Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
@topin

Nem is járt a bizalom BB-nek az első szezon után...meg kell dolgozni azért is. Lehet 3 év múlva én is azt mondom, hogy bár nem értek egyet egy húzással, de megbízom Gruden és Mayock döntésében.

Ettől függetlenül, ha 1/4 mégis QB jön majd megmagyarázza az ember és elkezdi "megérteni". Mack kapcsán is mindenki érti a cap érdekeket, ettől még a mai napig hibás döntésnek tűnik.


CWood, mint DB coach? Érdekes lenne, persze tetszene, mert baromira bírtam Őt, de nem biztos, hogy jó edző lenne attól, hogy HOF player volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Apropó DB coach: Charles Woodsont spekulálják nagyon, hogy kiköt DB coachként nálunk. Szerintem a legnagyobb football iq-val rendelkező játékos volt a védők oldalán az elmúlt 2 évtizedben Ray Lewis mellett. Kíváncsi lennék rá, hogy át tudja-e ezt ültetni az edzőségbe. CWood az Ultimate Gruden Grinder, egy Rich Gannon 2.0.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
@topin

Nem gondolom, hogy vélemény vezér lennék. Épp Gruden érkezése óta sokkal inkább a kisebbséghez tartozom itt.

Elég necces szerintem a Pats és BB terveit, döntéseit behozni a képbe Gruden kapcsán. BB évek óta bizonyítja, hogy többször igaza van, mint nem. Rendre PO képes, sőt PO run képes gárdát tud pályára tenni és mindig számolni kell velük, mint SB esélyes. Őt megkérdőjelezi, az Ő tervét hiányos drukkolói ismeretekkel értelmetlennek nevezni merőben más, mint egy olyan emberét aki amióta megérkezett:
-elcserélte a liga egyik legjobb pass rusherét úgy, hogy semmi alternatív megoldása nem volt a pótlására
-a csapat annyira kilátástalanul játszott alatta több meccsen, mint régen utoljára
-több veterán év közben nyugdíjazta magát kvázi
-folyamatos negatív média zajt teremtett a csapat körül
-idehozta a liga egyik legszebb fal edzőjét, majd miután a liga egyik legszarabb falát küldte pályára egész évben, megerősítette a pozíciójában

Egyszóval semmi olyat nem tett, amivel rászolgált volna arra, hogy az Ő tervét "vakon" elfogadjam. Majd ha lehoz Mayockkal egy erős offseasont, jó drafttal és jövőre láthatóan megindul a csapat, akkor beállok a sorban és megszavazott neki azt a bizalmat amit te megszavaztál BB-nek, amit a Chiefs fanok megszavaztak Reid-éknek vagy a Colts fanok a Ballard-Reich párosnak kezdenek megszavazni mostanság.
Addig viszont a szerény kis tudásommal kötögetem összefele a szálakat és elmondom a véleményemet.
QB kérdésben is például:
-Carr egy nagyon nehezen beinduló szezonban hozott karrier számokat (pontosság, yard, átlag) a liga legszarabb fala mögött úgy, hogy a skill posztokon egyedül TE poszton volt konstans liga szinten erős támogatása.
-erre mondom én azt, hogy erre lehet és kellene építeni. Javítani kell a falat, hozni némi sebességet és megnézni mekkorát tud Carr előre lépni úgy, hogy végre azonos rendszerbe tér vissza. Eddig egyszer 2016-ban tudott egy rendszerben a második évéig eljutni, akkor jött is egy remek szezon tőle.
-az idei draft nagyon gyenge QB fronton. Lehet persze hypolni és teszik is serényen a médiában dolgozók, de ősszel még Herberttel együtt is gyenge classról beszélt mindenki. Ebből a classról QB-t hozni korán, amikor van potenciális fr. QB a kereten és tele vagy amúgy lyukas posztokkal szerintem nem szabad.



