Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Miért tradelnél ki a top5ból, mikor akkora talent hiány van a risteren mint ide 'lazháza? Pláne, hogy valszeg 1/4en olyan potenciált lehet húzni szinte biztosan aki egy gyengébb classban akár 1/1 is lehetne? Sőt ha úgy adódik és valaki kis csúszásba kezd akibe szerelmes az fo én akár vissza is mennék a top10be a raiders helyében mert rohadtul szüksége van a csapatnak prémium játékosokra.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
 sports.yahoo.com/2019-nfl-mock-draft-mel-192056984.html

Mel Kiper Jr mock
1/4 Rashan Gary, DE, Michigan
1/24 Byron Murphy, CB, Washington
1/27 Brian Burns, DE/OLB, Florida State

nah, full defense, de Gary-t nem tartom ennyire jó játékosnak, Burns kérdéses, hogy elég lenne-e 4-3 DE-nek, cornert meg nem húznék első körben.
Amadeus
Ezt a mock-ot akkor tartanám jónak, ha Gary-t nem 1/4-re, hanem pl egy hátra trade esetében húznánk be, mivel ez a mock is abból indul ki, hogy Allen, Bosa és Williams megy ki az első 3-ban. Ha ez így is lesz (sztem egyébként nem), akkor 4. helyre fel fog jönni valaki az első QB miatt, még ha szar is a QB felhozatal. Ha pedig nem jön fel senki, akkor mi valószínűleg be fogjuk húzni Murray-t (akármekkora WTF-nek tűnik ez most) Ha valaki felcserél egy QB-ért velünk, akkor is benne van a Murray pick, mert nem hiszem, hogy valaki annyira beleszeret, hogy még plusz pickeket is áldozna érte.
De ha már hátrébb megyünk pár helyet, akkor szóba jöhet Devin White is és akkor később húznánk passz siettetőt.

Egyébként meg szerintem, aki tuti hogy kimegy a TOP 3-ba az Bosa, a többiek akár csúszhatnak hozzánk, ami igen jó volna. Pl egy Allen picknek kifejezetten örülnék a jelenlegi helyzetben, de a legjobban a hátra trade dobna föl. 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 sports.yahoo.com/2019-nfl-mock-draft-mel-192056984.html

Mel Kiper Jr mock
1/4 Rashan Gary, DE, Michigan
1/24 Byron Murphy, CB, Washington
1/27 Brian Burns, DE/OLB, Florida State

nah, full defense, de Gary-t nem tartom ennyire jó játékosnak, Burns kérdéses, hogy elég lenne-e 4-3 DE-nek, cornert meg nem húznék első körben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Wright, Amos, Mosley, Kwon, Graham, Hicks akármikor

Ilonkát már tavaly is akartuk

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
The Athletic 50-es FA listáján végigszaladva sztem érdemes lehet elgondolkodni rajtuk:
-CJ Mosley ILB
-Adrian Amos S
-Tyrell Williams WR
-Ezekiel Ansah ED
-Brandon Graham ED
-Za'Darius Smith ED
-Dante Fowler ED esetleg, prove it jellegű deal-el
-Preston Smith ED
-Anthony Barr LB
-Kwon Alexander LB
-John Brown WR
-KJ Wright LB
-Jared Cook TE re-sign vagy tag sztem nem elvetendő
-Tre Boston S
-Adam Humphries WR
-Jordan Hicks LB


Ezen túl szerintem Guenther miatt érdemes lesz figyelni:
-Darqueze Dennard CB
-George Iloka S

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
FA-ról kit lehetne érdemes megpróbálni (új arcot)?
ILB? S? CB? WR?
Earl Thomas tetszene
Pari
Hicks-Barr, akár a kettő egyszerre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
FA-ról kit lehetne érdemes megpróbálni (új arcot)?
ILB? S? CB? WR?
Earl Thomas tetszene
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
An agreement between the Raiders and the board that oversees the Coliseum in Oakland could come within a week after negotiations were cleared to continue this morning during a closed session. Scott McKibben planned to call Marc Badain today “before lunch.”

