nem lesz:

R1P4
EDGE JOSH ALLEN
KENTUCKY
R1P24
LB DEVIN WHITE
LSU
R1P27
TE T.J. HOCKENSON
IOWA

még benn volt Fant is és NKeal Harry is
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Poénkodtam a fanspeak-en...
de egy ilyet eltudnék fogadni:
1: R1P4 DL QUINNEN WILLIAMS ALABAMA
2: R1P24 LB DEVIN BUSH MICHIGAN
3: R1P27 TE T.J. HOCKENSON IOWA

viszont második körös EDGE-nél már gondban voltam.
Maradt
Jaylon Ferguson
Oshane Ximines
Chase Winovich
Ben Banogu
Mind a 4 szimpi, de nem igazán tudom kinek örülnék (utóbbi kettő naon jó combine-t tolt, az elsőt off field balhé miatt meg sem hívták...)
Vélemény?
Pari
TJ Hockensont sokan top 10 be várják de szerintem Busht is elviszik max 20 környékén


több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Poénkodtam a fanspeak-en...
de egy ilyet eltudnék fogadni:
1: R1P4 DL QUINNEN WILLIAMS ALABAMA
2: R1P24 LB DEVIN BUSH MICHIGAN
3: R1P27 TE T.J. HOCKENSON IOWA

viszont második körös EDGE-nél már gondban voltam.
Maradt
Jaylon Ferguson
Oshane Ximines
Chase Winovich
Ben Banogu
Mind a 4 szimpi, de nem igazán tudom kinek örülnék (utóbbi kettő naon jó combine-t tolt, az elsőt off field balhé miatt meg sem hívták...)
Vélemény?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
1/4-el jöjjön valamelyik DL ember. Talán a legjobb lenne Allen.
1/24-el szerintem Bush még elérhető lesz
1/27-el meg jöjjön egy WR
Amani Oruwariyet el tudnám képzelni a második körbe hozzánk.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bell-t megkerestük, de elvileg a Jets elég favorit nála. AB-ért a Broncos, Cards és mi érdeklődtünk.
Amadeus
Akkora kavarás van amúgy, hogy a Broncos érdeklődését pl rögtön cáfolta a belső infókkal rendelkező beatwriterük...

Bell menjen csak a Jets-be, AB meg Cards-ba...mi meg szépen halásszunk FA-n.
Rolni
Amúgy egy Collins, Barr, Kwon Alexander csomagra azonnal kicsapnám. Gondolkodtam ezen a Mózli dolgon, és szerintem Alexander jobb lenne a cover képessége miatt. Olcsón a sérülése után. Mindent a védelembe kell tolni, az offense tavaly is felpakolt 30 pontot, ha olyanja volt.
Amadeus
Ha nem akkor meg 3at...kell O-ba is ember
RB posztra is kell FA (saját vagy külsős) , WR posztra is kell legalább 1 és az OL összetétele sem tiszta még sztem.

Persze sztem is D heavy approach kell
Kwon sztem is jobb fit nekünk
Collins nem fit sztem, Ő inkább tradicionális SS, amit ugye mi nem annyira használunk.
Rolni
ET3 nekem nagyon no go zona. Honey Badger esetleg?
Amadeus
Szerintem ő nagyon kicsi, ami Karl mellett már sok lenne...
Iloka vagy Boston működhetne szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Bell-t megkerestük, de elvileg a Jets elég favorit nála. AB-ért a Broncos, Cards és mi érdeklődtünk.
Amadeus
Akkora kavarás van amúgy, hogy a Broncos érdeklődését pl rögtön cáfolta a belső infókkal rendelkező beatwriterük...

Bell menjen csak a Jets-be, AB meg Cards-ba...mi meg szépen halásszunk FA-n.
Rolni
Amúgy egy Collins, Barr, Kwon Alexander csomagra azonnal kicsapnám. Gondolkodtam ezen a Mózli dolgon, és szerintem Alexander jobb lenne a cover képessége miatt. Olcsón a sérülése után. Mindent a védelembe kell tolni, az offense tavaly is felpakolt 30 pontot, ha olyanja volt.
Amadeus
Ha nem akkor meg 3at...kell O-ba is ember
RB posztra is kell FA (saját vagy külsős) , WR posztra is kell legalább 1 és az OL összetétele sem tiszta még sztem.

Persze sztem is D heavy approach kell
Kwon sztem is jobb fit nekünk
Collins nem fit sztem, Ő inkább tradicionális SS, amit ugye mi nem annyira használunk.
Rolni
ET3 nekem nagyon no go zona. Honey Badger esetleg?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
mi meg szépen halásszunk FA-n.
Rolni
Nomen est omen, Jake Fisher FA 😉

Kwon coverben jobb, de nála nagyobb missed tackle gyár nincs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bell-t megkerestük, de elvileg a Jets elég favorit nála. AB-ért a Broncos, Cards és mi érdeklődtünk.
Amadeus
Akkora kavarás van amúgy, hogy a Broncos érdeklődését pl rögtön cáfolta a belső infókkal rendelkező beatwriterük...