Más:
BREAKING: #Vols have hired Raiders defensive backs coach and former Alabama/Kentucky/Tennessee assistant Derrick Ansley to the staff.

ANOTHER statement hire from Jeremy Pruitt.


Sajnos Ansley-t elvitték...kár érte, jó ügynök volt!
Rolni
Lehet Ansleynek nem jött be a profi közeg,vagy szeretné az SEC-ben megmászni a ranglétrát. Fasz tudja. Jó munkát végzett nálunk, minden jót neki!

Carr kapcsán tökre egyetértünk, de ezt szerintem már írtuk itt. Egyszerűen nem logikus húzás megszabadulni tőle most. Garantált lett a fizuja, már csak olyanok vannak a kereten akik kijönnek vele, ilyen szempontból elég letisztult lett a felállás. Nekem ami tetszett pl LaFell és Cook kapcsán az az volt, hogy még idén is látszott az, hogy ha DC valakivel megtalálja a chemistryt, akkor nagyon tud menni az offense. Faszom nem gondolta, hogy LaFell jól fog játszani nálunk, Cook meg szerintem karrier évet ment. Kigyógyulva a Murray hypeból, azt gondolom, hogy igenis mind a 3 pick jöjjön a védelembe, plusz FA-n be kell húzni, akit be tudunk oda. Egy McCoy-t, Griffint,, passrusherek közül akit érünk. Valszeg más lesz az offense gameplan és teljesítmény is, ha nem 21 bekapott ponttal kell menni a félidei adjustmentre. Szerintem ebben a Carr dologban van még egy kör.

Hogy Gruden-Mayock az új Patriots, vagy az új Browns lesz, azt a mostani és a következő offseason fogja meghatározni. Én az előbbinek szurkolok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 003
Attól mert nem gondolod, még vélemény vezér vagy. Pont attól, ahogy összekötögeted a szálakat, ahogy összefoglalod a helyzeteket. Mert ezekben van minőség.

Belichickben első éve a Patsnél:

NE 2000 5 11 0 .313 5. AFC East

Majd aztán a temérdek győzelem és mégis megkérdőjelezik egy Butler elengedésnél, egy Gilmore dealnél, egy Michel draftnál..Aztán kiderül mind SB wint érő move..mégis kritizálják, mert nem tudják mi a terv, mi a cél, mit lát, nem lát egy játékosban. Így kapcsoltam csak ide és azért mert Gruden valami hasonlót próbál építeni, szerintem. Ehhez meg idő kell, ezért nem 3 évben gondolkodik, szerintem. Elfogadom ha ez téves meglátás részemről. De a nagytakarítás, a szerződés hossza, az hogy a hosszútávú opciót választja a siker elérésére a visszatéréskor, hogy ne legyen égő a leszereplés rövidtávon, ez logikailag mind ezt támasztja alá. Nyilván szurkolónak 3-5 évig várni rohadt hosszú idő, de ha utána meg emiatt van 10+ év jólét, akkor megéri.

Belichick elengedte Ch.Jones-t, aki bár nem Mack, de TOP pass rusher, aztán a fotelból nem látszott az utódja egy szemernyit sem. Lett egy Flowers helyette, akit a szurkolók közül senki nem várt a helyére ilyen szinten. Kinevezte Guglit Scarnecchia pihenőjének idején, amikor a legszarabb falunk lett vele 2 évig. Mindenki hibázik, van aki belátja. De igazából nem Gruden döntései miatt, vagy a bizodalmadban benne volt az oka, hogy írtam. Hiszen ezek szubjektív dolgok, tetszik-e amit csinál, érthető-e ami fele viszi a csapatot, egybevág-e a szurkolói léttel, stb..

