Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
az ESPN-nél sikerült valami cuccot túltolni, ugyanis ezt jósolják nekünk

- Ansah, 5 év 80 milla
- Bell, 5 év 85 milla
- Ingram, 3 év 19 milla
- Funchess, 3 év 38 milla

- trade up Kyler Murray
- Derek Carr trade Washingtonba.
Amadeus
Ha Ingram csak annyit akar azt szerintem simán megadjuk neki..

De a többi is elég durva mit írnak. Szerintem Ingramen kívül egyik sem ér annyit ami oda van írva
kapitnono
Ingram sem 30 évesen mikor a draftról hozol olcsón.
gordon
Még csak 29 és hat millát simán megér szerintem


több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
az ESPN-nél sikerült valami cuccot túltolni, ugyanis ezt jósolják nekünk

- Ansah, 5 év 80 milla
- Bell, 5 év 85 milla
- Ingram, 3 év 19 milla
- Funchess, 3 év 38 milla

- trade up Kyler Murray
- Derek Carr trade Washingtonba.
Amadeus
Ha Ingram csak annyit akar azt szerintem simán megadjuk neki..

De a többi is elég durva mit írnak. Szerintem Ingramen kívül egyik sem ér annyit ami oda van írva
kapitnono
Ingram sem 30 évesen mikor a draftról hozol olcsón.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
az ESPN-nél sikerült valami cuccot túltolni, ugyanis ezt jósolják nekünk

- Ansah, 5 év 80 milla
- Bell, 5 év 85 milla
- Ingram, 3 év 19 milla
- Funchess, 3 év 38 milla

- trade up Kyler Murray
- Derek Carr trade Washingtonba.
Amadeus
Ha Ingram csak annyit akar azt szerintem simán megadjuk neki..

De a többi is elég durva mit írnak. Szerintem Ingramen kívül egyik sem ér annyit ami oda van írva


több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
az ESPN-nél sikerült valami cuccot túltolni, ugyanis ezt jósolják nekünk

- Ansah, 5 év 80 milla
- Bell, 5 év 85 milla
- Ingram, 3 év 19 milla
- Funchess, 3 év 38 milla

- trade up Kyler Murray
- Derek Carr trade Washingtonba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ez így részemről aláírható lenne:
 draftwire.usatoday.com/2019/02/19/2019-nfl-mock-draft-4-rounds-trades-combine-dwayne-haskins-kyler-murray-drew-lock-quinnen-williams-nick-bosa/
Bruce
1-2-3.korert? Nem. Le kell huzni azt, akivel tradelni akarunk.
Amadeus
de nagyon, Mack ügyletért valaki fizetni fog Grudennek!
Surda
A Bears fizetett neki! Sajnos ebből a trade-ből is remekül látszott mennyit ért Gruden ehhez a csere beréhez...M.Bryant és AJ Carron cserék se voltak éppen jónak nevezhetőek és ebben a Bears cserében is wtf módon adott vissza egy 2. kört ugyebár. Cooper csere az egyetlen, ami rendeben volt teljesen. Emiatt is lehet jobb, ha egyéltalán nem cserélgetünk, hanem maradunk ahol vagyunk és akkor legalább nem húznak le minket 😀
Rolni
Félre értesz
Nem ügyleti szinten fog fizetni, hanem most
(remélem) mi húzunk le valakit. Zsebeljük, fosszuk ki,
ha már mi vagyunk a fosztogatók.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez így részemről aláírható lenne:
 draftwire.usatoday.com/2019/02/19/2019-nfl-mock-draft-4-rounds-trades-combine-dwayne-haskins-kyler-murray-drew-lock-quinnen-williams-nick-bosa/
Bruce
1-2-3.korert? Nem. Le kell huzni azt, akivel tradelni akarunk.
Amadeus
de nagyon, Mack ügyletért valaki fizetni fog Grudennek!
Surda
A Bears fizetett neki! Sajnos ebből a trade-ből is remekül látszott mennyit ért Gruden ehhez a csere beréhez...M.Bryant és AJ Carron cserék se voltak éppen jónak nevezhetőek és ebben a Bears cserében is wtf módon adott vissza egy 2. kört ugyebár. Cooper csere az egyetlen, ami rendeben volt teljesen. Emiatt is lehet jobb, ha egyéltalán nem cserélgetünk, hanem maradunk ahol vagyunk és akkor legalább nem húznak le minket 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez így részemről aláírható lenne:
 draftwire.usatoday.com/2019/02/19/2019-nfl-mock-draft-4-rounds-trades-combine-dwayne-haskins-kyler-murray-drew-lock-quinnen-williams-nick-bosa/
Bruce
Ha így alakul az első 3, akkor sztem is járható út a hátra trade. 1\4 for 1\7+2.kör+3.kör igen jó csere lenne sztem.
Az a QB run, amit itt ír sztem unreal, de az mindegy is...

