NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Osemele iránt érdeklődünk a 9ers-Jets duóval a hátunk megett. Btw a Jets miből fizetnè őt meg?!
Amadeus91
1. Wilkerson megy FA-ra.
2. Wilkerson tag+trade FA előtt
3. Szerződések átalakítása
Beki
Osemele 10 milla/ év ... Ha az 1. vagy 2. pont nem valósul meg akkor csak szerződések átalakítgatásával nem szabadítasz fel ennyi pénzt...Persze pár cut még befigyelhet, de elég nehéz lesz összehozni Osemelet ha Wilkerson marad...

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Osemele iránt érdeklődünk a 9ers-Jets duóval a hátunk megett. Btw a Jets miből fizetnè őt meg?!
Amadeus91
1. Wilkerson megy FA-ra.
2. Wilkerson tag+trade FA előtt
3. Szerződések átalakítása
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000639543/article/la-rams-leaning-toward-tagging-trumaine-johnson
Várható volt, h nem engedik ki könnyen a piacra...
Rolni
A Rams-nél azért is volt a nagytakarítás, hogy a sec egyben maradhasson.

A Bengals-nál viszont úgy néz ki, hogy az egyik kezdő S távozni fog, mert valószínűleg az SS posztot meg tudják oldani házon belül.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bmtucp7dbdrciytwz03f
L.A. Rams leaning toward tagging Trumaine Johnson
The Los Angeles Rams have a couple of high-profile cornerbacks slated for free agency, and the team is leaning toward using the franchise tag on Trumaine Johnson, according to Ian Rapoport.

Várható volt, h nem engedik ki könnyen a piacra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Osemele iránt érdeklődünk a 9ers-Jets duóval a hátunk megett. Btw a Jets miből fizetnè őt meg?!
Amadeus91
Állítólag a Ravens komoly dealt tett elé...Flakon után Ő lenne a top O játékosuk...ez alapján sztem ők is OT/LT pénzben gondolkodnak...remélem teszteli a piacot...
Rolni
De volt szo rola itt is, evi 10 milliot szeretne. Ha megkapta, nem mondhatja, hogy csak vicceltem. Gondolom akkor alair.
ulpianus
Persze, de azért ami lejön a médiában korántsem biztos, h valóban elhangzott ugyebár...ha a piacon kicsit hallgatóznak (ügynökével) abból bajuk nem lehet...márc. 6 után tudnak ajánlatot meghallgatni és ha nincs komoly gap még mindig piacnyitás előtt ünnepélyesen maradhat Raven...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Osemele iránt érdeklődünk a 9ers-Jets duóval a hátunk megett. Btw a Jets miből fizetnè őt meg?!
Amadeus91
Állítólag a Ravens komoly dealt tett elé...Flakon után Ő lenne a top O játékosuk...ez alapján sztem ők is OT/LT pénzben gondolkodnak...remélem teszteli a piacot...
Rolni
De volt szo rola itt is, evi 10 milliot szeretne. Ha megkapta, nem mondhatja, hogy csak vicceltem. Gondolom akkor alair.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Osemele iránt érdeklődünk a 9ers-Jets duóval a hátunk megett. Btw a Jets miből fizetnè őt meg?!
Amadeus91
Állítólag a Ravens komoly dealt tett elé...Flakon után Ő lenne a top O játékosuk...ez alapján sztem ők is OT/LT pénzben gondolkodnak...remélem teszteli a piacot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Osemele iránt érdeklődünk a 9ers-Jets duóval a hátunk megett. Btw a Jets miből fizetnè őt meg?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
van egy olyan érzésem hogy ezt a fickót nem a Raiders fogja draftolni

 twitter.com/BairCSN/status/703288074315247617

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Osemele sztem piacra lép így, mert nem hiszem, h a Ravens tud annyit fizetni neki, ami a csapat státuszával és azzal, h eddig ott játszott együtt elegendő lenne egy potenciális FA piaci deal-hez. Persze benne van a pakliben, h a Ravens is LT-ként kezeli és valóban mindent bedobnak, de talán nem ez a valószínűbb...

Trevathan nagyon reális opció sztem. jól illene a sémába, Heeney, M.Smith és Ball mellett lenne helye. Mivel M.Smith szerződése jövőre lejár, valamint Heeney és főleg Ball messze nem biztos befutók még a profik között még egy draft pickis benne lenne a pakliban vszeg a középső-késői körökben pl a már itt is említett Matakevich vagy Deion Jones, esetleg Terrance Smith vagy Antonio Morrison

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Trevathan jön ki a piacra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Ravens Justin Tucker-re tette a tag-et. Osemele így egyre valószínűbb, hogy piacra kerül.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Osemele lehet sztem reális jelölt nekünk és LT posztra!
Glenn marad Buffaloban, de Osemele jó eséllyel piacra lép.
Osemele szerintem képes lehet megoldani az LT posztunkat, főleg figyelembe véve, h Carr nagyon gyorsan el tudja engedni a laszdit.
Ha pedig sikerül vhonnan project LT-t kinevelni vagy nagyon szenvedne akkor még mindig be lehet tenni OG-nek, ahol AllPro szintet tud hozni.
El kell költeni a pénzt és akkor már fiatal, bivaly falemberekre költsük.
Szerencsére a Hudson-Williams igazlások alapján RM is így gondolja...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
évi $10 milliót kér Osemele a hírek szerint.
deyell
Nem meglepő, mert idén sokat játszott a Ravens-ben LT-t és ő elsősorban oda akar menni, ahol LT-ként számolnak vele. Már Rolni is feldobta, hogy nálunk lehet működne is, mint LT és én is hajlok erre.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
évi $10 milliót kér Osemele a hírek szerint.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kb mindegyik játékosnak örülnék:
 justblogbaby.com/2016/02/25/oakland-raiders-could-target-chiefs-talent-in-free-agency/

Legjobban persze Berry jönne és Hali, de a többiek is beférnének szerintem 😊
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
ez a fazon kell RG posztra.

 twitter.com/VeteranScout/status/684204292186619904
deyell
LT-nek meg jöhet ő:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ez a fazon kell RG posztra.

 twitter.com/VeteranScout/status/684204292186619904

choose life
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
De gondolom nem az NFLben jatszol. Meg egyetemrol erkezo sztar WRek asajat posztjukon is felsulnek. En is jol focizom, hatvedkent mindket oldalon (bal labam sem fa), szelsokent, kozeppalyan, haverokkal, de nem hiszem, hogy a Real Madridban is ez lenne a helyzet.
ulpianus
Ergo csak félre értettél. 😁 Csak azt akartam tudatni tisztában vagyok a szélső es a slot wr feladatainak nehézségeinek a különbségével.



több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
De gondolom nem az NFLben jatszol. Meg egyetemrol erkezo sztar WRek asajat posztjukon is felsulnek. En is jol focizom, hatvedkent mindket oldalon (bal labam sem fa), szelsokent, kozeppalyan, haverokkal, de nem hiszem, hogy a Real Madridban is ez lenne a helyzet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Cubehead!

A slot WR munka elter a vonal melletti jatektol. Tobb utat kell megfutni, tobb vedo kozt kell rest talalni, es meg par aprobb dolog, amihez mas kepessegek kellenek, mint egy az egyben megverni egy CBt. Nem nehezebb, csak maskent nehez. 32 evesen nem sokan tudnak es akarnak ennyire elolrol kezdeni mindent, csakhogy 1 (vagy 2) evig legyen munkajuk. Sztem Colston es az ot valaszto csapat inkabb "tutira" megy, es ott jatszatjak, ahol biztosabban tud.
ulpianus
Ulpi

Nem tudom hogyan fogalmazzak hogy ne érts félre és ne tűnjek esetleg nagyképűnek. Wr-t játszom. Alapvetően szélén de van olyan hogy beforgok. Szóval ez a része tiszta de köszönöm.

Ellenben az már más és abban van reláció és egyet kell értsek, hogy nem mindenki akar beforogni. Illetve az is fix, hogy lesz olyan kérője is aki eredeti helyén akarja játszatni.
Én alapvetően James Jonesbol indultam ki aki nálunk gyakorlatilag playenkent máshova állt fel es nem derogalt neki.

