Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hogy állunk az egyes posztokon? Hol vannak need-ek? Milyen a keret tavalyhoz képest jelenleg?

QB:
Derek Carr és Matt McGloin lesz a QB páros a 2016/17-es szezonban is, hacsak valaki még be nem jelentkezik McGloin-ért, de lévén, hogy nincs róla semmi pletyka ez nagyon meglepő lenne. Ezen a poszton egyértelműen rendben vagyunk, mind kezdő, mind back up szempontból. Carr elmúlt éve alapján a következő szezont már, mint az egyik legjobb fiatal QB kezdi meg és végre valóban úgy fest, hogy megvan a franchise irányítónk. Hosszútávon a back up QB személye lehet esetleg kérdéses. Se FA, se draft útján nem várható ide már senki, mert Garrett Gilbert személyében van camp arm is kéznél.

RB:
Latavius Murray neve fémjelzi az egységet értelem szerűen. Tavalyi évben komoly szezonja volt statisztikai szempontból annak ellenére, hogy egyáltalán nem volt segítsége a teher cipelésében. Olyan RB-nek tűnik akire lehet építeni, de mindenképpen kell kiegészítő embereket rakni köré. Roy Helu Jr., Taiwan Jones és George Atkinson III. van a keretben rajta kívül RB poszton. Helu tavaly mélyen alul múlta a várakozásokat, de mint kiderült sérülésekkel bajlódott. A hírek szerint lassan egészséges lesz és a tény, hogy még rosteren van azt sugallja, hogy fog kapni még egy esélyt a stábtól, hogy megmutassa lehet használni főleg, mint 3rd down/elkapó RB. Jones megvillant egyszer-kétszer, de nem alkalmas rendes RB feladatkörre. STben nagyon hasznos volt tavaly is, így jó eséllyel rosteren lesz majd a végén idén is, de csak, mint ST játékos. GAIII vszeg továbbra is legacy alapon van kereten tartva, mert semmit nem tett le az asztalra. Azt gondolom, hogy az Ő roster helye biztosan új emberé lesz nyár végére. Több RB-vel is hírbe hozták a csapatot a FA piacon, de senki nem érkezett, így nagy valószínűséggel draftról érkezhet majd Murray társa. Nagyon érdekes lesz figyelni mennyire elől, illetve mennyire komplett RB érkezik, ugyanis Murray szerződése lejár a következő szezon után, így akár az őt váltó hosszútávú futónk is érkezhet. Azt gondolom, hogy Murray miatt nem égető need a poszt, de mindenképpen kell, hogy erősítés érkezzen.

FB:
Jamize Olawale szezon vége előtt megkapta a hosszabbítását a csapattól. Alap ST játékos és korrekt FB, aki tavaly egyre több szerepet kapott. Bemutatta, hogy futni és elkapni is tud, persze limitált szerepben a posztjához mérten. Lead block területen kell még fejlődnie, de akár kezdőnek is megfelelő játékos. Ez azért is fontos, mert Marcel Reece eltiltással kezdi a szezont és posztjához, szerepéhez mérten komoly szerződése van. Én azt gondolom, h Reece marad a keretben jövőre még, mert hasznos tagja a keretnek, mint vezér, mint kiegészítő játékos. Ez a poszt jelenleg teljesen rendben és Olawale kapcsán a hosszútáv is megoldottnak látszik.

TE:
Clive Walford az offseason kihagyás miatt kicsit lassabban lendült be, de év végére a támadójátékunk fontos tagja lett. Egy offseason-nyi munka után joggal várható erősebb blokkolás majd tőle amellett, hogy a passz játékban is nőni fog még a szerepe szerintem. Lee Smith továbbra is egy remek blokkoló TE, aki sokat tud a széleken segíteni az OT-knak. Szerepe fix és biztos szerintem. Mychal Rivera szerepe visszaesett és ez várható a továbbiakban is Walford előretörésével. Clive egyszerűen komolyabb fegyver és komplettebb játékos. Rivera ettől függetlenül, mint elkapó TE juthat kiegészítő szerephez, de harcolnia kell majd a roster spot-ért. Az egyik ellenfele pedig Gabe Holmes lehet, aki komolyabb mérettel rendelkezik, de mind blokkolás, mind elkapás területén kell komoly előrelépést mutatnia még. Hosszútávon a helyzet Clive miatt jól fest és tavalyhoz képest jobban állunk itt is.

