Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Ryan Grigson-nal erősítetek, sok sikert hozzá.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/LeviDamien/status/1081078005613629441?s=19

Miért?
Levi
Lol
De nehéz azt a szemüvegét fenn tartani 😀
Rolni
Amíg nem tradeltek egy 1. köröst Fournettért, addig nincs nincs baj. | Akit mellesleg Mayock anno AP-hez hasonlított mikor kijött a drafra. |
iktriad
Mondjuk ti még nem draftoltatok olyan jó prospectet, hogy ne váljon szarrá. Csoda, hogy Jack és Ramsey még tartja magát.
Amadeus
A friss Hall of Fame finalista Tony Boselli és Fred Taylor üdvözöl. Vagy az itt levezető MJD-t is említhetném.
iktriad
Justin Blackmon, Bortles, Gabbert, Ninja, és társaik. Ne szórakozzunk már.
Amadeus
JaMarcus Russell, Rolando McClain, Darrius Heyward-Bey, DJ Hayden és társaik. Ne szórakozzunk már.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 twitter.com/LeviDamien/status/1081078005613629441?s=19

Miért?
Levi
Lol
De nehéz azt a szemüvegét fenn tartani 😀
Rolni
Amíg nem tradeltek egy 1. köröst Fournettért, addig nincs nincs baj. | Akit mellesleg Mayock anno AP-hez hasonlított mikor kijött a drafra. |
iktriad
Mondjuk ti még nem draftoltatok olyan jó prospectet, hogy ne váljon szarrá. Csoda, hogy Jack és Ramsey még tartja magát.
Amadeus
A friss Hall of Fame finalista Tony Boselli és Fred Taylor üdvözöl. Vagy az itt levezető MJD-t is említhetném.
iktriad
Justin Blackmon, Bortles, Gabbert, Ninja, és társaik. Ne szórakozzunk már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/LeviDamien/status/1081078005613629441?s=19

Miért?
Levi
Lol
De nehéz azt a szemüvegét fenn tartani 😀
Rolni
Amíg nem tradeltek egy 1. köröst Fournettért, addig nincs nincs baj. | Akit mellesleg Mayock anno AP-hez hasonlított mikor kijött a drafra. |
iktriad
Mondjuk ti még nem draftoltatok olyan jó prospectet, hogy ne váljon szarrá. Csoda, hogy Jack és Ramsey még tartja magát.
Amadeus
A friss Hall of Fame finalista Tony Boselli és Fred Taylor üdvözöl. Vagy az itt levezető MJD-t is említhetném.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
PFF Rank : 19th

ESPN QBR: 27th

Passer Rating : 18th


2018 Earnings : $40.1 Million : #1 for players under 30

Carr made $40.1M in salary/bonuses according to Forbes :  www.forbes.com/profile/derek-carr/

Contract Value : $125 Million, 7th highest in the NFL for all positions

Career Winning Percentage : 3rd worst

Carr is now 32-46 (41%) as a starter which is 3rd worst in the NFL among currently active starters with more than 32 NFL starts, behind only Blake Bortles and Jameis Winston.

mehh...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 twitter.com/LeviDamien/status/1081078005613629441?s=19

Miért?
Levi
Lol
De nehéz azt a szemüvegét fenn tartani 😀
Rolni
Amíg nem tradeltek egy 1. köröst Fournettért, addig nincs nincs baj. | Akit mellesleg Mayock anno AP-hez hasonlított mikor kijött a drafra. |
iktriad
Mondjuk ti még nem draftoltatok olyan jó prospectet, hogy ne váljon szarrá. Csoda, hogy Jack és Ramsey még tartja magát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 106 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/LeviDamien/status/1081078005613629441?s=19

Miért?
Levi
Lol
De nehéz azt a szemüvegét fenn tartani 😀
Rolni
Amíg nem tradeltek egy 1. köröst Fournettért, addig nincs nincs baj. | Akit mellesleg Mayock anno AP-hez hasonlított mikor kijött a drafra. |
iktriad
Lesz még itt szarkavarás a draftig!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/LeviDamien/status/1081078005613629441?s=19

