NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Bell is kiköt ide, akkor ide kell hozni Bortlest is.
1. Összeállhatna az oaklandi killer B(ee)s.
2. Amikor Bell, Big Ben és Brown legutóbb egyszerre pályán volt, Bortlestől kaptak ki. 😊
Egy kondíciós 7. körért boldogan odaadná a Jags. Még Carr se kell vissza.
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
állítólag padlógázzal megyünk Bell után is.
Amadeus
Akkor már csak egy Carr - BigBen csere és megvan a Las Vegas Steelers.

A kémia meg lenne, állítólag nagyon jó a viszony BigBen és AB között..

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Örülnék ha Bell-t tisztességesen megfizetnétek...kellene jövőre is egy 3. körö pick legalább 😀
A nagy kérdés, hogy Bell vajon mire megy ezzel a támadófallal?
Illetve, hogy itt volt ugye egy másik elgé elit szinten játszó (Dallasban) Cooper, de vajon miért nem jött ez össze neki itt nálatok a (szerintem mindenképp) jobb Carr-al?
Már csak a GM manager játék miatt is remélem Carr-nak jó éve lesz...ugyanakkor tessék nem bántani AB-t, mert elég érzékeny a kis rozmár lelke. Mondjuk jövőre már Las Vegasban esténként felléphet valami táncos műsorban a stripen. Az hátha megnyugtatja 😊
Klaci79
Cooper tipikusan az a játékos szerintem, akit ha beraksz egy jó rendszerbe, akkor kihozza magából a legjobbat, de önmagában nem tudja húzni a csapatot. Ilyen a személyisége. Dallasban nem ő húzza a csapatot, hanem Zeke és a védelem, nálunk ő volt a go to guy, akinek ki kellett volna húzni a nyuszit a kalapból. AB ebből a szempontból más, ő falkavezér fajta, igazi nagypofájú alak, aki a középpontban akar lenni, és ezért folyamatosan húzgálja a nyuszit a kalapból, már csak az egoja miatt is.

Biztos vagyok benne, hogy a fal kezelve lesz, várom, hogy Osemele kimenjen RT-be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Örülnék ha Bell-t tisztességesen megfizetnétek...kellene jövőre is egy 3. körö pick legalább 😀
A nagy kérdés, hogy Bell vajon mire megy ezzel a támadófallal?
Illetve, hogy itt volt ugye egy másik elgé elit szinten játszó (Dallasban) Cooper, de vajon miért nem jött ez össze neki itt nálatok a (szerintem mindenképp) jobb Carr-al?
Már csak a GM manager játék miatt is remélem Carr-nak jó éve lesz...ugyanakkor tessék nem bántani AB-t, mert elég érzékeny a kis rozmár lelke. Mondjuk jövőre már Las Vegasban esténként felléphet valami táncos műsorban a stripen. Az hátha megnyugtatja 😊
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Köszi @Jan az "insider" infót, véleményt. A sok okos hang között akik pár hónapra és erre a színházra alapoznak jó ilyet is olvasni, hallani...

Bell nekem nem kéne...egyszerűen nén érdemes annyit RB-nek fizetni sztem...vigye csak a Jets
Rolni
Igazából az a kérdés, hogy Lynch vagy Bell. Ha Bell jön, akkor biztos, hogy Martint hozzuk vissza back upnak olcsón.
Amadeus
Inkább Lynch pár millióért, mint Bell tizen millióért...sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
egy report szerint szeretnénk összerakni a Bell-Brown-Murray triót.


How about no?
Amadeus
Az komoly lenne 😊
Személy szerint te mit szólnál hozzá ??
Rózsa Sándor (betyár)
először anyáznék egyet.
Amadeus
Háromból egy ! 😃

Viccet félretéve szerintem,hogy ennyire nagypofája volt és tücsköt békát kiabált a Vasasokra.Ezért mindent elfog követni ,hogy bebizonyitsa ,hogy ő Igen is egy elit elkapo és 1000 fog hajtani nálatok.
Szóval szerény vélleményem szerint remek üzletet csináltatok😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Köszi @Jan az "insider" infót, véleményt. A sok okos hang között akik pár hónapra és erre a színházra alapoznak jó ilyet is olvasni, hallani...

