NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De miért ne lehetne behúzni 14-re, aki kell, csak mert azt a posztot nem szokták ott választani? Mert a szakértők D-re értékelnék a draftunkat? Ezt sosem értettem.
Húzzunk needre valakit, aki azonnali upgrade és kész.
bmg
De nincs olyan játékos aki azonnali upgrade lenne. Pl Myles Jack az az lenne, Jalen Ramsey is, Ezekiel Elliott is és még Tunsil is. De ezek közül szinte mindenki ki fog menni a TOP 10-ben, talán csak Elliott nem, de ő is csak azért nem, mert az RB poszt most nagyon alulértékelt.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Amúgy elég szar ez a draft a mi szempontunkból! Olyan játékos, aki tényleg need lenne nem fog tudni jönni a 14. hely okán. Ezért jó lenne egy letarde, de ugye a 14. hely már másoknak sem olyan értékes és így nem lesz partner. Pedig az lenne az igazán jó, ha a 22-28. helyen az első körben választanánk, meg a másodikban kettőt.

Na de mindegy, szerintem a legnagyobb needünket a draftról nem fogjuk tudni megoldani és így a védelem lyukas lesz. Hiába lesz mély a DL vagy az OL (bár ez sérülések esetén nagyon jó lesz), de hogy a sec-ben nem lesz kezdő szintű egyik posztunkon (SS), az nem megengedhető.
Bruce
Cravens, Cash, Von Bell, min elérhetők lesznek amikor ti választotok, és szerintem mind kezdő szint és azonnali upgrade lenne, csak igen valóban nem szokás ilyen magasan S választani hacsak nem rendelkezik akkora tehetséggel pl.: E.Thomas. De attól még nektek arra van szükségetek, miért nne választhatnátok akkor azt?


több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Amúgy elég szar ez a draft a mi szempontunkból! Olyan játékos, aki tényleg need lenne nem fog tudni jönni a 14. hely okán. Ezért jó lenne egy letarde, de ugye a 14. hely már másoknak sem olyan értékes és így nem lesz partner. Pedig az lenne az igazán jó, ha a 22-28. helyen az első körben választanánk, meg a másodikban kettőt.

Na de mindegy, szerintem a legnagyobb needünket a draftról nem fogjuk tudni megoldani és így a védelem lyukas lesz. Hiába lesz mély a DL vagy az OL (bár ez sérülések esetén nagyon jó lesz), de hogy a sec-ben nem lesz kezdő szintű egyik posztunkon (SS), az nem megengedhető.
Bruce
Azért nem biztos, hogy nem tudunk majd cserélni. Pl akinek QB kell, az simán feljöhet a Rams elé Lynch-ért, vagy egy CB-ért, mert ha kimegy a top2 akkor ott már lesz izgulás, hogy Alexander vagy Apple vagy Jackson közül ki lesz még elérhető. Ráadásul ahogy mi, úgy más sem nagyon tudja belőne az igazi célpontunkat. Jut eszembe, hogy OT-ért is feljöhetnek... Szerintem lesz lehetőségünk hátrébb menni, a kérdés, hogy lesz-e olyan ajánlat amit el fognak fogadni. Persze lehet, hogy a mi listánkon előkelő helyen szereplő játékos simán bent lesz még és RM gondolkodás nélkül le fog rá csapni. Lehet nincs égető hiányposztunk, ami nekünk már-már hihetetlen állapot, de ez a stáb ezért dolgozott éveken át, hogy így legyen, szóval nem hiszem, hogy pont a erre a helyzetre ne lenne tervük. Ha tippelnem kellene akkor szerintem OT fog jönni, én nem azt húznék, de azt gondolom, hogy a bizonytalan RT helyzet és a nem épp fiatal Penn miatt, nagyon is szükség lehet egy OT-re.

több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
De miért ne lehetne behúzni 14-re, aki kell, csak mert azt a posztot nem szokták ott választani? Mert a szakértők D-re értékelnék a draftunkat? Ezt sosem értettem.
Húzzunk needre valakit, aki azonnali upgrade és kész.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy elég szar ez a draft a mi szempontunkból! Olyan játékos, aki tényleg need lenne nem fog tudni jönni a 14. hely okán. Ezért jó lenne egy letarde, de ugye a 14. hely már másoknak sem olyan értékes és így nem lesz partner. Pedig az lenne az igazán jó, ha a 22-28. helyen az első körben választanánk, meg a másodikban kettőt.

Na de mindegy, szerintem a legnagyobb needünket a draftról nem fogjuk tudni megoldani és így a védelem lyukas lesz. Hiába lesz mély a DL vagy az OL (bár ez sérülések esetén nagyon jó lesz), de hogy a sec-ben nem lesz kezdő szintű egyik posztunkon (SS), az nem megengedhető.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ole Miss WR Cody Core jön látogatóba. 6'3' / 205 mérettel igazi RM játékos.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Szerintem Robinson nagyon túl van sztárolva, mint ahogy a többi bama játékos. DT poszton sztem Rankins és Billings is jobb játékos. A kettőből az egyik pedig valószínűleg benn lesz amikor ti választotok.
kapitnono
Abban egyetértünk, hogy a Bama játékosok túl vannak sztárolva és szerintem a képzésük sem olyan minőségű, mint amit az eredményeik mutatnak. De, mivel a legnagyobb tehetségű játékosokat szedik össze évről-évre, tartom, hogy nincs előhozva belőlük az a tehetség, mint ami bennük rejlik. Billings lehet, hogy bent lesz akkor amikor mi választunk és szerintem ő egy nagyon jó játékos, de nem hiszem, hogy ő lesz a választásunk. Sőt azt sem, hogy Robinson lenne az 😀 Én Rankins-t pl. pont a Saints-be várom, mert nem hiszem, hogy Frailey kezdőként megállná a helyét. De Sheldon és ő már tud olyan szintű belső nyomást generálni, hogy a DL ne legyen átjáróház. Ráadásul, ha nem vegytiszta 4-3 lesz Allen-nel, akkor a Rankins-Jenkins-Jordan hármas sem festene rosszul.
peterbadbone
pont Rankins várom én is hozzánk az általad is említett okok miatt.


több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerintem Robinson nagyon túl van sztárolva, mint ahogy a többi bama játékos. DT poszton sztem Rankins és Billings is jobb játékos. A kettőből az egyik pedig valószínűleg benn lesz amikor ti választotok.
kapitnono
Abban egyetértünk, hogy a Bama játékosok túl vannak sztárolva és szerintem a képzésük sem olyan minőségű, mint amit az eredményeik mutatnak. De, mivel a legnagyobb tehetségű játékosokat szedik össze évről-évre, tartom, hogy nincs előhozva belőlük az a tehetség, mint ami bennük rejlik. Billings lehet, hogy bent lesz akkor amikor mi választunk és szerintem ő egy nagyon jó játékos, de nem hiszem, hogy ő lesz a választásunk. Sőt azt sem, hogy Robinson lenne az 😀 Én Rankins-t pl. pont a Saints-be várom, mert nem hiszem, hogy Frailey kezdőként megállná a helyét. De Sheldon és ő már tud olyan szintű belső nyomást generálni, hogy a DL ne legyen átjáróház. Ráadásul, ha nem vegytiszta 4-3 lesz Allen-nel, akkor a Rankins-Jenkins-Jordan hármas sem festene rosszul.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Azért írtam Robinson-t, mert szerintem addigra mire mi jövünk, ki fog mennyi Rankins, pontosan a passz siettető képessége miatt. Nálam ők a Top15: Tunsil, Bosa, Jack, Ramsey, Goff, Wentz, Buckner, Stanley, Treadwell, Elliott, Rankins, Hargreaves, Dodd, Lawson és Robinson. A'Shawn-t azért választanám, mert a fal minden posztján van tapasztalata, mind 4-3-ban, mind 3-4-ben. Persze abba nem látok bele, hogy McGee vagy Orr teljesítményével/hozzáállásával/fejlődésével mennyire van megelégedve a stáb, de egy DL akkor ütős, ha van mélysége a rotációnak. Igen amúgy én többet látok Robinsonban, mint egy futás ellen megbízható játékost. Szerintem ő komplexebb játékos lehetne egy megfelelő DL edzővel. Amúgy meg Ramsey és Hargreaves-en kívül nem választanék DB-t Top15-ben, ILB valószínűleg nem lesz olyan aki nekünk kellene (Jack), mert Jaylon-t nem valószínű, hogy első körben kihúznánk. OT-t még elképzelhetőnek tartanám, mert egyik oldal sem olyan, ahova ne lehetne elképzelni jobbat, ezért Decker vagy Conklin is szóba jöhetne. RB, TE, WR-t szintén nem húznék itt. Nálam Lawson és Robinson marad aki a 14. helyen elérhető lesz és akkor én inkább A'Shawn-ra tenném a szavazatom.
peterbadbone
Szerintem Robinson nagyon túl van sztárolva, mint ahogy a többi bama játékos. DT poszton sztem Rankins és Billings is jobb játékos. A kettőből az egyik pedig valószínűleg benn lesz amikor ti választotok.


