Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Good 1,8 millióért írt alá, ami 3 milláig mehet fel. Good deal.
Amadeus
Ez jelen esetben pénztől függetlenül is igaz 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Good 1,8 millióért írt alá, ami 3 milláig mehet fel. Good deal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Denzelle Good 1 évet marad RG-ban. Gabe -->LG? KO-->OT/cut?

pletyka: KO megy RT-be, Parkert elkezdték koxolni fel, és jelenleg Gabe nyakába van aggatva. Valszeg beforgatják guardba.
Miller - Gabe - Hudson - Good - KO lehet a fal jövőre a dolgok jelen állása szerint. Penn sorsa jó kérdés.
Amadeus
Good resign sztem korrekt lépés.

Ezt a KO megy RT-be dolgot hol olvastad?
Rolni
egy kinti fan írta kinti fórumon. Pletyka szinten van a dolog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Denzelle Good 1 évet marad RG-ban. Gabe -->LG? KO-->OT/cut?

pletyka: KO megy RT-be, Parkert elkezdték koxolni fel, és jelenleg Gabe nyakába van aggatva. Valszeg beforgatják guardba.
Miller - Gabe - Hudson - Good - KO lehet a fal jövőre a dolgok jelen állása szerint. Penn sorsa jó kérdés.
Amadeus
Good resign sztem korrekt lépés.

Ezt a KO megy RT-be dolgot hol olvastad?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Denzelle Good 1 évet marad RG-ban. Gabe -->LG? KO-->OT/cut?

pletyka: KO megy RT-be, Parkert elkezdték koxolni fel, és jelenleg Gabe nyakába van aggatva. Valszeg beforgatják guardba.
Miller - Gabe - Hudson - Good - KO lehet a fal jövőre a dolgok jelen állása szerint. Penn sorsa jó kérdés.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Olivier Vernon trade blockon van a Giantsnél.
Amadeus
Ár kérdése, de lenne értelme sztem.

Közben Antonio Brown kapcsán a Redskins, a Titans és persze mi vagyunk emlegetve. AB a WR jöjjön persze, AB a gyökér aki az egész franchiset nyíltan kutyázza és vergődik ne...főleg, hogy új nagyobb szerződést is akar...
Rolni
OBJ kapcsán is vagyunk. Van 3 első körös pickünk, valszeg akkor is szóba hoznának minket, ha a Mikulás lenne trade blockon.
Amadeus
Igen én is azt gondolom, hogy a sok pick és Gruden tavalyi ámokfutása miatt minden kapcsán bedobnak minket.


Tyrell Williams sztem jó fit lenne!
Rolni
Viszont!, ha sikerül átbaszni mindenkit magunk előtt, és kimegy top3-ban Murray és akár esetleg Haskins, akkor a Bosa/Allen/Williams hármasból fixen húzunk. Álomszerűen alakul jelenleg ez a történet hála annak, hogy Arizonában éppen meghülyültek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Olivier Vernon trade blockon van a Giantsnél.
Amadeus
Ár kérdése, de lenne értelme sztem.

Közben Antonio Brown kapcsán a Redskins, a Titans és persze mi vagyunk emlegetve. AB a WR jöjjön persze, AB a gyökér aki az egész franchiset nyíltan kutyázza és vergődik ne...főleg, hogy új nagyobb szerződést is akar...
Rolni
OBJ kapcsán is vagyunk. Van 3 első körös pickünk, valszeg akkor is szóba hoznának minket, ha a Mikulás lenne trade blockon.
Amadeus
Igen én is azt gondolom, hogy a sok pick és Gruden tavalyi ámokfutása miatt minden kapcsán bedobnak minket.


Tyrell Williams sztem jó fit lenne!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Tyrell Williamsért (WR, Chargers) teperünk elég rendesen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Olivier Vernon trade blockon van a Giantsnél.
Amadeus
Ár kérdése, de lenne értelme sztem.

Közben Antonio Brown kapcsán a Redskins, a Titans és persze mi vagyunk emlegetve. AB a WR jöjjön persze, AB a gyökér aki az egész franchiset nyíltan kutyázza és vergődik ne...főleg, hogy új nagyobb szerződést is akar...
Rolni
OBJ kapcsán is vagyunk. Van 3 első körös pickünk, valszeg akkor is szóba hoznának minket, ha a Mikulás lenne trade blockon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Olivier Vernon trade blockon van a Giantsnél.
Amadeus
Ár kérdése, de lenne értelme sztem.

Közben Antonio Brown kapcsán a Redskins, a Titans és persze mi vagyunk emlegetve. AB a WR jöjjön persze, AB a gyökér aki az egész franchiset nyíltan kutyázza és vergődik ne...főleg, hogy új nagyobb szerződést is akar...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Olivier Vernon trade blockon van a Giantsnél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Brian Burns
6-4 6/8
249
33 7/8

Remek súly neki...ha tud ezzel a súllyal is dinamikus lenni a felmérőkön akkor a 4-3as csapatok boardjára is felkerülhet.
Rolni
ha így lesz, akkor hozni kell.
Amadeus
Gary, Burns, Ferrell, Sweat, Polite, Omenihu, Ferguson mind lehet opció szerintem. Akkor is, ha 1/4re is DL, akár EDGE érkezik...sztem elfér a double dip...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Brian Burns
6-4 6/8
249
33 7/8

Remek súly neki...ha tud ezzel a súllyal is dinamikus lenni a felmérőkön akkor a 4-3as csapatok boardjára is felkerülhet.
Rolni
ha így lesz, akkor hozni kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Brian Burns
6-4 6/8
249
33 7/8

Remek súly neki...ha tud ezzel a súllyal is dinamikus lenni a felmérőkön akkor a 4-3as csapatok boardjára is felkerülhet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Közben Brandon Graham marad Eagle...minusz egy EDGE opció nekünk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ed Oliver méretei:
6-1 7/8; 287, amivel nagyon közel van Mo Hurst méretéhez amúgy.

Q.Williams meg:
6-3; 303

Mindketten szóba kerülhetnek 1\4-nél szerintem, bár Williams jó eséllyel nem lesz már benn és Oliver nagyon Mo 2.0 lenne sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Joseph 5.éves opciója le lesz hívva.
Amadeus
Igen Gruden kiemelte Karl játékát és vezéri mivoltát, majd egy kérdésre mondta, hogy szeretné ha lehivná, ergo lehívjuk várhatóan.
Lehet a Segal békülés Karl miatt (is) volt fontos.
Rolni
még a végén lesz belőle valaki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Joseph 5.éves opciója le lesz hívva.
Amadeus
Igen Gruden kiemelte Karl játékát és vezéri mivoltát, majd egy kérdésre mondta, hogy szeretné ha lehivná, ergo lehívjuk várhatóan.
Lehet a Segal békülés Karl miatt (is) volt fontos.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Joseph 5.éves opciója le lesz hívva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gruden teljesen fura módon semmi hajmeresztőt nem mondott és nem is mondott Mayock tegnapi mondataival, gondolataival ellentétes dolgot.

Megerősített, hogy Derek Carr a mi franchise QB-nk. Először megerősítette, amit Mayock mondott, miszerint fr.QB, aztán egy további kérdésre megerősítette, hogy a mi fr. QB-nk. Ettől még bármi történhet, de szerintem továbbra is az lenne a meglepő, ha drafton elöl érkezne irányító. Tegnap Mayock azt is elmondta ugyanis, hogy elégedettek McCarronnal, mint csere irányítóval. Meglássuk mi lesz...

Elmondta, hogy a combine-on leginkább a játékosok egészségét ellenőrzik, próbálják felmérni ki mennyire szereti a focit és a measurements amit még elvisznek, a többi a filmen múlik.

EDGE rusherekben nézzük a:
-productiont (Gary?)
-1-1 ellen mit tudnak
-mit tudnak, ha chip-elik őket
-jobb és bal oldalon is tudnak-e dolgozni
-belülre be tudnak-e menni a G ellen, ha kell
-mennyi snapet bírnak
-milyen széles a pass rush move repertoárjuk (Key?)
-milyenek az ösztöneik
-futás ellen mennyire tudnak dolgozni

Jó és mély a WR class, Metcalf méreteire külön kitért.

Szerinte a QB class jó és ha megfelelő rendszerekbe kerülnek a srácok great is lehet majd. Murray kapcsán elmondta, hogy a Wilson, Brees, Mayfield vonal mutatja, hogy nem annyira fontos a magasság manapság.

DT pozíció nagyon fontos, ők vannak legközelebb a QB-hoz és a legtöbb QB-t az zavarja leginkább, ha nem tud fellépni a zsebben és az ED-k dolgát is nagyban segíti (évekig néztük ugye, hogy egy Mack-Irvin páros is kevés interior pass rush nélkül). A tavalyi 2 fiatal belső pass rusher után idén is piacon lehetünk még IDL emberért. Egy Q.Williams is akár 1\4-en?

S-t erősen nézegetünk FA-n és drafton is. Karl Joseph tavaly 4-5 meccsen át igen jól játszott és vezérré is előlépett szerinte. Lehet "csak" 1 kezdőt keresünk?

Beszélt róla, hogy egyre több versatile hátsó ember kell a védelembe, hogy fel lehessen venni a versenyt a Chiefs féle gépezettel, ahol van nagy és kicsi célpont is egyszerre.


Persze az egész csak showműsor ilyenkor, de legalább úgy fest egy hullámhosszon van a HC és a GM...ez is valami és erre mifelénk a kicsinek is örülni kell!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
azon múlik Lynch visszatérése, hogy mihez van kedve. Ez igen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha futó kell, ott van Bell!-és ő biztos ott lenne veletek Vegasban! 😆
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Gary vszeg robbant a combine-on és fizikailag egy szörny a csávó, de sérülések és az egyetemi produktivitás hiánya, azért red flag nálam. Olvastam róla, hogy egyetemen elég sokrétű feladata volt és alapvetően nem a QB siettetés volt a fő feladata és több helyen olvastam, hogy sokkal komolyabb számai lennének, ha olyan feladatköre lett volna, ami ezt lehetővé teszi.
Ha esetleg Őt húzzuk 1\4-en azt is el fogom tudni fogadni, mert akkor Mayock, Gruden és PG látják benne az elit pass rushert gondolom. Utána az lesz a lényeg, hogy hogyan hozzuk ki ezt belőle.
Mindenesetre, amennyiben kimegy a big 3 előttünk, akkor továbbra is azt gondolom kéne egyet hátra lépnünk egy QB needes csapattal.
Gary és Clelin elérhető lesz (legalább egyik) akkor is, ha a Jags vagy a Giants fellép a helyünkre...persze a Giants most igencsak úgy nyilatkozik, mintha Eli lenne továbbra is a megoldás és nem akarnának baromira QB-t hozni, és a Jags máris össze van boronálva Folessal, de sztem azért egyik csapat sem írható le egy felmozgásos teóriából addig, amíg a drafton túl nem jutunk ezeken a pickeken...

Futó kell, de nem húznék ennyire elől. Én bízom benne, hogy max egyik veterán tér vissza és Richard mellé hozunk egy fiatal tehetséget, de ne ennyire korán tegyük ezt akkor sem, ha Gruden nagyon alapoz a futásra és a jó futókra.

WR szerintem simán jöhet első körben, sőt én az első 5 választásunkból 2 WR-t is el tudok simán képzelni. Első kör végén nekem az simán belefér és Ridley jó fit lehet nekünk.
Rolni
én továbbra is mind 3 picket a védelembe ölném. DL, LB jöhet fosásig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gary vszeg robbant a combine-on és fizikailag egy szörny a csávó, de sérülések és az egyetemi produktivitás hiánya, azért red flag nálam. Olvastam róla, hogy egyetemen elég sokrétű feladata volt és alapvetően nem a QB siettetés volt a fő feladata és több helyen olvastam, hogy sokkal komolyabb számai lennének, ha olyan feladatköre lett volna, ami ezt lehetővé teszi.
Ha esetleg Őt húzzuk 1\4-en azt is el fogom tudni fogadni, mert akkor Mayock, Gruden és PG látják benne az elit pass rushert gondolom. Utána az lesz a lényeg, hogy hogyan hozzuk ki ezt belőle.
Mindenesetre, amennyiben kimegy a big 3 előttünk, akkor továbbra is azt gondolom kéne egyet hátra lépnünk egy QB needes csapattal.
Gary és Clelin elérhető lesz (legalább egyik) akkor is, ha a Jags vagy a Giants fellép a helyünkre...persze a Giants most igencsak úgy nyilatkozik, mintha Eli lenne továbbra is a megoldás és nem akarnának baromira QB-t hozni, és a Jags máris össze van boronálva Folessal, de sztem azért egyik csapat sem írható le egy felmozgásos teóriából addig, amíg a drafton túl nem jutunk ezeken a pickeken...

Futó kell, de nem húznék ennyire elől. Én bízom benne, hogy max egyik veterán tér vissza és Richard mellé hozunk egy fiatal tehetséget, de ne ennyire korán tegyük ezt akkor sem, ha Gruden nagyon alapoz a futásra és a jó futókra.

WR szerintem simán jöhet első körben, sőt én az első 5 választásunkból 2 WR-t is el tudok simán képzelni. Első kör végén nekem az simán belefér és Ridley jó fit lehet nekünk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Bucky Brooks friss mock:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001019046/article/bucky-brooks-2019-nfl-mock-draft-20-broncos-pick-drew-lock

1\4: Rashan Gary EDGE
1\24: Josh Jacobs RB
1\27: Riley Ridley WR

Hát fáznék a Gary picktől TOP 5-ben és a két "hátsó" pickel nem kellene sztem full O-ra menni, de persze addig még sok minden történhet ugye FA-n. Amivel kapcsolatban amúgy Mayock elmondta, hogy inkább olyan fiatalokat keresne, akik akár Vegasban is velünk lehetnek és nem 35 éves stop gapeket.
Rolni
Ez egy full szar mock. Gary nem 1/4, futó nem kell, wr-t sem első körben húznék.
Amadeus
Szerintem Gary simán érne annyit ha Michiganben normálisan használták volna..