Bell nekem nem kéne...egyszerűen nén érdemes annyit RB-nek fizetni sztem...vigye csak a Jets
Rolni
Igazából az a kérdés, hogy Lynch vagy Bell. Ha Bell jön, akkor biztos, hogy Martint hozzuk vissza back upnak olcsón.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Köszi @Jan az "insider" infót, véleményt. A sok okos hang között akik pár hónapra és erre a színházra alapoznak jó ilyet is olvasni, hallani...

Bell nekem nem kéne...egyszerűen nén érdemes annyit RB-nek fizetni sztem...vigye csak a Jets

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
állítólag padlógázzal megyünk Bell után is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nyugodtan ujjongghatunk!
Egy egy jó döntés volt, babla így babla úgy. Brown elit WR. És nagy irányítóvá teheti Carrt, megfutja elkapja, Carr bízhat benne.
Végre a qbnk is lenyugodhat, hogy van kint célbavegyen.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Kérdés hogy mennyire Vegas és az üzlet és mennyire a játék miatt választotta a Raiderst.
Tomcsik
jó kérdés, de a legfontosabb, hogy ő választott minket. Tárgyaltak a Tampával és a Philyvel is, a Buffalo bizniszt pedig egyenesen AB oldalán fúrták meg, hova tovább az összes riválist azzal szorította vissza maga AB azzal, ahogy a Buffalot kezelte. AB nálunk akar lenni, ez a kurvára fontos. Nem kényszerből jön, mint Cooper vagy Mack, hogy lelépjen egyből, hanem mert perspektívát látott ebben a Las Vegas Raiders dologban. Hogy ez sportszakmai is, vagy tisztán biznisz, az egy kérdés lehet. Egy biztos, hogy teperni fog, mert érdekében áll.

Régen volt olyan top tier játékosunk, aki azért jött ide, mert itt akart lenni. Most meg van egy top tier WR és egy top tier HC. Szerintem lehetne szarabb is a helyzet.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mas kerdes, hogy az a pofa, ami neki van, az kozossegbomlaszto, egyenieskedo es lassan terjedo rak az oltozot tekintve. O nem csapatjatekos es ezt nagyon szepen meg is mutatta az elmult honapokban.

Es itt jon az, hogy amugy rohadt jo, ha ilyen klasszisod van, meg brutalis szamokat hozhat, nagy segitseg az iranyitonak, de amit o hozzaad egy csapathoz, annal szerintem a kis kozjatekokkal es balhekkal meg tobbet is vesz el.Stez
A legtöbb franchise-nál egyetértenék, de a Raidersnél pont nem. Szerintem megtalálták maguknak a tojásfocis Mayweathert. Akivel el lehet adni Vegasban a franchise-t, elég dilis, elég őrült, elég extrovertált ahhoz, hogy a vegasi média imádja, de eközben, ha elégedett a lelke, ha ő lehet a cirkusz fő majma, akkor nem egy kokós kivénhedt, kipukkadt shell, hanem egy gymrat, egy workaholic, aki a pályán megdöglik, és extra teljesítményre képes. A következő 2-3 évre ideális franchise arc lehet.

A balhéktól én nem féltem - bár Vegassal kapcsolatban bátorság bármit előre kijelenteni, túl nagy a csábítás azon a helyen -, mert szerintem Pittsburghben is boldog lett volna ő, egy diplomatikusabb, kevésbé alfahím, kevésbé drama queen irányító lett volna ott. Roethlisberger egyéniségre nézve a legrosszabb párosítás Brownnal, tipikusan az a fajta két muskétás, akik képtelenek egy csehóban együtt lenni. Carr teljesen más alkat, ő hagyni fogja Brownt "érvényesülni". Ha nyafog, hagyja nyafogni, nem fogja nyilvánosan kritizálni, hogy rossz route-ot fut, stb.

Szóval én eddig nagyon rossz véleménnyel voltam Grudenről (ettől se lesz sokkal jobb), de szerintem ez egy okos, érthető, logikus döntés volt. Sehova máshová nem passzolna jobban Brown, mint ide.
peterk2005
Szerinted igy van, szerintem meg nem. Es en nagyon is feltenem Carrt is, de a tobbieket is egy ilyen karaktertol. Mert Brown pofajat a masik 52 jatekos igenis meg fogja erezni, marpedig o jartatni is fogja a szajat, ha itt nem minden rola fog szolni.

