NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Just for fun 😊
Tessék óvatosan olvasgatni 😊

Victor Cotto @cottovic
I can confirm, the #Raiders have interest & plan to talk to the agents of Janoris Jenkins, Sean Smith and Prince Amukamara
Rolni
sztem ez a Victor Cotto nem insider, csak játssza ezt a szerepet, úgyhogy amiket mond, azokat erős fenntartással kell kezelni.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
DeMarco Murray trade?

The Murrays RB corp! 😊
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Osemele, Iloka, Smith

Hol kell aláírni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bruce Irvin iránt is érdeklődünk állítólag.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Just for fun 😊
Tessék óvatosan olvasgatni 😊

Victor Cotto @cottovic
I can confirm, the #Raiders have interest & plan to talk to the agents of Janoris Jenkins, Sean Smith and Prince Amukamara

Victor Cotto @cottovic
A target of #Raiders, Mike Harris, OT from the Vikings, has a deal of two years in place w/ Minn. Agent still shopping. Oakland one team.

Vic Tafur @VicTafur
Donald Penn’s agent met with #Raiders and tackle expected to hit free agent market Wed. I have him as No. 2 LT available

Eddie Borsilli @Borsilli
I wouldn't be shocked to see the Raiders sign Osemele to play LT

Rand Getlin @Rand_Getlin
I'm told #Ravens OG Kelechi Osemele will "100%" be testing the market. Will be among the hottest free agents available.

Vic Tafur @VicTafur
#Raiders top 5 #NFLFreeAgency targets:
1. DE Malik Jackson
2. OL Kelechi Osemele
3. CB Sean Smith
4. S George Iloka
5. ILB Jerrell Freeman

Vic Tafur @VicTafur
Don’t get sense he and Del Rio loved each other in Denver twitter.com/559Raider87/st…
559 Raider 87 @559Raider87
@VicTafur Havent heard much about Raiders interest in Trevathan. Is there any?

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
C.J. Anderson alacsony tenderén meglepődtem én is. Jöhetne Murray mellé 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egy számomra igencsak meglepő hírt olvastam most:
A Broncos ugyanolyan tendert tett C.J. Andeson-ra, mint pl a Cards Jeffersonra... úgy látszik a cap terhelt csapatok kockáztatnak kicsit és hagyják, hogy más csapatok "árazzák" be a játékosaikat.


Illetve még valami, ami valószínűleg nekem, meg Amadeusnak jelent valamit:
Long a Redskins-nél van látogatóban...

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/07/eric-weddle-wants-to-play-3-5-years-for-a-contender/
Weddle elvileg minket is megjelölt...
Rolni
Nagy kedvencem remélem RM megpróbálja megszerezni.

Közben Osemele egyre távolodik Baltimore-tól...

De ahogy Rolni is említette, Tony Jefferson is nagyon jó megoldás lenne.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/07/eric-weddle-wants-to-play-3-5-years-for-a-contender/

Weddle elvileg minket is megjelölt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
tavaly a Hudson signing 9-én lejött nfl.com-on, de nem emlékszem, h mennyivel előtte volt róla félhivatalos infó...
Rolni
Érdekelt a dolog, így visszakerestem 😀
La Canfora február 25-én írta először, hogy RM erősen rá fog mozdulni Rodney-ra. Ezt március 5-én újra felhozták, azzal egyetemben, hogy a Chiefs is meg akarja tartani és 9-ig minden nap írt róla valamelyik szaki, hogy a két csapat közül valószínűleg mi jövünk ki győztesen a licitháborúból, de konkrétan csak 9-én "merték" leírni.

Szerintem akkor még volt mindenkiben egy kis tartás a Raiders-szel kapcsolatban, mert minden szabad ügynöknél bedobták az érdeklődésünket, de mégsem voltunk népszerű felvásárlók. A Miami Suh szerződésével vitte a piacot és szerintem ezzel a szakik le is tettek rólunk, mint potenciális FA játékos célpont. Igazából én ezt nem bánom, építkezzünk csak ésszel és türelemmel.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tavaly Reggie megpróbálta GB-ből elhozni az RFA Safety Sean Richardson-t, de a Packers matchelte a tenderünket.
Idén esetleg megpróbálhatná Tony Jefferson-t ugyanígy elhozni a Cards-tól. Tele van az a Cards S egység, így vszeg komolyabb összeget nem tudnak szánni Jeffersonra, aki elég jó évet produkált, nálunk jó esélye lenne kezdeni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elvileg még csak a 2 napos legal tampering időszak nyílt meg, tehát amikor az FA-k tárgyalhatnak nyíltan a csapatokkal. Hivatalosan pedig szerdán ET 4 p.m.-től lehet igazoni.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/y9fv0krooikebuyusor3
What is the 'legal tampering' period?
Free agency officials kicks off at 4 p.m. ET on Wednesday. But the courtship process can begin well before that under league rules. Here's a refresher on the NFL's "legal tampering" period starting Monday.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
tavaly a Hudson signing 9-én lejött nfl.com-on, de nem emlékszem, h mennyivel előtte volt róla félhivatalos infó...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na most akkor holaputántól lehet aláírni az FA-kkal? Mert ha így van akkor két napig nem nagyon érdemes híreket olvasni, mert elindulnak a találgatások még jobban mint eddig 😀
Bruce
Szerdától lehet hivatalos bejelentést tenni (szerződést kötni), de tavalyi tapasztalatokból kiindulva informálisan már ma elkezdenek szállingózni a hírek a megegyezésekről.
empty taxi
De ezektől az informális dolgoktól félek amúgy 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Na most akkor holaputántól lehet aláírni az FA-kkal? Mert ha így van akkor két napig nem nagyon érdemes híreket olvasni, mert elindulnak a találgatások még jobban mint eddig 😀
Bruce
Szerdától lehet hivatalos bejelentést tenni (szerződést kötni), de tavalyi tapasztalatokból kiindulva informálisan már ma elkezdenek szállingózni a hírek a megegyezésekről.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na most akkor holaputántól lehet aláírni az FA-kkal? Mert ha így van akkor két napig nem nagyon érdemes híreket olvasni, mert elindulnak a találgatások még jobban mint eddig 😀
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Most, hogy látom Suh szerződését, örülök, hogy nem kötött itt ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Jelenleg belefér, ha frontloaded.
Amadeus91
ezen az áron Malik Jackson inkább megérheti, már ha a karaktere megfelelő és nem tunyul el. utóbbit JDR-nek kell tudnia. Vernonban nem sok upside van, az átlagnál egy fokkal jobb játékos, de ennyi. nagy túlzás lenne az évi $13-15 millió neki