Bell menjen csak a Jets-be, AB meg Cards-ba...mi meg szépen halásszunk FA-n.
Rolni
Amúgy egy Collins, Barr, Kwon Alexander csomagra azonnal kicsapnám. Gondolkodtam ezen a Mózli dolgon, és szerintem Alexander jobb lenne a cover képessége miatt. Olcsón a sérülése után. Mindent a védelembe kell tolni, az offense tavaly is felpakolt 30 pontot, ha olyanja volt.
Amadeus
Ha nem akkor meg 3at...kell O-ba is ember
RB posztra is kell FA (saját vagy külsős) , WR posztra is kell legalább 1 és az OL összetétele sem tiszta még sztem.

Persze sztem is D heavy approach kell
Kwon sztem is jobb fit nekünk
Collins nem fit sztem, Ő inkább tradicionális SS, amit ugye mi nem annyira használunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Kinti fórumozó véleménye: “This is an opinion of my own, the Khalil Mack overpayment of his new contract the Bears gave him destroyed the Tier 1 DE market for other teams. Now that Mack was paid insane $ for very good but not Aaron Donald like production, you can now see the down stream effects it is causing with other teams. Reports that DeMarcus Lawerence and the Cowboys arent close, the same being said with Clowney and the Texans. The new standard for DEs may just be drafting them and letting them play out rookie contracts, then letting them test FA because it seems as if most teams are not willing to come near Mack's contract. ”
2 hír, amire alapozza, hogy Clowney szerződése kanyarban sem volt, Dallasban pedig Lawrence komolytalannak nevezte az elétett szerződést = mindketten min 20 millát akarhattak/év.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Bell-t megkerestük, de elvileg a Jets elég favorit nála. AB-ért a Broncos, Cards és mi érdeklődtünk.
Amadeus
Akkora kavarás van amúgy, hogy a Broncos érdeklődését pl rögtön cáfolta a belső infókkal rendelkező beatwriterük...

Bell menjen csak a Jets-be, AB meg Cards-ba...mi meg szépen halásszunk FA-n.
Rolni
Amúgy egy Collins, Barr, Kwon Alexander csomagra azonnal kicsapnám. Gondolkodtam ezen a Mózli dolgon, és szerintem Alexander jobb lenne a cover képessége miatt. Olcsón a sérülése után. Mindent a védelembe kell tolni, az offense tavaly is felpakolt 30 pontot, ha olyanja volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bell-t megkerestük, de elvileg a Jets elég favorit nála. AB-ért a Broncos, Cards és mi érdeklődtünk.
Amadeus
Akkora kavarás van amúgy, hogy a Broncos érdeklődését pl rögtön cáfolta a belső infókkal rendelkező beatwriterük...

Bell menjen csak a Jets-be, AB meg Cards-ba...mi meg szépen halásszunk FA-n.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
ESPN's Mike Sando said he spoke to an executive who said "Raiders are in on everyone" in Free Agency.

ezt már szeretem.
Amadeus
Kiralysag, akkor johet Bell evi 20 millioert. xd
Stez
azt majd a Jets meglépi

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
ESPN's Mike Sando said he spoke to an executive who said "Raiders are in on everyone" in Free Agency.

ezt már szeretem.
Amadeus
Kiralysag, akkor johet Bell evi 20 millioert. xd

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
ESPN's Mike Sando said he spoke to an executive who said "Raiders are in on everyone" in Free Agency.

ezt már szeretem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Bell-t megkerestük, de elvileg a Jets elég favorit nála. AB-ért a Broncos, Cards és mi érdeklődtünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A Broncos állítólag már nem érdeklődik AB iránt... nem jó jel ez egyenlőre.

Ha már veterán játékos, akkor inkább Trey Flowers-t környékezném meg.

Ha a Cards tényleg behúzza álmai QB-ját, akkor nem sok esélyünk van megszerezni Bosa-t. Én az ő meccseit nézegettem vissza és nekem baromira képzettnek tűnik és a bátyóból kiindulva csak nem lesz rossz játékos. Nem tudom,hogy mennyibe kerülne fentebb menni, de az összes előttünk lévő csapat passzsiettető hiányban szenved, szóval gyakorlatilag lehetetlen lenne...

Q. Williams: Én, a rossz tapasztalatok miatt -McClain és Cooper- kicsit félek az Alabama játékosoktól. Valamiért ők nem szeretnek ezüst-feketében játszani.

