Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
minden jel szerint Friscoban játszunk idén. A bérletesekkel már közölték, hogy Oaklandben biztos nem leszünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Mire alapozót ezt a 3 teóriát Amadeus? Olvastál bárhol olyan Gruden nyilatkozatot vagy pletykát, hogy QB lenne a célpontunk? Én ilyet sehol nem láttam. Gruden lenyilatkozta többször, hogy Carr remek QB és imádja. Mayock lenyilatkozta, hogy nincs minden NFL csapatnak kezdő szintű irányítója, de nekünk van és Carr a legkisebb problémánk. Kell jobb protection és több fegyver neki.
Sehol, semmi utalás a QB picked. Vagy a semmi utalást érzed Te altatásnak?

Amúgy meg egy ilyen gyenge QB classban rohadtul nem kéne Carr helyére vagy akár nyakára QB-t hozni szerintem. Építeni kell a keretet és megnézni jövőre mit tud Carr...fr.QB vagy sem...ha nem akkor jövőre lehet QB téren gondolkodni, idén sztem fölösleges.


Lehetett olvasni, hogy Gruden a Senior Bowl edzések között leült Joel Segallal beszélni. Ma ezt olvastam:
Rumours say Segal has sorted out problems with Raiders and are now on good terms with Segal. He still has a client with The Raiders in Karl Joesph. #oakland #Raiders

Érdemes lesz megnézni milyen top 50-es játékosokat képvisel Segallal, mert nem hiszem, hogy Karl Joseph miatt lett volna a békülés...
Rolni
Az a baj, hogy nagyon kellene nekünk egy palimadár csapat, amelyik felmegy a top3ba legalább 1 QB-ért, hogy a Bosa/Allen/Williams trióból egy hozzánk kerüljön a legnagyobb needünkre. (Gary kurva nagy boom or bust, vele nem számolok 1/4-re) Gruden msc kommunikációból, nem tartom kizártnak - ahogy kint sem páran -, hogy Murray felszopása arra megy ki, hogy beugrassunk valakit, kikényszerítve tőlük egy felmozgást elénk. Aztán ott a másik két lehetőség: az egyik a mai, hogy Carr mögé jön valaki 1/4-re - ez szintén lehet beugratós, ld. előbbi - vagy megtörténik az, ami jelenleg a legmeglepőbb húzás lenne: tényleg QB-t húzunk és megy Carr is.

Josh Allen Seagal játékosa egyébként. Jelenleg ő a legjobb passrusher a draft classban. Valószínűleg target nálunk, ezért volt a közös vacsi, meg a kis trécselés Mack fejével is.

tippem: Draft napjáig sötét ló leszünk 1/4-re, folyamatosan belengetve egy esetleges QB picket pletyka szinten, és finoman felszopkodva 1-1 prospectet. Aztán jön Bosa/Allen vagy Williams. Másik két pick is védő lesz szerintem. Ha Gruden követi tovább a Patriots modellt, akkor követi majd a Parcells-BB draft stratégiát: 1. körben csak QB, OL, playmaker a védők oldalán draftolva (1/4 Allen, 1/24 Bush 1/27 Nassir). 2-3.-4.kör skillplayerek.
Carr megkapja a következő évet, már csak a dm miatt is. Egyetértek veled: nincs létszükséglete QB-t húzni idén.


(Bill Parcells mondta annak idején, hogy 1. kör arra van, hogy draftold a franchise QB-t, majd draftold azokat az embereket, akik megvédik a franchise Qb-t. Ha ez megvan, akkor lehet a védelembe húzni a baszógépeket. Elkapó, futó, tight end, van a későbbi körökben is bőven.)

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mire alapozót ezt a 3 teóriát Amadeus? Olvastál bárhol olyan Gruden nyilatkozatot vagy pletykát, hogy QB lenne a célpontunk? Én ilyet sehol nem láttam csak egy friss klikk vadász Peter King írásban. Gruden lenyilatkozta többször, hogy Carr remek QB és imádja. Mayock lenyilatkozta, hogy nincs minden NFL csapatnak kezdő szintű irányítója, de nekünk van és Carr a legkisebb problémánk. Kell jobb protection és több fegyver neki.
Sehol, semmi utalás a QB picked. Vagy a semmi utalást érzed Te altatásnak?

