Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Megy a parasztvakítás RB poszton rendesen 😊

D.Martin-t szívesen látnánk vissza
M.Lynch-et imádná vissza Gruden
C.Warren az emberünk futó poszton
J.Richard pedig az MVP-nk

Szép lassan majd kihullanak a kártyák, mert Richard RFA tendert kell kapjon a két veterán meg új szerződést. Warren simán rosteren lesz TC-ig, aztán kiderül tud-e olyat mutatni, ami rosterre emeli. Tavaly a pre seasonban villantot, de nem volt elég a rosterre. Mivel igen limitált sebességgel rendelkezik komoly kérdés, hogy valóban lehet-e NFL RB belőle vagy csak egy a sok pre seasonban villanó fiatal közül akire a szurkolók fejben egy sokkkal nagyobb kabátot akasztanak.

Szerintem a Richard RFA tender no brainer és Warren-t is szívesen látnám TC-ben. A két veterán közül viszont csak egyet látnék szívesen és kellene hozni egy fiatal futót, akinek van ereje és NFL sebessége is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
1. From an extraordinarily good source: RB Chris Warren “is the guy” in Oakland. #Raiders

Lol
Rolni
Simán jó powerbacknek.
Amadeus
Csak az a kérdés melyik ligában 😊
empty taxi
közben Lynchet is várjuk vissza szeretettel.

Lehet 5 futóval kezdünk... remélem valamelyikből képzünk egy fasza fullbacket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
1. From an extraordinarily good source: RB Chris Warren “is the guy” in Oakland. #Raiders

Lol
Rolni
Simán jó powerbacknek.
Amadeus
Csak az a kérdés melyik ligában 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
1. From an extraordinarily good source: RB Chris Warren “is the guy” in Oakland. #Raiders

Lol
Rolni
Simán jó powerbacknek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
1. From an extraordinarily good source: RB Chris Warren “is the guy” in Oakland. #Raiders

Lol

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Bengals hired Raiders QBs coach Brian Callahan as offensive coordinator.
Rolni
Sok sikert neki! Musgrave FA 🙄🙄🙄

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bengals hired Raiders QBs coach Brian Callahan as offensive coordinator.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Lett pro bowlerünk: Cook utazik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Trgovac marad senior advisorként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 088
Jövőre is lesz Raiders meccs Londonban, ráadásul Bears-Raiders!
peterbadbone
fasza. Londonban nem, hogy nyerni, de még értékelhetően játszani sem tudunk. Fix 1 vereség már van.
Amadeus
Ti Vegasra gyúrtok, szóval lesz az több is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Jövőre is lesz Raiders meccs Londonban, ráadásul Bears-Raiders!
peterbadbone
fasza. Londonban nem, hogy nyerni, de még értékelhetően játszani sem tudunk. Fix 1 vereség már van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jövőre is lesz Raiders meccs Londonban, ráadásul Bears-Raiders!

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Raiders recently parted ways with Lamonte Winston, director of player engagement, after seven seasons. He oversaw personal and professional growth for players, including pro series and rookie success program. A vital behind-the-scenes position on any NFL club.

A Gruden henger görög tovább

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 104 — Deion Sanders for president!
Lynch folytatná 19-ben is.
Amadeus
A szarkavarást?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Lynch folytatná 19-ben is.
Amadeus
Felőlem jöhet Martin helyett Ő is vissza veterán RB-nek, de csak 1 "öreg" kéne sztem.

Akkor is jönne, ha nem Oakland a helyszín?
Rolni
“Ha úgy alakulnak a dolgok”. Senki sem tudja, hogy kire, mire gondolt.

Én csípem őt, de nem ragaszkodom hozzá bármi áron.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lynch folytatná 19-ben is.
Amadeus
Felőlem jöhet Martin helyett Ő is vissza veterán RB-nek, de csak 1 "öreg" kéne sztem.

Akkor is jönne, ha nem Oakland a helyszín?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hát ezzel nem feltétlenül értek egyet. Már néztem akkor is a college fottball-t és Donald brutál rombolást végzett akkor is ott középen. Ha csak a statokat nézed Donald végzős évében több mindent csinált mint Williams a bamán végig, ha meg a mutatott játékot, akkor ott is. Ha picit magasabb lett volna szerintem top 5-ben is elfért volna. Én idn DT poszton mondjuk Ed Olivert többre tartom, bárhogy is próbálják lehúzni...
kapitnono
Lehet rosszul fogalmaztam. Nem tudom és nem is akarom összehasonlítani a két prospectet. Annyit azonban látok, hogy Donald első kör közepén kelt el és nem rémlik, hogy sokat verték volna az asztalt, hogy mekkorát csúszott, míg Williams egy rekord erősnek mondott DL klasszból lesz várhatóan Top 5 választott.

Oliver-nél sztem baromi fontos lesz a combine mérlegelés. 285 körül tud jönni akkor jöhet a Donald comp, 275 körül még jönnek majd a kérdőjelek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Lynch folytatná 19-ben is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ha nem nézed azt, hogy mi lett Donald-ból, hanem tényleg csak prospectként nézed akkor szerintem lehet azt is mondani, hogy Williams jobb prospect. Egy baromira erős DL classban küzdötte fel magát gyakorlatilag 1b-re olyan szezont nyomott. Futás ellen és passz ellen is paradezott, ennek megfelelően mindenhol Top 5-ben látom, míg Donald mérete miatt hátrébb volt rangsorolva.

