Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/01/15/colts-fire-offensive-line-coach-dave-deguglielmo/amp/?__twitter_impression=true

Gyerünk Gruden ne legyél fasz!
Rolni
 coltswire.usatoday.com/2018/12/28/indianapolis-colts-denzelle-good-oakland-raiders-dave-deguglielmo-release/

Vagy mégse...bár Cable helyett még így is üdvözölném talán

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/01/15/colts-fire-offensive-line-coach-dave-deguglielmo/amp/?__twitter_impression=true

Gyerünk Gruden ne legyél fasz!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293


 www.nfl.com/news/story/0ap3000001010162/article/rams-rushing-attack-overwhelms-cowboys
Amadeus
Ahhh, ne mar... komolyan. Amiota a "Kivalasztott"-at kritizaltak a trade miatt, azota probalsz karaktergyilkossagot elkovetni Cooperen es/vagy Macken. Ez eddig az alja, hogy a valosaggal homlokegyenest szembe meno irast beteszel -"he dinndu fckin nuffin", kiveve a TD-t jahhh lol-, tagadvana tenyt, hogy mind Cooper, mind Mack elit jatekosok es az uj csapataiknak bejott a trade, mindketten szignifikansan hozzajarultak a csapatuk sikerehez. Kulonben is miota lett "moral compass"/mertekado velemenyvezer a szemkinyomo Talib vagy a primadonna Peters? Ha valaki nem csinalt semmit iden, akkor az pont ez a ket kokler.

Miert nem lehet azt mondani, hogy " eit jatekosok, de nem illettek bele a kepbe, Gruden mast akar, sajat jatekosokat, sajat csapatot epit es hiszek benne, hogy k@rvara sikeres lesz"?
undisputedly
Azzé ahhoz még én is kevés vagyok, hogy az nfl.comon “karaktergyilkoljak” innen Budapestről. Én kérek elnézést.
Írhattad volna azt is, hogy én kértem meg Peters-t arra, hogy ezt nyilatkozza le arccal, névvel. Talán minden szálat én mozgatok odakint. 🤷🏻‍♂️🙄
Amadeus
Most meg vagy!
Mindig is tudtam, hogy belsős vagy. Lenne egy-két kérdésem.
🤘
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702


 www.nfl.com/news/story/0ap3000001010162/article/rams-rushing-attack-overwhelms-cowboys
Amadeus
Ahhh, ne mar... komolyan. Amiota a "Kivalasztott"-at kritizaltak a trade miatt, azota probalsz karaktergyilkossagot elkovetni Cooperen es/vagy Macken. Ez eddig az alja, hogy a valosaggal homlokegyenest szembe meno irast beteszel -"he dinndu fckin nuffin", kiveve a TD-t jahhh lol-, tagadvana tenyt, hogy mind Cooper, mind Mack elit jatekosok es az uj csapataiknak bejott a trade, mindketten szignifikansan hozzajarultak a csapatuk sikerehez. Kulonben is miota lett "moral compass"/mertekado velemenyvezer a szemkinyomo Talib vagy a primadonna Peters? Ha valaki nem csinalt semmit iden, akkor az pont ez a ket kokler.

Miert nem lehet azt mondani, hogy " eit jatekosok, de nem illettek bele a kepbe, Gruden mast akar, sajat jatekosokat, sajat csapatot epit es hiszek benne, hogy k@rvara sikeres lesz"?
undisputedly
Azzé ahhoz még én is kevés vagyok, hogy az nfl.comon “karaktergyilkoljak” innen Budapestről. Én kérek elnézést.
Írhattad volna azt is, hogy én kértem meg Peters-t arra, hogy ezt nyilatkozza le arccal, névvel. Talán minden szálat én mozgatok odakint. 🤷🏻‍♂️🙄

