Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Elvileg San Diego városával tárgyalunk, jövőre ott játszhatunk.
Amadeus
Akkor a Chargers is hazatérhetne egy picit. 😀

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Elvileg San Diego városával tárgyalunk, jövőre ott játszhatunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 twitter.com/ArashMarkazi/status/1080552441953677312?s=19

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
Nem tudom milyennek ígérkezik a rookie és fa OL class, de simán egy RG-RT pick up jöhet. Miller-Jackson-Hudson, eddig vagyunk meg. Azért ez a Cable dolog felbasz rendesen.
Amadeus
Azt mondják hogy páratlanul erős az idei DL class, Cable dörzsölheti a tenyerét!
#tomcableexpirement

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
1/24 lett végül... Reménykedtem, hogy picit még magasabb lesz, de szezon előtt szó nélkül aláírtam volna.
Kívánom, hogy Mayock varázsoljon vmit, mert rá férne erre a csapatra jó pár playmaker... meghát noh, egy jó Raiders-re meg Bears-re szüksége van a ligának 😊
Tito05
Esetleg Mack-et nem adnátok vissza érte?
♉gaben♉
Inkább adunk még egy első köröst, csak ettől a Parkey gyerektől szabadítsatok meg 😀

Mi szezon előtt másban reménykedtünk! 😊
Örültünk volna ha a Bears a csoportjában utolsó helyen egy TOP 10-es pickkel ajándékoz meg minket, de hát ez már így esett. Szegény embert még az ág is húzza! De majd 1/24-en húzunk valami jó kis védőjátékost! 😊

Most még a Cowboys ronthat tovább a draftunkon, de már szerintem mindegy teljesen.

Jövőre meg szerintem a Bears továbbra is harcban lesz a PO-ért, szóval a jövő évi draftcetli sem lesz jobb. 😊
Bruce
Én azért nem látom annyira rózsásan a jövőnket. GB-Minnesota kettősből legalább az egyik felszívja magát jövőre (Lions totál homály számomra, hogy merre indulnak el). Ennyire egészséges csapatunk se volt már 4-5 éve legalább + a védelem embertelen teljesítményt nyújtott. Törvényszerű, hogy jövőre vmelyest visszaesnek. Turbómenen és a támadókon fog múlni, hogy megismételhető-e ez az év...
Én azt mondom nem és 8-8 és 10-6 között fogunk végezni, ami talán a PO-ra elég, de persze ez most csak hasra csapott jóslás volt...

Pár gondolat rólatok... Érdekes utat választott a franchise, mind Grudennel, mind Mayockkal. Én szétadom mindkettőt. Lehet, hogy 2 év múlva kiderül, hogy nagyobb kapufák voltak, mint amit tegnap az aranylábú Cody bikázott (mikor magadban forgatod a kést), de én szeretem azokat a csapatokat akik mernek innovatívak, újak, mások lenni. Bár, ha bejön remélem nem lesz trend (mint amit pl McVay indított el), és a csapatok nem az ESPN, NBC, FOX, CBS négyestől fognak szakembereket interjúvoltatni. 😀
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 106 — Deion Sanders for president!
1/24 lett végül... Reménykedtem, hogy picit még magasabb lesz, de szezon előtt szó nélkül aláírtam volna.
Kívánom, hogy Mayock varázsoljon vmit, mert rá férne erre a csapatra jó pár playmaker... meghát noh, egy jó Raiders-re meg Bears-re szüksége van a ligának 😊
Tito05
Esetleg Mack-et nem adnátok vissza érte?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Carr megkapja a jövőévet. Várható volt, jövőre bagóért rakható ki, idén nincs jó qb prospect, és hátha menni fog 2. Évben Chucky alatt minden immáron konzisztensen. Win-win, tessék falat építeni elé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.youtube.com/watch?v=KGeeowtCXqY

még a végén kinövi magát
Amadeus
Öröm volt nézni, ahogy tolja.
Kőkeményen.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 www.youtube.com/watch?v=KGeeowtCXqY

még a végén kinövi magát

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
1/24 lett végül... Reménykedtem, hogy picit még magasabb lesz, de szezon előtt szó nélkül aláírtam volna.
Kívánom, hogy Mayock varázsoljon vmit, mert rá férne erre a csapatra jó pár playmaker... meghát noh, egy jó Raiders-re meg Bears-re szüksége van a ligának 😊
Tito05
Mi szezon előtt másban reménykedtünk! 😊
Örültünk volna ha a Bears a csoportjában utolsó helyen egy TOP 10-es pickkel ajándékoz meg minket, de hát ez már így esett. Szegény embert még az ág is húzza! De majd 1/24-en húzunk valami jó kis védőjátékost! 😊

Most még a Cowboys ronthat tovább a draftunkon, de már szerintem mindegy teljesen.