Nem gondolom, hogy olyan jó profi lesz, mert Donald korszakos zseni, de ettől még lehet belőle game changer, All Pro DT simán.

A Hall, Hurst picknek után DT posztra vagy 1/4-en game changert vagy esetleg FA-ról egy McCoy-t tudok elképzelni. Máshol nem látom értelmét, akkor már fejlődjön a két másodéves.
Rolni
Hát ezzel nem feltétlenül értek egyet. Már néztem akkor is a college fottball-t és Donald brutál rombolást végzett akkor is ott középen. Ha csak a statokat nézed Donald végzős évében több mindent csinált mint Williams a bamán végig, ha meg a mutatott játékot, akkor ott is. Ha picit magasabb lett volna szerintem top 5-ben is elfért volna. Én idn DT poszton mondjuk Ed Olivert többre tartom, bárhogy is próbálják lehúzni...


több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ha nem nézed azt, hogy mi lett Donald-ból, hanem tényleg csak prospectként nézed akkor szerintem lehet azt is mondani, hogy Williams jobb prospect. Egy baromira erős DL classban küzdötte fel magát gyakorlatilag 1b-re olyan szezont nyomott. Futás ellen és passz ellen is paradezott, ennek megfelelően mindenhol Top 5-ben látom, míg Donald mérete miatt hátrébb volt rangsorolva.

Nem gondolom, hogy olyan jó profi lesz, mert Donald korszakos zseni, de ettől még lehet belőle game changer, All Pro DT simán.

A Hall, Hurst picknek után DT posztra vagy 1/4-en game changert vagy esetleg FA-ról egy McCoy-t tudok elképzelni. Máshol nem látom értelmét, akkor már fejlődjön a két másodéves.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Daniel Jeremiah - Mock 1.0

1/4: Quinnen Williams, DT, Alabama
1/24: Jaylon Ferguson, DE, La. Tech
1/27: Trayvon Mullen, CB, Clemson

Hmm. Williamsről valaki írhatna, hogy van-e Donald szintű tehetség. Ha igen, akkor simán megér 1/4-t, ha nem, akkor nem húznék olyan magasan interrior DL-ba. Cornert nem szívesen látnék 1. körben, ott aránylag megvagyunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Elég lesz Chase mérete és ereje 4-3 DE poszthoz? Ez sztem eősen kérdéses...

Smith egy pár fokkal mindenképpen jobban hangzik, mint Grigson. Az biztos, hogy van mögötte jó pár évnyi GM rutin, ami hasznos lehet MM-nek és az is biztos, hogy a 2000 évek végére baromi erős Chargerst rakott össze...meglássuk jön-e tényleg, meglássuk mi a posztja, szerepe, aztán majd évek múlva mondhatunk okosat, bár itt úgyis minden Gruden sara vagy aranya lesz végső soron.
Rolni
double a gapbe akár még elég is lehet rotációba Wino. Lényegében ebben a setben sokszor a HB/FB/TE próbálja a DE-t blokkolni, ergo nem kell feltétlenül a lóbaszó LT-kkel birkózni. Igazából ő szerintem az a fajta játékos, aki a méretbeli hiányosságokat más erényekkel kompenzálja. 2-3. körben szerintem egy picket megérne.

Grigson csatlakozása unlikely lett elvileg, A.J. Smith (egykori Chargers assistant-gm, 2003-tól 2012-ig) jön helyette Mayock mellé.
Amadeus
AJ GM volt, nem ast. GM. Brutális keretet pakolt össze anno, de az a fajta, aki azt gondolja h ő szarta a spanyol viaszt. Anno az öreg Schottyval se jött ki (ezért ki is túrta, helyette jött a simulékony, ám nem éppen győztes alkat Norv Turner), aki hasonlóan erős személyiség, mint Gruden. Persze AJ jövő hónap végén lesz 70 éves, valszeg tanácsot adni jön, nem döntéshozónak.
empty taxi
nekem mindegy minek jön. Találjon be ez az 5db 1.körös pick a következő 2 drafton, aztán felőlem felváltva lehet mindenki "istenkirály" pozícióban a FO-ban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Grigson csatlakozása unlikely lett elvileg, A.J. Smith (egykori Chargers assistant-gm, 2003-tól 2012-ig) jön helyette Mayock mellé.
Amadeus
AJ GM volt, nem ast. GM. Brutális keretet pakolt össze anno, de az a fajta, aki azt gondolja h ő szarta a spanyol viaszt. Anno az öreg Schottyval se jött ki (ezért ki is túrta, helyette jött a simulékony, ám nem éppen győztes alkat Norv Turner), aki hasonlóan erős személyiség, mint Gruden. Persze AJ jövő hónap végén lesz 70 éves, valszeg tanácsot adni jön, nem döntéshozónak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Elég lesz Chase mérete és ereje 4-3 DE poszthoz? Ez sztem eősen kérdéses...

Smith egy pár fokkal mindenképpen jobban hangzik, mint Grigson. Az biztos, hogy van mögötte jó pár évnyi GM rutin, ami hasznos lehet MM-nek és az is biztos, hogy a 2000 évek végére baromi erős Chargerst rakott össze...meglássuk jön-e tényleg, meglássuk mi a posztja, szerepe, aztán majd évek múlva mondhatunk okosat, bár itt úgyis minden Gruden sara vagy aranya lesz végső soron.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Grigson csatlakozása unlikely lett elvileg, A.J. Smith (egykori Chargers assistant-gm, 2003-tól 2012-ig) jön helyette Mayock mellé.

criminal lawyer or criminal lawyer?