Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Osemele guard poszton biztosan ász lenne, de az LT poszt az más kérdés. bevallom nem láttam azokat a meccseket, amiken baloldali tackle-t játszott, úgyhogy a PFF-re kell hagyatkoznom, -4,2-re értékelték LT poszton 292 snap alatt. ami nem hangzik túl jól, főleg nem akkor, ha megnézzük, milyen edge rusherek vannak az AFC Westben.
deyell
Én ezert mondtam hogy személy szerint vissza hoznám Pennt is. Pénz úgy is van rá és ha Osemele nem váltja meg a világot mint LT akkor Penn meg mindig eltud karistolni ezen a poszton míg Osemele mehetne RGnek ahol meg elit s igy a fizika sem olyan hűde vészes mert lenne mögötte teljesítmény is. Ha meg megvaktja akkor meg értélem.szerű és Penn személyében minőségi cserénk van meg ha kicsit drágán akkor is.

De egyet értek azzal is nem tudom kiírta pár hsz-l ezelőtt hogy kell a draftrol is ember hogy legyen egy stabil, jó, fiatal O falunk.



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Osemele guard poszton biztosan ász lenne, de az LT poszt az más kérdés. bevallom nem láttam azokat a meccseket, amiken baloldali tackle-t játszott, úgyhogy a PFF-re kell hagyatkoznom, -4,2-re értékelték LT poszton 292 snap alatt. ami nem hangzik túl jól, főleg nem akkor, ha megnézzük, milyen edge rusherek vannak az AFC Westben.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Fontos hogy idén csináljunk egy viszonylag fiatal falat, amely sokáig egyben van, mert nemsokára mélyen a zsebünkbe kell nyúlni Carr és Mack miatt. (Bár Mack már most is drága)

Carr ha így halad, akkor egy 100 milliós szerződést is lehet hogy fog kapni...
Bruce
De ha mack így halad akkor még többet is fog kapni, + majd pár év múlva ott lesz még cooper is.
kapitnono
És ezt hívják kellemes problémának 😊 Az meg errefelé nem volt mostanság, úgyhogy tuti várják már a srácok 😊

Front loaded szerződést pár sztárnak, csalogató fiatal játékosok már megvannak, szóval nem elérhetetlen itt a nagy nevű FA-k többsége.
Én azon sem lepődnék meg, hogy ha 3-4 klasszis is jönne.
Habi
Hát én azért meglepődnék, de nem lennék boldogtalan tőle, bár a név önmagában nem szokott elég lenni, de majd meglátjuk. Jó lenne megérni, hogy újból egy jó Raiderst láthatnék. Meg nem beszélve arról, hogy akkor Döme is visszatérne a fórumra! 😊
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fontos hogy idén csináljunk egy viszonylag fiatal falat, amely sokáig egyben van, mert nemsokára mélyen a zsebünkbe kell nyúlni Carr és Mack miatt. (Bár Mack már most is drága)

Carr ha így halad, akkor egy 100 milliós szerződést is lehet hogy fog kapni...
Bruce
De ha mack így halad akkor még többet is fog kapni, + majd pár év múlva ott lesz még cooper is.
kapitnono
És ezt hívják kellemes problémának 😊 Az meg errefelé nem volt mostanság, úgyhogy tuti várják már a srácok 😊

Front loaded szerződést pár sztárnak, csalogató fiatal játékosok már megvannak, szóval nem elérhetetlen itt a nagy nevű FA-k többsége.
Én azon sem lepődnék meg, hogy ha 3-4 klasszis is jönne.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Fontos hogy idén csináljunk egy viszonylag fiatal falat, amely sokáig egyben van, mert nemsokára mélyen a zsebünkbe kell nyúlni Carr és Mack miatt. (Bár Mack már most is drága)

Carr ha így halad, akkor egy 100 milliós szerződést is lehet hogy fog kapni...
Bruce
De ha mack így halad akkor még többet is fog kapni, + majd pár év múlva ott lesz még cooper is.


több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy látom olyanokat tesztelünk akik G-ben is és T-ben is megállják a helyüket! Jól van, helyes! 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mike Harris (Vikings OG\OT) neve mellett Jeff Allen (Chiefs OG\OT) neve jött még szembe eddig Osemelén kívül OL-ba.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha jön Osemele nem hiszem, h Penn is visszatér.
Osemele szerintem LT-nek érkezne azért a pénzért. LT-nek, aki ha nem válik be erős kezdő LT-nek és tudunk később jobb LT-t találni drafton majd jövőre mondjuk akkor becsúszik OG-nek ahol még mindig elit lehet és kvázi megérheti a pénzét.