több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azért írtam Robinson-t, mert szerintem addigra mire mi jövünk, ki fog mennyi Rankins, pontosan a passz siettető képessége miatt. Nálam ők a Top15: Tunsil, Bosa, Jack, Ramsey, Goff, Wentz, Buckner, Stanley, Treadwell, Elliott, Rankins, Hargreaves, Dodd, Lawson és Robinson. A'Shawn-t azért választanám, mert a fal minden posztján van tapasztalata, mind 4-3-ban, mind 3-4-ben. Persze abba nem látok bele, hogy McGee vagy Orr teljesítményével/hozzáállásával/fejlődésével mennyire van megelégedve a stáb, de egy DL akkor ütős, ha van mélysége a rotációnak. Igen amúgy én többet látok Robinsonban, mint egy futás ellen megbízható játékost. Szerintem ő komplexebb játékos lehetne egy megfelelő DL edzővel. Amúgy meg Ramsey és Hargreaves-en kívül nem választanék DB-t Top15-ben, ILB valószínűleg nem lesz olyan aki nekünk kellene (Jack), mert Jaylon-t nem valószínű, hogy első körben kihúznánk. OT-t még elképzelhetőnek tartanám, mert egyik oldal sem olyan, ahova ne lehetne elképzelni jobbat, ezért Decker vagy Conklin is szóba jöhetne. RB, TE, WR-t szintén nem húznék itt. Nálam Lawson és Robinson marad aki a 14. helyen elérhető lesz és akkor én inkább A'Shawn-ra tenném a szavazatom.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nálam így alakulna a draft:

1.kör:A'Shawn Robinson DT-Egy DL nem lehet elég mély és Robinson olyan akit Del Rio is szívesen látna
2.kör: Jeremy Cash SS-Állítólag ez lehet az igazi posztja az NFL-ben
3.kör: Karl Joseph FS-Allen mögött felépülhet, jövőre akár kezdő is lehet
4.kör: Kenyan Drake RB-tudom, nem egy bulldózer, de minden játékszituációban használható, Olawale és Reece meg megoldja a rövid yardokat
5.kör: Matt Judon DE/OLB-passz siettető mindig kell
5.kör: Rashard Robinson CB-project CB, sokat és változatosan kell ennie, és még a posztot is meg kell tanulnia, de itt már csak nyerhetünk vele, max ST-ben jó lesz
6.kör: Brandon Shell OT-mamut méretű OL játékos, ráadásul Raider vér folyik az ereiben, kihagyhatatlan
7.kör: Cassanova McKinzy ILB-ST játékos/futás ölő ILB, ilyen is kell a keretbe
peterbadbone
1.Robinson NT, abból már van két kezdő szintű nálunk. Kicsit túltöltés ez így nekem...vagy te pass rush potenciált is látsz a srácban?
2. Vhogy nem meggyőző Cash nekem. Needre érkezne és lehet rögtön kezdő, de kérdéses sztem mennyire tud majd helyt állni coverage-ban.
3. Remek volna, de sztem nem lesz benn már
4. Jó pick lenne
5. kell a depth Irvin\Mack mögé
5. project pick lenne, de most azon a poszton belefér
6. nem látok benne igazából semmit, de a vére jó 😀
7. jöhet