Michigan játékost hoznék, de inkább Bush-t, mint Gary-t, de DT-t amúgy sem hoznék idén a draftról, hisz tavaly 2 is jött. Bár Gary 6'4/277 (combine mérés), akkor lehet, hogy DE is lehetne nálunk? A számai jók lettek, de technikailag mennyire képzett?

Nálam egyenlőre a Bosa/Bush/Fant hármas lenne egy ideális cél az első körre, persze korántsem ez lesz. Persze, ha már Iowa TE, akkor inkább T.J., de bilibe azért nem lóg a kezem, ő már top 20-ban ki fog menni. De Hockenson-ért, vagy Bosa-ért én nem lennék rest fentebb menni.
peterbadbone
Azért itt AB kapcsán szerintem akkora ködösítés van, hogy csak na. Gondolom az Ő emberei nyomják, hogy vannak komoly érdeklődők és vélhetően a Steelers is ezt szivárgotatja. Közben azért sorra van, hogy akit egyik riport érdeklődőnek nevez meg, azt egy következő már cáfolja...mi meg ugye pénzzel, draft pickkel és Grudennel minden hírhez passzolunk jól és ahogy nézem nem igen cáfolunk semmit, szóval mindenhol ott vagyunk...Nem igen örülnék egy öregedő divának komolyabb draft pickért cserében úgy, hogy komoly pénzt is kérne...mi értelme volt Coopert és a fizu igényét elcserélni, ha hozol helyette egy öregebb és drágább embert?!

FA piac érdekes lesz, nem tudni melyik tier-re megyünk majd rá...1-2 komoly splash signing vagy akár 5-6 közepes ember. Én erre a második vonalra szavaznék...

A Cards vagy viszi Bosa-t vagy nem. Ha nem, akkor meg viszi a 49ers. Nekünk Bosa-ra esélyünk szerintem egyedül akkor lenne, ha felmennénk 1\1-re, az viszont baromi sokba fájna és ahhoz túl lyukas a roster, hogy az beleférjen. Nekem a max az lenne, hogy adjuk az 1\4-et és az 1\24-et, de ennél többet nem adnék, márpedig ennyiért nem hiszem, hogy lemozog a Cards, főleg, ha tényleg Murray kell nekik, mert bár a 49ers és a Jets nem QB veszély, de ha a Cards lejön 1\4-re valaki beugorhat eléjük.

Q.Williams kapcsán annyit mondanék, hogy ne a sisakon lévő logót nézzük, hanem a játékost. Elég tiszta prospect, sztem vinni kell, ha elérhető. Elég potens belső egység lenne a Williams, Hurst, Hall trióból. Ha nincs egy QB pick sem a TOP3-ban akkor jöhet a fejvakarás, mert jó eséllyel kimegy a 3 DL ember és mi meg hoppon maradtunk. Na ekkor kéne sztem egy QB needes csapattal cserélni egyet. Aztán az új helyünkön kivinni Gary-t, Ferrell-t vagy Sweat-et, ergo a legjobb DE-t. Gary egy freak akinek igen komoly az upside-ja, Ferrell egy egész magas floorral, de cserébe alacsonyabb plafonnal rendelkező NFL ready ember, míg Sweat is inkább project, de annak igen jó. Gary a mi sémánkban simán DE lenne sztem, aki ha kell be tud mozogni belülre is.

Bush ez a combine után sztem nem lesz benn 1\24-nél sajnos. Ha elérhető simán hozni kéne. Szóval a Bosa/Bush/Fant trióból szerintem egyedül Fant lesz elérhető, bár Ő se biztosan 😊

Ahogy írtam sztem Bosa-ért nem tudunk felmenni, egy ilyen mély TE classban pedig meg nem biztos, hogy van értelme felmenni TJ-ért. Inkább húzzuk ki Fant-ot majd vagy valamelyik Smith-et. Persze egy Cook resing után az is lehet, hogy kihagyjuk a TE picket és folytatják Carrier és Waller fejlesztését...


Én most a combine után azt gondolom, hogy lesz 1 QB TOP 3-ban. Vagy a Cards vagy vmelyik QB needes csapat beugrik elénk. Emiatt a Bosa/Allen/Williams 3-asból egy megmarad nekünk. El kell hozni azt aki marad!