1\7: Devin White LB
TOP10-ben offball LB-t húzni kicsit meredek, de baromira kéne egy vezér, egy QB a védelembe végre és White elvileg igen jó prospect. Tudnék együtt élni a pickel szerintem.

1\24: Jachai Polite EDGE
Nem igazán Guenther prototípus a srác, nekem mérete miatt inkább 3-4OLB, mint 4-3DE lenne neki a jó fit, de biztos lehetne használni, mint szituációs pass rusher már rookie-ként is.

1\27: Kelvin Harmon WR
Jó méretű elkapó, aki komoly segítség lehetne Carr számára.

1\31: Deandre Baker CB
Na ez a trade annyira nem tetszik. Conley, Worley és Nelson mellé FA-ról hoznék egy rutinosabb CB-t, aki tud belül és kívül is játszani, hogy versenyezzen a #2 posztért egy jót és rookie CB-t csak később hoznék. Baker 5'11 és 180, szóval nem annyira a mi méretünk, de elvileg press sémába mérete ellenére is illene. Nem gyere be a trade és a pick sem. Inkább maradnék 2\35-ön és megtartanám az extra 3. kört, illetve ha már előre ugrunk akkor Nasir Adderley S reálisabb célpont sztem. Helyben maradva ebben a mockban is ki lehetne húzni Trayvon Mullen-t, aki sztem jobb fit lenne nekünk.

2\38: David Montgomery RB
5'11 216 mérettel rendelkezik, de ahogy olvasom inkább PBS fit, semmint ZBS és ugye a Kábel emberrel (meg persze Grudennel) mi ZBS heavy futó csapat vagyunk, szóval kérdéses a fit. Több jobb opció is van benn sztem ebben a mockban is bármelyik oldalra. TE, WR vagy akár OL ember is előbb jönne nálam, mint RB. Védő oldalon meg lehetne DL-be vagy S posztra húzni simán még.

3\66: Jaquan Johnson S
5'11 190 méretű safety, aki fizikális, de coverage tekintetében van helye fejlődésnek. Hát Karl Joseph mellé nem ilyen embert hoznék az biztos. Ez a 3. kör lehetne megfelelő akár RB húzásra is, de itt is érkezhet még WR is ebből a classból (ha eddig csak 1 érkezett volna mondjuk), TE és DL is játékban lehet a korábbi húzásoktól függően.

3\69-et ugye én megtartottam volna inkább...

4\99: Bobby Evans OT
Jó méretű és adottságú OT prospect, akivel sok dolog lenne még, de alapvetően tetszene a pick.


Szóval, ha csak a második trade-t variálom meg, vmi ilyesmit csinálnék inkább:
1\7: Devin White LB
1\24: Jachai Polite EDGE
1\27: Kelvin Harmon WR
2\35: Irv Smith Jr. TE
2\38: Charles Omenihu EDGE
3\66: Riley Ridley WR
3\69: Juan Thornhill S
4\99: Elijah Holyfield RB
Rolni
Természetesen biztos lenne jobb verzió is mint amit ez a mock írt, már a tiéd is jobbnak tűnik. Csak pozíciók meg a nevek alapján néztem, hogy jó lenne.