saját mock:

1/14 - Sheldon Rankins, DT, Louisville - kell a pass rush belülről is
2/44 - Vonn Bell, FS, Ohio State - első naptól kezdő free safety, megbízhatóan szerel és coverage-ben jó
3/75 - C.J. Prosise, RB, Notre Dame - egy futó, aki elkapni is tud
4/114 - Jalen Mills, FS/CB, LSU - jön egy slot CB is (bár lehet hogy Mark Davis megvétózná, mert nőt vert)
5/143 - Willie Beavers, OT, Western Michigan - project tackle, akiből idővel lehetne LT
5/154 - Kavon Frazier, SS, Central Michigan - egy strong safety sem ártana akkor már
6/194 - Elandon Roberts, ILB, Houston - elkel egy 2 down LB is, ha már Lofton cut lett
7/234 - Jakeem Grant, WR/KR,Texas Tech - egy törpe visszahordóval zárjuk a sort.
deyell
1. Erre hajlok én is jelenleg
2. Jó pick, Allen mehet SS posztra stop gapnek vagy lehet Vonn cseréje
3. jó opció lenne, bár kicsit korai nekem talán a RB pick itt még
4. nem FS lenne Ő inkább szted? Oda meg Vonn után talán fölös
5. projectnek ok
5. még akár kezdőbe is kerülhet
6. ok
7. kell Debosa mellé a versenytárs az biztos

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
WillyMo még szabad, ráadásul rappel is szal tökéletes volna sztem ide.
peach
Ez valóban hasznos lehet, mert azt hallottam, hogy ettől az évtől kezdve döntetlennél hosszabítás helyett epic freestyle battle-t tartanak.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nekem csak annyi a bajom, hogy ki lesz a kezdő strong safety? 5. körben ha kezdőt találunk, akkor nagyon örülni fogok.
Slot CB fölösleges, mert ott van akkor Carrie slot-nak.

Továbbra is tartom, hogy elhibázott lépés volt, hogy nem hoztunk egy kezdő szintű SS-t az FA-n, amíg még volt (bár elég szer volt a felhozatal)
Bruce
WillyMo még szabad, ráadásul rappel is szal tökéletes volna sztem ide.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nkemdiche vizitál nálunk.
Amadeus91
Remélem végképp elvetik a srác draftolásának a lehetőségét a látogatás után... sokkal előbb vinném Noah Spence-t, mint Robert-et.
Nálam így alakulna a draft:

1.kör:A'Shawn Robinson DT-Egy DL nem lehet elég mély és Robinson olyan akit Del Rio is szívesen látna
2.kör: Jeremy Cash SS-Állítólag ez lehet az igazi posztja az NFL-ben
3.kör: Karl Joseph FS-Allen mögött felépülhet, jövőre akár kezdő is lehet
4.kör: Kenyan Drake RB-tudom, nem egy bulldózer, de minden játékszituációban használható, Olawale és Reece meg megoldja a rövid yardokat
5.kör: Matt Judon DE/OLB-passz siettető mindig kell
5.kör: Rashard Robinson CB-project CB, sokat és változatosan kell ennie, és még a posztot is meg kell tanulnia, de itt már csak nyerhetünk vele, max ST-ben jó lesz
6.kör: Brandon Shell OT-mamut méretű OL játékos, ráadásul Raider vér folyik az ereiben, kihagyhatatlan
7.kör: Cassanova McKinzy ILB-ST játékos/futás ölő ILB, ilyen is kell a keretbe

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nkemdiche vizitál nálunk, Heeney összetörte a kocsiját.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem csak annyi a bajom, hogy ki lesz a kezdő strong safety? 5. körben ha kezdőt találunk, akkor nagyon örülni fogok.
Slot CB fölösleges, mert ott van akkor Carrie slot-nak.