Es egy ilyen karakter baromi „veszelyes”, foleg Grudeneknel, akik az elozo idenyben szetbasztak a csapatot es a liga egyik legjobbjat is rohogve elpasszoltak, mert o arcoskodott. Oaklandben az elozo szezont kis tulzassal rettegesben toltottek a jatekosok, tobben is total be voltak fosva, hogy Gruden hamarosan elpaterolja oket. Az a Gruden, aki semmilyen egocsatat sem tur el, ellentmondas nincs, o a gore.

Aztan akkor most meg jon majd egy faszi, aki elkapo letere megis megtehet majd barmit? Es ha ez megtortenik, akkor ez a fele kivetelezes vajon a keretben sokak szamara milyen uzenettel bir majd?

Az meg, hogy a csavo rendesen dolgozik? A Steelersben is dolgozott, ettol fuggetlenul rogton jart a pofaja, ha nem kapott eleg labdat, ha szerinte nem volt megfelelo a game plan, ha Big Ben elbaszott valamit. TO is dolgozott anno rendesen, nyerni akart, motivalt volt, megis mindenhonnan elkuldtek, mert sokat jart a szaja. Es hiaba mondja ra barki, hogy o csak nyerni akart… Brown is nyerni akar, de a Raidersnel annyit sem fog, mint a Steelersnel.

Es vajon Gruden mennyire birja majd, amikor Carr lehoz harom fos meccset es Brown megint hisztizik? Ballard sem veletlenul mondta meg, hogy az ilyen faszik lehetnek barmennyire jok, o irtozik ettol a karaktertol, nem hajlando beengedni az oltozobe, mert amennyit hozzaad az egyikhez, annyit egy masik oldalrol viszont el is vesz.

En egyebkent nagyon birtam eddig Brownt, de az elmult honapokban amit lattam tole, az no comment. Foleg ez a kis eloadasa, hogy o aztan bazmeg visszavonul, ha a csapata nem ugy futyul, ahogy o keri, es hogy a szabalyokat o irja, aki a csapataban akarja tudni, az az o szabalyai szerint jatszik. Hat ez bazmeg szanalmas es nevetseges. Na ezek utan mondtam azt, hogy barmekkora zseni is legyen ez a csavo, adja az eg, hogy a Colts kozelebe ne jojjon, mert ez az a fele ego, ami egyszeruen mar visszaut. Es Carrnak pont nem egy ilyen valakire lenne szuksege szerintem.

Az ellenertekkel semmi bajom, mert ha azt nezem, Brown mit tud, ez nem ar erte, csak hat nagyon sokan meg mindig lebecsulik meg felvallrol veszik az ilyen intelmeket meg a primadonnakat, mindig mindenki azt gondolja, hogy o majd kordaban tudja tartani az ilyen faszikat, de ez Belichicken kivul szerintem meg senkinek sem sikerult. BB-nek is csak idolegesen.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Hát ez a deal most vagy kurva jó lesz nektek vagy nagyon rossz... A tehetsége vitathatatlan. Kérdés hogy mennyire volt Big Ben érdeme hogy AB az a WR lett aki. Kérdés hogy mennyire Vegas és az üzlet és mennyire a játék miatt választotta a Raiderst. Meglátjuk hogy ha szarul indul a szezon és Carral nem találják meg az összhangot akkor az hogyan hat az öltözőre... Idővel kuderül... Az is lehet hogy az évszázad üzlete volt... Hozzátok el mellé Bellt is 😉

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mas kerdes, hogy az a pofa, ami neki van, az kozossegbomlaszto, egyenieskedo es lassan terjedo rak az oltozot tekintve. O nem csapatjatekos es ezt nagyon szepen meg is mutatta az elmult honapokban.

Es itt jon az, hogy amugy rohadt jo, ha ilyen klasszisod van, meg brutalis szamokat hozhat, nagy segitseg az iranyitonak, de amit o hozzaad egy csapathoz, annal szerintem a kis kozjatekokkal es balhekkal meg tobbet is vesz el.Stez
A legtöbb franchise-nál egyetértenék, de a Raidersnél pont nem. Szerintem megtalálták maguknak a tojásfocis Mayweathert. Akivel el lehet adni Vegasban a franchise-t, elég dilis, elég őrült, elég extrovertált ahhoz, hogy a vegasi média imádja, de eközben, ha elégedett a lelke, ha ő lehet a cirkusz fő majma, akkor nem egy kokós kivénhedt, kipukkadt shell, hanem egy gymrat, egy workaholic, aki a pályán megdöglik, és extra teljesítményre képes. A következő 2-3 évre ideális franchise arc lehet.