Jövőre meg szerintem a Bears továbbra is harcban lesz a PO-ért, szóval a jövő évi draftcetli sem lesz jobb. 😊
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
1/24 lett végül... Reménykedtem, hogy picit még magasabb lesz, de szezon előtt szó nélkül aláírtam volna.
Kívánom, hogy Mayock varázsoljon vmit, mert rá férne erre a csapatra jó pár playmaker... meghát noh, egy jó Raiders-re meg Bears-re szüksége van a ligának 😊
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nézem ezt a LAC-t, fú de szarok.
Azért ezt a szintet jövōre hozhatjuk. Simán.
WC meccs!
😳
Surda
Nagyon gáz volt pláne hogy majdnem kikaptak...
Cubehead
Crabtree 2x?
De csíptem őt is.
TalibanBox ☠️☠️🖤
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Nézem ezt a LAC-t, fú de szarok.
Azért ezt a szintet jövōre hozhatjuk. Simán.
WC meccs!
😳
Surda
Nagyon gáz volt pláne hogy majdnem kikaptak...



több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nézem ezt a LAC-t, fú de szarok.
Azért ezt a szintet jövōre hozhatjuk. Simán.
WC meccs!
😳
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Cable-ről valami? Még mindig nem térek magamhoz, hogy hagyják Carr-t tönkremenni... 0 O fallal... És, hogy Chukynak ez miért jó az is nagy kérdés...
skat
Cable marad, mert remek sémát rakott össze Olsonnal...legalábbis Gruden szerint.


Túl sok volt a sérülés az OL-ben és ez volt az igazi gond nem pedig a séma vagy Cable. Amúgy is a séma jó, mert Olson is segített implementálni és ugye Chucky jelölte ki ezen a téren is a fő csapás irányt. Jövőre a két OT sokkal erősebb lesz, javul a technikájuk és OG poszton egészségesebbek leszünk és kiegyensúlyozott játékot tudunk hozni.
#rozsaszinszemuveg


Amúgy Gabe szerintem marad a nagy küzdése után, de KO és a 10M-ja már közel sem biztos. Good nem volt rossz RG-ben, így akár abban is lehet fantázia, hogy KO cut/trade, Gabe megy vissza LG-be, ahol jobb volt amúgy is és Good visszatér a 10M töredékéért RG-nek. Hoznak Penn helyett egy rutinos RT-t aki legalább megfuttatja rendesen Parkert a kezdő posztért...
Miller-Jackson-Hudson-Good-Parker/FA

Sharpe, Kirkland, Hunt és akár Green is maradhat mélységnek, illetve draft közepén, végén mindig jöhet OL nyugodtan...
Rolni
Nem tudom milyennek ígérkezik a rookie és fa OL class, de simán egy RG-RT pick up jöhet. Miller-Jackson-Hudson, eddig vagyunk meg. Azért ez a Cable dolog felbasz rendesen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Cable-ről valami? Még mindig nem térek magamhoz, hogy hagyják Carr-t tönkremenni... 0 O fallal... És, hogy Chukynak ez miért jó az is nagy kérdés...
skat
Cable marad, mert remek sémát rakott össze Olsonnal...legalábbis Gruden szerint.


