Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kivágtuk Marquette Kinget?! Egyik kedvencem volt a csapatból, posztja talán legjobbja és a franchise egyik arca. Gruden remélem tudod mit csinálsz😕
zavi27
Na ne már. Egy punter nem lehet a franchise egyik arca, még McAfee sem, pedig ha valaki...! 😀
Ezekre a posztokra legfeljebb majd hoz újoncot, nulla pénzért, és a fontosabbakra marad több

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Én idáig minden lépését védhetőnek ítélem meg Grudennek. Olawalet,CP és Kinget is csíptem. De King néha tényleg sok volt,CP-től vártam hogy Roberts-t lenyomja és nem győzött meg pedig nem volt magasan a léc.... Egyedül Olawalet sajnálom igazán. Persze érthető hogy Gruden rendszerébe nem kell egy ilyen sokrétű "drága" fb de azért tudtuk volna hasznosítani.

Az érkezők "no name" státuszán pedig nem kell csodalkozni. Van egy kitalál rendszer végre a labda mindkét oldalán. Ehhez szedjük össze a darabokat akik értik,nem problémásak és menet közben tudjak a fiatalokat coachingolni mentoralni. Mindegyik deal a jól megszokott Reggie féle különösebb negativumokat nem.tartalmazo deal a csapat számára.
Az meg hogy az érkezők illenek a rendszerbe es nem top fa-k nem kérdés és nem probléma. Gruden pont ebben nagyon nagy. Az elmúlt éveket végig elemezte tudja kitől mit várhat. Ahogy TST is írta ha működik tök mindegy hogy jó munkás emberek hada vagy egy egy sztár miatt. A fő hogy működjön! Mellesleg azt se felejtsük el hogy nálunk pont meg van az az egy egy sztár házon belül, fiatalon (Carr,Coop,Mack....).



több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát kíváncsi leszek... Szórnak rendesen. Valószínű Lynch marad az egyedüli "mókamester". Martin azért jött sztem, hogy bármikor ki tudjuk rakni Marshawnt ha szórakozik.
Az egész öltöző felett 1 kib@szott nagy glória lesz ha így folytatódik. Mondjuk ez nem biztos, hogy rossz.

Ahogy nézem inkább mélyítenek illetve a rendszerbe próbálnak embereket hozni.
Várjuk ki a FA piac és a draft végét.
Az is lehet, hogy teljesen noname emberekből fog állni a csapat de ha jól teljesítenek pont letojom. A nagyobb gáz az lesz ha befürdik Gruden de nagyon biztosnak tűnik a dolgában.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Kivágtuk Marquette Kinget?! Egyik kedvencem volt a csapatból, posztja talán legjobbja és a franchise egyik arca. Gruden remélem tudod mit csinálsz😕
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
kibasztuk Janot, Condot, CPt, Kinget (persza Jamot ertem, de mia fasz folyik itt?)
Gruden a maddent odahaza KO,punt,FG,KR/PR nelkuk jatszotta? egyetlen csapatresz amivel nem volt bajunk.
Pari
Minden támadásból td-lesz és nem kell punter 😀
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nem fanyalgok, de egyelore csak az elvesztegetett lehetosegeket latom, az elore lepest meg nem. De legyen neked igazad.
Pari
Hol az elvesztegetett lehetőség? Én ezt nem látom...
Rolni
Hogy a 4 legnagyobb needunkbol egyet sem oldottunk meg igazan a drafft elott, inkabb csak foltozgattunk.
Autry Ola és CP* megtartasa (korabban nem komaltam, de tavaly jo volt)
megtartása.
Egy jo/kozepes WR3 hozatala Roberts helyett (ennel az esetnel CP elkuldes tradje sem fajna)
Pari
Kit hoztál volna FA-ról?