Én nem írtam bízzál benne vakon, vagy úgy egyáltalán bármennyire is. Azt írtam, nem értelmetlen ha QB-t húz, mert akkor azt jelenti, hogy a meglévő ismeretei Carr-ral kapcsolatban olyanok, amik szerint nem Fr.QB. Annyit írtam, hogy ha megérteni próbálunk egy lépést, sokkal könnyebb elfogadni azt, akkor is ha nem tetszik. Azt tökéletesen értem, hogy szted Carrt kell megnézni, de ők napi szinten nézték egy évig, valami döntés/elképzelés csak van..Akár az hogy korai QB jön idén, akár az hogy vele is elmegy a rebuild egy szakaszig és máshova megy a muníció amíg a többi egység épül és majd csak utána lesz elcserélve/kirakva a derék Carr. De lehet arra jutottak ő az emberük is viszik amíg rászolgál. Erre írtam, nem tudja senki,ugyanúgy nem kommunikálnak kifele mint BB. Akire szintén fújt már neves játékos és noname is egyaránt, sőt olyan is, akit ő emelt fel a semmiből, vagy ő rakott fel a térképre (ismét).

Simán lehet, hogy nem is gondolkoznak máshogy mint Te és eszükben sincs QB-t húzni és az a tervük amit te is tennél. De ha nem ez, attól még nem lesz értelmetlen, ha mást választanak. A jelzőt azért használtad, mert nálad olyan helyen van Gruden, ahol minden lépése ami nem a te elképzeléseid irányába halad az abnormális. De nyilván ettől még nem lesz az minden lépése, akkor sem ha van nehezen vagy sehogy nem védhető döntése akár. Én nem vagyok elfogult a Raiders-szel, így kívülállóként annyit látok, hogy jött valaki letarolja az alapokat is és a saját elképzelései felé fog építkezni. Ez rohadt fájdalmas tud lenni a szurkolóknak, akik nyerni szeretnének és kötődnek a sztárjaikhoz. Nem lesz könnyű kedvetekre tenni, főleg nem folyton. De könnyebb lehet,ha logikailag is nézed, nem csak érzelmileg és saját szemszögből, ami nem a játék irányában hiányos, hanem Gruden elképzelései és építkezési tervei szerint. Nyilván utólag tök jogos kritizálni, ha már látható mi az ami homály elképzelés lett..bár sokszor az elképzelés jó, csak a megtöltött tartalom nem adja vissza.
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
BREAKING: #Vols have hired Raiders defensive backs coach and former Alabama/Kentucky/Tennessee assistant Derrick Ansley to the staff.

ANOTHER statement hire from Jeremy Pruitt.


Sajnos Ansley-t elvitték...kár érte, jó ügynök volt!
Rolni
Ráadásul marad ugyanúgy DB coach, ami számomra azt sugallja, hogy nem ragaszkodtunk hozzá pedig látszólag jó munkát végzett. Általában magasabb pozi miatt szoktak lelépni az edzők. Mindegy, cable szerencsére még itt van.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
@topin

Nem gondolom, hogy vélemény vezér lennék. Épp Gruden érkezése óta sokkal inkább a kisebbséghez tartozom itt.

Elég necces szerintem a Pats és BB terveit, döntéseit behozni a képbe Gruden kapcsán. BB évek óta bizonyítja, hogy többször igaza van, mint nem. Rendre PO képes, sőt PO run képes gárdát tud pályára tenni és mindig számolni kell velük, mint SB esélyes. Őt megkérdőjelezi, az Ő tervét hiányos drukkolói ismeretekkel értelmetlennek nevezni merőben más, mint egy olyan emberét aki amióta megérkezett:
-elcserélte a liga egyik legjobb pass rusherét úgy, hogy semmi alternatív megoldása nem volt a pótlására
-a csapat annyira kilátástalanul játszott alatta több meccsen, mint régen utoljára
-több veterán év közben nyugdíjazta magát kvázi
-folyamatos negatív média zajt teremtett a csapat körül
-idehozta a liga egyik legszebb fal edzőjét, majd miután a liga egyik legszarabb falát küldte pályára egész évben, megerősítette a pozíciójában