WR:
Az Amari Cooper-Michael Crabtree páros komoly és évekre megoldhatja a posztot. Cooper előtt a határ a csillagos ég Carr mellett és Crabs támogatásával. Ha mindkettő egészséges lesz a liga egyik legjobb WR párosáról beszélhetünk majd jó eséllyel. Nagyon fontos viszont a 3. és 4. elkapó személye is, hiszen a mai fociban rengeteg több WR-es felállással dolgozik mindenki és tesszük ezt mi is. Seth Roberts és Andre Holmes személyében korrekt megoldásunk van ezekre a posztokra. Korrekt, de fejleszthető megoldásunk van. Ez alatt azt értem, hogy bár láttuk tavaly, hogy működik ez a 4-es fogat ha úgy hozza a draftról simán lehet erősítést hozni még melléjük, mert mindkét srácnak vannak gyenge pontjai. Andre Debose neve még megemlítendő, hiszen ha egészséges tud maradni rosterre kerülhet, mint returner. A tavaly ilyenkori helyzetnél fényévekkel jobban állunk, elsősorban Coopernek és Crabs feltámadásának köszönhetően, de Roberts is fontos szem a gépezetben. Ahogy írtam a poszt hosszútávon megoldottnak tűnik az erős kezdőpáros miatt főleg.

OL:
A támadó falat most egyben kezelem, mert nem tudjuk még a pontos posztját Osemelének. KO érkezése mindenképpen fontos és örömteli mozzanat. Egy olyan Jó játékosra tettünk szert, aki fiatal, több poszton is hatékonyan bevethető és remekül passzol a sémánkba, illetve mentalitásával a csapatba. Több forgatókönyv is van a posztját illetően pont a sokoldalúsága miatt, de egyenlőre ezek közül (LT, LG, RG) nem választanék. A lényeg, hogy jó tárgyalási pozíciót biztosít Penn kapcsán és a drafton se kell kényszerből húznunk. Gabe Jackson tavaly is megmutatt, hogy megbízható kezdő játékos, vele évekig nem lesz gond. Hudson megmutatta, hogy valóban a legjobb C-ek egyike, de sérülékeny, így kell életképes back uppal készülni mögé. Howard megmutatta, hogy RT poszton tud jól játszani, ez pedig fontos fegyvertény és tavaly ilyenkor nem voltunk benne biztosak. Menelik Watson továbbra is csak reményforrás sajnos. Feliciano annyit meg tudott mutatni, hogy legrosszabb esetben is korrekt belső depth ember lesz, de szerintem még a kezdő posztra is alkalmas lehet.
Összességében jól állunk szerintem, mert egy korrekt kezdő falat szerintem már most pályára tudnánk küldeni, de még 1-2 megmozdulás és domináns fal is összeállhat Carr előtt. A legfontosabb kérdés KO posztja, illetve Penn helyzete jelenleg. A draftról is érkezhet még segítség, de ahogy írtam nem kell need-re reachelni majd. A hosszútávú helyzet jól fest Hudson-KO-Gabe-Howard-Feliciano jelenlétével.

A támadó oldalon ezek alapján elég jól fest a keret szerintem. Futó kell még Murray mellé, illetve az OL-be várható még igazolás vagy draft, de ordító need nincsen, talán évek óta először.