Kinget az elejen baromira birtam és remek P, de tavaly pl idegesito volt, h akkor is mokazott amikor égtunk...teljesen ujra huzzak az ST-t az tiszta sor

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
kibasztuk Janot, Condot, CPt, Kinget (persza Jamot ertem, de mia fasz folyik itt?)
Gruden a maddent odahaza KO,punt,FG,KR/PR nelkuk jatszotta? egyetlen csapatresz amivel nem volt bajunk.
Pari
el is ment rájuk 15 misi a capből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
kibasztuk Janot, Condot, CPt, Kinget (persza Jamot ertem, de mia fasz folyik itt?)
Gruden a maddent odahaza KO,punt,FG,KR/PR nelkuk jatszotta? egyetlen csapatresz amivel nem volt bajunk.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 646
amúgy van egy fasza punter a drafton, Michael Dixonnak hívják. 5-6. körben van egy csomó pickünk, valamelyikkel be kell húzni a fickót.

"Forced Missouri to live inside their own 20 in the Texas Bowl with seven punts inside the 10-yard line and four of those inside the five-yard line."

https://static.www.nfl.com/image/upload/t_headshot_desktop/league/ecwtujcbmfbmilgzew2m
Michael Dickson Stats, News and Video - P | NFL.com
Latest on P Michael Dickson including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


gyanítom nem fog díváskodni sem, mint King tette a csapat kárára...

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Vannak bajok nem látom a koncepciót,sőt,eddig inkább gyengültünk,most már punter is kell...

Szerkesztette: skat
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
King miért? Ezt nem értem.
TST
3 milla felszabadult a capből kb, van akkor most 18 milla a cap alatt, valszeg meglesz ebből Bowman.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
King cut
Amadeus
Kong kit.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
King miért? Ezt nem értem.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
King cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
 www.raidersbeat.com/raiders-could-opportunity-for-another-veteran-wide-receiver/
Gyonyoru cikk arrol, hogy Dez, Larry es Odell is lehet meg celpontunk 15m cap sapce-el.
LOL
Pari
Csakis Fitz!
Majmok nem kellenek!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
 www.raidersbeat.com/raiders-could-opportunity-for-another-veteran-wide-receiver/
Gyonyoru cikk arrol, hogy Dez, Larry es Odell is lehet meg celpontunk 15m cap sapce-el.
LOL
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Nem fanyalgok, de egyelore csak az elvesztegetett lehetosegeket latom, az elore lepest meg nem. De legyen neked igazad.
Pari
Hol az elvesztegetett lehetőség? Én ezt nem látom...
Rolni
Hogy a 4 legnagyobb needunkbol egyet sem oldottunk meg igazan a drafft elott, inkabb csak foltozgattunk.
Autry Ola és CP* megtartasa (korabban nem komaltam, de tavaly jo volt)
megtartása.
Egy jo/kozepes WR3 hozatala Roberts helyett (ennel az esetnel CP elkuldes tradje sem fajna)
Pari
Maclin, Wheaton, Decker, Inman még mind kinn van a placcon és Keke Coutét sem húztátok be, hova ez a rohanás?
sutianap
Mondjuk Inman-el nem lenne bajom.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem fanyalgok, de egyelore csak az elvesztegetett lehetosegeket latom, az elore lepest meg nem. De legyen neked igazad.
Pari
Hol az elvesztegetett lehetőség? Én ezt nem látom...
Rolni
Hogy a 4 legnagyobb needunkbol egyet sem oldottunk meg igazan a drafft elott, inkabb csak foltozgattunk.
Autry Ola és CP* megtartasa (korabban nem komaltam, de tavaly jo volt)
megtartása.
Egy jo/kozepes WR3 hozatala Roberts helyett (ennel az esetnel CP elkuldes tradje sem fajna)
Pari
Maclin, Wheaton, Decker, Inman még mind kinn van a placcon és Keke Coutét sem húztátok be, hova ez a rohanás?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Nem fanyalgok, de egyelore csak az elvesztegetett lehetosegeket latom, az elore lepest meg nem. De legyen neked igazad.
Pari
Hol az elvesztegetett lehetőség? Én ezt nem látom...
Rolni
Hogy a 4 legnagyobb needunkbol egyet sem oldottunk meg igazan a drafft elott, inkabb csak foltozgattunk.
Autry Ola és CP* megtartasa (korabban nem komaltam, de tavaly jo volt)
megtartása.
Egy jo/kozepes WR3 hozatala Roberts helyett (ennel az esetnel CP elkuldes tradje sem fajna)
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nem fanyalgok, de egyelore csak az elvesztegetett lehetosegeket latom, az elore lepest meg nem. De legyen neked igazad.
Pari
Hol az elvesztegetett lehetőség? Én ezt nem látom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
- logikus, hogy nem ugrottunk be nagy szerződésekbe, mert pénzünk se igen volt és nem is tudjuk pontosan ki elé kell, lehet mondjuk top embert hozni - agree