Továbbra is tartom, hogy elhibázott lépés volt, hogy nem hoztunk egy kezdő szintű SS-t az FA-n, amíg még volt (bár elég szer volt a felhozatal)
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
saját mock:

1/14 - Sheldon Rankins, DT, Louisville - kell a pass rush belülről is
2/44 - Vonn Bell, FS, Ohio State - első naptól kezdő free safety, megbízhatóan szerel és coverage-ben jó
3/75 - C.J. Prosise, RB, Notre Dame - egy futó, aki elkapni is tud
4/114 - Jalen Mills, FS/CB, LSU - jön egy slot CB is (bár lehet hogy Mark Davis megvétózná, mert nőt vert)
5/143 - Willie Beavers, OT, Western Michigan - project tackle, akiből idővel lehetne LT
5/154 - Kavon Frazier, SS, Central Michigan - egy strong safety sem ártana akkor már
6/194 - Elandon Roberts, ILB, Houston - elkel egy 2 down LB is, ha már Lofton cut lett
7/234 - Jakeem Grant, WR/KR,Texas Tech - egy törpe visszahordóval zárjuk a sort.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Mays visszament Cincybe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
ezen a drafton is van egy Raiders-poronty

Aaron Wallace, OLB, UCLA - apja Aaron Wallace volt Raiders linebacker, 102 meccsen kezdett a csapatban. Wallace Jr. 240 fontos rush linebacker, Pro Dayen jó eredményeket produkált. 40-yard dash: 4.57 sec, vertical: 36 inch, broad jump: 10 feet, 10 inch

más hasonlóról tudtok?
deyell
Igen! Van még az RT Brandon Shell (South Carolina), szép méretekkel rendelkezik(6-6/328), ő Art Shell unokája. Illetve még ott van a USC-ről Greg Townsend Jr. is, aki szintén DE-t játszik, mint az apja, csak épp igen sérülékeny. Méretileg ő is rendben lenne:6-3 / 275.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ezen a drafton is van egy Raiders-poronty

Aaron Wallace, OLB, UCLA - apja Aaron Wallace volt Raiders linebacker, 102 meccsen kezdett a csapatban. Wallace Jr. 240 fontos rush linebacker, Pro Dayen jó eredményeket produkált. 40-yard dash: 4.57 sec, vertical: 36 inch, broad jump: 10 feet, 10 inch

más hasonlóról tudtok?

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
2. körben nem lenne rossz

 twitter.com/Rand_Getlin/status/713445870096793600
deyell
Igen, bár az lehet MEJr. karrierjének a végét is jelezné egyben. Eléggé hasonló a két srác...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
2. körben nem lenne rossz

 twitter.com/Rand_Getlin/status/713445870096793600

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
USC's LB/S Su'a Cravens has a visit set up with the Raiders in the coming weeks

mondjuk aki hozzánk jön vizitre, azt általában nem draftoljuk. legalábbis az első körben biztosan nem
deyell
...
SS? WLB? hybrid?
Egyébként el tudom képzelni magunkhoz base csomagoknál box SS-nek és nickel, dime csomagoknál LBnek Heeney\M.Smith mellé, de tuti nem első körben...
Rolni
Lehet megérné az első kört, jó ösztönei vannak. Jaylon meg másodikban mlb-nek. Nézegettem Raglandot, de nekem ő Rolando 2-nek tűnik, geci nagy red flag a gyerek.
Amadeus91
1\14-re azért erős lenne nagyon. Kell akkor egy letrade. J.Smith meg még iszonyat kérdőjeles, ha draftig vmi bíztató infó nem jön a térdéről sztem elcsúszik vagy a 4. körig, mint Lattimore annó.
Ragland terén egyet értünk.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
USC's LB/S Su'a Cravens has a visit set up with the Raiders in the coming weeks

