NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
DJ indahaz...

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe, ő az egyik NFL-közeli emberke, akivel Buday Zoli anno csinált exkluzív interjút. Megnézve annak a címét, hát eléggé durva most ebben a témában
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-masodik-legjobb-hely-ahol-ossze-lehet-esni-2319709

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
David Chao (volt Chargers csapatorvos) szerint nem volt felelőtlen a Raiders amikor Maurice Hurstot draftolta, ebben a cikkben kifejti miért nem:

 www.sandiegouniontribune.com/sports/profootballdoc/sd-sp-pfd-maurice-hurst-raiders-draft-irresponsible-0503-story.html

choose life
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Nekem nagyon tetszik a WR corpunk, vhogy így tudnám elképzelni:
WR1: Copper/Ateman
WR2: Bryant/Blacknall
Slot: Nelson/Switzer

Robrets "Mr. Dropking" meg cut a picsába, a többi ps.
Pari
Pofás a WR sor idénre valóban.
Szerintem Cooper is megy majd bőven slotba, nem csak Nelson. Bryant a szélen ebben (is) nagy segítség lehet, hogy tudunk bentre is veszélyes embert tenni úgy, hogy a szélekre is figyelniük kell. Veszélyes trió lehet ez, főleg ha Cooper elhagyja a drop hegyeket és Nelson bírja szusszal.

Ateman és főleg Blacknall szerintem korántsem lock még. Holton is odaférhet még vagy más a fiatalok közül, a lényeg, hogy nagy csata lesz TC-ben végre. Switzer ST szerepe miatt sztem kereten lesz és szépen lehet majd slotba is beforgatni, ha jól működik.
Roberts jó eséllyel áldozat lesz majd, mert ugye trade keretén nem sikerült kitenni.

Ehhez jön még Cook TE posztról középre fegyvernek, illetve Richard RB posztról elkapni...lesz célpontja Carr-nak bőven. Kell némi protection a faltól és működnie kellene a dolognak...persze tavaly ilyenkor is ezt hittük, mondtuk...
Rolni
Szerintem sem fix a két rookie helye, de nagyon örülnék, ha az lenne. Ateman-ről egy csomó helyen azt olvastam, hogy nagy steal volt a 7. körben, 6'5-ös magaságával és korrekt súlypont emelkedéssel elég mismatch gyanús a red zoneba.
Blacknall, meg a 6'3-as magasságával a 4,39-es 40 yarddal és 6,77-es 3 cone-jával eszméletlen atletikus, mondjuk meccs rutinja az nincs, és gondolom nem véletlen volt fixen csere sem a Pitt-ben, de hátha vmi ordas nagy mák folytán kinövi magát.
Illetve dropokkról nem igen olvastam az esetükben, ami igen szimpi.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nekem nagyon tetszik a WR corpunk, vhogy így tudnám elképzelni:
WR1: Copper/Ateman
WR2: Bryant/Blacknall
Slot: Nelson/Switzer

Robrets "Mr. Dropking" meg cut a picsába, a többi ps.
Pari
Pofás a WR sor idénre valóban.
Szerintem Cooper is megy majd bőven slotba, nem csak Nelson. Bryant a szélen ebben (is) nagy segítség lehet, hogy tudunk bentre is veszélyes embert tenni úgy, hogy a szélekre is figyelniük kell. Veszélyes trió lehet ez, főleg ha Cooper elhagyja a drop hegyeket és Nelson bírja szusszal.

Ateman és főleg Blacknall szerintem korántsem lock még. Holton is odaférhet még vagy más a fiatalok közül, a lényeg, hogy nagy csata lesz TC-ben végre. Switzer ST szerepe miatt sztem kereten lesz és szépen lehet majd slotba is beforgatni, ha jól működik.
Roberts jó eséllyel áldozat lesz majd, mert ugye trade keretén nem sikerült kitenni.

Ehhez jön még Cook TE posztról középre fegyvernek, illetve Richard RB posztról elkapni...lesz célpontja Carr-nak bőven. Kell némi protection a faltól és működnie kellene a dolognak...persze tavaly ilyenkor is ezt hittük, mondtuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Nekem nagyon tetszik a WR corpunk, vhogy így tudnám elképzelni:
WR1: Copper/Ateman
WR2: Bryant/Blacknall
Slot: Nelson/Switzer

Robrets "Mr. Dropking" meg cut a picsába, a többi ps.
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Amúgy azt nem értem, hogy ez miért csak a csapatok felelőssége. Az fel se merülhet, hogy Hurst hozott döntést a saját életéről?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Ez a lényeg. Egy 5. körös játékos azért bust nem lehet, csak baja ne legyen. Btw, mi anno behúztuk Cannont, pedig neki súlyos betegsége volt. Aztán elvittük az 5. körben, hogy ki tudják kezelni a dokik, és ha bejön, akkor kapunk egy 2. körös tehetséget (ezt az utóbbi években megmutatta), ha nem, akkor meg adtunk egy esélyt neki, hogy a legjobb orvosokkal készüljön, és nem mellesleg azért pénzhez is jusson (azért ezek a fizuk még kint is óriásinak számítanak egy átlagembernek).