Amúgy meg egy ilyen gyenge QB classban rohadtul nem kéne Carr helyére vagy akár nyakára QB-t hozni szerintem. Építeni kell a keretet és megnézni jövőre mit tud Carr...fr.QB vagy sem...ha nem akkor jövőre lehet QB téren gondolkodni, idén sztem fölösleges.


Lehetett olvasni, hogy Gruden a Senior Bowl edzések között leült Joel Segallal beszélni. Ma ezt olvastam:
Rumours say Segal has sorted out problems with Raiders and are now on good terms with Segal. He still has a client with The Raiders in Karl Joesph. #oakland #Raiders

Érdemes lesz megnézni milyen top 50-es játékosokat képvisel Segallal, mert nem hiszem, hogy Karl Joseph miatt lett volna a békülés...
Ed Oliver az akiről ezt hirtelen megtaláltam...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én egyébként továbbra is azt mondom, hogy ha Carr nem megfelelő számunkra, akkor a következő évet is töltsük tankolással... Carrt adjuk el egy draftjogért (2020-as draft 1. kör of course), az idei évben húzzunk csak a védelembe játékosokat.
Aztán 2020-ban kibasszuk Cable-t, irány Vegas és húzzuk be 1/1-gyel a legjobb QB-t, aztán még mellette lesz két első körös draftjogunk a további need-ekre. Ha minden jól megy akkor lesz egy brutál védelmünk akkorra és első évben nem is kell nagyon kockáztatnia az újonc QB-nak és rá egy évre már mehet a PO mód! 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
3 lehetőség van
- Qb-t húzunk és Carr megy
- Qb-t húzunk és KC modell
- Jól átbaszott Gruden mindenkit, hogy a 3 premier DL prospectből minimum egy lecsússzon hozzánk.

Az a poén, hogy mindhármat el tudom reálisan képzelni.
Amadeus
4. lehetőség, Grudennek fingja sincs mit csinál és jön majd egy ordas WTF pick
gabokocka
jó, a 4. "Classic Al Davis pick" mindig Wild card nálunk. Annyira triviális, hogy nem kell külön említeni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
3 lehetőség van
- Qb-t húzunk és Carr megy
- Qb-t húzunk és KC modell
- Jól átbaszott Gruden mindenkit, hogy a 3 premier DL prospectből minimum egy lecsússzon hozzánk.

Az a poén, hogy mindhármat el tudom reálisan képzelni.
Amadeus
4. lehetőség, Grudennek fingja sincs mit csinál és jön majd egy ordas WTF pick

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
3 lehetőség van
- Qb-t húzunk és Carr megy
- Qb-t húzunk és KC modell
- Jól átbaszott Gruden mindenkit, hogy a 3 premier DL prospectből minimum egy lecsússzon hozzánk.

Az a poén, hogy mindhármat el tudom reálisan képzelni.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha úgy sikerül a felkészítés itt mint a Senior Bowlra, hamarosan közeledhet egy másik SB 😊
dande
nem kérdés. 5 éven belül Vegasban lesz a Lombardi.
Amadeus
És kivel játszik majd Vegasban Super Bowlt a Patriots? 😊)
Wyatt
Vegasban lesz a Madden VB?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ryan Finley. Ne lepődjetek meg, ha középső körben (3-5.) jön.
Amadeus
Azért mert szenvedett végig?

Garrett Bradbury, Nasir Adderley és Drue Tranquill voltak a csapat kapitányai. Mellettük Isabella és Risner valamint Saunders akikről olvastam, hogy kedveli a staff nagyon.

Nasir Adderley az aki "nagyon gyanús"...PG igen megdícsérgette, C lett, egész héten jól dolgozott, meccs végére 3 Raiders matricája is volt és nyilatkozott Raiders pólóban és baseball sapka...
Szerintem Ő az egyik késői első körös pickünkre jó lehet.
Rolni
Nasirt olvastam én is, hogy szeretjük nagyon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ryan Finley. Ne lepődjetek meg, ha középső körben (3-5.) jön.
Amadeus
Azért mert szenvedett végig?

Garrett Bradbury, Nasir Adderley és Drue Tranquill voltak a csapat kapitányai. Mellettük Isabella és Risner valamint Saunders akikről olvastam, hogy kedveli a staff nagyon.