De a CB akkor már nem is tűnik olyan jónak, illetve futót én nem húznék olyan korán...inkább TE vagy S
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ez így részemről aláírható lenne:
 draftwire.usatoday.com/2019/02/19/2019-nfl-mock-draft-4-rounds-trades-combine-dwayne-haskins-kyler-murray-drew-lock-quinnen-williams-nick-bosa/
Bruce
1-2-3.korert? Nem. Le kell huzni azt, akivel tradelni akarunk.
Amadeus
de nagyon, Mack ügyletért valaki fizetni fog Grudennek!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez így részemről aláírható lenne:
 draftwire.usatoday.com/2019/02/19/2019-nfl-mock-draft-4-rounds-trades-combine-dwayne-haskins-kyler-murray-drew-lock-quinnen-williams-nick-bosa/
Bruce
Ha így alakul az első 3, akkor sztem is járható út a hátra trade. 1\4 for 1\7+2.kör+3.kör igen jó csere lenne sztem.
Az a QB run, amit itt ír sztem unreal, de az mindegy is...

1\7: Devin White LB
TOP10-ben offball LB-t húzni kicsit meredek, de baromira kéne egy vezér, egy QB a védelembe végre és White elvileg igen jó prospect. Tudnék együtt élni a pickel szerintem.

1\24: Jachai Polite EDGE
Nem igazán Guenther prototípus a srác, nekem mérete miatt inkább 3-4OLB, mint 4-3DE lenne neki a jó fit, de biztos lehetne használni, mint szituációs pass rusher már rookie-ként is.

1\27: Kelvin Harmon WR
Jó méretű elkapó, aki komoly segítség lehetne Carr számára.

1\31: Deandre Baker CB
Na ez a trade annyira nem tetszik. Conley, Worley és Nelson mellé FA-ról hoznék egy rutinosabb CB-t, aki tud belül és kívül is játszani, hogy versenyezzen a #2 posztért egy jót és rookie CB-t csak később hoznék. Baker 5'11 és 180, szóval nem annyira a mi méretünk, de elvileg press sémába mérete ellenére is illene. Nem gyere be a trade és a pick sem. Inkább maradnék 2\35-ön és megtartanám az extra 3. kört, illetve ha már előre ugrunk akkor Nasir Adderley S reálisabb célpont sztem. Helyben maradva ebben a mockban is ki lehetne húzni Trayvon Mullen-t, aki sztem jobb fit lenne nekünk.

2\38: David Montgomery RB
5'11 216 mérettel rendelkezik, de ahogy olvasom inkább PBS fit, semmint ZBS és ugye a Kábel emberrel (meg persze Grudennel) mi ZBS heavy futó csapat vagyunk, szóval kérdéses a fit. Több jobb opció is van benn sztem ebben a mockban is bármelyik oldalra. TE, WR vagy akár OL ember is előbb jönne nálam, mint RB. Védő oldalon meg lehetne DL-be vagy S posztra húzni simán még.

3\66: Jaquan Johnson S
5'11 190 méretű safety, aki fizikális, de coverage tekintetében van helye fejlődésnek. Hát Karl Joseph mellé nem ilyen embert hoznék az biztos. Ez a 3. kör lehetne megfelelő akár RB húzásra is, de itt is érkezhet még WR is ebből a classból (ha eddig csak 1 érkezett volna mondjuk), TE és DL is játékban lehet a korábbi húzásoktól függően.

3\69-et ugye én megtartottam volna inkább...

4\99: Bobby Evans OT
Jó méretű és adottságú OT prospect, akivel sok dolog lenne még, de alapvetően tetszene a pick.


Szóval, ha csak a második trade-t variálom meg, vmi ilyesmit csinálnék inkább:
1\7: Devin White LB
1\24: Jachai Polite EDGE
1\27: Kelvin Harmon WR
2\35: Irv Smith Jr. TE
2\38: Charles Omenihu EDGE
3\66: Riley Ridley WR
3\69: Juan Thornhill S
4\99: Elijah Holyfield RB