Cut:
-David Amerson - agree
-Aldon Smith - agree
-Marshall Newhouse - agree
-Sean Smith - agree
-Clive Walford - agree
-Michael Crabtree - soso

Trade:
-Cordarrelle Patterson - Disagree - inkább ő, mint Roberts
-Jamize Olawale - disagree - szerintem ő messze jobb, mint akik érkeztek helyette

Re-sign:
-Justin Ellis - inkább Autry
-Lee Smith - agree
-Reggie Nelson - ?!?
-EJ Manuel - agree

FA igazolás:
-Griff Whalen - inkább CP
-Doug Martin - olcsó, k. de snappeket vesz el és hát szerintem most nem lesz kiugró éve (iiletve draftról is várunk egy RB-t, akitől szintén snapet vesz el)
-Derek Carrie - ?!, de elfér
-Keith Smith - inkább Ole
-Jordy Nelson - szeretem, de félek tőle
-Marcus Gilchrist - ok
-Tahir Whitehead - ok
-Andrew DePaola - ok
-Rashaan Melvin - ok
-Colby Waldman - ...
-Kyle Wilber - ...
-Tank Carradine - meglátjuk
-Shareece Wright - ok
-Josh Johnson QB - felesleges igazából
-Emmanuel Lammur - ok
-Breno Giacomini - ok
-Hall - !?

Kellene korai impact MLB/DT/CB/OT
De hoztunk egy rakat CB-t, aki szinten snapeket vehet el Conley-tol, illetve a korai koros (1-4) CB-tol (olyan kepet mutat az egesz, mintha nem biznank se Conley-ba, se Obi-ba)

Hoztunk egy rakat LB-ket (és azt irjak mindenhol, hogy Bowmant vissza akarjuk igazolni), de akkor megint a korai koros LB-tol veszik el a snapet

OT-t, DT-t nem hoztunk (marmint olyat aki fejlesztes lenne) szolval ugy tunik, hogy ezek lesznek az 1-2. pickunk, Ergo Vea lesz az elso mert 10-en nincs olyan OT akit érdemes (Hurst - nem kéne még egy "szíves" az első körben)

Egy franchise MLB nagyon kellene, de így megint az lesz, hogy a 3. napon puffogunk, hogy mar megint nem hoztunk egyet se!

A bajom, hogy az FA-n ha a 4-ből megoldottunk volna csak 1 need-et (egy biztos kezdővel, nem szupersztárral) akkor ok, de ez így nekem maszatolásnak látszik.

Az offense kb. rendben van (egy T-kell, plusz Robertset kibaszni)
De a D megint nem erosodott, sot inkabb tovabb gyengult

Nem fanyalgok, de egyelore csak az elvesztegetett lehetosegeket latom, az elore lepest meg nem. De legyen neked igazad.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Leon Hall aláírt



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Olvasok kint is elég sok fanyalgást, meg itthon is többetektől...nem értem igazán...szerintem elég jól látható logika mentén építkezünk eddig.

A kiindulási alap az, hogy igen limitált volt a cap helyzet és van bőven olyan játékosunk az elmúlt pár draftról, akikről igen keveset tudunk, mert borzalom gyenge volt a coaching a védő oldalon első sorban. Így teljesen logikus, hogy nem ugrottunk be nagy szerződésekbe, mert pénzünk se igen volt és nem is tudjuk pontosan ki elé kell, lehet mondjuk top embert hozni.

