NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders have carried over almost 13.4 million in unused salary cap dollars from 2015 into 2016

 pbs.twimg.com/media/CcEQjKmUUAADdm0.jpg
deyell
Ez mit jelent, mert így nem vágom.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Raiders have carried over almost 13.4 million in unused salary cap dollars from 2015 into 2016


choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Állítólag találkozunk Penn ügynökével a combine alatt.
peterbadbone
Jól jönne, enyhítene a helyzetünkön ha vissza hoznánk. Persze ettől még kell mögé a jövő. Igaz nem értem hogy miért nem.kerestük hamarabb.
Cubehead
Szerintem volt már tárgyalás, csak egy kicsit sokat szeretne kapni, annyit, amennyit RM nem fog megadni. Mostanra az ügynöke valószínűleg körbejárta a lehetőségeket és valószínűleg arra jutott, hogy nincs akkora kereslet Penn iránt, mint szeretnék, ezért az újabb próbálkozás. Szerintem Reggie meghúzta a vonalat, hogy mennyi az annyi és ezt közölte is velük, ezen még lehet bírkózni, valószínűleg ez jön most.

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Állítólag találkozunk Penn ügynökével a combine alatt.
peterbadbone
Jól jönne, enyhítene a helyzetünkön ha vissza hoznánk. Persze ettől még kell mögé a jövő. Igaz nem értem hogy miért nem.kerestük hamarabb.



több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Állítólag találkozunk Penn ügynökével a combine alatt.

Beszélgettünk Ezekiel Elliott-al, de nem hiszem, hogy nekünk ő képben lenne az első körben. Egyre több helyen olvasom azt, hogy Conklin vagy Jaylon Smith mennyire képben lehet nálunk az első körben... én bármelyikkel kiegyeznék.

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Na igen az LT poszt most nálam is nagy talány. Egyenlőre nem látom RM mit tervez oda pontosan. S ezzel kapásból lett egy égető need-ünk. :/
Cubehead
Igen, csináltunk egy égető need-et egy olyan need helyett, amit nem kellett volna kapásból megoldani (max egy 3. körben vagy jövőre). De így meg szépen növekednek a needek: CB, Safety, LB, pass rusher, LT, RG, futó.
Bruce
CB: Trumaine Johnson
S: Erik Weddle
LB: Danny Travathan, draft
PR: draft
LT: Cordy Glenn, draft
RG: Schwarz/draft
RB: Zeke Elliott
De lehet, hogy csak túl sokat maddeneztem az utóbbi napokban 😀


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Na igen az LT poszt most nálam is nagy talány. Egyenlőre nem látom RM mit tervez oda pontosan. S ezzel kapásból lett egy égető need-ünk. :/
Cubehead
Igen, csináltunk egy égető need-et egy olyan need helyett, amit nem kellett volna kapásból megoldani (max egy 3. körben vagy jövőre). De így meg szépen növekednek a needek: CB, Safety, LB, pass rusher, LT, RG, futó.
Bruce
Mondjuk van pénz is meg pick is szóval nem kilátástalan a helyzet, de akkor is fszom 😀
Pennt simán vissza hoztam volna én is egy vagy max évre és hozni neki draft közepén egy rendes kihívást aki tanulhatna tőle majd pedig átvenné tőle.
Minden esetre most nálam a két top need az az LT és a pass rusher (kell egy potenciális ember Mack-l átellenben). Ha nem érkezik ide FA akkor első két kört BPA alapon én ide lőném el.
Sec. téren meg ugye nagy kérdés,hogy Carrie-vel hol számolunk Safety vagy Corner. Véleményem szerint mind a kettőn tudd kezdő szinten játszani az viszont fix és láthattuk is ha kb meccsenként váltogatjuk az rányomja a játékára a bélyegét.