Miért?
Levi
Lol
De nehéz azt a szemüvegét fenn tartani 😀
Rolni
Amíg nem tradeltek egy 1. köröst Fournettért, addig nincs nincs baj. | Akit mellesleg Mayock anno AP-hez hasonlított mikor kijött a drafra. |
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/LeviDamien/status/1081078005613629441?s=19

Miért?
Levi
Lol
De nehéz azt a szemüvegét fenn tartani 😀
Rolni
Cseréld ki a lencsét vakablakra 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 twitter.com/LeviDamien/status/1081078005613629441?s=19

Miért?
Levi
Lol
De nehéz azt a szemüvegét fenn tartani 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/LeviDamien/status/1081078005613629441?s=19

Miért?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 106 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/JimTrotter_NFL/status/1080578205537300480
empty taxi
Azt hittem RM ikertesója lesz az első...
Rolni
Lehet ő lépett le, Reggie meg inkognotóban nyomja. Nem komédia hanem thriller kerül a mozikba.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 twitter.com/JimTrotter_NFL/status/1080578205537300480
empty taxi
Azt hittem RM ikertesója lesz az első...
Rolni
Őt megtartjuk túsznak arra az esetre, ha megpróbálna visszatérni.
Amadeus
Mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 twitter.com/JimTrotter_NFL/status/1080578205537300480
empty taxi
Azt hittem RM ikertesója lesz az első...
Rolni
Őt megtartjuk túsznak arra az esetre, ha megpróbálna visszatérni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 twitter.com/JimTrotter_NFL/status/1080578205537300480
empty taxi
Azt hittem RM ikertesója lesz az első...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/JimTrotter_NFL/status/1080578205537300480


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Védelem oldalon a tehetséghiányt, mint enyhítő körülményt elég nehéz elfogadni, mivel az edzői stáb már összeállt az igazolások idejére. A tavalyi kezdők közül Irvin és Nelson maradt idén is az, ha figyelembe veszem a sérülteket és "nem tudja a playbookot" játékosokat is ez a szám négyre módosul - Conley, Lee és Vanderdoes tavaly még csak rotációban szerepeltek -, az érkezőket meg nem hiszem, hogy egyedül Reggie választotta ki.

Szóval bár a tehetséggondozás úgy-ahogy megy, a felismeréssel szerintem gondok lehetnek, de erre is csak a következő szezon során kapunk majd választ.
bmg
nem nagyon volt mozgástér. A Mack körüli cirkusz miatt nem tudtunk mozgolódni FA-n, tekintve, hogy az a cash félre lett téve. Autry-t is ezért nem tartottuk meg. Tényleges ő köré épült volna ez a védelem is.
Amadeus
De Nelson és Gilchrist akkor is lassú lenne, Whitehead szar lenne passz ellen és továbbra sem lenne normális MLB a csapatnál.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Védelem oldalon a tehetséghiányt, mint enyhítő körülményt elég nehéz elfogadni, mivel az edzői stáb már összeállt az igazolások idejére. A tavalyi kezdők közül Irvin és Nelson maradt idén is az, ha figyelembe veszem a sérülteket és "nem tudja a playbookot" játékosokat is ez a szám négyre módosul - Conley, Lee és Vanderdoes tavaly még csak rotációban szerepeltek -, az érkezőket meg nem hiszem, hogy egyedül Reggie választotta ki.

Szóval bár a tehetséggondozás úgy-ahogy megy, a felismeréssel szerintem gondok lehetnek, de erre is csak a következő szezon során kapunk majd választ.
bmg
nem nagyon volt mozgástér. A Mack körüli cirkusz miatt nem tudtunk mozgolódni FA-n, tekintve, hogy az a cash félre lett téve. Autry-t is ezért nem tartottuk meg. Tényleges ő köré épült volna ez a védelem is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Védelem oldalon a tehetséghiányt, mint enyhítő körülményt elég nehéz elfogadni, mivel az edzői stáb már összeállt az igazolások idejére. A tavalyi kezdők közül Irvin és Nelson maradt idén is az, ha figyelembe veszem a sérülteket és "nem tudja a playbookot" játékosokat is ez a szám négyre módosul - Conley, Lee és Vanderdoes tavaly még csak rotációban szerepeltek -, az érkezőket meg nem hiszem, hogy egyedül Reggie választotta ki.