Az is jól látszik, hogy a tavaly széthullott öltözőt is össze kellett/kell rakni újra. Ehhez olyan emberek a legjobbak, akiknek van tapasztalata, akik ismerik az edzők elvárásait, akik a pályafutásuk során bizonyították, hogy jó csapattársak, megfelelő hangadók.

Emellett még azt is érdemes megfigyelni, hogy egy-egy szerződésünk biztos rosszabb, gyengébb-e, mint amit más nyélbe ütött vagy mint akit lecseréltünk.

Vegyük végig a dolgokat az én szemüvegemmel és remélem utána más is bedobja a saját nézőpontját.

Cut:
-David Amerson...teljesen egyértelmű megmozdulás volt, messze nem azt a szintet hozta, amit a szerződése alapján elvártunk
-Aldon Smith...megint egyértelmű, nincs jövője az NFL-ben
-Marshall Newhouse...komoly spórolás nem volt az elküldésében, de gondolom drágálták back up posztra és azt eldöntötték, hogy nem fog kezdeni
-Sean Smith...teljesen egyértelmű, hiszen börtönbe vonul
-Michael Crabtree...Crabs-ból előjött tavaly a problémás énje, összeveszett Carr-ral és szart a csapat dolgába a szezon végére. Ezek után várhatóan a beérkező edzői stábot se azzal a hozzáállással fogadta, ami a megfelelő öltözői hangulat kapcsán elvárt volt a részükről. Ehhez, ha hozzátesszük, hogy rengeteg dropp-ot hoz évek óta és sose volt igazán gyors elkapó, már egyáltalán nem biztos, hogy annyit vesztett vele a csapat...főleg akkor, ha tudják megfelelően pótolni, de erről kicsit később
-Clive Walford elvileg kérte az elengedését, mert türelmetlen volt, hogy nem jut lehetőséghez. Sokat nem tett le eddig az asztalra, így sztem rendben van az elengedése. Spóroltunk is és gondolom nem tartották sokra, ha ilyen simán elengedték, illetve valószínűleg öltöző formáló döntés is volt, mert olyan játékosok kellenekk, akik valóban itt akarnak lenni

Trade:
-Cordarrelle Patterson elsősorban visszahordó volt és csak másodsorban WR depth. Abban annyira gyenge, hogy ugye a Vikings simán elengedte és komoly erseny nem volt érte tavaly, amikor elhoztuk. Ezt követően azért bíztunk benne, hogy Roberts helyét esetleg el tudja venni, mint WR3, de ez sem következett be. Volt egy-két szép megmozdulása, de alapvetően nem, mint WR, hanem, mint gadget player. Gruden úgy döntött ez nem ér 3+M-t neki. Bírtam CP-t és jó volt végre egy veszélyes KR, de mivel egyre több a touch back nem gondoom, hogy komoly veszteség lenne az elcserélése
-Jamize Olawale nekem nagy kedvencem, amióta megérkezett és egyedül miatta nem bántam anno Reece elengedését, aki szintén bírtam nagyon. Gruden mást vár az FB poszttól ezek szerint, illetve ár érték arányban nem érezték megfelelőnek JO-t. A trade azután érkezett, hogy befutott már blokkoló TE és blokkoló FB, aki csak úgy, mint JO hasznos ST ember is lesz. Összességében itt is azt érzem, hogy nem fog feltűnni a hiánya egyáltalán