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na igen az LT poszt most nálam is nagy talány. Egyenlőre nem látom RM mit tervez oda pontosan. S ezzel kapásból lett egy égető need-ünk. :/
Cubehead
Igen, csináltunk egy égető need-et egy olyan need helyett, amit nem kellett volna kapásból megoldani (max egy 3. körben vagy jövőre). De így meg szépen növekednek a needek: CB, Safety, LB, pass rusher, LT, RG, futó.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Azért dobtam be az ő nevét mert látok rá némi reaális esélyt. Ellenben mondjuk Forte nem jó választás (ha jól tudom ő inkább zbs futó nem pbs). Martin jó lenne de nem csak mi rendelkezünk nagy pénzel és kétlem,hogy itt kötne ki. Okung pedig RM-nek nem fog kelleni mert bár vitathatatlan a tudása de legalább annyit van sérültként a pálya szélén mint fent 😉
Minden esetre kíváncsi leszek FA-n mely posztokat erősíti meg RM pénz és opció van dögivel.
Cubehead
Martin jó lenne mindenképpen. Szerintem Forté is, de ez más kérdés.
Okung sérülékenysége valóban szempont lehet, de oda szerintem azonnali megoldás kell, ami draftról nem biztos hogy megoldható.
Bruce
Na igen az LT poszt most nálam is nagy talány. Egyenlőre nem látom RM mit tervez oda pontosan. S ezzel kapásból lett egy égető need-ünk. :/



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért dobtam be az ő nevét mert látok rá némi reaális esélyt. Ellenben mondjuk Forte nem jó választás (ha jól tudom ő inkább zbs futó nem pbs). Martin jó lenne de nem csak mi rendelkezünk nagy pénzel és kétlem,hogy itt kötne ki. Okung pedig RM-nek nem fog kelleni mert bár vitathatatlan a tudása de legalább annyit van sérültként a pálya szélén mint fent 😉
Minden esetre kíváncsi leszek FA-n mely posztokat erősíti meg RM pénz és opció van dögivel.
Cubehead
Martin jó lenne mindenképpen. Szerintem Forté is, de ez más kérdés.
Okung sérülékenysége valóban szempont lehet, de oda szerintem azonnali megoldás kell, ami draftról nem biztos hogy megoldható.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Azért dobtam be az ő nevét mert látok rá némi reaális esélyt. Ellenben mondjuk Forte nem jó választás (ha jól tudom ő inkább zbs futó nem pbs). Martin jó lenne de nem csak mi rendelkezünk nagy pénzel és kétlem,hogy itt kötne ki. Okung pedig RM-nek nem fog kelleni mert bár vitathatatlan a tudása de legalább annyit van sérültként a pálya szélén mint fent 😉
Minden esetre kíváncsi leszek FA-n mely posztokat erősíti meg RM pénz és opció van dögivel.



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak ötlet de ki mit gondolna róla?

Habár ellenezik RM FA igazolási tendenciáival hisz 32 éves, ellenben az elköltendő anyagiak miatt egy 1-2 éves teljesítmény arányos szerződéssel szerintem nagy fogás lehetne Colston. Azért elég morci lenne bármelyik védelemnek egy Cooper, Colston, Walford,Crab quartet.
Cubehead
Én nem tudom, hogy Colston milyen szerepkört tudna betölteni nálunk, amivel pluszt adna a csapat teljesítményéhez. Egy jó slot receiver-t tudnék elképzelni inkább.
Bruce
Én a kora miatt és mert széleken meg vagyunk simán becsúsztatnám slotnak. Ezzel Carr-nak lenne két magas jó kezű célpontja középen (Colston és Walford). Plusz tudjuk a név és a háttér sokat számít az nfl-ben szóval további hozzá adott értéke lenne a játékunkhoz,hogy azon oldal szélső elkapójáról elvenne némi figyelmet ahova épp felküldjük.
Cubehead
Ebben van ráció, sőt egy jó futó is lehetne ugyanilyen megfontolásból Murray mögé/mellé (Forté, Doug Martin). Valamint akkor már a legjobb elérhető LT-t is elhoznám (Okung?).
A védelembe is lehetne hozni egy két arcot, szóval választék az van. De hogy reálisan ezekre hogyan lesz pénzünk meg lehetőségünk azt nem tudom.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Csak ötlet de ki mit gondolna róla?

Habár ellenezik RM FA igazolási tendenciáival hisz 32 éves, ellenben az elköltendő anyagiak miatt egy 1-2 éves teljesítmény arányos szerződéssel szerintem nagy fogás lehetne Colston. Azért elég morci lenne bármelyik védelemnek egy Cooper, Colston, Walford,Crab quartet.
Cubehead
Én nem tudom, hogy Colston milyen szerepkört tudna betölteni nálunk, amivel pluszt adna a csapat teljesítményéhez. Egy jó slot receiver-t tudnék elképzelni inkább.
Bruce
Én a kora miatt és mert széleken meg vagyunk simán becsúsztatnám slotnak. Ezzel Carr-nak lenne két magas jó kezű célpontja középen (Colston és Walford). Plusz tudjuk a név és a háttér sokat számít az nfl-ben szóval további hozzá adott értéke lenne a játékunkhoz,hogy azon oldal szélső elkapójáról elvenne némi figyelmet ahova épp felküldjük.



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak ötlet de ki mit gondolna róla?

Habár ellenezik RM FA igazolási tendenciáival hisz 32 éves, ellenben az elköltendő anyagiak miatt egy 1-2 éves teljesítmény arányos szerződéssel szerintem nagy fogás lehetne Colston. Azért elég morci lenne bármelyik védelemnek egy Cooper, Colston, Walford,Crab quartet.
Cubehead
Én nem tudom, hogy Colston milyen szerepkört tudna betölteni nálunk, amivel pluszt adna a csapat teljesítményéhez. Egy jó slot receiver-t tudnék elképzelni inkább.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vmi pletyka egyébként, hogy kire mentek rá ezzel a sok elköltésre váró dollárral?
Habi
Pletyka mindig van, de ezt a helyén kell kezelni. Tavaly is mindenkit szóba hoztak velünk, aki nagyobb pénzt akart, idén is így lesz. Szerintem továbbra is megfontoljuk ki az aki illik a rendszerünkbe és erősítést is jelent és még emberileg is okés. Viszont valóban sok az elköltendő összegünk így egy-két nagyobb név biztosan kell. Kíváncsian várom kik lesznek azok.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.rantsports.com/nfl/2016/02/22/2016-nfl-draft-oakland-raiders-pre-combine-seven-round-mock/
Bruce
Hát nem tetszik túlzottan...

Első körben egy sokak szerint RT only OT-t vinni, mikor LT kell, majd elvinni 2. körben egy NT prospectet, mikor Jelly és Williams is kezdő NT kategória és van mögöttük depth is. DT posztra nem lenne jobb, mint Williams sztem, ha DT akkor az pass rusher 3tech legyen...3. kör sztem korai Matakevichnek, ráadásul undersized LB van már a csapatban...Howard vszeg nem lesz már itt benn, mert nagyon lépked felfelé...többi kb ok, de ettől függetlenül az egész elég ergya lenne sztem...
Rolni
ennek a mocknak sok értelme nincs.
Szerintem Decker jó LT lesz, az erején kell dolgozni kicsit és frankón megvédené #4-t (btw nálam Decker>>>Conklin)
2. körös pick szerintem is teljesen hülyeség, TM jól nézne ki Heeney mellé, viszont a mögöttük levő prospectek azon a helyen tuti, hogy nem lesznek elérhetőek.
Mockoknak amúgy sem kell sok jelentőséget tulajdonítani FA előtt, inkább a big boardok lehetnek jó útmutatók.
Vmi pletyka egyébként, hogy kire mentek rá ezzel a sok elköltésre váró dollárral?
Habi
Csak azért tettem be, mert ez is OT-t prognosztizál nekünk az első körben, mivel már reagáltak is a Penn-ügyre 😊

Azonban én még ebben az esetben sem biztos, hogy OT-vel kezdenék az első körben, viszont ha akkor az a legértékesebb választás, akkor igen. Ragland, Myles Jack, Shaq Lawson, Jalen Ramsey mind előtte van nálam bármelyik OT-nek.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Csak ötlet de ki mit gondolna róla?

Habár ellenezik RM FA igazolási tendenciáival hisz 32 éves, ellenben az elköltendő anyagiak miatt egy 1-2 éves teljesítmény arányos szerződéssel szerintem nagy fogás lehetne Colston. Azért elég morci lenne bármelyik védelemnek egy Cooper, Colston, Walford,Crab quartet.



több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 www.rantsports.com/nfl/2016/02/22/2016-nfl-draft-oakland-raiders-pre-combine-seven-round-mock/
Bruce
Hát nem tetszik túlzottan...