A balhéktól én nem féltem - bár Vegassal kapcsolatban bátorság bármit előre kijelenteni, túl nagy a csábítás azon a helyen -, mert szerintem Pittsburghben is boldog lett volna ő, egy diplomatikusabb, kevésbé alfahím, kevésbé drama queen irányító lett volna ott. Roethlisberger egyéniségre nézve a legrosszabb párosítás Brownnal, tipikusan az a fajta két muskétás, akik képtelenek egy csehóban együtt lenni. Carr teljesen más alkat, ő hagyni fogja Brownt "érvényesülni". Ha nyafog, hagyja nyafogni, nem fogja nyilvánosan kritizálni, hogy rossz route-ot fut, stb.

Szóval én eddig nagyon rossz véleménnyel voltam Grudenről (ettől se lesz sokkal jobb), de szerintem ez egy okos, érthető, logikus döntés volt. Sehova máshová nem passzolna jobban Brown, mint ide.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 070 — Steelers fan
Na ,mi leszünk az új Browns. Elment Cooper helyette jött egy hisztis primadonna,sok zsetonért...
skat
Crabtree is egy hisztis primadonna volt, az egyetlen különbség hogy Brownnak a játéka is megvan hozzá...
Black_Adder
Mas kerdes, hogy az a pofa, ami neki van, az kozossegbomlaszto, egyenieskedo es lassan terjedo rak az oltozot tekintve. O nem csapatjatekos es ezt nagyon szepen meg is mutatta az elmult honapokban.

Es itt jon az, hogy amugy rohadt jo, ha ilyen klasszisod van, meg brutalis szamokat hozhat, nagy segitseg az iranyitonak, de amit o hozzaad egy csapathoz, annal szerintem a kis kozjatekokkal es balhekkal meg tobbet is vesz el.

Es hat Big Ben fejben egy eros pali volt, de meg o sem tudta kordaban tartani es kezelni Brownt, akkor en most elkepzelem, hogy ha a sokkal de sokkal tobbet hibazo Carrnak mennyire jon jol majd a nyomas, amit Brown helyez ra, foleg ugy, hogy Carr nem az a Big Ben-fele faszi, aki vaktaban feldobalgatja a labdakat, aztan AB oldja meg, mert Carr inkabb tartogatja a labdat vagy levagja a foldre. De o nem fogja felvagdosni Brownra azokat a labdakat, amik „nem tisztak”.

Ugyhogy lehet, hogy nyolc hetig tokre poen lesz ez a dolog, de amint egy picit is akadozik a gepezet 2-3 meccsen at, AB egybol a vonat ala fogja lokni Carrt, de ugy egyebkent mindenki mast is.

Szerintem Gruden mar megint elhiszi, hogy o majd mehneveli AB-t, de kicsit naiv azert, ha igy gondolja.
Stez
Ez mostanában egy nagyon népszerű elmélet, csak nem igaz.
Brown 9 szezont volt nálunk, ebből az utolsó szezon kb feléig a világon semmi gond nem volt vele.
6. körösként jött, kb egyszerre Wallace-al és Sanders-el, felküzdötte magát, és amikor választani kellett hogy Wallace vagy ö kapja a nagy dellát, a FO őt választotta, mert úgy gondolták hogy nagyobb potenciál van benne, és mert jobb csapatember mint Wallace. (vissza lehet keresni, ez is indok volt)

Ezután évekig elit teljesítményt hozott, komolyabb hullámvölgyek nélkül, sok meccsdöntő momentummal. Az utóbbi években leállították a punt visszahordásról, mert egyébként azt is csinálta volna végig. 8 szezonon át nem volt vele sem öltözői, sem magánéleti gond.