Re-sign:
-Justin Ellis kapott egy teljesen korrekt NT szerződést, amire amúgy azt is mondhatjuk majd, hogy team friendly, ha hozza megint a tavalyi teljesítményét a futás ellen. PG rendszerébe kell NT és ezzel a visszaigazolással egy kezdő posztot rendeztünk
-Lee Smith évek óta az egyik legjobb blokkoló TE és bár volt egy rövid időszak, amikor úgy festetett, hogy fiatalítunk, de végül kiderült csak létszámot erősítettünk Lee mögött, akire Gruden és Cable, meg persze Olson ezek szerint komoly építőkockaként tekint, mint tette Musgrave is jogosan korábban
-Reggie Nelson az első olyan re-sign, ami kicsit WTF nekem is, de ezek szerint többet ér a rendszer ismerete, mint gondolnánk. Amíg nem day 1 starterként kell néznem nem izgulok
-EJ Manuel tavaly kijátszotta Cook-ot és nem volt elveszett Downing alatt sem, mint beugró, így nálam ez korrekt move

FA igazolás:
-Griff Whalen érkezett returner versenyzőnek minimális pénzért, ami teljesen rendben is van szerintem. A tény, hogy Ő volt az első igazolás tette kicsit viccessé a dolgot és indította meg a fanyalgó hangulatot. Még azt is el tudom képzelni direkt szórakozott Gruden és Reggie a nagyérdeművel.
-Doug Martin egy olyan pick up, amit előszeretettel ekéznek a médiában. Veterán minimumért jött, mindenféle garantált tétel nélkül egy helyi srác, aki amúgy 3 évente tol egy remek évet. Hol itt a rizikó, probléma? Ettől aztán még érkezhet drafton is futó, ettől aztán még lehet Ricard és/vagy Washington a befutó a "törpe" szerepre
-Derek Carrie kapcsán is volt némi vihogás, de érkezett egy fiatal srác akiben látnak fantáziát egy olyan posztra, ahol van előtte 2 rutinos veterán...megint nem látok semmi problmát
-Keith Smith személyében érkezett egy core ST ember, akiben látják a lehetőséget blokkoló FB poszton is. Olcsó is, fiatal is és az edzőink szerint remek rendszer fit. Szerintem egy jó igazolás
-Jordy Nelson személye megint sok vitát váltott ki és főleg azért, mert kvázi Ő érkezett Crabs helyére. Igen idősebb, mint Crabs, de jobb elkapó is. A tények makacs dolgok, tessék megnézni a karrierjüket. Tudom Nelsonnak ARod dobált végig...ja igen de mondjuk a 2017-es szezonjánál meg nem vesszük figyelembe, hogy a jó start után ARod sérülése miatt "szakadt" be az Ő szezonja is? Biztosabb kezű WR, mint Crabs és veszélyesebb RZ target, ehhez tegyük hozzá, hogy jobb csapattárs, így összességében szerintem nem fogunk bánkódni egy percig sem
-Marcus Gilchrist egy rutinos DB, aki több poszton is bevethető és igen kedvező feltételek mellett érkezett biztosítéknak egy igen fiatal és átalakuló secondarybe. Nálam jó igazolás ez is
-Tahir Whitehead leigazolása kimondottan tetszik mostanra, pedig esőre is ki voltam vele békülve. A napokban olvastam Nguyen cikkét is és szerinte is remek fit az SLB posztunkra.
-Andrew DePaola fizetés elsőre kicsit sokkolt többeket, de ne felejtsük el, hogy kb. ennyiért szerettük Condo-t is és továbbra is egy megbízható LS lehet a ST egységek egyik alap embere. Szerintem teljesen rendben van ez a húzás is
-Rashaan Melvin megszerzése ezzel a prove it deal-el lehet még igen komoly steal is. Remek fit a sémánkba és tavaly domináns játékot mutatott több héten át. Komoly kockázatot nem vállaltunk a szerződésével, de nagyot nyerhetünk. Szerintem jobb ár érték arány Ő nekünk, mint T.Johnson a Jets-nél
-Colby Waldman személyében érkezett egy camp leg, nem téma ez sztem
-Kyle Wilber olyan ST ember lehet, aki visszahelyez minket a '16-os ST szintre, fiatal és olcsó is...újabb jó igazolás
-Tank Carradine egy újabb szép prove it igazolás. Komoly potenciállal érkezett a ligába, ahol a 49ers edző és sémaváltásai kinyírták a karrierjét, de tavaly egy 4-3 sémában életjeleket mutatott. PG-ék szerint jól passzol majd a sémánkba én teljesen elégedett vagyok ezzel a pick uppal
-Shareece Wright minimális pénzért érkezett, mint veterán depth, rendben is van így
-Josh Johnson QB igazolásán is illik röhögni mindenhol és kicsit én is furcsálom, de mivel csak akkor tud rostert fogni, ha Manuel és Cook lebőg, valamint senki mást nem hozunk én egyenlőre nem izgulok. Minimális pénzt kapna akkor is, ha esetleg marad, mint #3QB, szóval szerintem nem téma...valamit pedig biztos tud, ha Gruden idehozta...én hiszem, hogy Jon többet ért az amerikai focihoz és a QB poszthoz, mint mi vagy a média huszárok.
-Emmanuel Lammur ST és csere LB posztokra érkezett úgy, hogy van korábbi kapcsolata a DC-nkkel és az LB edzőnkkel. Az ára is ehhez illeszkedik, így nekem ez is ül
-Breno Giacomini érkezett back up RT posztra, mint rutinróka, aki ismeri Cable-t. Amíg nem Ő a kezdő RT-nk nem zavar és Gruden legutóbbi kommentjei alapján ez nem fenyeget.