DE:
A védőfalat megbontom, nincs olyan kérdés, mint a támadó oldalon. DE poszton elvileg remek helyzetben vagyunk a Mack-Edwards párossal, de sajnos egyenlőre nem biztos, hogy tényleg ez lesz a kezdő párosunk. Mack helye, mint szélső/edge játékos megkérdőjelezhetetlen. A poszt egyik legjobbja már most és még mindig fejlődik. Az Ő szerepe, mint 7 vagy 9tech ED (edge defender) biztos, a kérdés egyedül az, hogy a base csomagokban melyik oldalon lesz többet. Szerintem az alap csomag esetében elég sokat lesz mozgatva a két oldal között, főleg, ha Mario a társa a túloldalon és a nickel, dime csomagokban lesz inkább fixen a bal oldalon, persze akkor sem kizárólagosan. Mario fontossága már itt is rögtön képbe kerül. Tavaly megmutatta, hogy mindkét oldalon tud játszani többféle poszton, ez pedig nagyon fontos lesz a variálhatóság és mismatch gyártás során. Mario az alapcsomagokban jórészt 5tech posztról fog valószínűleg dolgozni Mack ellentétes oldaláról, de a 7tech posztra is hatékonyan ki lehet tolni majd sztem. Mario másik nagyon fontos képessége a nickel és dime csomagok esetén kerül elő DT poszton, miszerint remek interior pass rusher. Tavalyi évben akkor kezdett Mack sackeket termelni, amikor Mario belendült középen. Emiatt iszonyatosan fontos az Ő helyzete a sikerességünk szempontjából. Kritikus szerintem, hogy a draft időpontjáig RM és a stáb biztos lehessen Mario jövőjével kapcsolatban, mert ha Ő nem képes folytatni a draft első-második körében interior pass rushert hoznunk kell. A csere posztokon jelenleg rendezett a helyzet, mert Autry (5tech) és Mayowa (7-9tech) teljesen rendben vannak. Hosszútáv tekintetében Mario egészsége a nagy kérdőjel, de egyértelműen erősödik a keret itt is. Aldon Smith-el én nem számolok, tervezek egészen novemberig, szóval itt sem latolgatom az opciókat, amit Ő jelenthetne, mint edge defender.

DT:
Az Ellis-Williams kezdő páros rendelkezésünkre áll most is és a feladatukat tökéletesen ellátják. A futásokat kell nekik elsősorban ölniük, ebben jók. Ellis dolgozik 1 vagy 0 techről kvázi NT-ként, míg Williams dolgozik 3tech posztról, mint kvázi UT/DT. A pass rush terén az alapcsomag esetében nem vagyunk így erősek, de a könnyű csomagokban elvileg fordul a kocka, amikor a két óriás kikerül a rotációból. Az alapcsomagokban is célszerű lenne szerintem egy olyan rotációs játékos beszerzése, aki tud velük rotációban veszélyt jelenteni belülről. Ez a DT poszt még inkább felértékelődik, ha Edwards esetleg kidől, mert akkor a könnyű csomagok elvesztik a húzó erejüket. A McGee-Orr-Harris hármas mellé mindenképpen hoznék valakit még versenynek akkor is, ha Edwards full go, persze ebben az esetben késöbbi kör is elég lenne. A helyzet hosszútávon jelenleg rendezettnek tűnik.

LB:
Tavaly ilyenkor Mack még leginkább SLB-nek volt tervezve legtöbb helyen, emiatt nehéz most nélküle upgrade-ről beszélni, de mégis megpróbálom. Bruce Irvin személyében sikerült olyan embert találni a SLB posztra, aki remekül megállhatja a helyét és megfelelő megoldást nyújt a poszton, így Mack maradhat elől pusztítani. Irvin futás ellen hasznos a szélen, limitáltan cover feladatokkal is el lehet látni és már base csomagban is tud pass rushba komolyan besegíteni. A Mack-Irvin edge páros igen komolynak ígérkezik base csomagban (DE-SLB) és könnyű csomagokban (LDE-RDE) is. Tavaly ilyenkor a Lofton-M.Smith párostól vártuk az off ball LB posztok rendezését, ma már tudjuk, h Lofton csúnyát bukott, míg Smith egész vállalhatóan teljesített. M.Smith kicsit szerintem túlértékelt a Raider fanok között, a Lofton-i, Burris-i mélységek miatt. Smith egy vállalható kezdő, korrekt rotációs elem WLB poszton egy erős DL mögött, szerencsére nem is kell ennél több most nekünk tőle. Ben Heeney és Neiron Ball jelenthet számára majd komoly segítséget az idei évben. Heeney szerintem jó eséllyel pályázik jelenleg a kezdő MLB posztra, de a Henderson érdeklődés azért mutatja, hogy nem 100%-os azért a bizalom, elégedettség vele kapcsolatban még. Heeney hosszútávon még WLB poszton is végezheti, ha sikerül egy mindenes MLB-t szerezni, de simán lehet rotációban egy run stopperrel korrekt megoldás. Ha Ball vissza tud térni és egészséges tud maradni remek kiegészítő cover LB lehet, de rá alapozni hiba volna sajnos a sérülés történetét ismerve. A felsoroltakon túl igazából csak ST emberkék vannak a keretben, de abból legalább van bőven…Hosszútávon korrekt kilátások vannak Irvin és a Heeney\Smith\Ball trió kapcsán, de elkél még a segítség ebbe a szekcióba bőven. Heeney hosszútávú posztjától függően MLB vagy WLB posztra, de amennyiben Heeney MLB-nek van szánva a dolog nem égető M.Smith miatt.

