Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
#BREAKING: #Raiders will play in San Francisco for 2019 season. Team reaches deal w/ #SFGiants to use #OraclePark (formerly #ATTPark). Announcement expected this week. (per my @NFL sources). #RaiderNation #SuperBowl53 #NFL
Rolni
Ahogy a liga szerette volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
#BREAKING: #Raiders will play in San Francisco for 2019 season. Team reaches deal w/ #SFGiants to use #OraclePark (formerly #ATTPark). Announcement expected this week. (per my @NFL sources). #RaiderNation #SuperBowl53 #NFL

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 raiderswire.usatoday.com/2019/02/02/amari-cooper-raiders-had-a-team-meeting-about-khalil-macks-week-1-dominance/

 www.silverandblackpride.com/2019/2/2/18208252/amari-cooper-says-raider-locker-room-happy-for-mack-after-trade-but-mad-for-organization

nem is kell gyilkolnom Cooper karakterét. Megmagyarázza Irvin magatartását is.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Lynch marad még, mik a hirek?
Kájzerszóze
50/50
Rolni
Azaz. Vagy igen vagy nem.
Amadeus
Köszi! Harmadik lehetőség ezek szerint nincs 😎



több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 450 — situational football
Ezt tegyétek el, ha esetleg majd Gruden tönkreteszi a csapatot pár év múlva 😀

 twitter.com/f3rnabe/status/971243816199114752



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Lynch marad még, mik a hirek?
Kájzerszóze
50/50
Rolni
Azaz. Vagy igen vagy nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lynch marad még, mik a hirek?
Kájzerszóze
50/50

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Lynch marad még, mik a hirek?



több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Penn-nek már most garantált majdnem 3M-ja. Semmit nem veszítünk, ha megnézzük mit tud...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
LaCanfora szerint Osemele menni fog trade útján még a kombájn előtt.
Amadeus
JLC annyira lövöldözik minden irányba, hogy persze hullanak is néha madarak az ölébe...nem kedvelem a fickót, de a Miller picket is előre bemondta, illetve ha jól rémlik a trade-ek kapcsán is elől járt az infóval...mióta Gruden itt van, mintha lenne a srácnak valóban infója velünk kapcsolatban.

Hát KO esete elég fura.
Brutál pénzt keresne idén (10,2M) és az elmúlt két évében bőven alulteljesített. Tavaly persze sérült volt elég sokat, de nekem úgy tűnik, hogy neki ez a ZBS téma nem fekszik igazán. Mivel nincs DM már a szerződésben szerintem egyértelmű cut/trade jelölt, a csere kapcsán nekem a kérdés, hogy lesz-e olyan csapat, aki bevállalja ezt az összeget?! Persze lehet egy PBS falban jövőre tudna megint elit OG produkciót mutatni, de azért ez távolról sem garantálható, 2016 óta messze nem elit OG a pali.
Valószínűleg a legjobb esélyünk, ha találunk olyan csapatot, amelyik neki is szimpatikus és sikerül úgy cserélni, hogy ott kap rögtön egy új szerződést. Ezzel együtt nem hinném, hogy komoly ellenértékre számíthatunk.

Ha KO megy, felmerül rögtön Gabe Jackson kapcsán a kérdés, hogy melyik oldalon használjuk. Én visszatenném LG posztra, ahol KO érkezése előtt játszott és ahol jobban teljesített amúgy. Gabe még csak 27 éves, egy ilyen mozgatással létre jöhetne évekre egy fix baloldal Millerrel, Jacksonnal és persze Hudsonnal.
RG posztra visszahoznám D.Good-ot, aki egész vállalhatóan pótolta Gabe-et a szezon végén és draftról hoznék még embert mögé, mellé. FA piacról pedig megpróbálnék Penn helyett hozni egy RT-t Parker "ellen", de ha nincs jobb, akkor Penn-t kell odarakni a fiatallal szembe. Miller és Parker papíron léphetnek egy nagyot előre erőben, technikában második évükre (az más kérdés, hogy normális OL edző nélkül nehéz a technikai előrelépést elvárni, de ezt most felejtsük el szeptemberig).
Miller-Jackson-Hudson-Good-Penn/Parker aztán mutassa meg a Kábel, hogy NFL szintű OL edző...
Rolni
KO tipikusan a "good, but not that good" játékos nálunk. Régóta nagy rá a 10 millás kabát, de nem is lehet rásütni, hogy kutyaütő lenne. Gabe LG-ban közel elit volt annak idején, elég egyértelmű nekem az ő sorsa. Hogy Penn-t nem raknám be RT-be 8 milláért, az kurva isten.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
LaCanfora szerint Osemele menni fog trade útján még a kombájn előtt.
Amadeus
JLC annyira lövöldözik minden irányba, hogy persze hullanak is néha madarak az ölébe...nem kedvelem a fickót, de a Miller picket is előre bemondta, illetve ha jól rémlik a trade-ek kapcsán is elől járt az infóval...mióta Gruden itt van, mintha lenne a srácnak valóban infója velünk kapcsolatban.