Amúgy nem az volt, hogy Hurst problémáját tisztázták és játékra alkalmasnak nyilvánították?
Wyatt
Harvard egyik orvosa játékra alkalmasnak nyilvánította, de sok csapat orvosa nem.
deyell
Nyomot is utána egy combos pro dayt ha jól emlékszem



több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért remélhetőleg lesz egy tüzetes kivizsgálása még, aztán legfeljebb egy kidobott 5. körös pick lesz a sztori, és nem valami sokkal rosszabb

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Ez a lényeg. Egy 5. körös játékos azért bust nem lehet, csak baja ne legyen. Btw, mi anno behúztuk Cannont, pedig neki súlyos betegsége volt. Aztán elvittük az 5. körben, hogy ki tudják kezelni a dokik, és ha bejön, akkor kapunk egy 2. körös tehetséget (ezt az utóbbi években megmutatta), ha nem, akkor meg adtunk egy esélyt neki, hogy a legjobb orvosokkal készüljön, és nem mellesleg azért pénzhez is jusson (azért ezek a fizuk még kint is óriásinak számítanak egy átlagembernek).

Amúgy nem az volt, hogy Hurst problémáját tisztázták és játékra alkalmasnak nyilvánították?
Wyatt
Harvard egyik orvosa játékra alkalmasnak nyilvánította, de sok csapat orvosa nem.

choose life
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Raiders criticized as “irresponsible” for drafting Maurice Hurst

 www.raidersbeat.com/opposing-scout-calls-raiders-irresponsible-for-drafting-maurice-hurst/

That sentiment was echoed many times over, with one head coach adding, “Only the Raiders would draft a guy who could literally die on the field from a known condition.”

para.
deyell
elvitte volna más.
Amadeus
sok csapat levette a boardjáról, az is elképzelhető, hogy UDFA lett volna, Gruden pedig az 5. körben húzta be. de az hogy bust lehet egy dolog, én attól tartok inkább, hogy a pályán meghalhat.
deyell
Ez a lényeg. Egy 5. körös játékos azért bust nem lehet, csak baja ne legyen. Btw, mi anno behúztuk Cannont, pedig neki súlyos betegsége volt. Aztán elvittük az 5. körben, hogy ki tudják kezelni a dokik, és ha bejön, akkor kapunk egy 2. körös tehetséget (ezt az utóbbi években megmutatta), ha nem, akkor meg adtunk egy esélyt neki, hogy a legjobb orvosokkal készüljön, és nem mellesleg azért pénzhez is jusson (azért ezek a fizuk még kint is óriásinak számítanak egy átlagembernek).

Amúgy nem az volt, hogy Hurst problémáját tisztázták és játékra alkalmasnak nyilvánították?

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Raiders criticized as “irresponsible” for drafting Maurice Hurst

 www.raidersbeat.com/opposing-scout-calls-raiders-irresponsible-for-drafting-maurice-hurst/

That sentiment was echoed many times over, with one head coach adding, “Only the Raiders would draft a guy who could literally die on the field from a known condition.”

para.
deyell
Túltolja már a média a Gruden-Raiders témát...

Ezt is sztem. Ugyan ezzel az állapottal gond nélkül tolta végig az egyetemet...rendszeresen ellenőrizni kell és Mo-nak kell extrán figyelni magára. Jár neki az NFL esély sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Raiders criticized as “irresponsible” for drafting Maurice Hurst

 www.raidersbeat.com/opposing-scout-calls-raiders-irresponsible-for-drafting-maurice-hurst/

That sentiment was echoed many times over, with one head coach adding, “Only the Raiders would draft a guy who could literally die on the field from a known condition.”

para.
deyell
elvitte volna más.
Amadeus
sok csapat levette a boardjáról, az is elképzelhető, hogy UDFA lett volna, Gruden pedig az 5. körben húzta be. de az hogy bust lehet egy dolog, én attól tartok inkább, hogy a pályán meghalhat.
deyell
Udfa-ként elvitte volna valaki. Gruden úgy volt vele, hogy megér egy picket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Raiders criticized as “irresponsible” for drafting Maurice Hurst

 www.raidersbeat.com/opposing-scout-calls-raiders-irresponsible-for-drafting-maurice-hurst/

That sentiment was echoed many times over, with one head coach adding, “Only the Raiders would draft a guy who could literally die on the field from a known condition.”

para.
deyell
elvitte volna más.
Amadeus
sok csapat levette a boardjáról, az is elképzelhető, hogy UDFA lett volna, Gruden pedig az 5. körben húzta be. de az hogy bust lehet egy dolog, én attól tartok inkább, hogy a pályán meghalhat.

choose life
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Derék Johanzon gyött szomszédvizitálásba, mégavégén...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Raiders criticized as “irresponsible” for drafting Maurice Hurst

 www.raidersbeat.com/opposing-scout-calls-raiders-irresponsible-for-drafting-maurice-hurst/

That sentiment was echoed many times over, with one head coach adding, “Only the Raiders would draft a guy who could literally die on the field from a known condition.”

para.
deyell
elvitte volna más.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Raiders criticized as “irresponsible” for drafting Maurice Hurst

 www.raidersbeat.com/opposing-scout-calls-raiders-irresponsible-for-drafting-maurice-hurst/

That sentiment was echoed many times over, with one head coach adding, “Only the Raiders would draft a guy who could literally die on the field from a known condition.”

para.

choose life
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Ebben a szezonban pont annyi lesz az esélyünk az 1/1-re, mint a PO-ra.

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Report: Raiders may ask Donald Penn to take less money or be cut

 www.raidersbeat.com/report-raiders-may-ask-donald-penn-to-take-a-pay-cut/
deyell
igazán megtehetné, ha már just win baby.
Amadeus
kellene, hogy visszaigazoljuk végre Bowmant...

Penn azonban lehet hogy ki van akadva egy kicsit a 2 tackle draftra, úgy érezheti, hogy jövőre már nem számol vele a csapat. így a paycut necces.
deyell
Menjen Penn a fenébe...tavaly ment a hiszti, kapott több pénzt, cserébe szarabbul játszott, most meg lehet még TC-re se lesz ready sérülés miatt, ergó megint nem lesz toppon...Amióta az asszonnyal elindult a hiszti nincs itt fejben és ez nagyon meglátszik...3M garija van még hátra, de spórolnánk 8M-t, ami ugye elférne...

Nem vagyok híve amúgy sem a draft pickek ültetésének, főleg nem a korai körös pickek esetében, szóval felőlem mehet a Miller-Parker duó akármelyik felosztásban (olvastam egy cikket, ahol Miller RT-nek és Parkert LT-nek "ajánlották" inkább) és kezdjenek összeszokni a fal belsejével és Carr-al.

Ha rendben lesz a séma, az elkapók és Carr, akkor a villám release miatt kicsit könnyebb dolguk lesz amúgy is és ha okos a futási séma, akkor az amúgy is a belső 3-asra épít elsősorban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Report: Raiders may ask Donald Penn to take less money or be cut

 www.raidersbeat.com/report-raiders-may-ask-donald-penn-to-take-a-pay-cut/
deyell
igazán megtehetné, ha már just win baby.
Amadeus
kellene, hogy visszaigazoljuk végre Bowmant...

Penn azonban lehet hogy ki van akadva egy kicsit a 2 tackle draftra, úgy érezheti, hogy jövőre már nem számol vele a csapat. így a paycut necces.
deyell
amikor egy éve hisztizett, számolnia kellett volna azzal, hogy ez nem marad válasz nélkül. $/kor. én bírom a fejét de az idő haladtával a jövő válaszait most kell megtalálni.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Report: Raiders may ask Donald Penn to take less money or be cut

 www.raidersbeat.com/report-raiders-may-ask-donald-penn-to-take-a-pay-cut/
deyell
igazán megtehetné, ha már just win baby.
Amadeus
kellene, hogy visszaigazoljuk végre Bowmant...

Penn azonban lehet hogy ki van akadva egy kicsit a 2 tackle draftra, úgy érezheti, hogy jövőre már nem számol vele a csapat. így a paycut necces.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Report: Raiders may ask Donald Penn to take less money or be cut

 www.raidersbeat.com/report-raiders-may-ask-donald-penn-to-take-a-pay-cut/
deyell
igazán megtehetné, ha már just win baby.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Report: Raiders may ask Donald Penn to take less money or be cut

 www.raidersbeat.com/report-raiders-may-ask-donald-penn-to-take-a-pay-cut/

choose life
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Egy jó kis olvasni való OL block sheme/Miller/McGlinchey témában

 www.silverandblackpride.com/2018/5/1/17308948/offensve-line-schemes-talent-and-kolton-miller



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Csak remélni tudom, hogy Vadal Alexander-t enélkül is beelőzte volna Miller 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!