 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/08/reports-have-raiders-vikings-leading-chase-for-kelechi-osemele/

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Fontos hogy idén csináljunk egy viszonylag fiatal falat, amely sokáig egyben van, mert nemsokára mélyen a zsebünkbe kell nyúlni Carr és Mack miatt. (Bár Mack már most is drága)

Carr ha így halad, akkor egy 100 milliós szerződést is lehet hogy fog kapni...
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
ha leigazolnánk Osemele-t, vajon megtartjuk Pennt?
deyell
Jó kérdés én megtartanám ha jó zsozsóért meg lehetne tartani. Osemele ha nem váltaná meg a világot be lehetne rakni helyette ahogy Cube is mondta illetve ha megoldott az LT poszt át lehetne dobni a jobb oldalra ha minden kötél szakad. Így kész is lenne a fal kábé... RG poszt lenne picit foghíjas de igazából azt sem tudjuk mit tud Feliciano...
Ha Osemele szar lenne akkor Penn vissza LT-be, Osemele RG (jó sok suskáért) Watson meg kapna egy utolsó utáni esélyt. Rotáció szempontjából jó lenne ha minőségi cserék is lennének.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ha leigazolnánk Osemele-t, vajon megtartjuk Pennt?
deyell
Szerintem le illetve érdemes lenne.
Az fix hogy Osemele kiváló RG de kérdés mennyire jó LT. Ha viszont ott lenne mögötte Penn nem foghatunk mellé. Pénz meg úgy is van mindkettőre.
Cubehead
de akkor is mindkettőnek LT pénzt kéne adni, Osemelének valszeg $10 millió felett, de Penn is minimum $7 milliót kérne.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
ha leigazolnánk Osemele-t, vajon megtartjuk Pennt?
deyell
Szerintem mindenképpen LT fizetést kapna, tehát LT-ként is számítanánk rá. Aztán hogy a valóságban hogy gondolják a fejesek, azt nem tudom! 😊
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
ha leigazolnánk Osemele-t, vajon megtartjuk Pennt?
deyell
Szerintem le illetve érdemes lenne.
Az fix hogy Osemele kiváló RG de kérdés mennyire jó LT. Ha viszont ott lenne mögötte Penn nem foghatunk mellé. Pénz meg úgy is van mindkettőre.



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ha leigazolnánk Osemele-t, vajon megtartjuk Pennt?

choose life
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Irvin hamar beilleszkedne Malcolm Smith miatt. Meg lenne egy Bruce is a csapatban. (:
TST
Igen az remek lenne! 😀
Bruce Gradkowski volt az utolsó ha jól emlékszem 😊
Bruce
Tényleg eszembe se jutott, pedig azokat a szemöldököket nehéz elfelejteni...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Irvin hamar beilleszkedne Malcolm Smith miatt. Meg lenne egy Bruce is a csapatban. (:
TST
Igen az remek lenne! 😀
Bruce Gradkowski volt az utolsó ha jól emlékszem 😊
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Irvin hamar beilleszkedne Malcolm Smith miatt. Meg lenne egy Bruce is a csapatban. (:
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát Osemele ha bejönne, akkor már csak egy RG kellene a falba, bár lehet hogy akkor már elmenne Feliciano vagy még ott van Watson is.

Trevathan, Iloka és egy jó CB kellene még az FA-ról, aztán a többit már a draftról is lehetne beszerezni (futó, DE)
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Cotto-t én sem követem, azokat a tweeteket másik fórumról másoltam be.
Sztem sem insider, de minden évben van pár olyan infója ami ül...persze ha sokat találgat az ember vmelyik tipp bejön 😊
De írtam is, h óvatosan olvasgassatok 😊

Osemele igazolást én nagyon bírnám!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Follow
Mike Garafolo ✔‎@MikeGarafolo
Raiders making strong push for OL Kelechi Osemele. I'd call them the favorites. As I tweeted earlier, it'll be for more than $10m per year.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
#Eagles-#Texans now trying to finalize trade that will send DeMarco Murray to Houston for draft-pick compensation, per source.

- Rapoport

na, ez hamar ment.
Amadeus91
az fake Rapoport. @RapShect míg az origi @RapSheet

bár a lényegen nem változtat, DeMarco Murrayt eltradeli az Eagles, de nem Oaklandbe, hanem a Titansnek úgy néz ki

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
#Eagles-#Texans now trying to finalize trade that will send DeMarco Murray to Houston for draft-pick compensation, per source.

- Rapoport

na, ez hamar ment.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
aztán itt van ez is

 twitter.com/caplannfl/status/706989240979222528

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
sztem ez a Victor Cotto nem insider, csak játssza ezt a szerepet, úgyhogy amiket mond, azokat erős fenntartással kell kezelni.
deyell
Nekem ő nem is volt a twitteren, mert régebben is jelezte valaki, hogy kókler! 😀
Bruce
régen követtem én is, de nekem amolyan önjelölt szakértőnek/insdernek tűnt. úgyhogy unfollow lett

Vic Tafur, Scott Bair és talán még John Middlekauff azok, akik hiteles infókkal szolgálhatnak Raiders témában a free agency ideje alatt.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Just for fun 😊
Tessék óvatosan olvasgatni 😊

Victor Cotto @cottovic
I can confirm, the #Raiders have interest & plan to talk to the agents of Janoris Jenkins, Sean Smith and Prince Amukamara
Rolni
sztem ez a Victor Cotto nem insider, csak játssza ezt a szerepet, úgyhogy amiket mond, azokat erős fenntartással kell kezelni.
deyell
Nekem ő nem is volt a twitteren, mert régebben is jelezte valaki, hogy kókler! 😀