CB:
Ezen a poszton a leglátványosabb a fejlődés talán mindközül (egyenlőre csak papíron). A WR poszt jöhet még szóba draft előtti állapotában, de ha a tavalyi és most következő szezonok viszonylatában gondolkodunk, akkor már teljesen egyértelmű, hogy a CB poszt a nyertes. Sean Smith és David Amerson potenciálisan a liga legjobb CB párosai közé verekedheti fel magát jövőre. Ez a két srác olyan fokú szabadságot adhat Ken Norton Jr.-nak a S-k mozgatásában, amire ritkán van példa. Mindkét srácban benn van a WR-ek egy az egyben történő eltüntetése ebben a sémában. A nickel poszt az ahol kérdés van mögöttük, de erre Carrie teljesen jó megoldás lehet, ha nem megy FS-nek. A szezont tavaly is CB poszton kezdte Carrie és jól is játszott, aztán átkerül SS posztra (Nate Allen kiesése és CWood rossz válla miatt), ahol meglepően jó volt, majd a szezon végén ismét CB posztra került vissza, de akkor komoly zavar volt látható az erőben már. Szerintem Carrie korrekt megoldás lehet NCB vagy FS poszton, de jó volna időben eldönteni hova szánjuk és hagyni, hogy ott berendezkedjen. Ha Carrie megy FS-nek, akkor a slot CB poszt komoly kérdőjel, mert Thorpe, McDonald és Edwards is inkább külső CBnek tűnik, Hayden és McGill meg leginkább bustnak. Ha Carrie megy FS-nek egy slot CB draft erősen várható lesz és a többi srác pedig leboxolja a 4-5-6. posztokat. Ha Carrie marad CB, akkor az egység meg is van sztem, esetleg későn érkezhet egy pick a depthbe versenynek. Smith szerződése mellé elvileg beférhet sztem majd Amerson is jövőre és akkor hosszútávon rendezett lesz a kezdő páros. Ha esetleg Amerson betlizik idén, akkor indul újra a keresés, de legalább már egy fix tag mellé.

S:
Ez a poszt a leggyengébb az egész csapatban jelenleg és ez az egyetlen ahol tavaly ilyenkor jobban álltunk. A CWood-NAllen páros bíztatóan festett tavaly ilyenkor, bár kiderült, h Nate nem tudja hozni, amit vártunk tőle. Sérült volt gyakorlatilag végig, de ez nem változtat azon, hogy akkor is rosszul játszott, mikor pályára került. Kapott még egy esélyt és továbbra is azt gondolom, hogy FS poszton egy elfogadhatü szintre jó lehet, ha egészséges, de rá építeni nem szabad már. Fel kell tolni Carriet elé vagy hozni kell egy olyan fiatalt, aki legkésőbb év végére átveszi a kezdő posztot ideális esetben. McGill is megérhet esetleg egy próbát, mint FS depth esetleg és a Carrie-Allen-Tevin McDonald-McGill négyessel neki lehetne vágni az offseasonnak esetleg. Ha Carrie jövőjét CB poszton látják, akkor nagyon korán kell FS a draftról, mert FA-n már nem látok komoly upgradet, aki beillik a RM féle FA sormintába. SS poszton még rosszabb a helyzet, ugyanis nincs egy darab kipróbált, használható emberünk sem. Mays és Asante várhatóan nem tér vissza, így teljesen új lappal indulunk majd. Chris Hackett, Dewey McDonald és Jimmy Hall az összes emberünk aki szóba kerülhet. Közülük egyedül Jimmy Hall akiben én fantáziát látok. Hall LB-nek van feltüntetve, de szerintem egy SS/LB szerepkörben és természetesen ST játékosként keretre kerülhetne és hasznos elem lehetne. 6’1 218-as mérettel 4,44-et futott pro day-en és korábban játszott már S és LB poszton is. Ő box SS és/vagy cover WLB szerepbe szóhoz juthat esetleg, illetve ilyen mérettel, sebességgel komoly ST tag lehet. Tavaly IR-re került, de ebben az is szerepet játszott sztem, h baromi nyers volt, nem tudott keretre kerülni, de nem akarták elengedni. Meglássuk én vele kalkulálok, sztem tudná részben hozni, amit Mays vagy Asante produkált. Ettől függetlenül kell egy kezdő SS. Lehet ez beszerezhető még a draft előtt például az RFA Tony Jefferson személyében, de lehet marad a draft. Ha a draft a megoldás, akkor Nate Allen vagy Carrie lehet a befutó FS posztra, mert rookie S tandem azért meleg pite lenne. Rövid és hosszútávon is szarul festünk ezeken a posztokon jelenleg.