Túl sok volt a sérülés az OL-ben és ez volt az igazi gond nem pedig a séma vagy Cable. Amúgy is a séma jó, mert Olson is segített implementálni és ugye Chucky jelölte ki ezen a téren is a fő csapás irányt. Jövőre a két OT sokkal erősebb lesz, javul a technikájuk és OG poszton egészségesebbek leszünk és kiegyensúlyozott játékot tudunk hozni.
#rozsaszinszemuveg


Amúgy Gabe szerintem marad a nagy küzdése után, de KO és a 10M-ja már közel sem biztos. Good nem volt rossz RG-ben, így akár abban is lehet fantázia, hogy KO cut/trade, Gabe megy vissza LG-be, ahol jobb volt amúgy is és Good visszatér a 10M töredékéért RG-nek. Hoznak Penn helyett egy rutinos RT-t aki legalább megfuttatja rendesen Parkert a kezdő posztért...
Miller-Jackson-Hudson-Good-Parker/FA

Sharpe, Kirkland, Hunt és akár Green is maradhat mélységnek, illetve draft közepén, végén mindig jöhet OL nyugodtan...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Cable-ről valami? Még mindig nem térek magamhoz, hogy hagyják Carr-t tönkremenni... 0 O fallal... És, hogy Chukynak ez miért jó az is nagy kérdés...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Anno a csodás Sharks meg Lions bomberek a zsibiben.
♉gaben♉
90-es évek Chicago Bulls logós cuccai....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 106 — Deion Sanders for president!
Anno a csodás Sharks meg Lions bomberek a zsibiben.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Még a Pull&bear-ben is csak nektek van ilyen baromi menő fasza vastag pulcsitok, meg a Giants-GB párosnak. Tuti vettem volna ma, ha valamelyiknek szurkolok. De így maradnak a drágább, rendelt cuccok.
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Én alapvetően rapbulikba járok inkább,és ott gyakori ugye a raiders cucc... 1x abban mentem,és odajöttek hozzám spanolni,olyanok akikről látszott, hogy fogalmuk sincsen a csapatnál zajló dolgokról,de ezt kissé részegen ki is fejtettem ott,utána érdekes estém lett.. 😊 Szóval azóta nem járok a csapatom mezébe max cowbells meccsekre 😊
skat
Cowbells? A kövi előtt írj rám, pacsizunk le.
A rap meg a Raiders ugye az NWA végett forrt össze
Cubehead
Tudom,mondjuk én nem amiatt lettem raider,hanem mert mindig tradicionális,régi,de a jelenben meg gyenge csapatokat választok. 😊
Majd írok ,ha kilesek. 😊.
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Én alapvetően rapbulikba járok inkább,és ott gyakori ugye a raiders cucc... 1x abban mentem,és odajöttek hozzám spanolni,olyanok akikről látszott, hogy fogalmuk sincsen a csapatnál zajló dolgokról,de ezt kissé részegen ki is fejtettem ott,utána érdekes estém lett.. 😊 Szóval azóta nem járok a csapatom mezébe max cowbells meccsekre 😊
skat
Cowbells? A kövi előtt írj rám, pacsizunk le.
A rap meg a Raiders ugye az NWA végett forrt össze



több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Én alapvetően rapbulikba járok inkább,és ott gyakori ugye a raiders cucc... 1x abban mentem,és odajöttek hozzám spanolni,olyanok akikről látszott, hogy fogalmuk sincsen a csapatnál zajló dolgokról,de ezt kissé részegen ki is fejtettem ott,utána érdekes estém lett.. 😊 Szóval azóta nem járok a csapatom mezébe max cowbells meccsekre 😊
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Nekem nem gázos, ha valaki Raiders cuccban feszít, de nem egy meccsmágus.
 goo.gl/images/iW9Zpk
Surda
Azért a Raiders cuccokat olyanok is hordják, akik azt se tudják, melyik sportághoz tartozik a franchise...
Persze erről nem a szurkolók tehetnek. Éppen emiatt a helyzet miatt tisztelem azokat, akik nem divatból hordják, hanem mert szurkolnak a csapatnak 😊
dioadam
Ezt azért egyik másik major sportos csapatról is elmondható. Pl az egyik nhl vagy mlb csapat aminek indián fej a logója stb stb.
Hála a szürke importnak 🤔



több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nekem nem gázos, ha valaki Raiders cuccban feszít, de nem egy meccsmágus.
 goo.gl/images/iW9Zpk
Surda
Azért a Raiders cuccokat olyanok is hordják, akik azt se tudják, melyik sportághoz tartozik a franchise...
Persze erről nem a szurkolók tehetnek. Éppen emiatt a helyzet miatt tisztelem azokat, akik nem divatból hordják, hanem mert szurkolnak a csapatnak 😊
dioadam
Mert a Raiders több mint sport.
🤔😂