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014


 www.nfl.com/news/story/0ap3000001010162/article/rams-rushing-attack-overwhelms-cowboys
Amadeus
Ahhh, ne mar... komolyan. Amiota a "Kivalasztott"-at kritizaltak a trade miatt, azota probalsz karaktergyilkossagot elkovetni Cooperen es/vagy Macken. Ez eddig az alja, hogy a valosaggal homlokegyenest szembe meno irast beteszel -"he dinndu fckin nuffin", kiveve a TD-t jahhh lol-, tagadvana tenyt, hogy mind Cooper, mind Mack elit jatekosok es az uj csapataiknak bejott a trade, mindketten szignifikansan hozzajarultak a csapatuk sikerehez. Kulonben is miota lett "moral compass"/mertekado velemenyvezer a szemkinyomo Talib vagy a primadonna Peters? Ha valaki nem csinalt semmit iden, akkor az pont ez a ket kokler.

Miert nem lehet azt mondani, hogy " eit jatekosok, de nem illettek bele a kepbe, Gruden mast akar, sajat jatekosokat, sajat csapatot epit es hiszek benne, hogy k@rvara sikeres lesz"?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 twitter.com/silverblack2day/status/1084865329384189952?s=21

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/erllmotdmoq6d1unlrkz
Rams' rushing attack overwhelms Cowboys
The Los Angeles Rams ran roughshod over the Cowboys on Saturday, amassing 273 yards on the ground. But the biggest run may have come from Jared Goff, Michael Silver writes.


Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Brentson Buckner az új dl coach. Tampaból érkezik, ahol egy 22 sackes falból 38-ast kreált 1 év alatt. Előtte Cardsnál volt Arians staffjában, azelőtt pedig Steelers.

Trgovac sorsa kérdéses, elvileg - mégsem rúgtuk ki -, de kiköthet Michiganben.
Amadeus
Vinny Curry és JPP is mostani offseasonban érkezett oda nem? Az azért segít a DL edzőnek...
Rolni
Persze, Reid sem Carr-ral megy a Super Bowlba. Viccet félretéve, Arizonaban is elég megbecsült arc volt. Kinti fórumon kifejezetten örülnek neki, btw annyira lent van a DL a Hurst-Hankins duot leszámítva, hogy rontani már nem lehet rajta.
Amadeus
Ja nincs nekem semmi bajom ezzel, csak azért nem mindegy, hogy ugyan abból az állományból hozol ki extra 16 sacket vagy egy feljavított egységből. Trgovac nekem tavaly a legjobb pozíciós edző igazolásunknak tűnt, bárhol volt korábban erős egységet vezetett, emiatt kicsit fura ez egy év után, pláne, hogy az OL edző marad...Hurst és Hall legalább villantott vmit, míg Miller és Parker semmit...ha csak a rookie fejlesztést nézem...na mindegy.

Az meg egy baromi érdekes dolog lenne, ha meg lehetne nézni milyen QB lenne ma Carr, ha a Chiefs draftolja és Reid fejleszti...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Brentson Buckner az új dl coach. Tampaból érkezik, ahol egy 22 sackes falból 38-ast kreált 1 év alatt. Előtte Cardsnál volt Arians staffjában, azelőtt pedig Steelers.

Trgovac sorsa kérdéses, elvileg - mégsem rúgtuk ki -, de kiköthet Michiganben.
Amadeus
Vinny Curry és JPP is mostani offseasonban érkezett oda nem? Az azért segít a DL edzőnek...
Rolni
Persze, Reid sem Carr-ral megy a Super Bowlba. Viccet félretéve, Arizonaban is elég megbecsült arc volt. Kinti fórumon kifejezetten örülnek neki, btw annyira lent van a DL a Hurst-Hankins duot leszámítva, hogy rontani már nem lehet rajta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Brentson Buckner az új dl coach. Tampaból érkezik, ahol egy 22 sackes falból 38-ast kreált 1 év alatt. Előtte Cardsnál volt Arians staffjában, azelőtt pedig Steelers.