A védő oldalon S posztokon van égető need, de mint ahogy írtam lehet csak SS poszton éget a need, mert FS posztot belülről is meg tudjuk oldani akár. Emellett a nickel CB és az LB posztokon merülhet fel need, valamint a DL tekintetében, ha Edwards kidől. Jól látszik, hogy a D oldalon több a kérdés, több a fejlesztendő terület. Várok még némi erősítést FA-ról (főleg kezdő SS), annak érdekében, hogy a draftra ordító need nélkül fordulhassunk majd.

ST:
King hosszútávon megoldja a P feladatokat, fejlődött az elmúlt szezonban/ra szépen. Condo esetében sincs kérdés egyenlőre és bár Jano mellé megint érkezett Tavecchio én azt gondolom, hogy Jano marad legalább még egy évre a K-e a csapatnak. Condo és Jano kora miatt ezek a posztok hosszútávon azért nem megoldottak, de egyenlőre rendben vagyunk szerintem. A returner posztokon sok a kérdőjel, mert bár Jones korrekt volt, mint KR továbbra sincs PR, illetve elférne Jones mellé egy veszélyesebb KR is a keretben. Debose lehet esetleg megoldás, de nem lepódnék meg, ha érkezne CB/WR/RB aki kimondottan visszahordás miatt jön.


Összességében jól látszik, hogy a csapat erősödött és joggal várhatjuk az elmúlt két év alapján, hogy a draft alatt tovább erősödik majd. A végső 53 fős keretünk évek óta először jó eséllyel olyan keret lesz már, ami a legtöbb csapattal felveheti a versenyt egy-egy meccs erejéig. Nem gondolom, hogy SB várományos csapat leszünk, de a PO elérése és az AFC West megnyerése lehet végre reális cél.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Tintás Smith?
Nekem kellene.
Van hír róla?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
G/T J'Marcus Webb mennyire pocsék egy 1-10 skálán? (1 a leggyengébb)
undisputedly
4, de én vajszívű vagyok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
G/T J'Marcus Webb mennyire pocsék egy 1-10 skálán? (1 a leggyengébb)
undisputedly
3.

choose life
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
G/T J'Marcus Webb mennyire pocsék egy 1-10 skálán? (1 a leggyengébb)
undisputedly
Itt kapni fog 3 és 4 között.

Tedd fel a kérdésed a Bears topikban! Ott nem fogja elérni az átlag az egyet. 😀
tomi-tomi
Ja, hogy ő az a Webb, aki miatt a Bears topic évekig sikoltozott? 😀
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
G/T J'Marcus Webb mennyire pocsék egy 1-10 skálán? (1 a leggyengébb)
undisputedly
Itt kapni fog 3 és 4 között.

Tedd fel a kérdésed a Bears topikban! Ott nem fogja elérni az átlag az egyet. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
G/T J'Marcus Webb mennyire pocsék egy 1-10 skálán? (1 a leggyengébb)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Andre Holmes is back!
Ian Rapoport ‏@RapSheet 41m41 minutes ago
WR Andre Holmes & the #Raiders reached an agreement for him to re-sign on a 1-year deal worth up to $3M, source said. $1M fully guaranteed

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Irvin továbbra is folytatja a toborzást twitteren...