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez így részemről aláírható lenne:
 draftwire.usatoday.com/2019/02/19/2019-nfl-mock-draft-4-rounds-trades-combine-dwayne-haskins-kyler-murray-drew-lock-quinnen-williams-nick-bosa/
Bruce
1-2-3.korert? Nem. Le kell huzni azt, akivel tradelni akarunk.
Amadeus
Ennél jobban hová! Pont erről volt szó korábban, kiment a 3 elitnek tűnő srác, aztán emiatt nem reach-eltünk akkorát White-ért és még kaptunk is pluszban egy újabb első kört ezért a két pickért. Szerintem ez korrekt üzlet, ennél jobbat nem nagyon lehet kihozni sztem.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ez így részemről aláírható lenne:
 draftwire.usatoday.com/2019/02/19/2019-nfl-mock-draft-4-rounds-trades-combine-dwayne-haskins-kyler-murray-drew-lock-quinnen-williams-nick-bosa/
Bruce
1-2-3.korert? Nem. Le kell huzni azt, akivel tradelni akarunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez így részemről aláírható lenne:
 draftwire.usatoday.com/2019/02/19/2019-nfl-mock-draft-4-rounds-trades-combine-dwayne-haskins-kyler-murray-drew-lock-quinnen-williams-nick-bosa/
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Szerintem az 1/4-gyel választani kell, ott sokkal nagyobb esély HOFert húzni, mint 3 későbbi pickből akár egyet is.
Oké hogy sok lyuk van a csapatban, arra van az FA. A draft 1. köre meg arra, hogy 10+ évre kezdőt húzni valahova. Top5-ben All Pro-t.

És még ha FAn nem is sikerül megfelelően betömni a lyukakat, akkor se próbálnám levágni a sarkokat úgy hogy 15-30 közti pickekkel tankolok fel. Annak az az ára, hogy mondjuk egy Mackről mondjon le a csapat...

Az hogy 1/4ben is lehet bustot húzni, nekem nem érv. 1/10ben sokkal könnyebb hasonlóan rossz játékost húzni, ellenben sokkal nehezebb HOF-ert...

Ha nagyon le tudtok húzni valakit mondjuk egy QBért, akkor megfontolandó, de a következő évi 1. körös pickek sem tömnek be lyukakat idén...

Én persze nembánnám ha a következő Haydenre hajtanátok a következő Mack helyett...
Black_Adder
Szerinted akkor nekünk felfelé kellene cserélnünk és 1/1-gyel behúzni a legjobb játékost.
Egyébként most én azt gondolom, hogy 3 olyan játékos van, aki TOP5 picket ér. A legrosszabb esetben ez a 3 ki is megy előttünk. Ebben az opcióban nem hiszem, hogy be tudunk húzni egy All Pro játékost.
Ha még lenne mondjuk egy olyan CB vagy S aki TOP3 picket ér, akkor azt mondom, hogy ne cseréljünk és húzzuk be az egyiket, illetve akkor is azt mondom, ha valaki becserél elénk, hogy akkor nem szükséges cserélnünk, de a jelenlegi érzésem az, hogy többre megyünk a trade down-nal.
Bruce
Ha 3 TOP5-öt érő van, akkor ha bent marad egy, mindenképp kihúznám, ha mind kimegy le lehet trade-elni pár helyet ha bíztok abban, hogy még akkor is bent lesz a kiszemelt. Ha csak DB-ben gondolkoztok akár be is jöhet. Tavaly Coltsnak is összejött a letrade. De akkor is csak úgy mennék le, hogy esélyes legyen a posztról nekem választani először.
Egy All Pro EDGE nálam sokkal többet ér, mint egy solid starter CB + egy - nem tudom - elfogadható RT.

Pont ezért vagyok annak a híve, hogy lyukakat FA-ról tömni, drafton meg BPA-t. Ha csak DB-ben gondolkodsz nagyon leszűkíted a lehetőségeket és más poszt kiemelkedő játékosáról lemaradsz, pedig jövőre lehet pont az a poszt lesz need, vagy kell túlfizetned ott egy lejáró játékost...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Szerintem az 1/4-gyel választani kell, ott sokkal nagyobb esély HOFert húzni, mint 3 későbbi pickből akár egyet is.
Oké hogy sok lyuk van a csapatban, arra van az FA. A draft 1. köre meg arra, hogy 10+ évre kezdőt húzni valahova. Top5-ben All Pro-t.

És még ha FAn nem is sikerül megfelelően betömni a lyukakat, akkor se próbálnám levágni a sarkokat úgy hogy 15-30 közti pickekkel tankolok fel. Annak az az ára, hogy mondjuk egy Mackről mondjon le a csapat...

Az hogy 1/4ben is lehet bustot húzni, nekem nem érv. 1/10ben sokkal könnyebb hasonlóan rossz játékost húzni, ellenben sokkal nehezebb HOF-ert...