Egyszóval semmi olyat nem tett, amivel rászolgált volna arra, hogy az Ő tervét "vakon" elfogadjam. Majd ha lehoz Mayockkal egy erős offseasont, jó drafttal és jövőre láthatóan megindul a csapat, akkor beállok a sorban és megszavazott neki azt a bizalmat amit te megszavaztál BB-nek, amit a Chiefs fanok megszavaztak Reid-éknek vagy a Colts fanok a Ballard-Reich párosnak kezdenek megszavazni mostanság.
Addig viszont a szerény kis tudásommal kötögetem összefele a szálakat és elmondom a véleményemet.
QB kérdésben is például:
-Carr egy nagyon nehezen beinduló szezonban hozott karrier számokat (pontosság, yard, átlag) a liga legszarabb fala mögött úgy, hogy a skill posztokon egyedül TE poszton volt konstans liga szinten erős támogatása.
-erre mondom én azt, hogy erre lehet és kellene építeni. Javítani kell a falat, hozni némi sebességet és megnézni mekkorát tud Carr előre lépni úgy, hogy végre azonos rendszerbe tér vissza. Eddig egyszer 2016-ban tudott egy rendszerben a második évéig eljutni, akkor jött is egy remek szezon tőle.
-az idei draft nagyon gyenge QB fronton. Lehet persze hypolni és teszik is serényen a médiában dolgozók, de ősszel még Herberttel együtt is gyenge classról beszélt mindenki. Ebből a classról QB-t hozni korán, amikor van potenciális fr. QB a kereten és tele vagy amúgy lyukas posztokkal szerintem nem szabad.



Más:
BREAKING: #Vols have hired Raiders defensive backs coach and former Alabama/Kentucky/Tennessee assistant Derrick Ansley to the staff.

ANOTHER statement hire from Jeremy Pruitt.


Sajnos Ansley-t elvitték...kár érte, jó ügynök volt!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 003
Tehát a jövőben mindenki szorítkozzon a bizonyítékokkal jól alátámasztható tényekre és pontos statisztikákra és szigorúan kerüljük az egyéni meglátásokat, mert egy jövőbeli divatszurkolónak véletlenül még megformálódik a véleménye...
bmg
Ez elég "értelmetlen" kivonata lett a mondanivalónak, ugyanis nem erről szólt. Persze ennek a motivációja is érthető, bár felesleges..😊
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nem értelek
Saját véleményemet írtam le, sehol nem kijelentettem, hogy ez vagy az értelmetlen, esetleg hibás lépés lenne. Szerintem erre való a fórum, hogy leírjuk a véleményünket, meglátásunkat egy egy csapat kapcsán.

Sose fogjuk tudni mi Gruden terve, véleménye, elképzelése, így arról akkor se tudnánk vitatkozni, ha akarnánk.
Rolni
"Egyszerűen nem látnám értelmét" ezt írtad. Michel draftjában sem látott kb senki semmi értelmet a Patsnél, max voltak akik próbálták megérteni az elfogadás mellett, hogy miért ez lehetett és nem a hiányposztokra (amik szerintük voltak csak hangsúlyosabbak, ez is fontos). Aztán kiderült, hogy ez az LB, DE sor is bőven hasított a playoffban és Michel draftja meg elengedhetetlen volt egy SB win kivitelezésében. És itt még csak nem is hosszútávról beszélünk, mint a Raiders esetében, ahol olyan szintű szerződés/bebiztosítás van Gruden mögött, hogy "ráér" virítani pár év múlva is.

Mindenki leírhatja a véleményét, mert egy fórum. De amikor ledegradál valaki egy nem ismert koncepcióba illeszkedő lépést a saját információhiányos víziója miatt, az hangulatkeltés. Körültekintőbb egy vezető(elemző)szurkolónak úgy fogalmazni, ami szélesebb látókörben formálja a laikusok állásfoglalási lehetőségét. Ugyanis szentírássá válik az ilyen emberek véleménye, akkor is ha sosem kérték ezt a "felelősséget". Ezt ugyanis a sok hasznos írással kiérdemlik.