Trgovac sorsa kérdéses, elvileg - mégsem rúgtuk ki -, de kiköthet Michiganben.
Amadeus
Vinny Curry és JPP is mostani offseasonban érkezett oda nem? Az azért segít a DL edzőnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Továbbra is tartom, ezt a LAC-ot
meg kell, hogy ugorjuk.
Rivers egy f@sz
Surda
Mint a Reichstag 🔥

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Továbbra is tartom, ezt a LAC-ot
meg kell, hogy ugorjuk.
Rivers egy f@sz
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Brentson Buckner az új dl coach. Tampaból érkezik, ahol egy 22 sackes falból 38-ast kreált 1 év alatt. Előtte Cardsnál volt Arians staffjában, azelőtt pedig Steelers.

Trgovac sorsa kérdéses, elvileg - mégsem rúgtuk ki -, de kiköthet Michiganben.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 106 — Deion Sanders for president!
Hol játszunk jövőre casting jelen állása (CBS):
Ami még érdekes: rohadtul nem akarunk Friscoban játszani, viszont úgy fest, hogy a liga a kezébe vette a dolgokat és MD nélkül is intézik a történetet.
Amadeus
AT&T Park lesz abból (Chucky majd kisírja). Az meg, hogy Davis töketlenkedik nem meglepő.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Hol játszunk jövőre casting jelen állása (CBS):
- San Francisco-t favorizálja a liga, ez lehet a Levi's és lehet a Giants (MLB csapat) stadionja (elvileg ez a legvalószínűbb)
- San Diego felmerült mind a liga, mind a mi részünkről, mint második számú opció
- Reno (Nevada) lehetőségét szintén vizsgáltuk/vizsgáljuk, van ennek is reális esélye, bár annyira nem erőltetjük, mivel sok meló lenne a oda-vissza ingázni Oaklandből. Adózás szempontjából viszont már egy rezsim lenne a Las Vegas-i évekkel. (ugye ott fizetik az adót a játékosok, ahol pályára lépnek, ezért Reno ugyanúgy adózik, mint Vegas)
- London kötelező jelleggel felmerült, de mind a liga, mind a csapat offolja az ötletet, horribilis lenne mind a két fél számára mind anyagilag, mind szakmailag megoldani
- San Antonio (Texas) nem merült fel ötlet szintjén sem.
- Oakland kizárt, azzal, hogy a város beperelt minket 0% esély lett arra, hogy 1 évet még maradunk.

Ami még érdekes: rohadtul nem akarunk Friscoban játszani, viszont úgy fest, hogy a liga a kezébe vette a dolgokat és MD nélkül is intézik a történetet.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 silverandblacktoday.com/2018/12/13/the-breakdown-karl-joseph-takes-command-at-safety/

tbh, brutál milyen kis cover oldalt rittyentettek nekünk a nevadai srácok máris. Kicsit végigszörföltem az oldalon, hát komoly konkurencia a SB Pridenak.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ránéztem kik azok a játékosaink, akinek roster bonus miatt, garantálttá váló fizetés miatt vagy sima magas fizetés miatt kérdéses lehet a helyzete.

Donald Penn rendelkezik a legmagasabb roster bonussal 2019-re vonatkozólag jelenleg 3M-val. Nála a két IR-en befejezett szezon, a kora és az RT-ben nyújtott produkciója miatt sokat nem gondolkodnék a cut-on, de a nyári szerződés módosításának értelmében a 3M-s bonusból 2,75M garantált már most. Egész évre 7,6M lenne a cap hitje, ebből 2,75 van garantálva. Emiatt nem igen látom értelmét most elküldeni, hacsak nincs a teste teljesen rottyon. Érdemes lehet megvárni FA piacon sikerül-e veterán RT-t szerezni, illetve, hogy mennyire egészséges OTA-kra. Egy teljes offseason segíthet neki abban, hogy az RT poszton hasznos legyen és lehet így Parker kaphat egy évet fejlődni...persze csak ha bírja a teste is Penn-nek.

Gabe Jacksonnak 03.15-én a teljes 6,75M-s fizetése garantálttá válik, így nála ez mindenképpen hard deadline.