Aztán szépen megnézni, hogyan alakul a első kör további része. A két másik első körössel pedig BPA-zni kell ennyi lyukkal. DE?, DT?, TE?, WR?, CB?, S?, OL? felőlem bármi jöhet. Az álom pick 1\24-en nekem most Clelin Ferrell lenne, aki hátha csúszik egy komolyabbat a combine menők miatt...Gary, Sweat, Burns reálisan elé kerülhet a combine után és ha lesz olyan DL needes csapat, aki meg elé tesz még Ed Oliver mellett másik DT-t is, még akár össze is jöhet. Egy Williams-Ferrell első két pick komoly italozáshoz vezetne nálam 😊
Utána jöhetne a legjobb fegyver Carr-nak (Fant, Butler, Harmon, Brown, Brown...)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
C.J. Mosleyra rá kellene menni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
A Broncos állítólag már nem érdeklődik AB iránt... nem jó jel ez egyenlőre.

Ha már veterán játékos, akkor inkább Trey Flowers-t környékezném meg.

Ha a Cards tényleg behúzza álmai QB-ját, akkor nem sok esélyünk van megszerezni Bosa-t. Én az ő meccseit nézegettem vissza és nekem baromira képzettnek tűnik és a bátyóból kiindulva csak nem lesz rossz játékos. Nem tudom,hogy mennyibe kerülne fentebb menni, de az összes előttünk lévő csapat passzsiettető hiányban szenved, szóval gyakorlatilag lehetetlen lenne...

Q. Williams: Én, a rossz tapasztalatok miatt -McClain és Cooper- kicsit félek az Alabama játékosoktól. Valamiért ők nem szeretnek ezüst-feketében játszani.

Michigan játékost hoznék, de inkább Bush-t, mint Gary-t, de DT-t amúgy sem hoznék idén a draftról, hisz tavaly 2 is jött. Bár Gary 6'4/277 (combine mérés), akkor lehet, hogy DE is lehetne nálunk? A számai jók lettek, de technikailag mennyire képzett?

Nálam egyenlőre a Bosa/Bush/Fant hármas lenne egy ideális cél az első körre, persze korántsem ez lesz. Persze, ha már Iowa TE, akkor inkább T.J., de bilibe azért nem lóg a kezem, ő már top 20-ban ki fog menni. De Hockenson-ért, vagy Bosa-ért én nem lennék rest fentebb menni.
peterbadbone
Gary nekem olyasmi, mint MEjr volt. Szerepkörre legalább is. Elhoznám 1. kör végén tekintettel a kombájnra. Quinnen Williamst állítólag nagyon szeretjük. Bush szuper lenne. Én nem tudom, hogy AB hogyan működne együtt Grudennel hosszútávon. Utóbbi nem szarozik sokat a hülyékkel. Ezt megmutatta már egy párszor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Broncos állítólag már nem érdeklődik AB iránt... nem jó jel ez egyenlőre.

Ha már veterán játékos, akkor inkább Trey Flowers-t környékezném meg.

Ha a Cards tényleg behúzza álmai QB-ját, akkor nem sok esélyünk van megszerezni Bosa-t. Én az ő meccseit nézegettem vissza és nekem baromira képzettnek tűnik és a bátyóból kiindulva csak nem lesz rossz játékos. Nem tudom,hogy mennyibe kerülne fentebb menni, de az összes előttünk lévő csapat passzsiettető hiányban szenved, szóval gyakorlatilag lehetetlen lenne...

Q. Williams: Én, a rossz tapasztalatok miatt -McClain és Cooper- kicsit félek az Alabama játékosoktól. Valamiért ők nem szeretnek ezüst-feketében játszani.

Michigan játékost hoznék, de inkább Bush-t, mint Gary-t, de DT-t amúgy sem hoznék idén a draftról, hisz tavaly 2 is jött. Bár Gary 6'4/277 (combine mérés), akkor lehet, hogy DE is lehetne nálunk? A számai jók lettek, de technikailag mennyire képzett?

Nálam egyenlőre a Bosa/Bush/Fant hármas lenne egy ideális cél az első körre, persze korántsem ez lesz. Persze, ha már Iowa TE, akkor inkább T.J., de bilibe azért nem lóg a kezem, ő már top 20-ban ki fog menni. De Hockenson-ért, vagy Bosa-ért én nem lennék rest fentebb menni.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hát ha az Arizona tényleg vinné Murray-t 1\1-re, akkor számunkra ez igen kedvező volna.
Maradna a 49ers és a Jets előttünk DL needdel és jó eséllyel benn maradna 1 a Bosa\Allen\Williams hármasból.

Vic Tafur tweetelte, hogy az a benyomása a combine után, hogy Q.Williams nálunk köt ki, ha eljut addig 😊

A 49ers elvileg Bosa-t viszi, ha benn van és a Jets-hez is inkább Allen-t mondják, mint Williams-et, bár ha Leo kapcsán vannak kérdéseik lehet elhozzák majd Q-t...

Williams után még hoznék egy EDGE embert a 24-es vagy a 27-es pickel és utána jöhet már "bármi". TE, WR, LB, S...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!