Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
woao

Janoris Jenkinst elvitte a Giants

a kinti fórumozóknál pedig pörög Sean Smith neve

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még egy S név a mix-be:
Paul Calvisi ‎@PaulCalvisi
#NFL sources say #Raiders have significant interest in Rashad Johnson. The #AZCardinals safety would fill leadership role of Charles Woodson

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Folytatódott a korrekt építkezés, örülök!

Trevathan valószínűleg a Bearsbe megy, pedig Ő még nagyon-nagyon illene ide pusztító szerepkörbe 😊 Heeney-Trevathan-Irvin kezdő trió nagyon jól hangzana.

A CB sorból én még hoznám Jenkinst, illetve Lane-t, akkor Amersonnal kiegészülve meglenne a kezdő 3-mas, ami elég komoly lenne ez a front7 mögött.
Sőt én még őszintén Lamar Millerre is rámennék, mert nekem Murray nagy csalódás volt idén. Pénzben biztos meg lehetne adni a Houston ajánlatát, több pénzzel eleinte.

De az előrelépés megkérdőjelezhetetlen és szerintem ez a legfontosabb.
Habi
Trevathan és JDR viszonyáról olvastam vhol, h annyira nem szerették egymást, gondolom ez is belejátszik, h nem repültünk rá.
Érdekes lesz az MLB poszt még, mert Heeney és M.Smith valamint Ball is leginkább WLB-nek való. Mondjuk Trevathanról is sokan mondják, h 4-3ban a WLB a legjobb posztja...
Bruce én Raglandot nem szeretném itt látni. Nálam Ő 3-4 olny ILB, nem lenne sztem alkalmas azokra a cover feladatokra, amit mi kérnénk tőle...
Jerrell Freeman neve merült fel több helyen, mint MLB jelölt. 30 lesz már, de remek coverben és a mi DL mögött a futás ellen is vszeg inkább a tavalyi formáját tudná hozni.

CB biztosan érkezik még. Jenkins vagy Sean Smith lehet a cél első körben, ha ők nem jönnek Jeremy Lane vagy Casey Hayward lehet befutó sztem.
S is jön vszeg. Iloka és Weddle volt eddig említve...

Sztem jön futó is. D.Martin és C.Ivory kapcsán is emlegettek minket. Ivory már elkelt, de Martin még nem...mindenesetre látszik, h Reggie-ék is gondolkodnak futóban. Én személy szerint mondjuk futónak nem adnék akkora deal-t amit Martin fog kapni vkitől, mert ha a falunk összeáll, akkor Murray mellé egy kiegészítő futó sztem elég.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sajnálom hogy Trevathan-t nem tudjuk idehozni, de akkor első körben jöhet Ragland (kár hogy Alabama-i, mert az errefelé nem jó omen).
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Na gyerekek ha ebbe a bagázsba Alldone is visszajön... nem csak a TE-ek, mindenki felfosik a hátára!
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
A szívem a Seahawks-é, de a fél szemem rajtatok tartom. Jó kis csapatotok van, épp ideje megindulni felfelé! Irvin-nel is jól jártatok, bár nem az eszéért szerettük, de a szíve a pályán volt mindig.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Na bakker csak kapokodom a fejem, eddig nagyon kellemes Reggie tevekenysege, szerintem O volt az utobbi evek legnagyobb igazolasa nalunk😊 (leszamitva a 2 evvel ezelotti FA igazolasokat)
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Folytatódott a korrekt építkezés, örülök!

Trevathan valószínűleg a Bearsbe megy, pedig Ő még nagyon-nagyon illene ide pusztító szerepkörbe 😊 Heeney-Trevathan-Irvin kezdő trió nagyon jól hangzana.

A CB sorból én még hoznám Jenkinst, illetve Lane-t, akkor Amersonnal kiegészülve meglenne a kezdő 3-mas, ami elég komoly lenne ez a front7 mögött.
Sőt én még őszintén Lamar Millerre is rámennék, mert nekem Murray nagy csalódás volt idén. Pénzben biztos meg lehetne adni a Houston ajánlatát, több pénzzel eleinte.

De az előrelépés megkérdőjelezhetetlen és szerintem ez a legfontosabb.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
most ti milyen rendszerben fogjátok tolni? Mack és Irvin is elfér?
kiváncsi vagyok a pénzre (ugye ugy volt h ha a seahawks közelit ajánl akkor marad).
Irvinnek örülni fogtok, egy lelkes, jó kis játékos(néha nagyon hülye 😀 ), aki nem csak a pass rushhoz ért. coverben és futás ellen is jó
braxa88
Elvieg 4-3under a base sémánk mint nektek. Tavaly volt egész sok 3-4 felállás is, de a 4-3under elvileg az alap.
Mack eddig SLB volt a base csomagban és DE a nickel, dime csomagokban, mint nálatok Irvin ha jól tudom.
Vmelyik megy LEO-nak sztem. Én esőre Irvin-re tippelek, mert Mack-nek sokkal jobban fekszik az erős oldal az eddigiek alapján. Irvin amikor DL-be vlt lenn mindkét oldalról effektív volt?

Rolni
Irvin csak 3.downoknál (és tuti passz szitukban) volt DE, akkor is mindig a LTvel szemben állt fel. Effektív volt-e mindig? nem. sokszor eltűnt, de volt h a legjobb LTket is meg tudta verni.
braxa88
Köszi.
Ez megerősít engem abban, h Ő lesz a LEO. Lehet base csomagban sokszor állásból, mintha ROLB lenne egy 3-4ben, de a gyenge oldalon.

 www.youtube.com/watch?v=QAVV5Vb9Okw

PFF egsz évre 78-at adott neki, mint LB.
82,2 run defense, 74,8 coverage, 64,7 pass rush
Kicsit meglepő, h a pass rush a leggyengébb kategóriája.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
most ti milyen rendszerben fogjátok tolni? Mack és Irvin is elfér?
kiváncsi vagyok a pénzre (ugye ugy volt h ha a seahawks közelit ajánl akkor marad).
Irvinnek örülni fogtok, egy lelkes, jó kis játékos(néha nagyon hülye 😀 ), aki nem csak a pass rushhoz ért. coverben és futás ellen is jó
braxa88
Elvieg 4-3under a base sémánk mint nektek. Tavaly volt egész sok 3-4 felállás is, de a 4-3under elvileg az alap.
Mack eddig SLB volt a base csomagban és DE a nickel, dime csomagokban, mint nálatok Irvin ha jól tudom.
Vmelyik megy LEO-nak sztem. Én esőre Irvin-re tippelek, mert Mack-nek sokkal jobban fekszik az erős oldal az eddigiek alapján. Irvin amikor DL-be vlt lenn mindkét oldalról effektív volt?

Rolni
Irvin csak 3.downoknál (és tuti passz szitukban) volt DE, akkor is mindig a LTvel szemben állt fel. Effektív volt-e mindig? nem. sokszor eltűnt, de volt h a legjobb LTket is meg tudta verni.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
@BairCSN

At this stage, FWIW, Raiders are farther along w/Jenkins than w/Smith. Could end up with either CB, or neither. We'll see. Fluid situation.

Sztem Jeremy Lane és Casey Hayward a 2. szint, ha ezek mégsem jönnek össze...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
most ti milyen rendszerben fogjátok tolni? Mack és Irvin is elfér?
kiváncsi vagyok a pénzre (ugye ugy volt h ha a seahawks közelit ajánl akkor marad).
Irvinnek örülni fogtok, egy lelkes, jó kis játékos(néha nagyon hülye 😀 ), aki nem csak a pass rushhoz ért. coverben és futás ellen is jó
braxa88
Elvieg 4-3under a base sémánk mint nektek. Tavaly volt egész sok 3-4 felállás is, de a 4-3under elvileg az alap.
Mack eddig SLB volt a base csomagban és DE a nickel, dime csomagokban, mint nálatok Irvin ha jól tudom.
Vmelyik megy LEO-nak sztem. Én esőre Irvin-re tippelek, mert Mack-nek sokkal jobban fekszik az erős oldal az eddigiek alapján. Irvin amikor DL-be vlt lenn mindkét oldalról effektív volt?
4-3under és a 3-4 között nincs hatalmas különbség, így lehet felállítják Irvint is a base csomagban, ahogy tették A.Smith-el is és első ránézésre 3-4 lesz az, ami amúgy 4-3 under 😊
Van aki tavaly is 5-2 ről beszélt már...