Most mégis Oakland tűnik a befutónak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kár hogy OL edzőnk nincs...
Bruce
Hogy a viharba ne lenne 😃 A legjobb nálatok van 😜
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Kár hogy OL edzőnk nincs...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
#Raiders hire Brentson Buckner as Defensive Line coach; Taver Johnson as Assistant Defensive Backs coach; John Morton as Senior Offensive Asisstant; A.J. Neibel as Head Strength and Conditioning coach; and
Kirby Wilson as Running Backs coach


Továbbra sincs DB coach csak asszisztens, ami kicsit fura, de gondolom hamarosan lesz az is.

Ami viszont nekem tetszik, hogy az a John Morton érkezik, aki tavaly is képben volt OC poszton és aki elég jó szaki szerintem. 2017 -ben elég korrekt egységet rakott össze. 2018 nehezen megítélhető...eleve majdnem elküldte Bowles vmi nézetbeli különbség miatt, aztán meg egy rookie QB első évét terelgette egy nem túl erős kerettel. Erre a posztra ide nekünk frankó lesz sztem és előbb lehet belőle korrekt playcaller Gruden alatt, mint Olson...persze nem biztos, hogy valaha lesz ilyen emberünk 😊
Rolni
Kirby Wilson 2 Super Bowl győztes csapatot edzett RB coachként, az egyik Gruden Tampája, a másik a Pittsburgh. Gruden-Tomlin coaching tree terméke. Legutóbb a Cardsnál volt.

Taver Johnson DB coach 2018-ban Urban Meyer alatt dolgozott az OSU-n, de 2007-2011 időszakban az OSU-n volt már egyszer, mint DB coach.

John Morton 2002-ben már nálunk volt a staffban, azt a rendszert edzette, amit Gruden rakott össze nálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
#Raiders hire Brentson Buckner as Defensive Line coach; Taver Johnson as Assistant Defensive Backs coach; John Morton as Senior Offensive Asisstant; A.J. Neibel as Head Strength and Conditioning coach; and
Kirby Wilson as Running Backs coach


Továbbra sincs DB coach csak asszisztens, ami kicsit fura, de gondolom hamarosan lesz az is.

Ami viszont nekem tetszik, hogy az a John Morton érkezik, aki tavaly is képben volt OC poszton és aki elég jó szaki szerintem. 2017 -ben elég korrekt egységet rakott össze. 2018 nehezen megítélhető...eleve majdnem elküldte Bowles vmi nézetbeli különbség miatt, aztán meg egy rookie QB első évét terelgette egy nem túl erős kerettel. Erre a posztra ide nekünk frankó lesz sztem és előbb lehet belőle korrekt playcaller Gruden alatt, mint Olson...persze nem biztos, hogy valaha lesz ilyen emberünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
KO kis videót osztott meg, amin félmeztelenül mérlegel egyet. 300 font alatt van és igencsak zsírszegény a srác. Lehet "túlsúly" miatt volt sérült annyit utóbbi 2 szezonban? Elvileg tavaly is kérték Grudenék, hogy fogyasszon, lehet ebben is benne vannak. Lehet mégis marad KO? Vajon a 10M-s fizuval?
Rolni
10 millióért én is fogynék még pár kilót.
Amadeus
Én is simán tartanám a súlyom 300 font alatt 😀
Bruce
3 milliárdért akár még felette is, nem? :d
Wyatt
Elég sok parizert kellene megennem ahhoz! Ha adnának egy kis előleget, akkor simán menne szerintem az is... 😀
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
#Raiders coach Jon Gruden is bringing Cliff Branch, the ultimate deep-threat WR, with him to the combine in search of weapons on offense. Here's what the 3-time Super Bowl champion Branch told me on Monday.

