Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Garnett (OG), Hogan (QB), Hooper (TE), Murphy (OT), Cayuste (WR), Wright (RB) ők, akik szóba jöhetnének... de konkrét célpontot nem tudnék jelenleg kiemelni. FA előtt azt mondtam volna, hogy Garnett miatt mentünk, most talán Cayuste?, Wright?.
peterbadbone
sztem nekünk nagyon nem kéne a támadóegységbe húzni, maximum egy project LT vagy egy RB (power back) jöhet szóba.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Garnett (OG), Hogan (QB), Hooper (TE), Murphy (OT), Cayuste (WR), Wright (RB) ők, akik szóba jöhetnének... de konkrét célpontot nem tudnék jelenleg kiemelni. FA előtt azt mondtam volna, hogy Garnett miatt mentünk, most talán Cayuste?, Wright?.
peterbadbone
Hát sajnos nem mondanak semmit nekem ezek a nevek : D De majd utána nézek. 😊
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Garnett (OG), Hogan (QB), Hooper (TE), Murphy (OT), Cayuste (WR), Wright (RB) ők, akik szóba jöhetnének... de konkrét célpontot nem tudnék jelenleg kiemelni. FA előtt azt mondtam volna, hogy Garnett miatt mentünk, most talán Cayuste?, Wright?.

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn State és Stanford Pro Day-en is ott voltunk, utóbbin ott volt az egész O# staff.
peterbadbone
És kit nézhettünk a Stanfordnál az O-ba?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Penn State és Stanford Pro Day-en is ott voltunk, utóbbin ott volt az egész O# staff.

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Újra olvastam Gabe Jackson-ról jó pár scouting reportot.
A legtöbb riportban azt írják róla, h remek futás blokkoló, de az atletikussága hagy kivánni valót maga után és emiatt az NFL-ben a legjobb posztja az RG lehet. Volt ahol azt írták, hogy ha esetleg nem válik be LG-nek, akkor a "padló" kvázi egy korrekt RG nála. Ez alapján logikus, h Őt mozgatjuk át RGnek, remélem zökkenőmentes lesz a váltása...aztán ha még esetleg ott jobb is tud lenni, mint LGben az lenne az igazi win-win szituáció.
Rolni
Ezt olvastam én is több helyen! 😊

A drafttal kapcsolatosan felvetődött már tobb mock-ban Ezekiel Elliott neve hozzánk. Amivel nekem sem lenne olyan nagy gondom, de mondjuk ha a második körben Derrick Henry elérhető lenne, akkor neki jobban örülnék, viszont akkor a második körös S húzás dőlne dugába.

Nagyon sok helyen írnak hozzánk CB-t még mindig, amit nem nagyon értek, szerintem ez csak akkor lehet releváns, ha Carrie-t FS-be képzeli el a vezetőség, de én első körben akkor sem húznék CB-t.

OT még ami sokszor felmerül, főként Conklin neve, amit megint el tudnék viselni akár, de sztem fölösleges pick

És elérkeztünk oda, ami a leggyakrabban előfordul, mégpedig a DT, főként azokat írják, akik pass rush-t is tudnak generálni, de én ennek a posztnak sem örülnék kimondottan.

Amit itt Höri is írt, meg még egy mock-ban láttam azt hiszem, hogy Jaylon Smith-t húzzuk, az is egy érdekes dolog, lehet bevállalnám a staff helyében, bár jobb lenne ha egy letrade előzné meg ezt a húzásunkat és akkor a második körben jöhetne a futó és az S orvoslása.

Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatosan, indokokkal persze! 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Újra olvastam Gabe Jackson-ról jó pár scouting reportot.
A legtöbb riportban azt írják róla, h remek futás blokkoló, de az atletikussága hagy kivánni valót maga után és emiatt az NFL-ben a legjobb posztja az RG lehet. Volt ahol azt írták, hogy ha esetleg nem válik be LG-nek, akkor a "padló" kvázi egy korrekt RG nála. Ez alapján logikus, h Őt mozgatjuk át RGnek, remélem zökkenőmentes lesz a váltása...aztán ha még esetleg ott jobb is tud lenni, mint LGben az lenne az igazi win-win szituáció.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Eléggé kiürült a S-piac, akit én személy szerint kezdő SS-ként pályára mernék nyugodt szívvel engedni az William Moore, de passz ellen már ő sem a régi.
empty taxi
Az mondjuk nem biztos hogy baj, ha passz ellen annyira nincs toppon, bár a TE védekezés tavaly is szar volt, jó lenne idén ebben is szintet lépni egy kicsit.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Tony Jefferson projekt még nem zárult azért le szerintem. Van még idő rakni rá ajánlatot, lehet hogy van még valaki célkeresztben nálunk és utána jön ő a sorban. Bár most nem olvastam velünk kapcsolatban semmi érdeklődést, csak azt hogy a legjobb falunk van ligaszinten! 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Annyi hír volt régebben, h a Cards RFA tenderrel ellátott Tony Jefferson-ját nézegetjük és esetleg adunk neki egy offert, de eddig ebből sem lett semmi.

Én amúgy nem aggódnék annyira egy rookie beillesztésétől ebbe a secondaryba már, ha az az újonc amúgy alkalmas a feladatra.
CB-knek vszeg nagyon nem kell segítség majd, FS poszton van veterán, így "csak" magára kellene figyelnie. Még mindig komoly feladat, főleg, h papíron ebben a sémában sokat várnánk el az SS-től, de nem igen látok olyan megoldást ami biztos lenne és a drafton meg lesz azért pár életképes srác, nekünk meg szerencsére ordas need nincs máshol, szóval mehet a BPA SS fókusszal 😊
2. körben simán el tudok képzelni egy SS picket és azért ott nem brutál túlzás még day 1 startert remélni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Eléggé kiürült a S-piac, akit én személy szerint kezdő SS-ként pályára mernék nyugodt szívvel engedni az William Moore, de passz ellen már ő sem a régi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Idegesít, hogy nincsen hír arról, hogy terveznénk erősíteni a safety sort. Újonc SS-sel pedig nem lenne jó dolog belevágni az idénybe.

Allen sem egy éltebiztosítás, de azért ott van vészforgatókönyv Carrie személyében ha nagyon ég a ház, de hogy az SS posztra még egy épkézláb csere sincs az azért nem nagyon jó.

Kinek van valami híre/cikke ezzel kapcsolatosan, hogy oda mit tervez a stáb?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Komoly méret, súly kerül Carr és Murray elé az biztos, de azért szerencsére nem csak a súlyuk miatt kerültek oda ahova.
Hudson top center, KO és Gabe top guardok (RG-be történő váltás reméljük nem ront a helyzeten), Penn és a Howard\Watson duo pedig átlag feletti párosnak tűnik.
Rolni
Azt olvastam, hogy két felállásra van a jelen tudásunk alapján lehetőség:

1. Penn - Gabe - Hudson - KO

vagy

2. Penn - KO - Hudson - Gabe


Ha az első variáció van, akkor ugye a fal bal oldala stabilan együtt van már egy éve és érzik egymást tudják hogy mozog a másik stb, tehát az előny a stabilitás. A jobb oldalon ebben az esetben változás van, de egy olyan ember kerül RG posztra aki a méretei és képessége alapján meg kell hogy tudja oldani ezt a posztot, még ha nem is ez a fő posztja.

A második variáció azért érdekes, mert Gabe-et elit RG-nek tartják, mind mérete, mind ereje alapján, mivel RG-ként kevésbé a passz blokk a feladata, amiben egyébként egy kicsit gyengébb mint KO, így abban kellene jeleskednie, amiben a legjobb és jó eséllyel meg is oldaná ezt. KO pedig papíron jobb LG mint Gabe és így az lenne az előnye ennek a felállásnak, hogy mindenki a legjobb posztján lenne.

Az RT személye irreleváns (bár örülnék Watsonnak, mert ő fiatalabb).
Bruce
Azt olvastam, h Gabe megy át RG-nek. Papíron jó fit, de sose játszott még ott, lehet vele némi betanulási gond, bár erre meg ott az egész offseason neki.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 125 — Deion Sanders for president!
A támadófalat elég jóra értékelik odakint.
 scontent.ftsr1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1948063_980519081996255_4572981580690194237_n.jpg?oh=0a4dc09a2d580a6bf733118d8279d8ac&oe=5791BD6B

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Komoly méret, súly kerül Carr és Murray elé az biztos, de azért szerencsére nem csak a súlyuk miatt kerültek oda ahova.
Hudson top center, KO és Gabe top guardok (RG-be történő váltás reméljük nem ront a helyzeten), Penn és a Howard\Watson duo pedig átlag feletti párosnak tűnik.
Rolni
Azt olvastam, hogy két felállásra van a jelen tudásunk alapján lehetőség:

1. Penn - Gabe - Hudson - KO

vagy

2. Penn - KO - Hudson - Gabe


Ha az első variáció van, akkor ugye a fal bal oldala stabilan együtt van már egy éve és érzik egymást tudják hogy mozog a másik stb, tehát az előny a stabilitás. A jobb oldalon ebben az esetben változás van, de egy olyan ember kerül RG posztra aki a méretei és képessége alapján meg kell hogy tudja oldani ezt a posztot, még ha nem is ez a fő posztja.

A második variáció azért érdekes, mert Gabe-et elit RG-nek tartják, mind mérete, mind ereje alapján, mivel RG-ként kevésbé a passz blokk a feladata, amiben egyébként egy kicsit gyengébb mint KO, így abban kellene jeleskednie, amiben a legjobb és jó eséllyel meg is oldaná ezt. KO pedig papíron jobb LG mint Gabe és így az lenne az előnye ennek a felállásnak, hogy mindenki a legjobb posztján lenne.