 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/709490869624246272

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Taylor Mays 4 meccsre eltiltva. Azt hiszem nálunk nem lesz újabb szerződése.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
New Raider Daren Bates, career snaps = 39 on defense, 982 on STs. His 11 ST penalties over the past two seasons led league.

arra kíváncsi lennék, hogy találjuk meg ezeket a Ray Ray Armstrong-féle figurákat midnig.
deyell
Azt én sem értem, hogy miért pont a Rams körül nézelődünk, ha az ST-t akarjuk fejleszteni...

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
New Raider Daren Bates, career snaps = 39 on defense, 982 on STs. His 11 ST penalties over the past two seasons led league.

arra kíváncsi lennék, hogy találjuk meg ezeket a Ray Ray Armstrong-féle figurákat midnig.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én Tony Jefferson-ra szavaznék. Fiatal, korrekt SS. Allen, Carrie vagy draft pick pedig megoldja a FS posztot szépen...
Rolni
$15 millió cap space-e van a Cardinalsnak, ha Reggie letenne Jefferson elé egy front loaded dealt, nem tudnák matchelni.
deyell
Én is erre gondolok.

JT-CWood interjúban ESPN kommentátori melót említenek...pár napig nem voltam gp közelben, erről van vkinek infója?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Kéne már 1 normális safety,mert hiába hoztunk jó embereket eddig,hogyha az egyik legnagyobb lyuk meg szabadon marad...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Én Tony Jefferson-ra szavaznék. Fiatal, korrekt SS. Allen, Carrie vagy draft pick pedig megoldja a FS posztot szépen...
Rolni
$15 millió cap space-e van a Cardinalsnak, ha Reggie letenne Jefferson elé egy front loaded dealt, nem tudnák matchelni.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
ST igazolás:
 www.raiders.com/news/article-1/Oakland-Raiders-Sign-Linebacker-Daren-Bates/c0755cb3-0424-41e4-9dce-0bb5471ee57a

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én Tony Jefferson-ra szavaznék. Fiatal, korrekt SS. Allen, Carrie vagy draft pick pedig megoldja a FS posztot szépen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Weddle-t kihúzhatjuk. Rashad Johnson, Tony Jefferson és Reggie Nelson közül kéne rámenni valakire.
deyell
Hmm, Nelson.
Amadeus91
vagy Tony Jefferson. nemtudom miért, de ráírt Vic Tafurra twitteren

 twitter.com/tonyjefferson1/status/709433809721106435

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Weddle-t kihúzhatjuk. Rashad Johnson, Tony Jefferson és Reggie Nelson közül kéne rámenni valakire.
deyell
Hmm, Nelson.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Weddle-t kihúzhatjuk. Rashad Johnson, Tony Jefferson és Reggie Nelson közül kéne rámenni valakire.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
 m.youtube.com/watch?v=c4i0mB6_IvA

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ian Rapoport ✔ ‎@RapSheet
More on Eric Weddle: He, his agent & his family will decide on 2 teams. Negotiates will move forward & when a deal is reached, he'll decide.
2:14 AM - 12 Mar 2016

Remélem benne vagyunk a kettőben! 😊 Aztán az egyben is!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Elküldtétek Curtis Loftont
kapitnono
Ideje volt
Amadeus91
Heeney jó játéka tudható be ennek, vagy a makacs (váll?)sérülés?
Habi
Lofton volt kurvagyenge és még sokba is került.
empty taxi
Ezzel mennyi dead money keletkezett, meg mennyi cap space?
Bruce
3,5 millió dead money és 2 millió cap saving.


több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Elküldtétek Curtis Loftont
kapitnono
Ideje volt
Amadeus91
Heeney jó játéka tudható be ennek, vagy a makacs (váll?)sérülés?
Habi
Lofton volt kurvagyenge és még sokba is került.
empty taxi
Ezzel mennyi dead money keletkezett, meg mennyi cap space?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Elküldtétek Curtis Loftont
kapitnono
Ideje volt
Amadeus91
Heeney jó játéka tudható be ennek, vagy a makacs (váll?)sérülés?
Habi
Lofton volt kurvagyenge és még sokba is került.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...