Jobban örülnék, ha egy profi scout menne...persze ott lesz Mayock tudom és ez inkább PR...



Közben lehet mégis Oakland lesz a befutó:
Raiders recently resumed working on a Coliseum lease deal that, if completed as expected, will culminate in their Oakland return in 2019. "In my view, the discussions have been meaningful and productive."
Jöhet vissza Lynch ? 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
KO kis videót osztott meg, amin félmeztelenül mérlegel egyet. 300 font alatt van és igencsak zsírszegény a srác. Lehet "túlsúly" miatt volt sérült annyit utóbbi 2 szezonban? Elvileg tavaly is kérték Grudenék, hogy fogyasszon, lehet ebben is benne vannak. Lehet mégis marad KO? Vajon a 10M-s fizuval?
Rolni
10 millióért én is fogynék még pár kilót.
Amadeus
Én is simán tartanám a súlyom 300 font alatt 😀
Bruce
3 milliárdért akár még felette is, nem? :d

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
KO kis videót osztott meg, amin félmeztelenül mérlegel egyet. 300 font alatt van és igencsak zsírszegény a srác. Lehet "túlsúly" miatt volt sérült annyit utóbbi 2 szezonban? Elvileg tavaly is kérték Grudenék, hogy fogyasszon, lehet ebben is benne vannak. Lehet mégis marad KO? Vajon a 10M-s fizuval?
Rolni
10 millióért én is fogynék még pár kilót.
Amadeus
Én is simán tartanám a súlyom 300 font alatt 😀
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
KO kis videót osztott meg, amin félmeztelenül mérlegel egyet. 300 font alatt van és igencsak zsírszegény a srác. Lehet "túlsúly" miatt volt sérült annyit utóbbi 2 szezonban? Elvileg tavaly is kérték Grudenék, hogy fogyasszon, lehet ebben is benne vannak. Lehet mégis marad KO? Vajon a 10M-s fizuval?
Rolni
10 millióért én is fogynék még pár kilót.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
KO kis videót osztott meg, amin félmeztelenül mérlegel egyet. 300 font alatt van és igencsak zsírszegény a srác. Lehet "túlsúly" miatt volt sérült annyit utóbbi 2 szezonban? Elvileg tavaly is kérték Grudenék, hogy fogyasszon, lehet ebben is benne vannak. Lehet mégis marad KO? Vajon a 10M-s fizuval?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
A.J. Neibel visszatért erőnléti edzőnek. Előző 2 évben a Jaxnél volt, azelőtt megfordult a Falconsnál. Azt megelőzően 6 évig volt nálunk. Emellett dolgozott az MLB-ben a SF Giantsnél. Jó pedigréje van, a Jax az ő edzősködése alatt ment AFC döntőig, a Falcons Super Bowlba, a Giants pedig megnyerte a World Seriest (MLB-ben a Super Bowl megfelelője).

Jemal Singleton RB edző távozott Cincybe.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 104 — Deion Sanders for president!
Nem értelek @topin.

Saját véleményemet írtam le, sehol nem kijelentettem, hogy ez vagy az értelmetlen, esetleg hibás lépés lenne. Szerintem erre való a fórum, hogy leírjuk a véleményünket, meglátásunkat egy egy csapat kapcsán.

Sose fogjuk tudni mi Gruden terve, véleménye, elképzelése, így arról akkor se tudnánk vitatkozni, ha akarnánk.
Rolni
És ő maga tudja vajon???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Fenn van az, csak néha lecsúszik!!
#rozsaszinszemuveg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
sokáig azért nem maradt az a rózsaszínszemüveg.

fogj minden rossz döntést Davisre, és bízz benne, hogy idén nagyon leköti majd a költözés.

Nem akarom eljinxelni, de amikor egy csapat nem ott játszik, ahol jövőre fog és ezt mindenki tudja, az úgy is mindig nagyon jól sül el.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear