NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ahtyba Rubin (NT) érkezett a csapathoz.
peterbadbone
Frostee Rucker is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ahtyba Rubin (NT) érkezett a csapathoz.

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
mi a baj Obival btw?
Amadeus
Elmúlt hónapban Gruden elég érdekes kijelentéseket tett vele kapcsolatban, bár a helyzet javulni látszik, de azért érdekes. Bár sérülésből tér vissza, de Gruden nem elégedett a hozzáállásával.

1.
 www.silverandblackpride.com/2018/5/25/17393066/obi-melifonwu-feels-pressure-to-get-back-on-field-oakland-raiders-targeting-training-camp
There is nothing like the pressure felt in the NFL. And Jon Gruden is a master at dialing up pressure to get the most from his players.

We have our first big moment of that from Gruden where he narrowed in on a player and really made it clear that he is disappointed so far. The unlucky player to be the focus of Gruden’s attention was Raiders 2nd round pick from the 2017 draft, safety Obi Melifonwu. who hasn’t been able to participate fully in OTA practices.

“He doesn’t look close to me at all,” Jon Gruden said of Melifonwu. He went on to say “Haven’t seen much of Obi. Except in the training room.”

After such a blunt assessment from Gruden it didn’t look great for Obi Melifonwu.

2.
 justblogbaby.com/2018/06/02/raiders-obi-melifonwu-back-field-not-even-second-team/
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
mi a baj Obival btw?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Ahogy Rolni korábban is írta, Conley egész szépen telejsít az OTA-kon.
Obi-ról sok helyen olvastam, hogy csak nagyon kevés rep-et kap, Grudennek eddig elég szar véleménye volt róla és emiatt főleg csak a 3. csapat tagjaival edz, pedig nekem nagy reményeim fűződnek hozzá TE-védekezés szinten.
Úgy néz ki kezd újra egészséges lenni (vagy hat a szigor) és Nelson egész jó véleménnyel van róla az utóbbi időben. Remélem megéri az 53-at, mert nagy szükség lenn egy magas atletikus DB-re aki felveszi a versenyt a TE-el.

 www.silverandblackpride.com/2018/6/6/17435770/raiders-melifonwu-flying-around-practice

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
MC Hammer leugrott bratyizni kicsit. 😊

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Üdv gyerekek.
♉gaben♉
Pusza!
Pari
Nyalom a hangod! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Üdv gyerekek.
♉gaben♉
Pusza!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Üdv gyerekek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Gyerekek! Le vagyok maradva! Nyugodtan röhögjetek ki de az FD minek a rövidítése? 😊
Már 4 napja skubizom az FK fórumján az utolsó hsz-t azt vártam a csodát. nem jött. Még jó, hogy vmeik linkre rákattintva itt vagyok!
TST
Pont ezt keresgélem én is!
Regisztráltam az FK ra, ( még aznap) aztán vissza az ismerős felületre vissza, aminek örülök.
De mi az az FD? Láma vagyok nagyon?
Az FK n úgy olvastam, nagy a barátság a Bowl. Hu val.
Most akkor mi is van?
Nem kéne itt (is) megosztani a társaságot...
zemanla
First Down Forum
Shawn84
Köszi!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Gyerekek! Le vagyok maradva! Nyugodtan röhögjetek ki de az FD minek a rövidítése? 😊
Már 4 napja skubizom az FK fórumján az utolsó hsz-t azt vártam a csodát. nem jött. Még jó, hogy vmeik linkre rákattintva itt vagyok!
TST
Pont ezt keresgélem én is!
Regisztráltam az FK ra, ( még aznap) aztán vissza az ismerős felületre vissza, aminek örülök.
De mi az az FD? Láma vagyok nagyon?
Az FK n úgy olvastam, nagy a barátság a Bowl. Hu val.
Most akkor mi is van?
Nem kéne itt (is) megosztani a társaságot...
zemanla
First Down Forum
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Gyerekek! Le vagyok maradva! Nyugodtan röhögjetek ki de az FD minek a rövidítése? 😊
Már 4 napja skubizom az FK fórumján az utolsó hsz-t azt vártam a csodát. nem jött. Még jó, hogy vmeik linkre rákattintva itt vagyok!
TST
Pont ezt keresgélem én is!
Regisztráltam az FK ra, ( még aznap) aztán vissza az ismerős felületre vissza, aminek örülök.
De mi az az FD? Láma vagyok nagyon?
Az FK n úgy olvastam, nagy a barátság a Bowl. Hu val.
Most akkor mi is van?
Nem kéne itt (is) megosztani a társaságot...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Gyerekek! Le vagyok maradva! Nyugodtan röhögjetek ki de az FD minek a rövidítése? 😊
Már 4 napja skubizom az FK fórumján az utolsó hsz-t azt vártam a csodát. nem jött. Még jó, hogy vmeik linkre rákattintva itt vagyok!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!


Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Vic Tafur készített egy interjút Paul Guentherrel:

-nem szól a hangfalakból hangos rap zene, cserébe PG folyamatosan beszél a játékosokhoz és irányítja őket
-a behívott offensive formációkra kell reagálnia a védelemnek és újrarendeződnie
-PG szerint a játékosok gyorsabban "veszik fel" a sémát, mint remélte
-PG szerint a "Védelem nem kedves srácoknak való. Fizikálisan fogunk játszani, press coverage lesz a széleken, erősek leszünk a futás ellen és senkitől se rettenünk meg"
-vissza akarja hozni a régi Raiders védelmeket
-offensive assistant is volt NFL karrierje elején, ezt fontos tapasztalatnak érzi
-ha 4 emberrel oda lehet érni a QB-hez és 7-el "fedezni" az a legjobb, de ha blitz kell, akkor lesz az is a zsákban
-alig várja, hogy Mack megérkezzen, komolyan fognak dolgozni azon, hogy ne tudjanak Mack-re annyira ráállni az OC-k, illetve ha megteszik, az komoly büntetést vonjon maga után a másik oldalon. Mack mozgatva lesz jobb és bal oldal között és lesz még az OG-k fölött is annak érdekében, hogy sikerüljön jó helyzeteket kialakítani
-Irvin-t már egyetemről kijövet is kedvelte, ma már nem kell 285 súly, ahhoz, hogy DE-t játszon az ember, Bruce úgy passzol a sémába, mint kesztyű a kézre
-M.Lee-t kiemelte, szerinte remek tavaszon van túl és D.Johnson gyorsan tanulja a rendszert, közben pedig remek energiát és tapasztalatot hoz
-Reggie Nelson-t dícsérte és megjegyezte, hogy tavaly túl sok snapet volt pályán. Reggie, Karl és Gilchrist rotációban játszanak majd. Mindenkinek meglesz a saját "csomagja".
-Joseph kapcsán elmondta, hogy kedvelte prospectként és nem igazán aggódik, amiatt amit JDR és Norton alatt mutatott. Fejben próbálják felzárkóztatni, hogy jobban értse mit csinál az O, mire következtessen
-a tavalyi szereplést nem emlegeti egyik játékosnak sem, mert nem tudja kinek mi volt az utasítása. Arra figyel, hogy a lehető legjobb helyet megtalálja mindenkinek
-Grudennel remek együtt dolgozni, mert sokat dob az ember felé támadás szempontjából. Sok a shift, sok a motion, sok route kombinációt használ
-imádja a lóversenyt (van is egy saját lova) és szerinte van hasonlóság a foci és a lovi között

Nagyon tetszett a cikk/interjú. Úgy fest végre van egy kompetens DC a csapatnál. Nagyon kíváncsi leszek mekkora lesz az előrelépés. Meg persze arra is, hogy ha van komoly javulás, akkor mennyi idő alatt viszik el HC-nek...na de az még odább van legalább 1 szezonnal...

Finoman azért kiérződik a cikkből, hogy JDR és Norton mit művelt itt...
Rolni
Ok, egy rúgóra jár az agyunk 😊
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Nah, végre.

Amíg szét voltunk szóródva, született pár értékes hsz az fd-n is, fk-n is, azokat gyorsan átmásolnám ide, hogy egy helyen legyen. Remélem rolni nem harapja le érte a fejem😊

Rolni:
Indítsunk pár izgalmas kérdéssel/témával:
-Gareon Conley úgy fest, hogy egészséges (kopp kopp kopp) és minden hírforrás szerint remekül mozog...
-Jared Cook elég nyíltan bedobta a tavalyi stábot a busz alá és közben áradozik róla, hogy Gruden mennyire érti amiről beszél és mindenki mennyire "bevásárolta" magát a játékosok közül
-Obi Melifonwu végre pályán, lehet eljutott hozzá Gruden üzenete
-Mario Edwards Jr. is visszatért az edzésekre és Mo Hurst előtt az első csapat DT posztján dolgozott. Ezzel amúgy baromi sűrű lett a DT posztunk!
-Jordy Nelson és Amari Cooper is limitált, de Martavius Bryant dolgozik és a fiatalok is pörögnek
-Derek Carr is lenyilatkozta, hogy mentálisan és fizikailag is remekül van, jobban mint tavaly...
-Doug Martin egyenlőre remekel az OTA-k során...


Conley nagyon kell! Ha Ő tudja hozni, amit tavaly vártunk tőle az roppant sokat számítana. Tavaly Lattimore is mennyit számított a Saints védelemben. A Melvin-Conley duo igazán erős lehet és mögöttük pedig mehet a box majd a veteránok és fiatalok között rendese. Gilchrist és Hall dolgozott eddig talán legtöbbet nickel poszton, érdekes lesz majd látni mi a vége...Joseph, Obi és Reggie miatt lehet Gilchrist is reális opció ide indulásképp.

Cook kicsit sokat beszél az én ízlésemnek, de ha cserébe remekel majd Gruden rendszerébe, amit most ennyire dicsérget ám legyen...

Obi-nak keményen kell dolgoznia, ha keretre, illetve szerephez akar jutni. Reméljük kihozzák belőle ami ott rejlik, mert papíron remek Iloka klón lehetne.

Edwards contract évben biztos odateszi magát, kérdés mennyire lesz ez elég. Mennyire lesz elég mondjuk Hurst ellen TC-ben, illetve utána szezon közben. Én most azt gondolom, hogy utolsó Raiders-es évét kezdi és nem lennék meglepődve, ha a fiatalok sok szerephez jutnának mellette. Ha remekel, nem tudjuk sztem megfizetni, ha átlagos vagy gyenge, akkor meg nem kell megtartani annyian vannak mögötte, mellette. Hurst, Hall, Hester, Vanderdoes mind ott fog lihegni a nyakában. Persze sok itt még a kérdés, emiatt fontos láncszem lehet még idén.

-nem szerencsés, hogy a két top WR nem tud készülni Carr-al, de Nelson rutinróka, Cooper pedig jól ismeri már Carr-t, így nem aggódok egyenlőre. Bryant-nak kellenek a snappek és így a fiatalokat is jól szemügyre tudják venni legalább.

-Carr remélhetőleg feledteti hamar a tavalyi évet...persze nincs jelentősége, de remélem már pre-seasonban megnyugodhatunk az a pár drive alatt 😊

-Martin story eddig nagyon szép! Leírt srác, aki "hazatér" és itt jól megmutatja. Még Vic Tafur is leírt egy olyan mondatot, hogy lehet Lynch versenytársat kapott a lead back szerepért...egyenlőre én várok szép csöndben, mert MJD is remekül nézett ki ilyenkor még. Frissek voltak a lábai, remekül nézett ki pólóban...Olson is lenyilatkozta, hogy eddig jó, de amíg a szerelés nem kerül fel rájuk és nincs némi "live action", addig igen nehéz a futókat megítélni. Mindenesetre, ha tényleg beválik a srác, az rossz hír lehet talán leginkább Washingtonnak majd keretszűkítéskor.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Vic Tafur készített egy interjút Paul Guentherrel:

-nem szól a hangfalakból hangos rap zene, cserébe PG folyamatosan beszél a játékosokhoz és irányítja őket
-a behívott offensive formációkra kell reagálnia a védelemnek és újrarendeződnie
-PG szerint a játékosok gyorsabban "veszik fel" a sémát, mint remélte
-PG szerint a "Védelem nem kedves srácoknak való. Fizikálisan fogunk játszani, press coverage lesz a széleken, erősek leszünk a futás ellen és senkitől se rettenünk meg"
-vissza akarja hozni a régi Raiders védelmeket
-offensive assistant is volt NFL karrierje elején, ezt fontos tapasztalatnak érzi
-ha 4 emberrel oda lehet érni a QB-hez és 7-el "fedezni" az a legjobb, de ha blitz kell, akkor lesz az is a zsákban
-alig várja, hogy Mack megérkezzen, komolyan fognak dolgozni azon, hogy ne tudjanak Mack-re annyira ráállni az OC-k, illetve ha megteszik, az komoly büntetést vonjon maga után a másik oldalon. Mack mozgatva lesz jobb és bal oldal között és lesz még az OG-k fölött is annak érdekében, hogy sikerüljön jó helyzeteket kialakítani
-Irvin-t már egyetemről kijövet is kedvelte, ma már nem kell 285 súly, ahhoz, hogy DE-t játszon az ember, Bruce úgy passzol a sémába, mint kesztyű a kézre
-M.Lee-t kiemelte, szerinte remek tavaszon van túl és D.Johnson gyorsan tanulja a rendszert, közben pedig remek energiát és tapasztalatot hoz
-Reggie Nelson-t dícsérte és megjegyezte, hogy tavaly túl sok snapet volt pályán. Reggie, Karl és Gilchrist rotációban játszanak majd. Mindenkinek meglesz a saját "csomagja".
-Joseph kapcsán elmondta, hogy kedvelte prospectként és nem igazán aggódik, amiatt amit JDR és Norton alatt mutatott. Fejben próbálják felzárkóztatni, hogy jobban értse mit csinál az O, mire következtessen
-a tavalyi szereplést nem emlegeti egyik játékosnak sem, mert nem tudja kinek mi volt az utasítása. Arra figyel, hogy a lehető legjobb helyet megtalálja mindenkinek
-Grudennel remek együtt dolgozni, mert sokat dob az ember felé támadás szempontjából. Sok a shift, sok a motion, sok route kombinációt használ
-imádja a lóversenyt (van is egy saját lova) és szerinte van hasonlóság a foci és a lovi között

Nagyon tetszett a cikk/interjú. Úgy fest végre van egy kompetens DC a csapatnál. Nagyon kíváncsi leszek mekkora lesz az előrelépés. Meg persze arra is, hogy ha van komoly javulás, akkor mennyi idő alatt viszik el HC-nek...na de az még odább van legalább 1 szezonnal...

Finoman azért kiérződik a cikkből, hogy JDR és Norton mit művelt itt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Sztem egyelőre itt kellene. A többi meg majd elől a foci vb után.
Bruce
Már a héten el kell dőlnie, hogy mi lesz a helyzet ezzel a fórummal, addig türelmet kérünk és kösz a bizalmat
r.baggio
Ezek szerint akkor eldőlt! 😊
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Hívjátok fel Chucky-t, majd eldönti mi legyen!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Sztem egyelőre itt kellene. A többi meg majd elől a foci vb után.
Bruce
Már a héten el kell dőlnie, hogy mi lesz a helyzet ezzel a fórummal, addig türelmet kérünk és kösz a bizalmat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Sztem egyelőre itt kellene. A többi meg majd elől a foci vb után.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
urak hol verünk tábort, van valami elhatározás már.
FD-re is regisztráltam, de valahogy kellene egy fix hely sztm.
ez, vagy más md1 csak valahol maradjunk együtt
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
a kérdés továbbra is adja magát: hova tűnt Damon Hill Deyell?
Amadeus
Gondolom kivárja a végét. 😊
Bruce
így van, remélhetőleg normalizálódik a helyzet hamarosan, mert valahogy három fórumra nincs kedvem írni egyszerre.
deyell
reméltem, hogy pénzügy2-ig előkerülsz. 😀
Amadeus
ahhoz képest hogy egy ideje már tolod az egyetemet ez elég alapozó tárgynak hangzik 😛
Black_Adder
Államháztartási jog, számvitel, adójog az Art-től kezdve Szja-n át Tao-val bezárólag, plusz hitelintézeti jog, illetékjog, vámjog. Alapozó tárgy. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
a kérdés továbbra is adja magát: hova tűnt Damon Hill Deyell?
Amadeus
Gondolom kivárja a végét. 😊
Bruce
így van, remélhetőleg normalizálódik a helyzet hamarosan, mert valahogy három fórumra nincs kedvem írni egyszerre.
deyell
reméltem, hogy pénzügy2-ig előkerülsz. 😀
Amadeus
ahhoz képest hogy egy ideje már tolod az egyetemet ez elég alapozó tárgynak hangzik 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
a kérdés továbbra is adja magát: hova tűnt Damon Hill Deyell?
Amadeus
Gondolom kivárja a végét. 😊
Bruce
így van, remélhetőleg normalizálódik a helyzet hamarosan, mert valahogy három fórumra nincs kedvem írni egyszerre.
deyell
reméltem, hogy pénzügy2-ig előkerülsz. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?