Aztán ha A.Smith is visszatér év végére és tovább(?) akkor lesz érdekes igazán a szitu
Akkor sztem Mack full time LDE, Smith full time RDE és Irvin SLB lenne, aki vhogy még nickel és dime csomagokba lemegy melléjük.
Mack és Smith is állat volt futás ellen a szélen, szóval elvileg egy erős DT párossal elbírnák sztem a széleket, mint DE páros és ez a 3-as alap felállásokban is brutál pass rusht nyújtana...

Nem gondoltam volna, h Irvin idekerül. Azt hittem a Jax és Atlanta akkor harcban lesz érte, h Reggie elengedi a dolgot.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
most ti milyen rendszerben fogjátok tolni? Mack és Irvin is elfér?

braxa88
Tavaly is sok volt a 3-4, annak ellenére h 4-3 under volt az alapkoncepció a szezon elején. 2016-ban is szvsz amíg nincs Aldon Smith (már ha egyáltalán lesz újra), megint sok lesz a 3-4 look,
Aztán ha Aldon is visszatér (amiről ugye még nincs hír) akk sztem WLB lesz Irvin 4-3-ban, passing downokon meg lehet h egy sorral feljebb lép.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bruce Irvin pff grade-jeit valaki meg tudja nézni? Milyen poszton játszhat majd nálunk? Ha RE lesz akkor igazából a def falba már nagyon nem kell senkit igazolnunk.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
most ti milyen rendszerben fogjátok tolni? Mack és Irvin is elfér?
kiváncsi vagyok a pénzre (ugye ugy volt h ha a seahawks közelit ajánl akkor marad).
Irvinnek örülni fogtok, egy lelkes, jó kis játékos(néha nagyon hülye 😀 ), aki nem csak a pass rushhoz ért. coverben és futás ellen is jó
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Levi Damien ‏@LeviDamien 22 p
#Raiders had no picks in first two rounds of 2012 draft. Today they got those picks back: Bruce Irvin (15 overall), Kelechi Osemele (60)
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na még akkor a sec-be kell egy-két ember + Trevathan és készen is vagyunk! 😊
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Elvileg 100% Irvin. Brr mit fognak pusztítani Mackkel együtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Gyorsabb voltál 😀 Meglepő hogy sikerült elhappolni a Jags elől...
Tomcsik
Én inkább úgy gondoltam, hogy Atlantában fog kikötni. Igaz volt hír, hogy megkerestük, de, hát szinte mindenkivel összeboronálnak akinek nincs szerződése. Nagy fogás ez Reggie-től!

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Gyorsabb voltál 😀 Meglepő hogy sikerült elhappolni a Jags elől...

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Scherfer szerint megszereztük Bruce Irvin-t! Eddig azt olvastam, hogy a Jax vagy a Falcons lesz az, aki le tudja majd igazolni... erre nem számítottam! Mack és Irvin... azt hiszem a pass rush idén egy kicsit erősebb lesz! Brutál jó hír!

Állítólag(Bill Williamson) a következő célpontunk Janoris Jenkins!

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Wernert el kéne olcsón hozni
Amadeus91
Sok játékossal kapcsolatban egyezik az ízlésünk, Werner is ez a kategória. Én is szívesen látnám a szerződéséből megmaradt egy évre, vagy akár csak a TC-re. Lehet egy DE poszt kicsit jobban feküdne neki, mint az OLB.

A Dolphins megszerezte Mario Williams-t és Wake-nek is ajánlottak egy hosszabbítást, így Vernon-t ajánlatát biztos, hogy nem fogják állni. Én még mindig azt mondom, hogy rá lehetne menni.

Az nektek is feltűnt már, hogy a DB-k körül milyen nagy a csönd? Azt vártam, hogy ilyenkorra már rég elkel egy-kettő. Se S. Smith, se Lane, se Hayward vagy Iloka sem talált még csapatot. Komoly matematikai műveletek lehetnek a háttérben.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Wernert el kéne olcsón hozni
Amadeus91
Mondjuk pont egy claimbe kerül, az talán nem olyan drága.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Wernert el kéne olcsón hozni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
San Francisco 49ers ‏@49ers 9 p
The @49ers have signed LB Ray-Ray Armstrong to a one-year contract extension.