NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
OTA hírek:
It sounds like Miller has a lot of work to do on his technique – maybe a little more than what was expected.

Obi Melifonwu is not on Jon Gruden’s good side and it’s painfully obvious at this point. He joins Marquette King as one of the few players that haven’t found favor with either of the last two coaching staffs. Fortunately for Melifonwu, he still has time to right the ship, but he’s going to have to get back on the field to pull it off.
Pari
Melifonwuval mi a probléma? nemrég volt csípőműtéte, még nem tud teljes értékű edzésmunkát végezni, de ezen kívül?

choose life
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Elvileg Conley és D. Martin is elég szépen szerepel. Ez azért elég biztató



több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
OTA hírek:
It sounds like Miller has a lot of work to do on his technique – maybe a little more than what was expected.

Obi Melifonwu is not on Jon Gruden’s good side and it’s painfully obvious at this point. He joins Marquette King as one of the few players that haven’t found favor with either of the last two coaching staffs. Fortunately for Melifonwu, he still has time to right the ship, but he’s going to have to get back on the field to pull it off.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Izgalmas kérdés lesz h Carr mennyit fejlődött a motionök adta kulcsok olvasásában, a legtöbb pre-snap hibája sztem ebből adódott Musgrave rendszerében.
empty taxi
Kulcs kérdés lesz ahogy nézem. Úgy fest Gruden komoly szerepet szán neki ezen a téren is...elvileg lesz gazdagon no-huddle is beépítve a rendszerbe, ahol megint fontos lenne, h az áthívásokban és utána a védelem olvasásában jó legyen.
No-huddle amúgy eddig feküdt Carr-nak egyetemi és profi szinten is, de a pre-snap áthívások tavaly például szinte teljesen kikerültek a Downing féle rendszerben, szóval van mit gyakorolni.

Gabe Jackson és Amari Cooper is lenyilatkozták, hogy nagyon összetett az offense, hogy minden védelmi felállásra van valamilyen "válasz" benne. Ez is újdonság lehet a tavalyi faék egyszerűségű rendszer után a fiúknak...
Rolni
Kezdünk úgy kinézni, mint egy futballcsapat. Szokni kell még.
Amadeus
mást se csinálunk közel 20 éve😊
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Izgalmas kérdés lesz h Carr mennyit fejlődött a motionök adta kulcsok olvasásában, a legtöbb pre-snap hibája sztem ebből adódott Musgrave rendszerében.
empty taxi
Kulcs kérdés lesz ahogy nézem. Úgy fest Gruden komoly szerepet szán neki ezen a téren is...elvileg lesz gazdagon no-huddle is beépítve a rendszerbe, ahol megint fontos lenne, h az áthívásokban és utána a védelem olvasásában jó legyen.
No-huddle amúgy eddig feküdt Carr-nak egyetemi és profi szinten is, de a pre-snap áthívások tavaly például szinte teljesen kikerültek a Downing féle rendszerben, szóval van mit gyakorolni.

Gabe Jackson és Amari Cooper is lenyilatkozták, hogy nagyon összetett az offense, hogy minden védelmi felállásra van valamilyen "válasz" benne. Ez is újdonság lehet a tavalyi faék egyszerűségű rendszer után a fiúknak...
Rolni
Kezdünk úgy kinézni, mint egy futballcsapat. Szokni kell még.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Izgalmas kérdés lesz h Carr mennyit fejlődött a motionök adta kulcsok olvasásában, a legtöbb pre-snap hibája sztem ebből adódott Musgrave rendszerében.
empty taxi
Kulcs kérdés lesz ahogy nézem. Úgy fest Gruden komoly szerepet szán neki ezen a téren is...elvileg lesz gazdagon no-huddle is beépítve a rendszerbe, ahol megint fontos lenne, h az áthívásokban és utána a védelem olvasásában jó legyen.
No-huddle amúgy eddig feküdt Carr-nak egyetemi és profi szinten is, de a pre-snap áthívások tavaly például szinte teljesen kikerültek a Downing féle rendszerben, szóval van mit gyakorolni.

Gabe Jackson és Amari Cooper is lenyilatkozták, hogy nagyon összetett az offense, hogy minden védelmi felállásra van valamilyen "válasz" benne. Ez is újdonság lehet a tavalyi faék egyszerűségű rendszer után a fiúknak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Izgalmas kérdés lesz h Carr mennyit fejlődött a motionök adta kulcsok olvasásában, a legtöbb pre-snap hibája sztem ebből adódott Musgrave rendszerében.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Zene füleimnek:
A notable difference in the Raiders’ offensive scheme was the use of shifts and motions. On nearly every play, a tight end or multiple tight ends shifted to the other side of the formation. Some plays had tight end shifts followed by a wide receiver motion.

While it looks like the outside zone will certainly be part of the scheme this year, the Raiders’ run game will be more varied and should be aided by a spike in the use of play action. The Raiders practiced a lot of play action on Tuesday, especially boot plays.


Védő oldalon közben:
On Tuesday, Hurst was in the starting lineup with Justin Ellis. The starting ends were Bruce Irvin and Tank Carradine, who was in place of the absent Khalil Mack.

It seems Joseph has a starting spot solidified right now, while Gilchrist and Nelson will battle it out for the other spot.

Gareon Conley and Rashaan Melvin were on the field for a ton of snaps. Leon Hall took a lot of reps at nickel.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Pont ettől lesz jó Bruce 😊

Tavaly érthető volt a story és jött a pofára esés, idén vakon vagyunk és jön majd a szárnyalás 😀
Rolni
Hát igen, már csak ebben lehet hinni, mert a szakmaiság az nagyon nem mutatkozik a csapat körüli dolgokban.

Olyan mintha minden nagyon túl lenne csavarva. Bár az is lehet, hogy csak én vagyok hülye a dolgokhoz nagyon és én nem értem mi folyik itt. 😊
Bruce
Open door van, - mindenki kap egy lehetőséget - bármi is volt a gixer vele, az első stiklinél ki lesz ruggva. Ha csak egy is bejön sokat nyertek vele, ha egy sem, akkor meg semmit sem veszítettetek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amúgy én nem érzem ennyire WTF-nak a dolgokat, mint te...pedig igyekszem a rózsaszín szemüveget a fiókban hagyni.

Hackenberg egy max 7. körért...nincs vele gondom. Ha kiszorítja Cook-ot és/vagy Manuel és rosterre kerül, akkor egy 7. körös pickért lesz back up QBnk, ha nem kerül rosterre, akkor meg nem buktunk semmit, volt 1 camp arm pluszba...

Nelson sokat van fenn a pályán? Obi nem tud részt venni a sérülése miatt, Karl és Gilchrist új sémát tanulnak, míg Nelson ismeri jól a rendszert...ha majd élesben is Nelson lesz legtöbbet a pályán akkor lehet izgulni, de azt is érdemes fejben tartani, hogy Nelson ebben a rendszerben simán lehet sokkal jobb a tavalyi formájánál...

Mack deal egyenlőre nincs csúszásban szerintem. Carr, se kapta még meg tavaly ilyenkor az övét, ha jól rémlik...TC-ig rendezzék az a fontos.

Miller és Parker nincs behajítva a mélyvízbe, amivel nincs bajom...úgy fest Penn játékra alkalmas lesz, így Miller akár padozhat is az elején...én szívesen venném, ha egy nyers sráccal nem játszatnánk előbb RT-t, majd LT-t csak mert magas draft pick volt és szóhoz kell, hogy jusson. Döntsék el a posztját és ha LT, akkor csak akkor kezdjen, ha Penn-t megveri TC-ben. RT posztért meg versenyezzen akkor Parker a Giacomi, Sharpe, Ware stb csapattal...

Védelem a Carradine-Hurst-Jelly-Irvin négyessel állt fel elvileg. Ebből annyi érdekes igazán számomra, hogy Carradine Edwards előtt van ezek szerint...persze lehet Mario nem 100%-os esetleg...
Kérdés, hogy Mack LDE vagy RDE lesz a base csomagban...vagyis, hogy Irvin base csomagban is kezdő lesz-e. Mack-Hurst-Jelly-Irvin és a Carradine/Edwards-Hurst-Jelly-Mack 4-es is elképzelhető szerintem...

Az, hogy Gilchrist NCB posztra is beforog sztem inkább a fiataloknak kedvez rosterre kerülés kapcsán. ST value és jövőbeni potenicál fontosabb lehet, ha nem kell veterán "kezdő" a slotba. Hall és Wright lehet majd így gondban sztem...

Cooper többet lesz slotba, ahogy vártuk mi is, ez sztem remek lesz

Keith Smith FB és Griff Whalen WR/ST kapcsán egyik beat writer megjegyezte, hogy jónak tűnik a kezük...