Ha nagyon le tudtok húzni valakit mondjuk egy QBért, akkor megfontolandó, de a következő évi 1. körös pickek sem tömnek be lyukakat idén...

Én persze nembánnám ha a következő Haydenre hajtanátok a következő Mack helyett...
Black_Adder
Szerinted akkor nekünk felfelé kellene cserélnünk és 1/1-gyel behúzni a legjobb játékost.
Egyébként most én azt gondolom, hogy 3 olyan játékos van, aki TOP5 picket ér. A legrosszabb esetben ez a 3 ki is megy előttünk. Ebben az opcióban nem hiszem, hogy be tudunk húzni egy All Pro játékost.
Ha még lenne mondjuk egy olyan CB vagy S aki TOP3 picket ér, akkor azt mondom, hogy ne cseréljünk és húzzuk be az egyiket, illetve akkor is azt mondom, ha valaki becserél elénk, hogy akkor nem szükséges cserélnünk, de a jelenlegi érzésem az, hogy többre megyünk a trade down-nal.
Bruce
ha hoz egy jó combine-t, akkor Murrayért lehet fel fog tradelni valaki elénk. Biztos vagyok benne, hogy jönni fog még Gruden nyilatkozat, hogy mennyire jó volt Murray. így viszont egy top3 pick lecsúszik hozzánk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem az 1/4-gyel választani kell, ott sokkal nagyobb esély HOFert húzni, mint 3 későbbi pickből akár egyet is.
Oké hogy sok lyuk van a csapatban, arra van az FA. A draft 1. köre meg arra, hogy 10+ évre kezdőt húzni valahova. Top5-ben All Pro-t.

És még ha FAn nem is sikerül megfelelően betömni a lyukakat, akkor se próbálnám levágni a sarkokat úgy hogy 15-30 közti pickekkel tankolok fel. Annak az az ára, hogy mondjuk egy Mackről mondjon le a csapat...

Az hogy 1/4ben is lehet bustot húzni, nekem nem érv. 1/10ben sokkal könnyebb hasonlóan rossz játékost húzni, ellenben sokkal nehezebb HOF-ert...

Ha nagyon le tudtok húzni valakit mondjuk egy QBért, akkor megfontolandó, de a következő évi 1. körös pickek sem tömnek be lyukakat idén...

Én persze nembánnám ha a következő Haydenre hajtanátok a következő Mack helyett...
Black_Adder
Szerinted akkor nekünk felfelé kellene cserélnünk és 1/1-gyel behúzni a legjobb játékost.
Egyébként most én azt gondolom, hogy 3 olyan játékos van, aki TOP5 picket ér. A legrosszabb esetben ez a 3 ki is megy előttünk. Ebben az opcióban nem hiszem, hogy be tudunk húzni egy All Pro játékost.
Ha még lenne mondjuk egy olyan CB vagy S aki TOP3 picket ér, akkor azt mondom, hogy ne cseréljünk és húzzuk be az egyiket, illetve akkor is azt mondom, ha valaki becserél elénk, hogy akkor nem szükséges cserélnünk, de a jelenlegi érzésem az, hogy többre megyünk a trade down-nal.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 104 — Deion Sanders for president!
Tudjuk, hogy Grudennek nem kell idén megváltani a világot. Ettől még valószínüleg megpróbálja.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Szerintem az 1/4-gyel választani kell, ott sokkal nagyobb esély HOFert húzni, mint 3 későbbi pickből akár egyet is.
Oké hogy sok lyuk van a csapatban, arra van az FA. A draft 1. köre meg arra, hogy 10+ évre kezdőt húzni valahova. Top5-ben All Pro-t.

És még ha FAn nem is sikerül megfelelően betömni a lyukakat, akkor se próbálnám levágni a sarkokat úgy hogy 15-30 közti pickekkel tankolok fel. Annak az az ára, hogy mondjuk egy Mackről mondjon le a csapat...

Az hogy 1/4ben is lehet bustot húzni, nekem nem érv. 1/10ben sokkal könnyebb hasonlóan rossz játékost húzni, ellenben sokkal nehezebb HOF-ert...

Ha nagyon le tudtok húzni valakit mondjuk egy QBért, akkor megfontolandó, de a következő évi 1. körös pickek sem tömnek be lyukakat idén...