A tavalyi szezonban elb.szódott a helyzet Ben és AB között, és ez vezetett oda, hogy a végén direkt csinálta a tüzet, hogy biztosan eltradeljük. Ennyi. Hogy ezután mi lesz, az a jövő zenéje, de az hogy 2010-2018 között bármi probléma lett volna vele, meg hogy alapból balhés lenne, az tényszerűen nem igaz.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
No excuse for Carr = NEFC.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
3. és 5. körös pick? Gyerekek, most verem ki!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Milyen érdekes, hogy éppen csak bejelentették a trade-et, már jött a közös biznisz bejelentővideó Vegas fejével, Mayweatherrel.
 www.instagram.com/p/Bu0cRNmBZxT/
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Brown puszta léte a pályán, lehetőségek százait nyitja meg.
Coop elnyomható ő nem.
Folyamat figyelni kell és ez sok új szitut nyithat. Sztm ez király deal.
Tiszta 2000-s évek ☠️💪
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ,mi leszünk az új Browns. Elment Cooper helyette jött egy hisztis primadonna,sok zsetonért...
skat
Crabtree is egy hisztis primadonna volt, az egyetlen különbség hogy Brownnak a játéka is megvan hozzá...
Black_Adder
Mas kerdes, hogy az a pofa, ami neki van, az kozossegbomlaszto, egyenieskedo es lassan terjedo rak az oltozot tekintve. O nem csapatjatekos es ezt nagyon szepen meg is mutatta az elmult honapokban.

Es itt jon az, hogy amugy rohadt jo, ha ilyen klasszisod van, meg brutalis szamokat hozhat, nagy segitseg az iranyitonak, de amit o hozzaad egy csapathoz, annal szerintem a kis kozjatekokkal es balhekkal meg tobbet is vesz el.

Es hat Big Ben fejben egy eros pali volt, de meg o sem tudta kordaban tartani es kezelni Brownt, akkor en most elkepzelem, hogy ha a sokkal de sokkal tobbet hibazo Carrnak mennyire jon jol majd a nyomas, amit Brown helyez ra, foleg ugy, hogy Carr nem az a Big Ben-fele faszi, aki vaktaban feldobalgatja a labdakat, aztan AB oldja meg, mert Carr inkabb tartogatja a labdat vagy levagja a foldre. De o nem fogja felvagdosni Brownra azokat a labdakat, amik „nem tisztak”.

Ugyhogy lehet, hogy nyolc hetig tokre poen lesz ez a dolog, de amint egy picit is akadozik a gepezet 2-3 meccsen at, AB egybol a vonat ala fogja lokni Carrt, de ugy egyebkent mindenki mast is.

Szerintem Gruden mar megint elhiszi, hogy o majd mehneveli AB-t, de kicsit naiv azert, ha igy gondolja.

több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Mondjuk az első balhéra leszek kíváncsi. Gruden nyilván tudja, hogy milyen személyiség Brown,Chukyról meg tudjuk, remélem nem az volt az elv, hogy majd ő becsicskítja , hogy beálljon a sorba,mert akkor nem lesz sok jó az öltözőben...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Most pedig hogy ez megvan, szépen elkezdi zaklatni a Raiders vezetést, hogy szeretné ha az öcskös dobálna neki, így 1/4-en vegyék már ki neki.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Na ,mi leszünk az új Browns. Elment Cooper helyette jött egy hisztis primadonna,sok zsetonért...
skat
Crabtree is egy hisztis primadonna volt, az egyetlen különbség hogy Brownnak a játéka is megvan hozzá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 104 — Deion Sanders for president!
Megvan persze. Az egy dolog mit akar, az még egy másik, hogy mit kap. Persze mondhatja, hogy ennyiért vagy ennyiért nem játszik nálunk sem, de akkor ugye nincs trade...
Aztán persze lehet, hogy vagyunk olyan hülyék és giga pénzt adunk, de most azt érzem, hogy nem vagyunk azok 😊
Ha fullba tolnánk a kretént már adtunk volna első kört nektek...
A remény hal meg utoljára tudod...
Rolni
Vígasztaljon, hogy Cooper is meg fogja kapni, oh wait.....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Ezt szvsz nagyon jól csináltátok.
Lecseréltétek coopert borownra. Kaptatok egy plusz első kört, adtatok egy középső és egy hátsót érte. Ha igaz a 50/ 3 év 30 milla garival sztem az is nagyon rendben vagy, max pár millával kerül többe ami nem tétel. Ha nem lett volna a 3. körös bryant trade akkor a++ nálam ez a move.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...