Mychal Kendricks UFA lett, rá érdemes lenne rámenni szerintem.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Pont ettől lesz jó Bruce 😊

Tavaly érthető volt a story és jött a pofára esés, idén vakon vagyunk és jön majd a szárnyalás 😀
Rolni
Hát igen, már csak ebben lehet hinni, mert a szakmaiság az nagyon nem mutatkozik a csapat körüli dolgokban.

Olyan mintha minden nagyon túl lenne csavarva. Bár az is lehet, hogy csak én vagyok hülye a dolgokhoz nagyon és én nem értem mi folyik itt. 😊
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Pont ettől lesz jó Bruce 😊

Tavaly érthető volt a story és jött a pofára esés, idén vakon vagyunk és jön majd a szárnyalás 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Itt valami nagy szar lesz idén az tuti... olyan fura döntések születnek, hogy el sem hiszem...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Reggie Nelson, Karl Joseph and Marcus Gilchrist rotated at both safety spots, with Gilchrist moving to nickel corner. Other than the coaches' voices, you hear Nelson and Irvin the most. Nelson will definitely play, as I have been saying. #Raiders - Vic Tafur

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Indokolatlan

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Elhoztuk a Jetsből Christian Hackenberg-et egy kondícionális 7. körös választásért. A 2 QB posztért mehet Manuellel és Cookkal. Cook sem mutatott eddig semmit, Haki sem, de itt hátha lesz vele valami.

Mack nem jelent meg az OTA-n, gondolom a szerződés előtt nem akar megsérülni, stb... kapja meg a lét, aztán csapja szét az ellen irányítóit a következő pár szezonban.

Conley és Melifonwu egészségi állapotáról Gruden olyasmit nyilatkozott, hogy nagyon bizakodóak a visszatérésükkel kapcsolatban. Jó lenne, ha ez a két srác pályán tudna maradni ebben az évben és mutatna valamit.

Mychal Kendrickset kitette az Eagles, lehet próbát tennék vele is, mert az LB sorba azért még mindig jöhetne erősítésnek egy játékos.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
napi szívmelengető statisztika.

The worst catch rates in contested situations among all WRs with at least 14 opportunities in 2017:

1. Jordy Nelson (13.3%)
2. Amari Cooper (14.3%)
3. Seth Roberts (21.4%)

deyell
Fura, Bryant-el nem számolnak?
Dodó
Ez nem a várható depht chart.
Bryant valószínűleg jobban teljesített ilyen szituációkban.
bmg
 www.playerprofiler.com/nfl/martavis-bryant/
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 youtu.be/lz_SxD-scic
Take a look...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
napi szívmelengető statisztika.

The worst catch rates in contested situations among all WRs with at least 14 opportunities in 2017:

1. Jordy Nelson (13.3%)
2. Amari Cooper (14.3%)
3. Seth Roberts (21.4%)

deyell
Fura, Bryant-el nem számolnak?
Dodó
Ez nem a várható depht chart.
Bryant valószínűleg jobban teljesített ilyen szituációkban.
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 253
napi szívmelengető statisztika.

The worst catch rates in contested situations among all WRs with at least 14 opportunities in 2017:

1. Jordy Nelson (13.3%)
2. Amari Cooper (14.3%)
3. Seth Roberts (21.4%)

deyell
Fura, Bryant-el nem számolnak?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
a bend!

 pbs.twimg.com/media/DdMPlxDV4AUak0Q.jpg
deyell
Elsőnek azt hittem AllDone az, néztem is h wtf 😀
Borbinho
99 probléma az irányítóknak.
deyell
#butabitchain'tone

Reméljük nem tiltják el még szezon előtt 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
a bend!

 pbs.twimg.com/media/DdMPlxDV4AUak0Q.jpg
deyell
Elsőnek azt hittem AllDone az, néztem is h wtf 😀
Borbinho
99 probléma az irányítóknak.

choose life
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a bend!

 pbs.twimg.com/media/DdMPlxDV4AUak0Q.jpg
deyell
Elsőnek azt hittem AllDone az, néztem is h wtf 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
napi szívmelengető statisztika.

The worst catch rates in contested situations among all WRs with at least 14 opportunities in 2017:

1. Jordy Nelson (13.3%)
2. Amari Cooper (14.3%)
3. Seth Roberts (21.4%)

choose life