Nasir Adderley az aki "nagyon gyanús"...PG igen megdícsérgette, C lett, egész héten jól dolgozott, meccs végére 3 Raiders matricája is volt és nyilatkozott Raiders pólóban és baseball sapka...
Szerintem Ő az egyik késői első körös pickünkre jó lehet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha úgy sikerül a felkészítés itt mint a Senior Bowlra, hamarosan közeledhet egy másik SB 😊
dande
nem kérdés. 5 éven belül Vegasban lesz a Lombardi.
Amadeus
És kivel játszik majd Vegasban Super Bowlt a Patriots? 😊)

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ryan Finley. Ne lepődjetek meg, ha középső körben (3-5.) jön.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ha úgy sikerül a felkészítés itt mint a Senior Bowlra, hamarosan közeledhet egy másik SB 😊
dande
nem kérdés. 5 éven belül Vegasban lesz a Lombardi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha úgy sikerül a felkészítés itt mint a Senior Bowlra, hamarosan közeledhet egy másik SB 😊
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Senior Bowl meccsen, aki villant valamit az északi csapatból kap a sisakra 1 Raiders matricát Grudenéktől 😊
Ez jó pofa 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
We've got to do a better job of protecting him
Rolni
Mondjuk ezt kezdhetnék azzal, hogy kibasszák Cablet.
Levi
Igen ez totál wtf miért maradt

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
We've got to do a better job of protecting him
Rolni
Mondjuk ezt kezdhetnék azzal, hogy kibasszák Cablet.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Raiders GM Mike Mayock on Derek Carr: "He's a starting quarterback in the NFL. He can make every throw. We've got to do a better job of protecting him and giving him weapons. ... We need to be more dynamic. Derek Carr, at this point, is kind of the least of our problems."

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Carr jelezte, hogy szívesen megverné az espn first take stábját.

Just Offseason Baby

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nincs gond, majd Cable jövőre alaposan felkészíti őket!


😀 😀 😕 😕
Rolni
Hátha sikerül elcsípni a két utolsó helyet! 😊
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nincs gond, majd Cable jövőre alaposan felkészíti őket!


😀 😀 😕 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ha Lynch 100%-os és elhivatott annak ellenére, hogy nem Oaklandben játszunk, inkább Ő.

Miller simán volt ilyen szar, volt talán 2 normális meccse amikor KO egészséges volt véletlenül...
Parker meg...ennél nem igen van rosszabb PFF grade 😊
Rolni
Parkerrel kapcs az lepett meg, hogy van nála rosszabb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ha Lynch 100%-os és elhivatott annak ellenére, hogy nem Oaklandben játszunk, inkább Ő.

Miller simán volt ilyen szar, volt talán 2 normális meccse amikor KO egészséges volt véletlenül...
Parker meg...ennél nem igen van rosszabb PFF grade 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 twitter.com/PFF_Raiders/status/1087915323561517056?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Eembeddedtimeline%7Ctwterm%5Eprofile%3Araider_forums%7Ctwcon%5Etimelinechrome&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewforum.php%3Ff%3D3

Kolton nem tűnt mindig ennyire rossznak, Parker meg nem tűnt ennyire jónak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Megy a parasztvakítás RB poszton rendesen 😊

D.Martin-t szívesen látnánk vissza
M.Lynch-et imádná vissza Gruden
C.Warren az emberünk futó poszton
J.Richard pedig az MVP-nk

Szép lassan majd kihullanak a kártyák, mert Richard RFA tendert kell kapjon a két veterán meg új szerződést. Warren simán rosteren lesz TC-ig, aztán kiderül tud-e olyat mutatni, ami rosterre emeli. Tavaly a pre seasonban villantot, de nem volt elég a rosterre. Mivel igen limitált sebességgel rendelkezik komoly kérdés, hogy valóban lehet-e NFL RB belőle vagy csak egy a sok pre seasonban villanó fiatal közül akire a szurkolók fejben egy sokkkal nagyobb kabátot akasztanak.

Szerintem a Richard RFA tender no brainer és Warren-t is szívesen látnám TC-ben. A két veterán közül viszont csak egyet látnék szívesen és kellene hozni egy fiatal futót, akinek van ereje és NFL sebessége is.
Rolni
na, de akkor Martin vagy Lynch? Szegény Washingtonnak reszeltek.

criminal lawyer or criminal lawyer?