Én persze nembánnám ha a következő Haydenre hajtanátok a következő Mack helyett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 sports.yahoo.com/2019-nfl-mock-draft-mel-192056984.html

Mel Kiper Jr mock
1/4 Rashan Gary, DE, Michigan
1/24 Byron Murphy, CB, Washington
1/27 Brian Burns, DE/OLB, Florida State

nah, full defense, de Gary-t nem tartom ennyire jó játékosnak, Burns kérdéses, hogy elég lenne-e 4-3 DE-nek, cornert meg nem húznék első körben.
Amadeus
Ezt a mock-ot akkor tartanám jónak, ha Gary-t nem 1/4-re, hanem pl egy hátra trade esetében húznánk be, mivel ez a mock is abból indul ki, hogy Allen, Bosa és Williams megy ki az első 3-ban. Ha ez így is lesz (sztem egyébként nem), akkor 4. helyre fel fog jönni valaki az első QB miatt, még ha szar is a QB felhozatal. Ha pedig nem jön fel senki, akkor mi valószínűleg be fogjuk húzni Murray-t (akármekkora WTF-nek tűnik ez most) Ha valaki felcserél egy QB-ért velünk, akkor is benne van a Murray pick, mert nem hiszem, hogy valaki annyira beleszeret, hogy még plusz pickeket is áldozna érte.
De ha már hátrébb megyünk pár helyet, akkor szóba jöhet Devin White is és akkor később húznánk passz siettetőt.

Egyébként meg szerintem, aki tuti hogy kimegy a TOP 3-ba az Bosa, a többiek akár csúszhatnak hozzánk, ami igen jó volna. Pl egy Allen picknek kifejezetten örülnék a jelenlegi helyzetben, de a legjobban a hátra trade dobna föl. 😊
Bruce
Gary-t egyáltalán nem szeretném. Engem MEjr-ra emlékeztet és nem volt valami produktív eddig passrush terén. Nekünk kifejezetten egy passrusher kell. Egyáltalán nem draftolnám őt 1. kör vége/2. kör előtt. Quinnen Williams egyre jobban elgondolkodtat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
Sehol sem huzol Von Millert nagy esellyel. A 2015-os drafton peldaul az altalad valoszinuleg eleg jol ismert Beasley, meg Fowler Jr. is fel volt szopva, de elotte DIon Jordan is, a sort pedig lehetne meg sorolni. A harombol kettore azt mondtak, safe pick, kiraly lesz a profik kozott, dominans.
Stez
Hát nemtudom, sztem egyikük sem volt konszenzusan annyira hypeolva mint a most szóban lévő 3 úriember. Inkább hasonlítanám őket ilyen szempontból joey bosahoz vagy millerhez, esetleg mackhez akikről kb mindenki előre megmondta, hogy király domináns játékosok lesznek.
Na m1, én az életben is ilyen vagyok, hogy inkább a tuti biztos relatíve nagy haszonnal mint a bizonytalan ami még nagyobb haszonnal kecsegtethet. Sztem a raiders akkor sem lő bakot, ha csak kettő, de az értékítéletük szerint kurva nagy királyt húz ki az első körben ellenben azzal, hogy a mennyiségre mennek és bíznak abban, hogy kijön a srácokból a feltételezett potenciál.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
A kérdés amit Te feszegetsz szerintem akkor lenne jogos, ha úgy tradel hátra a csapat, hogy mondjuk top 3-ban kiment 1 QB és emiatt benn van mondjuk Allen vagy Bosa.
Rolni
Köszi a kiegészítést, spongyán fogalmaztam. Így gondoltam amit írtam, hogy ha az allen-bosa-williams trió egyike még elérhető 1/4en akkor szvsz no brain, hogy ki kell húznotok. Plusz azzal egészítettem ki, hogy ha pl imádjátok devin white-ot és 1/10 körül elérhető abszolút nem tartanám hülyeségnek visszajönni érte a két hátsó első körössel.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
Sehol sem huzol Von Millert nagy esellyel. A 2015-os drafton peldaul az altalad valoszinuleg eleg jol ismert Beasley, meg Fowler Jr. is fel volt szopva, de elotte DIon Jordan is, a sort pedig lehetne meg sorolni. A harombol kettore azt mondtak, safe pick, kiraly lesz a profik kozott, dominans.

Aztan most...

En is amondo vagyok, hogy ennek a jelenlegi Oaklandnek boven jo buli hatracserelni plusz pickekert, foleg ugy, hogy Mayock fel van szopva, mekkora draftguru (haha, inkabb egy bohoc). Mar csak azert is, mert most pont edge rusherekben nagyon vastag ez a class.

Meg lehet nezni a Coltsot, mert egyebkent a jelenlegi Raidersnel sokkal turhabb keret volt az tehetseget nezve, Ballard par helyet alapbol hatrament az 1/3-rol, de o fontosabbnak velte a draft kozepen a pluszpickeket, foleg a 2. koroket, meg is szedte magat, draftolt egy faszat, aztan eg es foild a kulonbseg a jelenlegi es az egy evvel ezelotti keret kozott.

Ez a jelenlegi draft class vastag, sok a „kincs”, en Grudenek helyeben biztos azon lennek, hogy par helyet menjek hatra es megszedjem magamat cetlikkel, mert hat a Raiders tenylegesen belekezdett egy ujjaepitesbe. Muszaj minel tobb tehetseget talalni, hogy kialakitsak a csapat magjat.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
MIndkét megközelítésben van ráció, de pont amiatt mondja Bruce is a hátra cserét, ami miatt egyébként te a maradást javaslod 😊

Bruce azt mondja, hogy ha kimegy Bosa, Allen és Williams akkor ne reacheljünk egy Gary vagy Clelin kaliberű edge rusherért, hanem mozogjunk hátrébb egy QB needes csapattal mondjuk és 1\7 magasságában húzzuk ki ugyan ezt a kategóriát...

A kérdés amit Te feszegetsz szerintem akkor lenne jogos, ha úgy tradel hátra a csapat, hogy mondjuk top 3-ban kiment 1 QB és emiatt benn van mondjuk Allen vagy Bosa. Ekkor fenn áll, amit mondasz vagyis, hogy húzhattunk volna egy potenciális Von Millert, de hátra mozogtunk inkább, ahol egy rizikósabb embert(embereket) kihúzunk és lehet befürdünk vele...

Ha a top 3 pickben kimegy az említett 3 DL ember, akkor szerintem is el kell komolyan gondolkozni a hátra mozgáson, ha benn marad a Bosa/Allen páros vmelyik tagja, akkor viszont simán azt mondom, amit Te, húzzuk be a Mack pótlónkat és a maradék (még mindig sok) pickkel töltsük a rostert. Q.Williams bennmaradása esetén azért lenne némi fejtörés a tavaly Hurst és Hall pickek miatt, de hajlok arra nála is, hogy elég jó prospect ahhoz, hogy megérje berántani helyben maradva, bár ha kimegy Allen és Bosa is, akkor azért egy jó ajánlatért szerintem érdemes lehet kicsit hátrébb menni. Nem egyszerű döntés, reméljük a Gruden-Mayock páros jót lép majd...

Ennek a szituációnak segítenek amúgy szerintem ezzel a QB pick zajjal. Ha lesznek olyan csapatok, akik elhiszik, hogy az ámokfutó Gruden beránt egy QB-t Carr nyakára akkor vagy igyekeznek velünk cserélni vagy igyekeznek elénk cserélni...ha elénk jönnek QB-ért, remek hiszen jobb eséllyel marad benn top edge ember, ha velünk cserélnek (itt feltételezem nincs Bosa vagy Allen már a porondon) akkor meg kapunk extra picket és kicsit hátrébb még mindig vihetünk embert ebből az erős DL classból.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
Ez már csak spekuláció, teszem azt feljön a GB 1/4-re a két 1. körösével (1/12+ 1/30).
Nah most az elmúlt 10 drafton 1/4-re sikerült húzni Trent Williamstől Aaron Curry-ig elég sokmindent.
1/12-re meg Deshaun Watsontól Christian Ponderig terjed a skála, 1/-30-on meg mondjuk Muhammad Wilkersontól megyünk A.J. Jenkinsig.

Innentől fogva már csak interpretáció kérdése h Watson meg Wilkersont dobod el Curryért vagy Pondert és Jenkinst Williamsért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...