Az RT személye irreleváns (bár örülnék Watsonnak, mert ő fiatalabb).
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mayowat viheti a cowboys tőlünk, Leonard Floyd vizitel nálunk (prospect)
Amadeus91
Mayowa RFA, szóval matchelhetjük, amit kap, mondjuk kétlem, h komoly szerződést matchelne RM, mert ha komolyan gondolták volna kapott volna egy 2. körös tendert.
Nálunk RDE depth lehet Mayowa, mondjuk annak tartanám, de hasonló kalibert lehet simán draftról is hozni...
Leonard Floyd vizit fura nekem. 1\14-re reachnek tűnik, főleg Irvinnel a házban, 2. ban meg nem lesz benn már.
Trade down esetén benne lehetne a pakliban, ha nem lenne Irvin...így fura lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Mayowat viheti a cowboys tőlünk, Leonard Floyd vizitel nálunk (prospect)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur ‏@VicTafur 10h10 hours ago Oakland, CA
Tice said Austin Howard (knee) & Menelik Watson (Achilles) are doing “exceptionally well” in rehabs, looking forward to great battle at RT

Vic Tafur ‏@VicTafur 10h10 hours ago
Asked #Raiders OL coach Mike Tice if he was doing cartwheels in the hall. “I wish I could. I might have given it a shot.” #NFLFreeAgency

Tice sose dolgozott még ilyen jó nevekből álló fallal az biztos. Ebből az emberanyagból ki kell tudnia hozni egy TOP5 falat.

Jerry McDonald ‏@Jerrymcd 13h13 hours ago
Looks like McKenzie/Del Rio got their ``Big Men' line. It goes 330 (Penn), 335 (Jackson), 300 (Hudson), 330 (Osemele), 330 (Howard).

Jerry McDonald ‏@Jerrymcd 13h13 hours ago
Because Rodney Hudson is a mere 300-pounder, it brings down average weight of potential starting Raiders O-line to 325 pounds per man . ..

Komoly méret, súly kerül Carr és Murray elé az biztos, de azért szerencsére nem csak a súlyuk miatt kerültek oda ahova.
Hudson top center, KO és Gabe top guardok (RG-be történő váltás reméljük nem ront a helyzeten), Penn és a Howard\Watson duo pedig átlag feletti párosnak tűnik.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
OFF: | Khalil Mack aláírás került a Kérések topikba. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Carlos Dansby 4-3ba, mint mlb?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Hudson a legkönnyebb a maga 300 fontjával, a többiek 330 fölött vannak. 😊 Jah és mindenki néger! 😀
Bruce
 pbs.twimg.com/media/CdtAca3UEAAbJs9.jpg

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 pbs.twimg.com/media/Cdsp7xyUsAEfAHz.jpg
Bruce
Kárbiztosítás, ennek magyarul is van értelme.
Btw San Diegoban annyira nem jött be tavaly ez az "igazoljuk össze 5 db benganégert" taktika a támadófalban, persze Trevor Robinson és Rodney Hudson között zongorázni lehet a különbséget.
empty taxi
ott sérülések is közrejátszottak, nem? kiesett pár ember.
deyell
Nyilván plusz az OC is retardált volt.
Mondjuk nekem vesszőparipám, hogy elit centerrel sokkal könnyebb egy OL élete, összképben szvsz többet ad hozzá, mint egy elit LT.
empty taxi
mondjuk ebben az probléma, hogy Rodney Hudson is sérülékeny. tavaly is a szezon második felében sérüléssel játszott, és az egész OL gyengébb volt

choose life
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 pbs.twimg.com/media/Cdsp7xyUsAEfAHz.jpg
Bruce
Kárbiztosítás, ennek magyarul is van értelme.
Btw San Diegoban annyira nem jött be tavaly ez az "igazoljuk össze 5 db benganégert" taktika a támadófalban, persze Trevor Robinson és Rodney Hudson között zongorázni lehet a különbséget.
empty taxi
ott sérülések is közrejátszottak, nem? kiesett pár ember.
deyell
Nyilván plusz az OC is retardált volt.
Mondjuk nekem vesszőparipám, hogy elit centerrel sokkal könnyebb egy OL élete, összképben szvsz többet ad hozzá, mint egy elit LT.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 pbs.twimg.com/media/Cdsp7xyUsAEfAHz.jpg
Bruce
Kárbiztosítás, ennek magyarul is van értelme.
Btw San Diegoban annyira nem jött be tavaly ez az "igazoljuk össze 5 db benganégert" taktika a támadófalban, persze Trevor Robinson és Rodney Hudson között zongorázni lehet a különbséget.
empty taxi
ott sérülések is közrejátszottak, nem? kiesett pár ember.

choose life
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 pbs.twimg.com/media/Cdsp7xyUsAEfAHz.jpg
Bruce
Kárbiztosítás, ennek magyarul is van értelme.
Btw San Diegoban annyira nem jött be tavaly ez az "igazoljuk össze 5 db benganégert" taktika a támadófalban, persze Trevor Robinson és Rodney Hudson között zongorázni lehet a különbséget.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...