Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
amugy tegye fel a kezét aki két hónappal ezelőtt 5év/60M-t nem sokalta volna Osemele-ért
én sok meccset nézek szerencsére, és ha netezek 90%ban NFL-lel foglalkozok, de 2-3 hónappal ezelőtt még seholsem találkoztam azzal a kifejezéssel h Osemele nagyon jó 😀 kicsit váratlanul ért engem most FA időszakra ez a nagy hype körülötte
braxa88
Ne haragudj, de azért elég vicces, h ennyi NFL nézés, olvasás mellett nem találkoztál még azzal, h Osemele nagyon jó...2014ben és idén is egy nagyon jó LG volt, aki év végén megmutatta, h LT poszton is van benne potenciál.

A pénz komoly? Baromi komoly, hiszen Joe Thomas és Tyron Smith magasságban van.
Túlfizettük? Vszeg igen, de az FA egy kis (de feljövő) csapat esetében komoly playa megszerzésekor így van.
Jól járunk majd vele? Sztem igen. Ha egészsége rendben lesz (mindig mindenkinél opció) van egy nagyon jó-elit OG-nk rossz esetben, de lehet egy jó LT-vel jövünk ki ebből a végén.




Malik Jackson deal is durva lett, én jobban örülök, h Osemele érkezett.


Sok játékos mellé továbbra is odatesznek minket...
Sean Smith, Jenkins, Weddle, Iloka, Martin, Harris, Vernon...kiváncsi vagyok melyik érkezik

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
A Vikingek megszabadultak Mike Wallace-tól, én őt is el tudnám képzelni nálunk, mint igazi mélységi célpont. Carr "carr-erejével" igen használható elkapó lehetne.
peterbadbone
Nem vagyok teljesen képben de ő nem karakter problémás arc? Mondjuk lehet keverem valakivel? De ha nem akkor ugye nem RM embere



több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ez IGEN! RM odatette magát! Osemele baromira jó választás, igazi alapkő lehet ebben a támadófalban, akár LT, akár RG poszton. Én azt is el tudom képzelni, hogy Penn-t visszaigazoljuk 1-2 évre és Osemele először RG és csere LT lesz, aztán ha Penn-nek már nem megy, mint ahogy nem ment év végén sem, akkor átveszi a helyét.

A Vikingek megszabadultak Mike Wallace-tól, én őt is el tudnám képzelni nálunk, mint igazi mélységi célpont. Carr "carr-erejével" igen használható elkapó lehetne.

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 126 — Deion Sanders for president!
amugy tegye fel a kezét aki két hónappal ezelőtt 5év/60M-t nem sokalta volna Osemele-ért
én sok meccset nézek szerencsére, és ha netezek 90%ban NFL-lel foglalkozok, de 2-3 hónappal ezelőtt még seholsem találkoztam azzal a kifejezéssel h Osemele nagyon jó 😀 kicsit váratlanul ért engem most FA időszakra ez a nagy hype körülötte
braxa88
Jó az ügynöke, nekünk meg sok fölös pénzünk van.
Viszont jó igazolás lesz szerintem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Nagy húzás, brutál fal lesz itten, nekem nagyon tetszik, inkább neki évi 12 milliót, mint Malik Jacksonnak 15-öt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
amugy tegye fel a kezét aki két hónappal ezelőtt 5év/60M-t nem sokalta volna Osemele-ért
én sok meccset nézek szerencsére, és ha netezek 90%ban NFL-lel foglalkozok, de 2-3 hónappal ezelőtt még seholsem találkoztam azzal a kifejezéssel h Osemele nagyon jó 😀 kicsit váratlanul ért engem most FA időszakra ez a nagy hype körülötte
braxa88
Kb a legjobb falemberünk volt, kb M.Yanda szint az ürge, talán Yanda picit jobb, de csak hajszállal. Sajnálom nagyon.
Voice
no offense, de ezt tőled nehezen hiszem 😀 Shareece Wrightra nem tudsz semmit mondani de egy OGra igen. 😛
azért egy CB megítélése jóval könnyebb mint az OG
braxa88
Mert Osemele évek óta nálunk van, ellenben azt sem tudom ki az a Shareece Wright 😊 Flacco sérülése után alig néztem meccset, egy rém gyenge secben sem mutatott semmit 😊 jobban örültem volna egy másik FA CB-nek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
amugy tegye fel a kezét aki két hónappal ezelőtt 5év/60M-t nem sokalta volna Osemele-ért
én sok meccset nézek szerencsére, és ha netezek 90%ban NFL-lel foglalkozok, de 2-3 hónappal ezelőtt még seholsem találkoztam azzal a kifejezéssel h Osemele nagyon jó 😀 kicsit váratlanul ért engem most FA időszakra ez a nagy hype körülötte
braxa88
Kb a legjobb falemberünk volt, kb M.Yanda szint az ürge, talán Yanda picit jobb, de csak hajszállal. Sajnálom nagyon.
Voice
no offense, de ezt tőled nehezen hiszem 😀 Shareece Wrightra nem tudsz semmit mondani de egy OGra igen. 😛
azért egy CB megítélése jóval könnyebb mint az OG
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
amugy tegye fel a kezét aki két hónappal ezelőtt 5év/60M-t nem sokalta volna Osemele-ért
én sok meccset nézek szerencsére, és ha netezek 90%ban NFL-lel foglalkozok, de 2-3 hónappal ezelőtt még seholsem találkoztam azzal a kifejezéssel h Osemele nagyon jó 😀 kicsit váratlanul ért engem most FA időszakra ez a nagy hype körülötte
braxa88
Kb a legjobb falemberünk volt, kb M.Yanda szint az ürge, talán Yanda picit jobb, de csak hajszállal. Sajnálom nagyon.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
amugy tegye fel a kezét aki két hónappal ezelőtt 5év/60M-t nem sokalta volna Osemele-ért
én sok meccset nézek szerencsére, és ha netezek 90%ban NFL-lel foglalkozok, de 2-3 hónappal ezelőtt még seholsem találkoztam azzal a kifejezéssel h Osemele nagyon jó 😀 kicsit váratlanul ért engem most FA időszakra ez a nagy hype körülötte
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin
More on the deal OG Osemele and the #Raiders have agreed to in principle: 5-year deal worth a maximum of $60M (!). Absolutely massive.
Beki
Teljesen jó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin
More on the deal OG Osemele and the #Raiders have agreed to in principle: 5-year deal worth a maximum of $60M (!). Absolutely massive.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Osemele évi 11.7M, max évi 12