Jordy Nelson a szezon végén megkapta a 2019-es 3,6M-s bonusát, ami így 1,8M-1,8M-s teherként jelenik meg 2018-ban és 2019-ben, így jó eséllyel marad a csapatnál 2019-ben a csökkent 5,4M-s áron. 03.15-ös dátumot érdemes lehet figyelni azért még, mert akkor válik a teljes 2019-es fizetése garantálttá, ergó utána biztosan kerettag.

Justin Ellis 03.17-én lesz jogosult 2,25M-s roster bonusra. Az Ő esetében fontos kérdés lehet hogyan ítéli meg a stáb Hankins szezonját, helyzetét. Elképzelhetőnek tartom, hogy Ellis helyett Hankinst tartjuk meg. Ellis összesen 4,75M-ra lehet jogosult 2019-ben, ennél Hankins szerintem drágább lenne. Amennyi pénzünk lesz amúgy benne van a pakliban szerintem, hogy mindketten maradnak a csapatnál, bár kérdés racionális-e ennyit 2 down NT-re költeni, ugyanis egyikük se pass rush veszélyforrás.

A.J. McCarron szintén 03.17-én lesz jogosult roster bonusra, Ő 1,9M-t zsebelhet be ekkor. Emellett a 3M-s fizatéséből 1,1M is garantáltá válik 03.17-én, ergó amennyiben McCarron 03.17-én rosteren van szinte biztos, hogy Ő lesz a back up 2019-ben is összesen 5M-ért.

Tahir Whitehead is megkapta előre a 3,325M-s roster bonusát, ami 2018-19-20 között kerül a capben szétosztásra. Ennek megfelelően 2019-ben 4,15M lesz a cap hitje, amihez 2,2M dead money társulna elküldés esetén, így hiába nincs a szerződésében olyan fizetést garantáló trigger, mint Nelsonnak, jó eséllyel kerettagnak tekinthető 2019-re.

Kelechi Osemele mindenképpen megemlítést érdemel, mert az esedékes 10,2M-s cap terhétől dead money mentesen tud a csapat elállni. Tavaly sokat volt sérült, emiatt igen gyenge lett összességében az éve, ráadásul a 2017-es szezonja se volt túl erős. Neki nagyon nem fekszik a ZBS, bár az is igaz, hogy Kolton Miller legjobb meccsei a szezon során akkor jöttek, amikor KO aránylag egészségesen dolgozott mellette. Pénzünk van bőven arra, hogy megtartsuk még egy évre, benne lehet a pakliban egy restructure is, mint tavaly Penn esetében, de simán lehetséges az is, hogy elküldjük. Cserét én nem igen látom ezzel a cap teherrel, de vannak akik ezt is irogatják.

Seth Roberts idén is hozott pár jó meccset, pár szép elkapást, de összességében megint nem volt elég ahhoz, hogy kiérdemelje a szerződést, amivel pár éve Reggie megkínálta. Neki szerintem búcsút intünk. Másik opció lehet még, ha a 4,65M-ból lead egy rendes adagot, esetleg teljesen új szerződést köt.


Nálam Roberts sima cut, Penn erős orvosi és edzői elbírálás alá kerülne és a KO téma lenne komoly HC-GM-OLc meeting tárgya. Gabe Jackson simán visszaküldhető LG-be és akár Denzell Good is lehet házon belüli megoldás RG posztra.


Miután ezeket a játékosokat, szerződéseket rendezték lehet majd a saját FA listánkat elkezdeni bogarászni.
UFA: Rashaan Melvin, Jared Cook, Marshawn Lynch, Marcus Gilchrist, Reggie Nelson, Johnathan Hankins, Clinton McDonald, Martavius Bryant, Brandon LaFell, Doug Martin, Frostee Rucker, Mike Nugent, Athyba Rubin, Leon Hall, Dwayne Harris, Bene Benwikere, Kony Ealy, Jacquies Smith, Chaz Green, T.J.Clemmings, Jon Feliciano, Dexter McDonald, Denzell Green
RFA: Jalen Richard, Erik Harris, Daryl Worley
ERFA: Shilique Calhoun, Trent Sieg, Tevin Mitchell, Jason Cabinda, Daniel Carlson, Marcell Ateman, Justin Murray