Első körben egy sokak szerint RT only OT-t vinni, mikor LT kell, majd elvinni 2. körben egy NT prospectet, mikor Jelly és Williams is kezdő NT kategória és van mögöttük depth is. DT posztra nem lenne jobb, mint Williams sztem, ha DT akkor az pass rusher 3tech legyen...3. kör sztem korai Matakevichnek, ráadásul undersized LB van már a csapatban...Howard vszeg nem lesz már itt benn, mert nagyon lépked felfelé...többi kb ok, de ettől függetlenül az egész elég ergya lenne sztem...
Rolni
ennek a mocknak sok értelme nincs.
Szerintem Decker jó LT lesz, az erején kell dolgozni kicsit és frankón megvédené #4-t (btw nálam Decker>>>Conklin)
2. körös pick szerintem is teljesen hülyeség, TM jól nézne ki Heeney mellé, viszont a mögöttük levő prospectek azon a helyen tuti, hogy nem lesznek elérhetőek.
Mockoknak amúgy sem kell sok jelentőséget tulajdonítani FA előtt, inkább a big boardok lehetnek jó útmutatók.
Vmi pletyka egyébként, hogy kire mentek rá ezzel a sok elköltésre váró dollárral?


JT Daniels fan
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Bitang jó volt az a bukáj fal, szerintem jó, bárha Conklin benn van, nem haboznék az tutti. Conklin a leggenyóbb tekköl, azt kell vinni, ne ficákoljon ott senkifia.
Pennstate Dfal abszte homály, tök hülye húzás.
Igen Matekovicsnak egy kicsit magas, viszont érdemes róla videókat nézegetni, nekem teccene.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.rantsports.com/nfl/2016/02/22/2016-nfl-draft-oakland-raiders-pre-combine-seven-round-mock/
Bruce
Hát nem tetszik túlzottan...

Első körben egy sokak szerint RT only OT-t vinni, mikor LT kell, majd elvinni 2. körben egy NT prospectet, mikor Jelly és Williams is kezdő NT kategória és van mögöttük depth is. DT posztra nem lenne jobb, mint Williams sztem, ha DT akkor az pass rusher 3tech legyen...3. kör sztem korai Matakevichnek, ráadásul undersized LB van már a csapatban...Howard vszeg nem lesz már itt benn, mert nagyon lépked felfelé...többi kb ok, de ettől függetlenül az egész elég ergya lenne sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.rantsports.com/nfl/2016/02/22/2016-nfl-draft-oakland-raiders-pre-combine-seven-round-mock/
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ezek szerint a stáb komolyan vette a szezon végi, egyre gyengülő formáját. Remélhetőleg már megvan a megfelelő célpont a pótlására.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
eport: Raiders will allow Donald Penn to test free agency

The Oakland Raiders elected not to retain left tackle Donald Penn ahead of free agency, per his Instagram account.

Penn changed his bio on the social medium to read "Official Page of Free Agent Pro Bowl LT Donald Penn Twitter."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
NFL.COM 4 round mock draft:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zvgcn5iwd2xhrfp0oqhf
Four-round mock draft 2.0: Browns, Chargers snag QBs
The Browns need to jump-start their franchise. The Chargers might need to groom Philip Rivers' replacement. Each team is projected to take a QB in the first round of Chad Reuter's four-round mock draft.


1. Ronnie Stanley OT
Kicsit gyenge, de legalább elég atletikusnak tűnik a spped rusherek megtartásához...nem lenne gondom a pickkel, ha nincs FA-ról megnyugtató LT megoldás.

2. Emmanuel Ogbah DE
Ez a pick is jó lenne itt sztem. Van vele kapcsolatban némi "motor" kérdés, de mérete és képessége is megvan, h kezdő NFL DE lehessen. Nem egy állat speed rusher, de működőképes opció lehet a jobb oldalra is, Mackal és Edwardssal átellenben. LDE is lehet belőle (ott talán jobb is lenne), ha Edwards esetleg bemozogna DT-nek vagy ne adj isten a sérülése miatt nem tud játszani.

3. Karl Joseph S
Undersized és sérülés kockázattal rendelkező S prospect, de egy igazi állat, torpedóként veti magát a dolgok sűrűjébe. Érdekes opció lenne SS posztra Nate Allen mellé...

4. Maurice Canady CB
Mérete és atletikussága megvan a poszthoz, illene a sémánkba, de sok munka lenne azért vele...a jó, h slot és külső poszton is van tapasztalata. Ha jön FA CB, akkor azért az Amerson-Carrie-FA hármas mögött lenne ideje fejlődni és idővel lehetne steal is belőle.

Egész pofás mock draft ez sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát Alexandertől hülyét kapnék az biztos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!