Most még nincs Raiders bandwagon amire felugrálnak divatból, de pár év múlva lesz és akkor óriási topicformáló ereje lesz a hangulatkeltésnek. Lásd Pats.hu, ahol boldog-boldogtalan támogatja egymást a fatális sületlenségek oltárán, csak azért mert régebben a vezető és elismert fórumozó(k) hisztirohamot kaptak, vagy saját víziójukat tolták, ahelyett, hogy logikát, értelmet kerestek volna a lépés mögött. Egyrészt az előző állapot csak növeli a frusztrációt napról-napra, a másik meg érveket sorakoztat fel, esetleg ütköztet és abból következtet amit ismer, nem abból amire nem lehet semmiféle rálátása.

Én nem látom miért lenne értelmetlen 1/4-re QB-t húzni, ha ez egy 2020 utáni időszakra felépülő rendszer. Azt értem, hogy abban a logikában az lehet, hogy nem tudja valaki Carr a fr.QB vagy sem. De ha 1/4 QB jön, akkor vélhetően nem így számolnak vele, mert több infóval rendelkeznek róla és máris értelmet nyer, anélkül hogy bárkit a fotelban meg kellett volna győzni Carr-ral kapcsolatban. Szerintem szerencsésebb fogalmazással kevésbé degradáló egy-egy ilyen vélemény és kevésbé hangulatkeltő hatású. A tömeg az úgyis követni fogja azt, amerre vezetik és ez az irány nem mindegy milyen attitűdöddel alakul majd ki.

Ígérem befejeztem az offolást 😊
topin
Tehát a jövőben mindenki szorítkozzon a bizonyítékokkal jól alátámasztható tényekre és pontos statisztikákra és szigorúan kerüljük az egyéni meglátásokat, mert egy jövőbeli divatszurkolónak véletlenül még megformálódik a véleménye...
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 003
Nem értelek
Saját véleményemet írtam le, sehol nem kijelentettem, hogy ez vagy az értelmetlen, esetleg hibás lépés lenne. Szerintem erre való a fórum, hogy leírjuk a véleményünket, meglátásunkat egy egy csapat kapcsán.

Sose fogjuk tudni mi Gruden terve, véleménye, elképzelése, így arról akkor se tudnánk vitatkozni, ha akarnánk.
Rolni
"Egyszerűen nem látnám értelmét" ezt írtad. Michel draftjában sem látott kb senki semmi értelmet a Patsnél, max voltak akik próbálták megérteni az elfogadás mellett, hogy miért ez lehetett és nem a hiányposztokra (amik szerintük voltak csak hangsúlyosabbak, ez is fontos). Aztán kiderült, hogy ez az LB, DE sor is bőven hasított a playoffban és Michel draftja meg elengedhetetlen volt egy SB win kivitelezésében. És itt még csak nem is hosszútávról beszélünk, mint a Raiders esetében, ahol olyan szintű szerződés/bebiztosítás van Gruden mögött, hogy "ráér" virítani pár év múlva is.

Mindenki leírhatja a véleményét, mert egy fórum. De amikor ledegradál valaki egy nem ismert koncepcióba illeszkedő lépést a saját információhiányos víziója miatt, az hangulatkeltés. Körültekintőbb egy vezető(elemző)szurkolónak úgy fogalmazni, ami szélesebb látókörben formálja a laikusok állásfoglalási lehetőségét. Ugyanis szentírássá válik az ilyen emberek véleménye, akkor is ha sosem kérték ezt a "felelősséget". Ezt ugyanis a sok hasznos írással kiérdemlik.