UFA pool-ból akiket megfontolnék visszahozatalra:
-Jared Cook. A legjobb fegyvere volt idén Carr-nak és bár nem fiatal továbbra is a gyors, veszélyes elkapó TE-k közé tartozik. Év során látszott azért rajta frusztráció, illetve lehet karrierje utolsó komolyabb szerződésénél nagyon magasról fog indítani, szóval nem gondolom azt, hogy biztos lenne a visszatérése.
-Johnathatn Hankins. Elég megbízhatóan dolgozott a futás ellen, de nem volt gamechanger, van egy Jelly szerződés alatt és elvileg azért volt olyan sokáig FA legutóbb, mert túl sokat kért. 50/50
-Doug Martin. Szépen dolgozott, ha a fumblikat nem nézem. Messze nem priority igazolás, simán meg lehet vele várni szerintem az FA piac megnyitását és ott a többi opcióval együtt nézni. 50/50
-Denzell Good. Szívesen látnám vissza depthnek, de még kezdő poszton is el tudnám képzelni a fentebb vázolt forgatókönyvvel.
-Jon Feliciano. Hasznos belső depth ember, akit szívesen látnék viszont, persze ennek megfelelő áron. Ha valahol esetleg beajánlanak neki egy kezdő posztot azzal nem hiszem, hogy versenyezni kéne.
-Dwayne Harris. Szigorúan, mint ST játékos kalkulálnék vele, de évek óta a legjobb returnerünk volt, így nem szívesen engedném el addig, amíg nem veri meg egy fiatal a TC-ben mondjuk.
-Rashaan Melvin. Volt 1-2 jó meccse, de elég hullámzóan teljesített, ráadásul szezon közben azért volt némi balhé és padoztatás is. Nem hiszem, hogy visszatér.
-Chaz Green. Back up OG-nek rendszerismerettel nekem megfelelne.
Többieket nem igen látom hasznos segítségnek, helyettük fiatal, gyors, éhes embereket kell hozni.

Mind a három RFA emberünknek adnék tendert simán. Nem sokat nézegetném az összeget, van bőven cap space akár 3db 2. körös tenderre is.

ERFA-k közül is simán visszahoznék mindenkit, bár Mitchell helyett gond nélkül hoznék másik DB-t erre a long shot project szerepre.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Jön Murray is a draftra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ansley remélem marad, amennyire meg tudom ítélni tényleg jól dolgozott.

Carr trade engem komolyan meglepne, de ugye a Mack tradet meg kizártnak tartottam 😊
Nem hiszem, hogy egy ilyen gyenge QB class előtt kéne elcserélni Carr-t, bár persze pont egy ilyen gyenge classban érhet relatíve sokat Carr is...Carr nem elit QB, de azért átlagtól jobb szerintem és jövőre, ha sikerül szintet lépnie a rendszerben (NFL karrierjében másodszor térhetne vissza azonos sémába) akkor lehetne belőle sztem egy jó, stabil irányító. A kérdés itt lehet persze az, hogy a fizetése ezzel összhangban van-e vagy, hogy tudnak-e olyan fiatalt találni akiben megvan ez mint floor, de nagyobb a ceiling? Az sztem biztos, hogy jövőre vele tudjuk a legtöbb meccset megnyerni, de ez ugye nem biztos, hogy Grudennél szempont a 10 éves deal és az idén látottak alapján.

Olvastam olyat, hogy a Giants lehet komolyan érdekelt Carr irányában, mert milyen jó fit lenne Shurmur rendszerébe (? nem tudom) és ott ugye a OBJ, Barkley, Engram trió miatt lehetne win now mode-ba kapcsolni egy veterán jó QB-val...persze csak OL megerősítése után...
Ha a Giants bedobja az 1\6-ot lehet komolyan elgondolkozik majd Gruden, nem tudom...

Haskins-ról is azt lehet olvasni, hogy nyers eléggé és több kérdőjel is akad körülötte...egy gyenge QB class legjobbja, nem biztos megéri a korai picket vagy azt, hogy évekre mögé tegyük fel a tétjeinket...
Ilyen OL mögött NFL pass rush-al sztem kinyírunk minden rookie QB-t rövid távon.