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
John Middlekauff ‏@JohnMiddlekauff
Plan is to play Osemele at OG, but if Penn bounces he may have to play tackle. Fluid situation
Rolni
Ebben annyi az érdekes, hogy Osemele se nagyon játszott RG-t mostanság, míg Gabe asszem sose. Kérdés ki menne át RG-nek, ha Penn mégis marad...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
John Middlekauff ‏@JohnMiddlekauff
Plan is to play Osemele at OG, but if Penn bounces he may have to play tackle. Fluid situation

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Meglássuk mi a terv, sztem LT poszt lesz ennyi pénzért, de benne lehet a pakliban, h végül benn marad OG-nek, ha Penn marad vagy drafton érkezik LT day 1 potentiallal, esetleg Watson berobban.

Sztem azt tudja hozni pass blockban, mint amit Penn hozott és futás támogatásban meg előrelépés lenne.

deyell én megnéztem a pff gradeket most. elvileg utolsó 4 meccsen volt Ő az LT.
14. hét: overall 84; pass prot 79; run block 96,9
15. hét: overall 82,8; pass prot 77,7; run block 96,1
16. hét: overall 80,7; pass prot 75,6; run block 97,7
17. hét: overall 79,6; pass prot 76; run block 93,4

A run block értékek magukért beszélnek, de a pass protection-ön valóban dolgozni kell majd az offseason alatt, ha LT-t akarunk belőle full time.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
és akkor ez előrelépés Pennhez képest?
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Btw oaklandben régen látott erejű OL-t épít Reggie
Amadeus91
Tavaly asszem.az ol coach megmondta hegyeket fogunk mozgatni 😁



több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Btw oaklandben régen látott erejű OL-t épít Reggie

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
11 milla körül
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
ezaz geci megbaszunk mindenkit!
Amadeus91
Még egy Weddle, S. Smith igazolás és jók is vagyunk. 😁
Mondjuk örülnék Trevathannak is de róla feltűnően nincs velünk kapcsolatban pletyka



több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
ezaz geci megbaszunk mindenkit!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Kíváncsi vagyok a számokra.
Habi

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Osemele guard poszton biztosan ász lenne, de az LT poszt az más kérdés. bevallom nem láttam azokat a meccseket, amiken baloldali tackle-t játszott, úgyhogy a PFF-re kell hagyatkoznom, -4,2-re értékelték LT poszton 292 snap alatt. ami nem hangzik túl jól, főleg nem akkor, ha megnézzük, milyen edge rusherek vannak az AFC Westben.
deyell
Szerintem, ha egész offseasonban arra készül, hogy LT poszton fog játszani, akkor nem lesz baj vele! 😊
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kíváncsi vagyok a számokra. Én tippre egy 5 év, 52 millió, 28 misi garantált szerződést látok magam előtt 😀
Folytatódik a normális építkezés, tetszik és hajrá 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
first blood!

 twitter.com/Rand_Getlin/status/707221686211313664

choose life