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Mario Williams Miamiba megy visitelni, sebaj, ha lehúzza őket, akkor mi rámehetünk a Vernon/JPP párosra még mindig.
Amadeus91
Jpp-tol azért fáznék. Hiába van benne potenciál azért az látszott hogy nem tudja maradéktalanul kiaknázni főleg futás ellen amikor megkellene ragadni a playat
Ellenben Vernon valós és jó opció szerintem.
Cubehead
csak évi $15 millióért borzalmasan túl lenne fizetve ahhoz képest, amit tud.
deyell
Jelenleg belefér, ha frontloaded.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mario Williams Miamiba megy visitelni, sebaj, ha lehúzza őket, akkor mi rámehetünk a Vernon/JPP párosra még mindig.
Amadeus91
Jpp-tol azért fáznék. Hiába van benne potenciál azért az látszott hogy nem tudja maradéktalanul kiaknázni főleg futás ellen amikor megkellene ragadni a playat
Ellenben Vernon valós és jó opció szerintem.
Cubehead
csak évi $15 millióért borzalmasan túl lenne fizetve ahhoz képest, amit tud.
deyell
Mario Williams Miamiba megy visitelni, sebaj, ha lehúzza őket, akkor mi rámehetünk a Vernon/JPP párosra még mindig.
Amadeus91
Jpp-tol azért fáznék. Hiába van benne potenciál azért az látszott hogy nem tudja maradéktalanul kiaknázni főleg futás ellen amikor megkellene ragadni a playat
Ellenben Vernon valós és jó opció szerintem.
Cubehead
csak évi $15 millióért borzalmasan túl lenne fizetve ahhoz képest, amit tud.
deyell
Ezt nem.vitatom ellenben mondjuk azt már láttuk hogy RMben lehet bízni ilyen téren. Azaz hogy csak azért mert van miből senkit nem fizet túl. Egyedül a rams guard/tackle fiaskó nem.tudom mi volt de mivel nem jott letre ne is emlegessuk 😁



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mario Williams Miamiba megy visitelni, sebaj, ha lehúzza őket, akkor mi rámehetünk a Vernon/JPP párosra még mindig.
Amadeus91
Jpp-tol azért fáznék. Hiába van benne potenciál azért az látszott hogy nem tudja maradéktalanul kiaknázni főleg futás ellen amikor megkellene ragadni a playat
Ellenben Vernon valós és jó opció szerintem.
Cubehead
csak évi $15 millióért borzalmasan túl lenne fizetve ahhoz képest, amit tud.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mario Williams Miamiba megy visitelni, sebaj, ha lehúzza őket, akkor mi rámehetünk a Vernon/JPP párosra még mindig.
Amadeus91
Jpp-tol azért fáznék. Hiába van benne potenciál azért az látszott hogy nem tudja maradéktalanul kiaknázni főleg futás ellen amikor megkellene ragadni a playat
Ellenben Vernon valós és jó opció szerintem.



több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Mario Williams Miamiba megy visitelni, sebaj, ha lehúzza őket, akkor mi rámehetünk a Vernon/JPP párosra még mindig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Neiko Thorpe 2. körös tendert kapott, ezt kevésbé értem, de nem baj. így minden RFA megkapta a tendert ha jól tudom, Mayowa is

choose life
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Egyedül Jalen Ramsey-t tudnám elfogadni
Bruce
Ízlések és pofonok, én jobban preferálom Scarlett Johanssont.
empty taxi
Láttad már Ramsey seggét?
Bruce
Jah, Ocean Ramsey-ét:
 i5.asn.im/Ocean-Ramsey-_twzk.jpg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...