S végül fórum mozgató ötlet volt és asszem a hatását elérte 😊



több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Cubehead!

A slot WR munka elter a vonal melletti jatektol. Tobb utat kell megfutni, tobb vedo kozt kell rest talalni, es meg par aprobb dolog, amihez mas kepessegek kellenek, mint egy az egyben megverni egy CBt. Nem nehezebb, csak maskent nehez. 32 evesen nem sokan tudnak es akarnak ennyire elolrol kezdeni mindent, csakhogy 1 (vagy 2) evig legyen munkajuk. Sztem Colston es az ot valaszto csapat inkabb "tutira" megy, es ott jatszatjak, ahol biztosabban tud.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Csak ötlet de ki mit gondolna róla?

Habár ellenezik RM FA igazolási tendenciáival hisz 32 éves, ellenben az elköltendő anyagiak miatt egy 1-2 éves teljesítmény arányos szerződéssel szerintem nagy fogás lehetne Colston. Azért elég morci lenne bármelyik védelemnek egy Cooper, Colston, Walford,Crab quartet.
Cubehead
Nekem azért nem tetszik, mert Colston egy jó/kiváló QB mellett épült le, szal nem hinném, hogy bármit hozzá tud tenni a támadójátékunkhoz, Crabs ellenben egy "fakezű" irányító mellől jött és itt újra kivirágzott. Inkább olyan csapat WR-jeit figyelném, ahol a QB közepes/rossz passzoló.
Pari
Szerintem nem teljesen értetted meg a gondolatmenetem Pari!
Feltételezem,hogy a statjaiból indultál ki meg Brees-ből. Tény,hogy karrierje leggyengébb szezonján van túl statisztikailag. Tény,hogy 32 éves. De az én gondolat menetem alapján nem is első és második számú wr terhelését kapná nálunk, hanem én betolnám harmadik számú, slot elkapónak. (de ha már statok Seth Roberts 16 meccs 480yard - Colston 13 mecs 520yard). Colston 6'4 magas ami középen meg RZ-ben jól jöhet és persze ott a rutin. Tudtommal nem balhés és lehetne veterán leader nálunk ahol mint tudjuk nem csak a teljesítmény a fontos. Tele vagyunk fiatal még fejlődő játékossal akik elé, mellé kell a veterán jelenlét. CWood, Tuck off, Reece egy ideig off, Penn egyenlőre úgyszintén :/
Arról nem beszélve,hogy szerintem a nevére még mindig adnak némi figyelmet a DC-k ergo amit már írtam is,hogy azon oldali szélső wr-ről vehet el figyelmet amelyikre épp fel van állítva.
S nem utolsó sorban van egy rakat lóvénk amit el kell vernünk részben vagy egészben( ebben nem vagyok képben) és egy 1 vagy max 2 éves teljesítményes arányos szerződést megérne.



több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Csak ötlet de ki mit gondolna róla?

Habár ellenezik RM FA igazolási tendenciáival hisz 32 éves, ellenben az elköltendő anyagiak miatt egy 1-2 éves teljesítmény arányos szerződéssel szerintem nagy fogás lehetne Colston. Azért elég morci lenne bármelyik védelemnek egy Cooper, Colston, Walford,Crab quartet.
Cubehead
Nekem azért nem tetszik, mert Colston egy jó/kiváló QB mellett épült le, szal nem hinném, hogy bármit hozzá tud tenni a támadójátékunkhoz, Crabs ellenben egy "fakezű" irányító mellől jött és itt újra kivirágzott. Inkább olyan csapat WR-jeit figyelném, ahol a QB közepes/rossz passzoló.
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Raiders have carried over almost 13.4 million in unused salary cap dollars from 2015 into 2016

 pbs.twimg.com/media/CcEQjKmUUAADdm0.jpg
deyell
Ez mit jelent, mert így nem vágom.
Bruce
tavalyi évről ennyi pénzt tudtatok átgörgetni az idei sapiba, ergó nem 155 millió itt a sapka, hanem 168 milliót költhettek


JT Daniels fan