Szóval bár a tehetséggondozás úgy-ahogy megy, a felismeréssel szerintem gondok lehetnek, de erre is csak a következő szezon során kapunk majd választ.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Oakland "Raidahs'" 2018

Egészen érdekes év volt az idei valljuk be. Az egész szezonra jellemező volt, hogy láttunk szép megoldásokat, amitől elkezdhettünk bizakodni, aztán mindig jött valami kiábrándító gyomros, amitől mentünk a hullámvasút aljára, így végtelenül nehéz objektíven értékelni az egész évet. Voltak egész fasza meccseink, első sorban a 4 győzelemre gondolok, de ide tudom venni a hazai KC, Indy, vendég Denver, MIA meccseket is, ahol abszolút nem voltunk 14 pontos dog pozícióban, csak valahogy nem jött ki a lépés, és voltak komplett homály mérkőzések, ahol egészen gyalázatos volt minden, ami gyalázatos tud lenni. Ilyen volt az utolsó meccs, a 49ers és a Hawks meccs. Tipikusan az az év, ami, ha több mákunk van, akkor 7-9, ha kevesebb, akkor 2-14, btw egyik scenario sem üdvözítő.

Az offensen látszott Gruden érkezése. Alapvetően más stílusban kezdett menni a támadó játék, helyenként egész pofás fasza megoldásokkal, helyenként pedig komplett katasztrófaként. Carr úgy hozta le az egyik legjobb évét a számok tükrében, hogy egyébként komolyan elgondolkodtató a tape alapján, hogy van-e értelme rá építeni. Ez a KC meccs a végén megint gyalázatos volt, hova tovább kiszámolták a kinti okosok, hogy Kansasben mindig szar Carr, valszeg nem jön be neki az Arrowhead. McCarron nem értékelhető, mert nem kapott játékidőt, pedig be lehetett volna dobni.
Persze nem segített a fal sem a nyomás kezelésében. Rekordmennyiségű benyelt sack, vállalhatatlanul szar passblock, 2 rookie OT, rakás sérült és Kábel Tamás. Akit nem értem miért nem rúgtunk ki. Hudsonon kívül gyakorlatilag mindenki alulteljesít, vagy megállt a fejlődésben. Ezutóbbi Kolton esetében a legkínosabb, mivel ő egy jó OT alapanyag lenne egy jó közegben. Osemele és Gabe esetében el kell gondolkodni, hogy érnek-e ennyit. Penntől el kell köszönni, és kell szerezni egy értelmes RT-t, mivel azóta nincs normális támadójátékunk tartósan, mióta Howard elzavarásával félpicsás lett a támadó fal.
Az elkapók sora egész elfogadható lett, miután Coopert eladtuk. Nelson, Roberts is mutatott szép dolgokat, LaFell nagyon meggyőző volt, kár is a sérüléséért. Egy igazi no1 target kéne, valaki olyan, aki Cooper sosem volt. Mondjuk remélem nem AB lesz az.
TE poszton Cook hozott egy elit évet, kár, hogy lassan nyugdíjas lesz. Lee Smith fontos arc az öltözőben, plusz ez a Waller gyerek elég ígéretes.
Futóknál Lynchnek köszönjük, nem ad annyit hozzá, mint amennyit elvesz. Martin simán elfutkorászik rotálva, JR pedig megbízható a rövid passzos játékban. Remélem Warren felkerül a PS-ból.

Ja, és kell egy új Fullback.