Ki az akit szerintem joggal bánhatunk, mert máshol olyan szerződést kapott, amivel nálunk is lett volna létjogosultsága.
Ez egy jó táblázat összegekkel, mindennel:  www.spotrac.com/nfl/free-agents/
-Nigel Bradham lehetett volna szerintem érdekes, de nehéz versenyezni, amikor a saját, amúgy SB győztes csapata is ennyit ajánlott, vszeg jóval túl kellett volna ajánlani, az pedig már nem lett volna szerecsés sztem
-Aaron Colvin szerződése sztem korrekt, de inkább a Melvin deal és lehetőséget választanám én is
-DaQuan Jones sztem korrekt szerződést kapott, de a sok fiatal DL emberünk és Ellis mellé nehéz lett volna betenni ezt hozzánk
-Denico Autry-t vagy Mike Pennelt szívesen látnám ennyiét nálunk is, de gondolom itt is túl töltődött már a poszt nálunk
-Richardson, Mathieu vagy Wilkerson kapcsán lehet érvelni, mert prove it deallel ide is befértek volna, de van azért bőven kérdőjel mindegyik körül, főleg személyiség kapcsán, amire komoly hangsúly került részünkről...

Nem látom a problémát!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Ami még nem tetszik, az hogy a héten olvastam egy cikket, amiben Mark elmondta, hogy Reggie szerepe megváltozott Gruden érkezésével, Mindezt azzal alátámasztva, hogy Gruden 10 éves szerződése kb. a franchise jövője, így logikus, hogy több a beleszólása mint JDR-nek volt. (JDR idejében Reggie-é volt az utolsó szó roster ügyileg) de Gruden esetében már nem.
 nflspinzone.com/2018/03/26/oakland-raiders-jon-grudens-vision-takes-precedence-over-reggie-mckenzies-general-manager-role/
Nem akarok elhamarkodottan ítélkezni Gruden eddigi dolgai felett, ezért megvárnám a draftot, de dögöljek meg, ha látom a koncepciót és nem vagyok derűlátó sem.

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
szórakoztatásomra csináltam egy mockot, amit el tudnék viselni
10: R1P10 LB ROQUAN SMITH
41: R2P9 CB ISAIAH OLIVER
75: R3P11 DL NATHAN SHEPHERD
110: R4P10 LB SHAQUEM GRIFFIN

sokat hezitáltam, hogy 2. körbe DL TAVEN BRYAN, vagy CB Olvier,
illetve
R4-ben - BPA - Griffin, akár van első körös LB akár nem szerintem nagyon jó fogás lenne, de nem hiszem, hogy bent maradna addig. R4-ben aki bent maradt még OT/OG az szerintem nem nagy differencia R6-hoz képest, ezért a BPA