Senior Bowl-on amúgy Gruden edzi majd Ryan Finley-t, Drew Lock-ot, Daniel Jones-t és Will Grier-t, ami az elmúlt évek bőven legerősebb senior bowl QB egysége. Lehet belezúg vkibe közülük és beindul a Carr trade gépezet? Ki tudja Jon-nál...
Ryan Finley kapcsán azt olvastam, hogy nem kezeli jól a nyomást, kar ereje nem a legjobb és 10 yard után már nyomás nélkül se túl pontos...ennél Carr biztos jobb opció.
Drew Lock eléggé hasonlít Carr-hoz sztem. Komoly karerő, alapvetően tiszta technika, de hosszú labdákkal vannak gondjai, azt írják hajlamos első readet "belockolni" és a nem konzisztens a döntés hozatallal még.
Daniel Jones egy nagy irányító komoly karerővel és lábbal is veszélyes. Nála viszont azt írják, hogy nem igen tudja olvasni a játékot, gyakorlatilag csak az előre betervezett gyors passzjátékokat tudta biztosan hozni, ha nem volt ott a gyors play akkor szenvedett.
Will Grier egy gyenge kezű Cowboy kis túlzással, akinek szintén komoly gondjai vannak, ha nem megy a gyors play shotgunból.


Haskins és Lock lehet szerintem opció (persze kurvára nem értek ehhez) esetleg, de továbbra is azt gondolom, hogy Carr jobb megoldás rövid és közép távra biztosan, de még hosszúra is jó eséllyel. Szerintem járna Carr-nak az esély, hogy második évre visszatérjen egy erősebb OL mögé, jobb fegyverekkel. Ha nem tud szintet lépni jövőre is elég elöl fogunk draftolni, mert első blikkre brutál lesz a menetrendünk. Jövőre elvileg erősebb lesz a QB draft, addig meg lehet építeni a csapatot, hogy a rookie majd ne egy romhalom közepére kerüljön be...



Amúgy ha Senior Bowl, akkor a következő elkapókat edzi majd Gruden és csapata:

Emanuel Hall 6'2 200 méretű baromi gyors elkapó, akinek akadnak gondjai droppokkal (sokat javult utolsó évére) és route futásban sokat kell javulnia, de komoly fegyver lehet belőle. Arra a szerepkörre, amire Bryant-ot próbálgatták (LOS közeli gyors játék, amiből nagyot mehet, ha egy embert leráz, illetve deep threat) jó lehet.

Andy Isabella 5'10 190 méretű slot elkapó, remek kezekkel, jó route futással és kellő fürgeséggel. Ha tavaly Switzer azért megtetszett elsőre Grudennek, simán lehet, hogy lenne helye a rosteren egy ilyen kisebb, fürge slot embernek.

Anthony Johnson 6'2 207 méretű nem túl gyors, cserében egész jó kezű elkapó. Kis suliból, nem éppen fizikai szörnyként nehét kitűnni, baromi fontos lehet neki a Senior Bowl.

Jakobi Meyers 6'2 200 méretű ex-QB, aki még igencsak fejlődő állapotban van, de azt olvastam egész jó kezei vannak, jó lehet big slot posztra és van benne outside potenciál is.

Alex Wesley 6'0 184 méretű baromi gyors elkapó, aki egész biztos kezeket is fel tud mutatni. A fent említett Bryant role neki is működhet elvileg.

Keelan Doss 6'3 206 méretű fizikális elkapó jó kezekkel és komoly catch radiussal. Carr szereti a nagyobb WR-eket, így jó fit lehet a csapatba hátsó körökből.

Terry McLaurin 6'1 205 méretű elkapó, aki depth szerepre alkalmas lehet NFL szinten is.