Hát KO esete elég fura.
Brutál pénzt keresne idén (10,2M) és az elmúlt két évében bőven alulteljesített. Tavaly persze sérült volt elég sokat, de nekem úgy tűnik, hogy neki ez a ZBS téma nem fekszik igazán. Mivel nincs DM már a szerződésben szerintem egyértelmű cut/trade jelölt, a csere kapcsán nekem a kérdés, hogy lesz-e olyan csapat, aki bevállalja ezt az összeget?! Persze lehet egy PBS falban jövőre tudna megint elit OG produkciót mutatni, de azért ez távolról sem garantálható, 2016 óta messze nem elit OG a pali.
Valószínűleg a legjobb esélyünk, ha találunk olyan csapatot, amelyik neki is szimpatikus és sikerül úgy cserélni, hogy ott kap rögtön egy új szerződést. Ezzel együtt nem hinném, hogy komoly ellenértékre számíthatunk.

Ha KO megy, felmerül rögtön Gabe Jackson kapcsán a kérdés, hogy melyik oldalon használjuk. Én visszatenném LG posztra, ahol KO érkezése előtt játszott és ahol jobban teljesített amúgy. Gabe még csak 27 éves, egy ilyen mozgatással létre jöhetne évekre egy fix baloldal Millerrel, Jacksonnal és persze Hudsonnal.
RG posztra visszahoznám D.Good-ot, aki egész vállalhatóan pótolta Gabe-et a szezon végén és draftról hoznék még embert mögé, mellé. FA piacról pedig megpróbálnék Penn helyett hozni egy RT-t Parker "ellen", de ha nincs jobb, akkor Penn-t kell odarakni a fiatallal szembe. Miller és Parker papíron léphetnek egy nagyot előre erőben, technikában második évükre (az más kérdés, hogy normális OL edző nélkül nehéz a technikai előrelépést elvárni, de ezt most felejtsük el szeptemberig).
Miller-Jackson-Hudson-Good-Penn/Parker aztán mutassa meg a Kábel, hogy NFL szintű OL edző...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
LaCanfora szerint Osemele menni fog trade útján még a kombájn előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
59 évesek lettünk! Még legalább ennyit! 🎂

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sztem nem smokescreen. Igaza van, eleg gyors az NFL mar ehhez. Azonban az igaz, hogy gyokeresen mas felfogas kellene hozza, es Gruden eddig nem ugy tett, mint aki nagy ujitasokat akarna a fociban,
ulpianus
Nade pont ezt mondom, hogy semmi nem utal rá, hogy újítani akarna...akkor meg öngyilkosság a Murray pick sztem...

Amúgy most esik le, hogy azért van itt Cable, mert az ő fala kényszerítette rá Wilson-t a folyamatos fejlődésre, ergo az Ő fala a megfelelő Murray-nak is 😀
#masterplan #grudendamus

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Sztem nem smokescreen. Igaza van, eleg gyors az NFL mar ehhez. Azonban az igaz, hogy gyokeresen mas felfogas kellene hozza, es Gruden eddig nem ugy tett, mint aki nagy ujitasokat akarna a fociban,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
miért, szerinted 5'8-5'9 magasan mennyire lenne eredményes az NFL-ben?
Amadeus
Gruden nem adott meg minimalis magassagot. Csak azt mondta, nem szamit.
ulpianus
btw a véleményedre lettem volna kíváncsi. Grudenét már elolvastam én is.
Amadeus
Gruden Wilsonra hivatkozott (5`11) valamint Breesre (6`0). Murray pedig 5`10. De ugye mindketten mashogy jatszanak, mint egy konzervativabb QB, foleg Wilson. De Murray is kepes lehet ilyesmire. De nekem kerdes, hogy az itteni OL mennyire tudna atallni erre, es ki az az edzo, aki ezt bevalallja? De nem lehetetlen.
ulpianus
Murray elvileg 5'9, ami azért nagyon kicsi NFLbe. Nem véletlen nem volt Russell se top prospect...Mayfield tavaly 6'1 volt asszem...
Baromira fáznék ettől, mert ezzel a mérettel nem lát át a falon...ez az OL mögött meg agyoncsapják amúgy is...

