Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Irvin nagyon kampányol Weddle-nél, hogy tegye át a székhelyét az öböl fekete-szürke oldalára!

CJ. Anderson-t nem nagyon keressük. Kár, pedig szerintem nagyon jól illene Murray mellé.
peterbadbone
Ha így lenne, akkor már a drafton viszont simán jöhetne Ragland!
A cover hiányosságai nem lennének annyira előtérben.
Meg hát akkor max még egy első körös falembert tudnék elképzelni helyette.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nathan Jahnke @PFF_NateJahnke
Sean Smith has allowed a catch rate under 60% in all 7 seasons. No other active CB with 7+ years has done that every year of their career.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Irvin nagyon kampányol Weddle-nél, hogy tegye át a székhelyét az öböl fekete-szürke oldalára!

CJ. Anderson-t nem nagyon keressük. Kár, pedig szerintem nagyon jól illene Murray mellé.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
mindenkit megbaszunk idén

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nehezen hittétek el, pedig sztem már 1 hónapja is van, mikor mondtam, hogy ti lesztek a liga új Seahawksa 😛
empty taxi
nem új....újra! 😉
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Evan Silva ‏@evansilva 1h1 hour ago
Dimensions of #Raiders outside CBs:
LCB David Amerson 6-foot-1, 205. 32 5/8-inch arms.
RCB Sean Smith 6-foot-3 1/2, 214. 34 5/8-inch arms.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nekem most volt a születés és névnapom is úgyhogy köszi Mark, Reggie és Jack!

Szerkesztette: TST
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Weedle és Penn és egy korrekt draft! Utána már nem kérek semmit karácsonyra, névnapra és születésnapra a következő 1 évben😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/SeanSMITH24/status/707920769049821184

 pbs.twimg.com/profile_images/707920528410087425/Lm0ldMT5.jpg

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezaz! 😊

Eddig teljesen korrekt minden amit csináltunk. Nincs nagyon kivetnivaló benne. Így tovább! 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ahogy kinéz most az a Broncos a végén még az Raiders lesz a csoport esélyese. De idén a Chiefs nem fog adni akkora handicapet mint tavaly! 😉
Sajnálom Smith-t, de nálam az Oakland az idei FA piac legnagyobb nyertese. Minden sing korrekt.
(Én még Penn-t visszahoznám és ugyan elit pénzért de 1-2 évig Osa maradna G., aztán gondolkodnék el rajta, hogy LT.)


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Még Weddle kéne, 1 jó draft,és egész pöpec rosterünk lenne... Moneyval,hogy állunk?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nehezen hittétek el, pedig sztem már 1 hónapja is van, mikor mondtam, hogy ti lesztek a liga új Seahawksa 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
lassan kezdunk bezzeg csapat lenni...4 eve meg egy havernak magyaraztam, hogy a Texans milyen szimpatikusan epitkezik (qb kiveve)...erre mekkorat fordult a vilag
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Juhu

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Csináltam egy mockot poénból...
14: OT RONNIE STANLEY NOTRE DAME
44: DT ROBERT NKEMDICHE OLE MISS
75: ILB KENTRELL BROTHERS MISSOURI
115: CB DEIONDRE' HALL NORTHERN IOWA
143: WR DEVON CAJUSTE STANFORD
154: RB KEITH MARSHALL GEORGIA
197: OLB TRAVIS FEENEY WASHINGTON
232: ILB ANTONIO MORRISON FLORIDA

nagyon eselytelen, hogy az elso 2 bennt legyen mire mi jovunk...

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet

The #Raiders and CB Sean Smith agreed to a 4-year deal worth $40M, source said, with $20M guaranteed
Beki
Ismét egy jó szerződés, egy minőségi játékosnak! Itt csapatépítés folyik kéremszépen!!!

több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Osemele,Irvin es most Smith is itt.. és a piachoz képest teljesen korrekt deal a 4 év 40 misi 20 garantált, őszintén Grat.Kezd nagyon csinin kinézni ez a Raiders.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez se kevés pénz éppenséggel, de nekem jobban tetszik, mint a Jenkins 12+ deal...

Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo 9m9 minutes ago
CB Sean Smith's deal with the Raiders: four years, $40m with $20m guaranteed, as @RapSheet said. Agreed to early this AM (as in last night)

Ez talán nem befolyásolja majd Amerson visszaigazolását, ha lehoz még egy jó évet.