mondjuk aki hozzánk jön vizitre, azt általában nem draftoljuk. legalábbis az első körben biztosan nem
deyell
Pro day-en 4,65-öt futott hivatalosan, de ugye pro day hivatalos azért tud csalóka lenni.
Ekörül futott a combine-on Neal, Thompson, Killerbrew, Kearse...továbbra is kérdés mi lesz a posztja az NFL-ben.
SS? WLB? hybrid?
Egyébként el tudom képzelni magunkhoz base csomagoknál box SS-nek és nickel, dime csomagoknál LBnek Heeney\M.Smith mellé, de tuti nem első körben...
Rolni
kézzel meg 4.58at mértek nála, ott az elektronikát azért lehet teljesen megbízhatónak venni.
Egyre több csapat beszél vele kapcsolatban a S posztról. Magam részéről annyit tudok mondani, hogy 43LB-nek is simán megállná a helyét. Ahogy S posztról közelebb hozták a labdához, még több playt csinált. Rengeteg TFL, sack van a statisztikájában. Átlag feletti foci iq, remek vérvonalak, nem az a bulizós arc, inkább többet edz.
A USC-n mindig az utolsók között hagyta el az edzőpályát és a konditermet. Megköveteli a többi társától is, hogy maximumot nyújtsanak. Igazi kaliforniai arc, szóval itt otthon maradna.
Újonc korától kezdő, sérülés miatt sztem nem is hagyott ki meccset.
Habi
Köszi az infókat! Én bírom a srácot és a 2. körben tudnék neki örülni, de lehet nem lesz ott már elérhető.
Rolni
Lehet megérné az első kört, jó ösztönei vannak. Jaylon meg másodikban mlb-nek. Nézegettem Raglandot, de nekem ő Rolando 2-nek tűnik, geci nagy red flag a gyerek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
USC's LB/S Su'a Cravens has a visit set up with the Raiders in the coming weeks

mondjuk aki hozzánk jön vizitre, azt általában nem draftoljuk. legalábbis az első körben biztosan nem
deyell
Pro day-en 4,65-öt futott hivatalosan, de ugye pro day hivatalos azért tud csalóka lenni.
Ekörül futott a combine-on Neal, Thompson, Killerbrew, Kearse...továbbra is kérdés mi lesz a posztja az NFL-ben.
SS? WLB? hybrid?
Egyébként el tudom képzelni magunkhoz base csomagoknál box SS-nek és nickel, dime csomagoknál LBnek Heeney\M.Smith mellé, de tuti nem első körben...
Rolni
kézzel meg 4.58at mértek nála, ott az elektronikát azért lehet teljesen megbízhatónak venni.
Egyre több csapat beszél vele kapcsolatban a S posztról. Magam részéről annyit tudok mondani, hogy 43LB-nek is simán megállná a helyét. Ahogy S posztról közelebb hozták a labdához, még több playt csinált. Rengeteg TFL, sack van a statisztikájában. Átlag feletti foci iq, remek vérvonalak, nem az a bulizós arc, inkább többet edz.
A USC-n mindig az utolsók között hagyta el az edzőpályát és a konditermet. Megköveteli a többi társától is, hogy maximumot nyújtsanak. Igazi kaliforniai arc, szóval itt otthon maradna.
Újonc korától kezdő, sérülés miatt sztem nem is hagyott ki meccset.
Habi
Köszi az infókat! Én bírom a srácot és a 2. körben tudnék neki örülni, de lehet nem lesz ott már elérhető.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!