Nekem inkább smoke Grudentől ez a méret nyilatkozat is...ez a tavalyi playbook azért azt mutatja, h Gruden alapjában nem akar AirRaid vagy spread forradalmat...center mögül akar dolgozni. Carral idén is nyomtatott volna spread-es dolgot, neki egyetemen az jól ment. Inkább keresztül préselte a hagyományosabb WCO playbook-on...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
miért, szerinted 5'8-5'9 magasan mennyire lenne eredményes az NFL-ben?
Amadeus
Gruden nem adott meg minimalis magassagot. Csak azt mondta, nem szamit.
ulpianus
btw a véleményedre lettem volna kíváncsi. Grudenét már elolvastam én is.
Amadeus
Gruden Wilsonra hivatkozott (5`11) valamint Breesre (6`0). Murray pedig 5`10. De ugye mindketten mashogy jatszanak, mint egy konzervativabb QB, foleg Wilson. De Murray is kepes lehet ilyesmire. De nekem kerdes, hogy az itteni OL mennyire tudna atallni erre, es ki az az edzo, aki ezt bevalallja? De nem lehetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
miért, szerinted 5'8-5'9 magasan mennyire lenne eredményes az NFL-ben?
Amadeus
Gruden nem adott meg minimalis magassagot. Csak azt mondta, nem szamit.
ulpianus
btw a véleményedre lettem volna kíváncsi. Grudenét már elolvastam én is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
miért, szerinted 5'8-5'9 magasan mennyire lenne eredményes az NFL-ben?
Amadeus
Gruden nem adott meg minimalis magassagot. Csak azt mondta, nem szamit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Na már Kyle Murray az 1/4 😊
A csávó azt se tudja melyik sportot akarja csinálni és kb 5'9 magas...biztos nagy fogás lenne 1/4-en...annál csak az lesz utána jobb amikor benyögi, hogy mégis inkább baseball 😊
Rolni
de legalább mindkét ligában Oaklandi csapat draftolná 😉
Cuchulain82
Amennyiben a Raiders oaklandinek szamit meg.

Egyebkent ahogy Rolni irta, Gruden szerint a magassag (doboero es nagy kezek) mar nem korszeru szempont(ok). Veletlen lenne, hogy most jott elo ezzel? 😀
ulpianus
miért, szerinted 5'8-5'9 magasan mennyire lenne eredményes az NFL-ben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Na már Kyle Murray az 1/4 😊
A csávó azt se tudja melyik sportot akarja csinálni és kb 5'9 magas...biztos nagy fogás lenne 1/4-en...annál csak az lesz utána jobb amikor benyögi, hogy mégis inkább baseball 😊
Rolni
de legalább mindkét ligában Oaklandi csapat draftolná 😉
Cuchulain82
Amennyiben a Raiders oaklandinek szamit meg.

Egyebkent ahogy Rolni irta, Gruden szerint a magassag (doboero es nagy kezek) mar nem korszeru szempont(ok). Veletlen lenne, hogy most jott elo ezzel? 😀
ulpianus
jogos, én még oaklandi csapatként tekintek a Raidersre /bár a következő szezontól már máshol játszanak/
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Na már Kyle Murray az 1/4 😊
A csávó azt se tudja melyik sportot akarja csinálni és kb 5'9 magas...biztos nagy fogás lenne 1/4-en...annál csak az lesz utána jobb amikor benyögi, hogy mégis inkább baseball 😊
Rolni
de legalább mindkét ligában Oaklandi csapat draftolná 😉
Cuchulain82
Amennyiben a Raiders oaklandinek szamit meg.

Egyebkent ahogy Rolni irta, Gruden szerint a magassag (doboero es nagy kezek) mar nem korszeru szempont(ok). Veletlen lenne, hogy most jott elo ezzel? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Na már Kyle Murray az 1/4 😊
A csávó azt se tudja melyik sportot akarja csinálni és kb 5'9 magas...biztos nagy fogás lenne 1/4-en...annál csak az lesz utána jobb amikor benyögi, hogy mégis inkább baseball 😊
Rolni
Legalább 5’10 kéne, hogy legyen. Az alatt offos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Na már Kyle Murray az 1/4 😊
A csávó azt se tudja melyik sportot akarja csinálni és kb 5'9 magas...biztos nagy fogás lenne 1/4-en...annál csak az lesz utána jobb amikor benyögi, hogy mégis inkább baseball 😊
Rolni
de legalább mindkét ligában Oaklandi csapat draftolná 😉
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na már Kyle Murray az 1/4 😊
A csávó azt se tudja melyik sportot akarja csinálni és kb 5'9 magas...biztos nagy fogás lenne 1/4-en...annál csak az lesz utána jobb amikor benyögi, hogy mégis inkább baseball 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!