Most még nincs Raiders bandwagon amire felugrálnak divatból, de pár év múlva lesz és akkor óriási topicformáló ereje lesz a hangulatkeltésnek. Lásd Pats.hu, ahol boldog-boldogtalan támogatja egymást a fatális sületlenségek oltárán, csak azért mert régebben a vezető és elismert fórumozó(k) hisztirohamot kaptak, vagy saját víziójukat tolták, ahelyett, hogy logikát, értelmet kerestek volna a lépés mögött. Egyrészt az előző állapot csak növeli a frusztrációt napról-napra, a másik meg érveket sorakoztat fel, esetleg ütköztet és abból következtet amit ismer, nem abból amire nem lehet semmiféle rálátása.

Én nem látom miért lenne értelmetlen 1/4-re QB-t húzni, ha ez egy 2020 utáni időszakra felépülő rendszer. Azt értem, hogy abban a logikában az lehet, hogy nem tudja valaki Carr a fr.QB vagy sem. De ha 1/4 QB jön, akkor vélhetően nem így számolnak vele, mert több infóval rendelkeznek róla és máris értelmet nyer, anélkül hogy bárkit a fotelban meg kellett volna győzni Carr-ral kapcsolatban. Szerintem szerencsésebb fogalmazással kevésbé degradáló egy-egy ilyen vélemény és kevésbé hangulatkeltő hatású. A tömeg az úgyis követni fogja azt, amerre vezetik és ez az irány nem mindegy milyen attitűdöddel alakul majd ki.

Ígérem befejeztem az offolást 😊
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ne már srácok! Elég Jordy öregnek. Hozzunk melléjük fiatalokat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Bryant visszatérhet már a TC-re.
Amadeus
Inkább LaFell kellene, tudom idősebb de produktívabb volt szvsz
Cubehead
LaFell keeper, ha még tud járni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Bryant visszatérhet már a TC-re.
Amadeus
Inkább LaFell kellene, tudom idősebb de produktívabb volt szvsz



több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Bryant visszatérhet már a TC-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nem értelek @topin.

Saját véleményemet írtam le, sehol nem kijelentettem, hogy ez vagy az értelmetlen, esetleg hibás lépés lenne. Szerintem erre való a fórum, hogy leírjuk a véleményünket, meglátásunkat egy egy csapat kapcsán.

Sose fogjuk tudni mi Gruden terve, véleménye, elképzelése, így arról akkor se tudnánk vitatkozni, ha akarnánk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Offseason accounting: Raiders QB Derek Carr’s $19.9M base salary for 2019 becomes fully guaranteed today.
Rolni
Ezzel amúgy szerintem az is eldőlt, hogy Carr marad a csapat kezdő irányítója 2019-ben, ugyanis a képlet mostantól így fest: 2019-es cap hitje: 22,5M, míg a dead money amit cut vagy trade után okozna: 27,4M. Ekkora cap hitet egy nem a csapatnál játszó játékosért nem lehet bevállalni.

Carr marad tehát, már csak azt kell megúszni a megítélésem szerint, hogy Gruden korán QB-t hozzon. Egyszerűen nem látnám értelmét...kell máshova (mindenhova) az erősítés és meg kell tudni, hogy Carr-e az irényító hosszú távon...
Rolni
csak ne Gary-t húzzuk 1/4-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 003
Carr marad tehát, már csak azt kell megúszni a megítélésem szerint, hogy Gruden korán QB-t hozzon. Egyszerűen nem látnám értelmét...kell máshova (mindenhova) az erősítés és meg kell tudni, hogy Carr-e az irényító hosszú távon...
Rolni
Ha Gruden elképzelése az, hogy nem Carr a fr.QB akkor húzhat irányítót..Attól mert nem tudjuk mi szurkolók, hogy az vagy sem, attól Gruden még tudhatja..Valamint mert mi szurkolók nem tudjuk mi a pontos elképzelése a rebuilddel kapcsolatban, attól nem lesz értelmetlen egy lépése sem..Hiszen Ő az aki tudja hány év múlva hova szeretne/kell eljutni. Ha neki belefér Carr mellett egy újonc magasan, aki majd 2-3 év múlva vezeti úgy a csapatot, ahogy azt Gruden elképzelte, akkor ez a korai magas pick QB-ra egyáltalán nem értelmetlen..