A védelem. (Sóhaj) Hú, de szar volt. Az interrior DL mondjuk egész vállalható lett, a Hankins-Hurst-McDonald hármas szerintem teljesen jó lenne egy jó védelemben, P.J. Hall nálam kurva nagy kérdőjel, jelenleg a Taylor Mays (edzésmenő, combine bajnok) - Geno Atkins (defacto elit játékos) skálán mozog fel, ' s alá, és nem tudom eldönteni, hogy mégis merre fog megállni. A DE poszt vállalhatatlan. Egész évben az volt. Kezdődött Mack hülyeségével, amire tényleg sok alternatíva nem volt, mint sem tradelni, ami aztán elkezdte felszínre hozni azokat a gondokat, amiket Mack lefedett. Ilyen pl az, hogy Bruce Irvin egy rakás szar. Egy jó kiegészítő ember, aki egy elit védelemben a többiek farvizén hozzá tudja tenni a maga 7-8 sackjét évente, de alkalmatlan mindennemű vezetőszerepre, mind a pályán, mind azon kívül. Ment is a csapatból. Arden Key ugyanaz pepitában, mint Kolton a másik oldalon. Neki nagyon komoly coachingra van szüksége, mert jelenleg egy nyers, félkész játékos. Frostee Rucker pedig inkább locker room guy, aki a pályán annyit nem pakolt hozzá a dolgokhoz. Nem tudom mikor láttam utoljára ilyen gyenge DE állományt, talán 2012-ben.
A LB sor. McKenzie a kurva anyád. 6 év alatt egy normális prospect nem jött magas pickkel a LB sorba, ami most végtelenül megbosszúlta magát. Az egész egységgel kapcsolatban az az érzésem volt végig, hogy egész jó 2down kiegészítő emberek vannak benne, de nincs olyan, akire nyugodt szívvel mondanám, hogy kezdő szintű játékos. "Az egész védelem leggyengébb egysége" - mondanám, aztán eszembe jutnak a defensive endek. Whitehead végtelenül rossz coverben, futás ellen meg kissé túlfizetett. Ugyanitt jár egy pacsi Cabindának, aki UDFA-ként simán jó teljesítményt hozott a futás elleni védekezésben. Kell kettő darab cover LB. A kell alatt értem, hogy enélkül nem lesz normális védelmünk.
Cornerek. Itt egész rend lett ahhoz képest, hogy Sean Smith és Amerson kirakása után komplett csődnek nézett ki az egység az év elején. Worley jó pick up lett, Melvin is hozott egy középszar szintet, Conleyn pedig nagyon látszik az Alabamából hozott DB coach munkája. Aso óta a legjobb cornerünk lehet Conley, ha így fejlődik tovább. Nelson nálam kétesélyes. Leon Hall vállalható volt.
Safety. Jaj bazmeg. Reggie Nelsont szerintem a rosterről fogjuk eltemetni. Minden téren belassult, nem szabad megtartani. Gilchrist a másik fele, ugyanez pepitában. Karl Joseph Conleyhoz hasonlóan sokat lépett előre, szerintem lehet belőle egy jó kezdő safety, mellette Harris nagyon szépen kinőtte magát. Kell 2 safety eléjük, mögéjük, akárhova.

Special Team. Ez is érdekes. Carlson személyében megvan a kickerünk. Ami tök király. 50 yardig 90% felett berúg mindent nálunk, ez pont jó. Townsend jobban fut, mint puntol, ő nálam cut, a Pineiro haverjával együtt. Harris viszont egész jó returner, talán Jacoby Ford óta a legjobb a csapatban.

Staff, én itt igazából ki vagyok békülve mindenkivel, Cable-t kivéve. (bazmeg Chucky, rúgd már ki) Guenther az év végére tudta összeszedni a dolgokat, de olyan tehetséghiányal küzd, hogy abból kurva nehéz bármit is összetákolni. Olson névleg OC, ezt tudjuk. A DB coach nálam egyértelműen a pacsira jogosult.

Szóval mit várok: kell legalább 2 DE, 2 LB, 2 Safety, No1 WR, RT. Keeper Martin, Cook, meg akik értelmeset produkáltak. Van 80 millió feletti cap space, draftpick szarásig, van miből foltozni a lukakat. Nagyon remélem, hogy működni fog ez a Mayock dolog.

MVP: Jared Cook
OPoY: Hudson
DPoY: Hurst (valakire muszáj ráaggatni ezt a jelzőt, de igazából nem érdemli meg senki)
STPoY: Carlson
Fórumozó of the Year: Rolni.


összegezve: lehetne szarabb is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Előzetes pletykáknak megfelelően érkezett Peterman mint camp arm
Cubehead
Vagy mint #2 McCarron helyére akinek roster bonus's van március közepén...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Előzetes pletykáknak megfelelően érkezett Peterman mint camp arm



több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Rolni akkor legyen a neved a draftig Pink EyeGlasses Man 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Döntöttem és szeptemberig (vagy legalább a draftig) felveszek egy fasza rózsaszín szemüveget!!

Arra jutottam ugyanis, hogy nem sokat ad a mindennapjaimhoz, ha dühöngök a kedvenc csapatom dolgain...sokkal jobb, ha 1 szép képet festek és azt nézegetem, annak örülök, legkésőbb addig, míg szeptemberben újra ki nem derül, hogy szar az OL, mert alkalmatlan az OL edzőnk, hogy Gruden egóból építkezik és csak egy igenlő szervezetet alakít ki, amelyben senki nem kérdőjelezi meg a döntéseit, amik igen gyengék personel oldalon és természetesen akkor derülhet majd ki az is, hogy PG esetleg erősebb kerettel se képes Zimmer és/vagy Lewis nélkül többre, illetve hogy Gruden mellett elment az idő és nem alkalmas a rendszere komoly sikerekre.

Igen, addig nyomom rózsaszínben inkább! Így legalább jó érzésem lesz...legalábbis ez a terv, meglátjuk sikerül-e 😊


Na tehát:
1.
Van egy Gruden által összeállított edzői csapatunk és úgy néz ki folytonosság, stabilitás is van. Legutóbb amikor ilyen történt jött egy kiugró 2016-os év...
Megvannak a sémák mindkét oldalon, amibe illesztegetni kell/lehet a játékosokat FA és draft során.
Mindkét oldalon volt pár jó meccsünk, félidőnk amire lehet építeni. Mindkét oldalon kirajzolódott pár játékos, akikre lehet alapozni.

2.
Megérkezett az új GM, akinek az elsődleges feladata a drafton keresztüli építkezés lesz, ennyi draft pickel a kezében. Ehhez az egyik legelismertebb NFL draft szakit sikerült megszerezni, aki hosszú évek óta mozog már az NFL, a draft és a foci világában. Mike Mayock egyértelműen Gruden embere, évek óta barátok és remekül fognak tudni együtt dolgozni. Mike-nak nincs NFL FO tapasztalata, de sokkal több scouting tapasztalata van, mint pl a Bay másik oldalára nemrég kijelölt Lynch-nek vagy a Broncos-t irányító Elwaynek volt kinevezésekor...
Van házon belül bőven segítsége, hiszen itt maradt Reggie távozása után Tom Delaney és Shaun Herock is például. Herock a scouting egység vezetője, aki eddig interim GM is volt, komoly segítség lehet az elején a day to day feladatokban. Delaney pedig a szerződések megkötésénél lehet kulcs fontosságú szereplő a továbbiakban is.

Ezzel gyakorlatilag megvan az az egységes HC-GM páros, amely alatt egységes rendszerben tud a teljes Raiders szervezet működni.

3.
Támadó oldalon úgy fest, hogy megvan az irányítónk, ami kulcsfontosságú. A támadó falban továbbra is adott egy átlag feletti interior trió, elit centerrel (ennél több sérülésük nehezen lehet) és adott két fiatal OT, akiknek rendelkezésére fog állni egy teljes NFL offseason erősödésre és a technikai problémák korrigálására.
Elkapó, tight end és futó poszton is vannak megbízható kiegészítő embereink, akikre legalább rövid távon lehet építeni. Nelson, Martin, Richard, Smith, valamint Cook, ha visszatér.
Van pár olyan fiatal is ezeken a posztokon, akikre lehet építeni szerintem. Ateman, Waller, esetleg Warren és Carrier.

A Gruden-Carr páros szintet léphet így, hogy rendesen kiismerték egymást, Olsonnal kiegészülve egy igazán Carr-ra szabott playbook állhat össze '19-re. Gruden és Mayock kimondottan Carr mellé, illetve a rendszerbe passzoló skill játékosokat kereshet. Gondolok itt például arra, hogy az eddig látottak alapján Carr számára elkapó poszton szerintem többet ér a magasság, jó "jump ball képesség" és a megfelelő route futás, mint a sebesség. Természetesen gyorsulni kell WR fronton, de ha a FA szakaszt nézzük szerintem egy Tyrell Williams jobb fit lehet, mint egy John Brown.

4.
Védő oldalon is sikerült pár olyan fiatal játékost találni, akikre úgy fest lehet építeni. Conley, Hurst, Hall, Key, Lee, Morrow, Cabinda, Worley, Karl, Harris, Nelson (talán) mind olyan játékosok szerintem, akikre lehet építeni. Nem mind kezdő koránt sem, de mindnek helye lehet egy lényegesen jobb Raiders védelemben jövőre valamilyen szerepben. Melléjük lehet tenni még azokat a veteránokat, akik szezon végére úgy festett megtalálták a helyüket, mint például Whitehead, Ellis, Hankins (ha visszatér), Calhoun (IR-ig egész biztatóan mozgott)...visszatérhet Vanderdoes is, aki azért nem volt rossz prospect pár éve...
PG rendszere nagyjából áll, év vége felé kezdett egyre többször működni az A-gap blitz look, egyre kevésbé a vanilliát kellett futtatni, ahogy mindenki kezdte látni az egészet. Megvannak a lyukak, megvan hova kell tölteni FA-ról, draftról. A védő oldalra még inkább kell sebesség, mint a támadókhoz...

5.
A legutóbbi roster bonus kifizetésekkel a 2019-es sapka alatt szerintem legalább 80M helyünk lesz. 80M helyünk lesz a sapiban, mielőtt meglévő szerződésekhez hozzányúlnánk és ott is van lehetőség bőven köszönhetően a korábbi szerencsés szerződés kialakításoknak. Igen komoly összegek szabadíthatóak fel KO (10,2M), Penn (5,5M), Jackson (7M), McCarron (5M), Roberts (4,6M) kapcsán. Természetesen nem gondolom, hogy mindegyik cut-ot meg kell lépni! A komoly salary cap hely ad pl. lehetőséget szerintem majd arra, hogy a KO-Gabe páros kapjon még egy évet, bízva egy egészségesebb szezonban tőlük. Ha csak Penn és Roberts búcsúzik az is azt jelenti, hogy lesz ~90M-nk erősíteni a keretet. Az azért komoly összeg, komoly lehetőség és az FA piacon csábító lehet a Nevadában található 0%-os adótétel is...

Ennyi pénzből tudni kell szerintem legalább 2 impact FA-t hozni és szépen feltölteni a keretet draft előtt.

6.
3db első körös pick, amiből az egyik TOP5 és összességében 4db top 40 pick! Na ezzel kell érezhetőt lökni a csapaton. Meglátjuk, hogyan alakul az első három pick, illetve mekkora az érdeklődés QB fronton én jelenleg simán el tudnám azt is képzelni, hogy még az 1/4-ről kicsit "moneyball-ozunk"...Jags be akar ugrani a Giants elé mondjuk Haskins-ért 1/7-ről...
Másik dolog, amit nem szabad elfelejteni, hogy a 3db első körös pick trade alapnak is jó lehet! Mi az ára egy Mike Evansnak egy új HC alatt? Egy BB-vel összeugró Antonio Brownnak? Egy Chander Jonesnak a N.Bosa pick után? stb...Nem mondom, hogy lépni kell, de lehet ilyen irányba is menni, mert pénz éppen akad a szerződésükre ugyebár...

7.
Saját játékosok közül nincs komoly lejáró szerződés igazán. Jared Cook a legfontosabb nem tenderelhető emberünk, akit amúgy szintén könnyedén tarthatunk akár egy fr.tagg-el, ha nem akarunk hosszútávra elköteleződni. Minden RFA és ERFA könnyen visszahozható, minden UFA tartható, ha nem bolond összeget kér. OL-nél nagyon kéne figyelni a depth-re, én Feliciano, Good és akár Green megtartását is szívesen venném.