PFF szerint a 12. legjobb CB-t sikerült elhoznunk most a saját 14. helyezettünk mellé. Ez már egy korrekt CB páros lesz (papíron).
Jenkins 26. amúgy ezen a listán.

Sean Smith korban még a 30 megfelelő oldalán (idén lesz 29) és a méreteivel (6'3 218), valamint mutatott játékával kimondottan alkalmas a mi rendszerünkben a szélre.

A kezdő CB páros tehát megvan Sean Smith és David Amerson személyében. CB poszton a következő kérdés a slot CB poszt lesz, amire Carrie személyében van házon belüli veterán megoldási lehetőségünk is, bár Carrie lehet megy S-nek majd. Dexter McDonald, DJ Hayden, Keith McGill és SaQwan Edwards lesz még versenyben, de egy középső-kései draft pick is benne lehet a levegőben még sztem.

A meglévő legnagyobb lyuk ezennel hivatalosan is a S poszt.
Ott Nate Allen van egy csökkentett egy éves deallel, Carrie esetleg, ha áttesszük ide fulltime és Tevin McDonald, Chris Hackett, illetve Dewey McDonald mint fiatal noname arcok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet

The #Raiders and CB Sean Smith agreed to a 4-year deal worth $40M, source said, with $20M guaranteed
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/Rand_Getlin/status/707907755097587712


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
NFL.com legjobb elérhető FA listáját kicsit átnéztem.

Akik vagy már szóba lettek hozva velünk vagy szerintem képbe kerülhetnek még:

1. Eric Weddle a 8. legjobb volt a listán, mostanra Ő a legjobb megmaradt FA szerintük.
Elég sok riport volt arról, h hozzánk érkezhet. A fiatalok Iloka, Gipson, McLeod elkeltek, így most már jöhet Weddle, akár hozzánk is.

2. Sean Smith a 14. az eredeti listán a 2. a megmaradtak listáján. Elvileg a KC és közöttünk vacilál még, meglássuk.

3. Prince Amukamara is szóba került már. Én tőle a sérülékenysége miatt félnék.

4. Jerrell Freeman MLB jelölt, aki bár nem fiatal, de jól játszik és talán kevesebb a km a testében a késői NFL-es kezdés miatt.

5. Donald Penn piaca nem pörög, ahogy sztem ők gondolták. Mindenki látta az év második felét és mindenki látja a születési dátumát is. Ahogy telik az idő egyre jobb az esély arra, h visszatér sztem, bár az is lehet, hogy erről már csak Ő beszél és a vezetőség lezárta az LT ügyet KO-val.

6. Casey Hayward lehet opció CB posztra sztem. Inkább slot poszton lenne hasznos, de ott jó segítség lehet.

7. Rashad Johnson vszeg nem tér vissza Arizonába a Branch igazolás után. Fel is merült már a neve hozzánk, Nate Allennek jelenthetne komoly kihívást FS posztra.

8. Mike Wallace, mint deep threat esetleg szóba kerülhet szerintem.

9. Jermain Kearse jó fogás lehetne slot elkapónak, de nem biztos erre rá lehet dumálni.

10. Nolan Carroll méretre illene hozzánk, egy próbát olcsón megérhet

11. Zach Brown MLB posztra esetleg érdekes lehet

12. Bilal Powell kiegészítő szerepbe Murray mögé lehet opció

13. David Bruton SS posztra lehet érdekes, komoly ST értékkel

14. Tony Jefferson RFA tenderes SS-t tenném még ide

15. C.J. Anderson szintén RFA tenderrel lehet érdekes még

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Úgy néz ki, hogy Holmes-t kerülgeti az Eagles és a Vikings. Kíváncsi vagyok, hogy meg akarjuk-e tartani.

Jeremy Lane marad Seattle-ben.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Have heard there is mutual interest with Eric Weddle & the #Raiders. The Gipson deal could help pick up the pace - Middlekauff

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
ha Weedlet megszereznenk en mar maradektalanul boldog lennek az ideo offseasonnel...remelem plusz erv melettunk, hogy evente ketszer megmutathatja a chargersnek, hogy kar volt elenegedni😊