WR poszton szerintem érdemes lehet megtartani Jordy Nelson-t, mert a szezon második felében megmutatta, hogy passzol Ő ide és kezdték Carral jól érezni egymást. Marcell Ateman és a többi fiatal legalább TC-ig keeper szerintem, de Seth Roberts jó eséllyel el lesz küldve a 4+M-val, így lesz hely hozni FA-ról és draftról is embert bőven. Kell is, mert baromi lassú volt a WR egységünk. Kell legalább egy igazi speedster és szerintem kellene egy komolyabb magas elkapó is legalább. 1 FA pick up és vagy 2 draft pick simán elférne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 www.dawgnation.com/football/georgia-uga-derrick-ansley-kirby-smart/amp

Ansleyt lehet elviszi Georgia DC-nek. Nagyon sajnálnám, jó munkát végzett nálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 106 — Deion Sanders for president!
Inkább színes, mint érdekes: Emily Compagno, egykori cheerleaderünk fulltime bekerült a FoxNews-hoz. Azért ez se szar.
Amadeus
Meg Ő sem az.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Inkább színes, mint érdekes: Emily Compagno, egykori cheerleaderünk fulltime bekerült a FoxNews-hoz. Azért ez se szar.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Friss mock Dane Brugler-től:

1/4: Josh Allen EDGE Kentucky
Kiment Bosa és a két Williams 1-3 között utána adja nekünk Allen-t. Egyre több helyen Ő a #2 pass rusher és egyre több helyen kerül TOP 5-be. Jónak tűnik a pick.

1/24: DK Metcalf WR Ole Miss
Nálam rendben lenne, ha nyaka rendben van. #1 WR potenciál megvan benne.

1/27: Josh Jacobs RB Alabama
Ez már nem egyértelmű pick nekem. RB az elsőben kicsit luxus picknek tűnik, főleg a D oldalon kiabáló lyukakkal. Devin Bush vagy Taylor Rapp is benn van még nála, mikor adja nekünk a futót. Mondjuk azt mondja remek futó és elkapásban is erős, így lehet jó fit és hosszútávú megoldás. Noah Fant is benn van még a mockban, lehet inkább arra mennék semmint RB irányába ha már offense.


Nem lepne meg amúgy, ha mind a két későbbi első körrel offensive fegyvert hoznánk Carr-nak és az 1/4, valamint a draft közepe vagy akár egészen végig meg menne a védelembe. Mégiscsak offensive HC és megmondó ember van a csapatnál, illetve Carr sikeressége kulcsfontosságú.
Rolni
Olvastam kinti fórumom egy elemzést, ami bemutatta, hogy Carr mennyire nem használja a lábát és ez mennyire nem passzol a wcoba. (Footwork, playaction fake-k) kint vannak páran, aki számolnak egy Haskins pickkel és Carr for 1st tradedel.
Én btw védelembe húznék az elsőben csak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Friss mock Dane Brugler-től:

1/4: Josh Allen EDGE Kentucky
Kiment Bosa és a két Williams 1-3 között utána adja nekünk Allen-t. Egyre több helyen Ő a #2 pass rusher és egyre több helyen kerül TOP 5-be. Jónak tűnik a pick.

1/24: DK Metcalf WR Ole Miss
Nálam rendben lenne, ha nyaka rendben van. #1 WR potenciál megvan benne.

1/27: Josh Jacobs RB Alabama
Ez már nem egyértelmű pick nekem. RB az elsőben kicsit luxus picknek tűnik, főleg a D oldalon kiabáló lyukakkal. Devin Bush vagy Taylor Rapp is benn van még nála, mikor adja nekünk a futót. Mondjuk azt mondja remek futó és elkapásban is erős, így lehet jó fit és hosszútávú megoldás. Noah Fant is benn van még a mockban, lehet inkább arra mennék semmint RB irányába ha már offense.


Nem lepne meg amúgy, ha mind a két későbbi első körrel offensive fegyvert hoznánk Carr-nak és az 1/4, valamint a draft közepe vagy akár egészen végig meg menne a védelembe. Mégiscsak offensive HC és megmondó ember van a csapatnál, illetve Carr sikeressége kulcsfontosságú.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 i.redd.it/nfz3hgrnh3921.jpg

criminal lawyer or criminal lawyer?