8.
Én megköszönném Penn eddigi munkáját és a visszavonulás felé terelném finoman. Elküldeném Roberts-et vagy komolyan újra tárgyalnám a szerződését.
Alaposan körbejárnám a TE kérdést tekintettel Cook igényére, az erős draft classra (első kör vége, második eleje remek hely lehet TE-t hozni) és a házon belüli opciókra (Waller, Carrier). Simán el tudom fogadni a visszahozást és az elengedést is.
Futó poszton Martin részemről kaphat még egy évet, utána is lehet még akár draftról is hozni embert, mert Martin és Richard mellé elfér bőven egy future megoldás is.
WR posztra hoznék egy erős megoldást Nelson mellé és amúgy drafton is húznék korán potenciális #1 embert.
DT poszton Hankins visszahozása és Vanderdoes jövője kérdés házon belül. Utána drafton jöhet eseteg DT, ha a BPA így jön ki.
DE posztra szerintem muszály FA-n komoly embert hozni és drafton is korán húzni. Ha ez megvan és Key tud erősödni, bővíteni a pass rush move készletén (nem lesz nehéz, mert jelenleg 1 van neki) akkor lehet végre egy veszélyes triónk, amit mondjuk Calhoun szépen kiegészíthet 4-re.
LB, CB és S posztokra mind szívesen látnék korrekt veteránt, de ezek igazán FA vagy draft kérdések már, mert ezekre a posztokra azért nem kell két kezdő szint. Meg kell nézni, hogy ki érhető el FA-n és utána lehet a draft tervet összerakni. Ha például hozunk egy #2CB-t Worley mellé versenytársnak (D.Dennard pl), akkor drafton elég későn depth embert hozni a Conley-Worley-FA-Nelson négyes mögé. Ha tudunk egy kezdő MLB-t hozni Cabinda és Morrow elé, akkor a Lee-FA-Whitehead trió Cabindá-val és Morrow-val már elég lehet arra, hogy korán ne érkezzen LB a drafton és az S posztot is így látom, ahol Karl és Harris év végére egész használhatónak tűntek már.

Drafton 1/4-nél nem nagyon foglalkoznék a kerettel vagy az FA periódussal. Legjobb ember kell vagy legjobb edge rusher jöhet még szóba...ha mondjuk Q.Williams is és J.Allen (tegyük fel Ő a #2 DE) is benn van, el tudom fogani a BPA picket és a legjobb EDGE picket is, de komoly reachet nagyon nem tudnék elfogadni (pl. kimegy Bosa és a 2. legjobb EDGE is meg mondjuk a Williams-Oliver páros is, ha őket mondjuk Bosa után ˇ#2 és #3 overall BPA-nak), akkor már menjünk kicsit lejjebb, mint tavaly csak jobb ellenértékért, ha lehet.
Az első kör végén lévő pickek és a második eleje már komolyan függhet az FA tevékenységtől szerintem. DL, TE, LB, WR, DB mind jöhet, jó eséllyel lesz is benn több hasonló értekű playa és itt sok múlik majd a meglévő roster lyukakon.

#rozsaszinszemuveg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Gruden: "I love our coordinators," Guenther did a great job and "I love the diverse scheme implemented by Olson and Cable" ... That's for the hundreds on here who keep asking me about Cable's job security. Like I said, he is safe.

😫😢😤🤮
Rolni
Szóval Carr jobban teszi, ha megtanul kimozogni a zsebből...
bmg
Dehogy...nem sokára eltradeljük Hudson-t, kívánjuk a KO-Gabe párost és Cable végre megépítheti a fasza falát...
Akkor meg mehet majd Carr is egy 3. körért és nyomathatjuk mondjuk Gaberttel 😊
Rolni
vagy Dwayne Haskins. Fasz tudja, a Cable firet én is vártam. Akárhogy is, innen max hinni tudunk, vagy szentségelni.

criminal lawyer or criminal lawyer?