No offense az irányodba, csak nem értem sosem az ilyen kinyilatkoztatást, hogy valaminek nem látni értelmét..mármint azt értem, hogy aki írja az ő elképzelései szerint nincs értelme, de az az elképzelés mennyire vág egybe a valósággal? Először azt kellene tudni, mi az amit Gruden tervez időben erre a megújulásra, aztán azt, hogy ebben az időintervallumban mennyi szerepe lesz Carrnak Gruden tervei szerint. Ha ezt tudjuk, akkor annak fényében lehet értelmezni egy magas picket, hogy értelmetlen-e vagy sem..

Amúgy ha jól olvastam, egy trade még így is benne lehet és 7M dead money maradna bent..
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Offseason accounting: Raiders QB Derek Carr’s $19.9M base salary for 2019 becomes fully guaranteed today.
Rolni
Ezzel amúgy szerintem az is eldőlt, hogy Carr marad a csapat kezdő irányítója 2019-ben, ugyanis a képlet mostantól így fest: 2019-es cap hitje: 22,5M, míg a dead money amit cut vagy trade után okozna: 27,4M. Ekkora cap hitet egy nem a csapatnál játszó játékosért nem lehet bevállalni.

Carr marad tehát, már csak azt kell megúszni a megítélésem szerint, hogy Gruden korán QB-t hozzon. Egyszerűen nem látnám értelmét...kell máshova (mindenhova) az erősítés és meg kell tudni, hogy Carr-e az irényító hosszú távon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Offseason accounting: Raiders QB Derek Carr’s $19.9M base salary for 2019 becomes fully guaranteed today.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hall "stábja" szerint a fickó többször próbálkozott már másokat is ilyennel zsarolni...


Mock draftokban egyre több helyen megy ki Bosa, Williams és Allen is előttünk és egyre több helyen írják nekünk Rashan Gary-t 1/4-re.
Gary remek méretű és brutál atletikus, de az egyetemi production nincs mögötte. Több helyen olvastam már, hogy a Michigan védelmében a szerepe végett nem tudott sack gyáros lenni és simán megállja majd a helyét NFL-ben a szélen, mint pass rusher és nagyon komoly az upside-ja...
Josh Jacobs Alabama RB is elég sűrűn szerepel a második első körös választottunkként...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 twitter.com/BSO/status/1093026683836346368?s=19

Wow
Levi
nekem speciel mindegy, hogy meleg, biszex vagy hetero az emberünk. Csak a több sacket csináljon jövőre. Ennyit kérek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/BSO/status/1093026683836346368?s=19

Wow
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Update on the #Raiders stadium situation: #49ers are still not expected to waive their territorial rights for San Francisco, sources say. With the SF Mayor going public against the Raiders playing at Oracle Park, SF is off the table. It’s Oakland or Levi’s Stadium for the Raiders
Rolni
Legyen London,és sorsolják úgy a meccseket,hogy a Wales-Magyar focimeccsel egy héten legyen egy hazai meccsünk és akkor minden jó lesz 😀 😀 😀

Szerkesztette: skat
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Update on the #Raiders stadium situation: #49ers are still not expected to waive their territorial rights for San Francisco, sources say. With the SF Mayor going public against the Raiders playing at Oracle Park, SF is off the table. It’s Oakland or Levi’s Stadium for the Raiders

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Az MLB egyik legrosszabb stadionját lecseréltétek az egyik legjobbra.

Fejlődés.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 104 — Deion Sanders for president!
#BREAKING: #Raiders will play in San Francisco for 2019 season. Team reaches deal w/ #SFGiants to use #OraclePark (formerly #ATTPark). Announcement expected this week. (per my @NFL sources). #RaiderNation #SuperBowl53 #NFL
Rolni
Ahogy a liga szerette volna.
Amadeus
Chucky likes this!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "