NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem JDR most már tudja használni Reggiet, mert az újoncévét leszámítva piszkosul rosszul játszott Jack keze alatt. Nem véletlen, hogy 2 zacskó mogyoróért cseréltük el, és mindenki ünnepelt, mikor elment.
iktriad
Szerintem JDR a kapcsolat miatt jött fel. Norton most a D playcaller, tehát ő lesz felelős azért hogy hogyan használjuk.
Bruce
Más a séma, más a csapat körülötte, azóta Ő is fejlődött és más játékos lett...de persze meg kell nézni majd élőben...
Rolni
Remélem nem lesznek olyan rossz DB edzői, mint akkor nálunk.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
itt tart most a védelem (azt leszámítva hogy nem McDonald a kezdő SS)


choose life
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Blairt nem láttam még ijen magasan, de nagyonjó húzás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
rotoworld 7 körös Raiders mock Evan Silva jóvoltából...

Round 1 (14): RB Ezekiel Elliott, Ohio State - What Evan wants, Evan gets. The case could be made for the Eagles, Giants and Dolphins, among other teams, to select Elliott. But the case can be made against it as well, and I’ve seen beat writers for said teams make them. Personally, I view Elliott as a foundation piece of an NFL offense and a true three-down back.

Round 2 (44): DL Ronald Blair, Appalachian State - I love Blair’s game. He is an extremely explosive and powerful player to jolt his opponent, shed and make plays in the backfield. He can play all the way from outside the tackle to over top of the center. Blair also has a great motor.

Round 3 (75): LB Joshua Perry, Ohio State - The Raiders have two athletic linebackers in Smith and Heeney, along with a few backups. Perry is an above-average athlete and would offer size (6’4”/254 lbs) and a downhill presence that the Raiders might be lacking at the position.

Round 4 (114): S DeAndre Houston-Carson, William & Mary - DHC is involved in almost every tackle made during William & Mary games. Seriously, turn on any game and you’ll see him flying into the box to make his presence felt.

Round 5 (143): CB Nick VanHoose, Northwestern - VanHoose missed the East West Shrine Game due to a finger injury, and we’d associate his quiet draft process with that. On the field, he shows ball skills and the athleticism to stick with receivers during breaking routes and downfield.

Round 5 (154): EDGE Curt Maggitt, Tennessee - Maggitt might fall to this spot purely due to injury. However, when on the field, Maggitt showed promise as a pass rusher and drop end.

Round 6 (194): T Avery Young, Auburn - Young’s positive traits are his movement for a 325-plus pound blocker and his experience at guard and tackle.

Round 7 (234): C Kyle Friend, Temple - Squatty, powerful and tough.


a 4. körös pickre Nelson érkezésével nincs szükség, inkább egy SS kellett volna. az utolsó 3 játékost nem vágom.
deyell
Megnéztem hozzá az elemzést is...DL, RB, ILB a 3 fő need szerinte. Nem igazán értem, h az SS posztot, hogyan sikerült benéznie...illetve gyakorlatilag Ő a Nelson-FS, Carrie-SS duo-t várja, ezek szerint nála Carrie inkább SS, mint CB...így mondjuk érthető az indoklás, de nem biztos, h egyet értek ezzel...

DL bár részint jogos, nagyban függ Mario sérülésétől. Ha Ő rendben lesz akkor nem ennyire égető a need, de elférne egy belső pass rusher. Blair Edwards vagy Autry helyére érkezhetne hozzánk. Ha MEJr. játékra alkalmas, akkor fölösleges, ha nem akkor meg sztem kevés. Jonathan Bullard lenne akkor inkább frankó pick up sztem.

RB jogos need. Lehet kiegészítő Murray mellé, mögé, de érkezhet BPA alapon olyan futó is akár aki jövőre lecserélni Murray-t és majd hozunk az új RB mögé vki köv drafton is...Elliott első körben lehet BPA lesz és nem tiltakoznék ellene, de sztem 3.-4. körben is elég lenne RB-t hozni.

ILB valóban need. Vagy egy ász kéne every down kezdőnek vagy egy futás ellen erős fazon Heeney mögé, mellé. Perry, ha benn lesz ott jó pick up lehet, de én sok helyen 2. körben látom őt...

DHC inkább FS prospect, annak nem rossz, szóval nem kiabálnék ellene, de SS ettől még nincs a csapatban...Ha a 2. körös DL helyett SS jön és itt egy FS prospect akkor sztem rövid és hosszútávon is jók lehetünk.

Többi emberkét nem igen ismerem, de a posztok kb rendben vannak...ha érkezik SS és Carrie megy vissza CB-nek akkor a CB pick fölös és jöhetne inkább slot WR, returner talán...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Tvoábbra is Jaylon/Cravens picket akarok. Utóbbi jöhetne 14-re. Erősen Honey Badger érzésem van vele kapcsolatban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ilyen körülmények között Elliott érkezésétől nem lennék meglepődve, sőt akár még jó húzásnak is minősíthető a dolog.

2-ban SS Karl Joseph-et húznám, így a negyedik körben jöhetne egy DL vagy OL projekt emberke.

De a számomra legideálisabb az lenne, hogy egy letrade keretében az első kör vége környékén felhúznánk Jaylon Smith-t vagy Karl Joseph-et, amelyikre veszélyesebbek a környező csapatok. Aztán a saját második körünkkel a másikukat. Ha mondjuk kapnánk egy idei második körös plusz cetlit, akkor azzal vagy a 3. körössel hoznék egy futót.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
rotoworld 7 körös Raiders mock Evan Silva jóvoltából...

Round 1 (14): RB Ezekiel Elliott, Ohio State - What Evan wants, Evan gets. The case could be made for the Eagles, Giants and Dolphins, among other teams, to select Elliott. But the case can be made against it as well, and I’ve seen beat writers for said teams make them. Personally, I view Elliott as a foundation piece of an NFL offense and a true three-down back.

Round 2 (44): DL Ronald Blair, Appalachian State - I love Blair’s game. He is an extremely explosive and powerful player to jolt his opponent, shed and make plays in the backfield. He can play all the way from outside the tackle to over top of the center. Blair also has a great motor.

Round 3 (75): LB Joshua Perry, Ohio State - The Raiders have two athletic linebackers in Smith and Heeney, along with a few backups. Perry is an above-average athlete and would offer size (6’4”/254 lbs) and a downhill presence that the Raiders might be lacking at the position.

Round 4 (114): S DeAndre Houston-Carson, William & Mary - DHC is involved in almost every tackle made during William & Mary games. Seriously, turn on any game and you’ll see him flying into the box to make his presence felt.

Round 5 (143): CB Nick VanHoose, Northwestern - VanHoose missed the East West Shrine Game due to a finger injury, and we’d associate his quiet draft process with that. On the field, he shows ball skills and the athleticism to stick with receivers during breaking routes and downfield.

Round 5 (154): EDGE Curt Maggitt, Tennessee - Maggitt might fall to this spot purely due to injury. However, when on the field, Maggitt showed promise as a pass rusher and drop end.

Round 6 (194): T Avery Young, Auburn - Young’s positive traits are his movement for a 325-plus pound blocker and his experience at guard and tackle.

Round 7 (234): C Kyle Friend, Temple - Squatty, powerful and tough.


a 4. körös pickre Nelson érkezésével nincs szükség, inkább egy SS kellett volna. az utolsó 3 játékost nem vágom.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Remélem JDR most már tudja használni Reggiet, mert az újoncévét leszámítva piszkosul rosszul játszott Jack keze alatt. Nem véletlen, hogy 2 zacskó mogyoróért cseréltük el, és mindenki ünnepelt, mikor elment.
iktriad
Szerintem JDR a kapcsolat miatt jött fel. Norton most a D playcaller, tehát ő lesz felelős azért hogy hogyan használjuk.
Bruce
Más a séma, más a csapat körülötte, azóta Ő is fejlődött és más játékos lett...de persze meg kell nézni majd élőben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Remélem JDR most már tudja használni Reggiet, mert az újoncévét leszámítva piszkosul rosszul játszott Jack keze alatt. Nem véletlen, hogy 2 zacskó mogyoróért cseréltük el, és mindenki ünnepelt, mikor elment.
iktriad
Szerintem JDR a kapcsolat miatt jött fel. Norton most a D playcaller, tehát ő lesz felelős azért hogy hogyan használjuk.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem JDR most már tudja használni Reggiet, mert az újoncévét leszámítva piszkosul rosszul játszott Jack keze alatt. Nem véletlen, hogy 2 zacskó mogyoróért cseréltük el, és mindenki ünnepelt, mikor elment.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Jövőre pedig irány a PO.
Bruce
Miért, úgy érzed idén nem lesz meg?
Matthew99
Hát nem tudom, sajnos az utóbbi jónéhány év óvatossá tett ebben a tekintetben! : D
Bruce
Pedig mikor ha nem most kezdene el reménykedni a szurkoló. Már a tavalyi csapat is mutatott életjeleket, van egy jó Qb, egy állat DE és a FA mozgások is nekem laikusként ésszerűnek és előremutatónak tűnnek. És még ellőttünk a draft is.
Matthew99
Ez így is van.
De még azért elég sok kérdőjel van és játszani sem láttuk még a csapatot. Tavaly is voltak olyan jelek, hogy ez egy jó kis csapat lehet, aztán rá egy hétre, meg a "same ol' Raiders" jött.

Mindenesetre a fal pofásan néz ki az offense oldalon. Carr a jelek szerint fejlődik szépen és van egy TOP 10-es elkapópárosa. Van egy fiatal TE, aki mind blokkolás mind elkapás terén jó lesz. Murray személyében egy átlagosnál talán kicsivel jobb futónk van, de ide kell kiegészítés.
Tehát az offense jó lesz.

A védelemben több a kérdőjel, hiszen nincsen kezdő SS-ünk és meghatározó MLB-nk, a többi poszt azt hiszem itt is rendben van többnyire (plusz kérdőjel még Mario Edwards egészségi állapota) Szóval, ha behúznánk Karl Joseph-et és Jaylon Smith-t, akkor lenne jövő évre teljes a csapatunk.
Bruce
hát az úgy eléggé brutálul nézne ki, főleg ha mindkét játékos teljesen felépülne. Mondjuk Josephre a hírek szerint már szezonkezdetre is van esély hogy felépül.


több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jövőre pedig irány a PO.
Bruce
Miért, úgy érzed idén nem lesz meg?
Matthew99
Hát nem tudom, sajnos az utóbbi jónéhány év óvatossá tett ebben a tekintetben! : D
Bruce
Pedig mikor ha nem most kezdene el reménykedni a szurkoló. Már a tavalyi csapat is mutatott életjeleket, van egy jó Qb, egy állat DE és a FA mozgások is nekem laikusként ésszerűnek és előremutatónak tűnnek. És még ellőttünk a draft is.
Matthew99
Ez így is van.
De még azért elég sok kérdőjel van és játszani sem láttuk még a csapatot. Tavaly is voltak olyan jelek, hogy ez egy jó kis csapat lehet, aztán rá egy hétre, meg a "same ol' Raiders" jött.

Mindenesetre a fal pofásan néz ki az offense oldalon. Carr a jelek szerint fejlődik szépen és van egy TOP 10-es elkapópárosa. Van egy fiatal TE, aki mind blokkolás mind elkapás terén jó lesz. Murray személyében egy átlagosnál talán kicsivel jobb futónk van, de ide kell kiegészítés.
Tehát az offense jó lesz.

A védelemben több a kérdőjel, hiszen nincsen kezdő SS-ünk és meghatározó MLB-nk, a többi poszt azt hiszem itt is rendben van többnyire (plusz kérdőjel még Mario Edwards egészségi állapota) Szóval, ha behúznánk Karl Joseph-et és Jaylon Smith-t, akkor lenne jövő évre teljes a csapatunk.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Jövőre pedig irány a PO.
Bruce
Miért, úgy érzed idén nem lesz meg?
Matthew99
Hát nem tudom, sajnos az utóbbi jónéhány év óvatossá tett ebben a tekintetben! : D
Bruce
Pedig mikor ha nem most kezdene el reménykedni a szurkoló. Már a tavalyi csapat is mutatott életjeleket, van egy jó Qb, egy állat DE és a FA mozgások is nekem laikusként ésszerűnek és előremutatónak tűnnek. És még ellőttünk a draft is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jövőre pedig irány a PO.
Bruce
Miért, úgy érzed idén nem lesz meg?
Matthew99
Hát nem tudom, sajnos az utóbbi jónéhány év óvatossá tett ebben a tekintetben! : D
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Jövőre pedig irány a PO.
Bruce
Miért, úgy érzed idén nem lesz meg?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én a két sérültet: Joseph-et és Jaylon Smith-t hoznám, aztán ők jövőre már teljes erőbedobással erősítenének minket. Idén meg SS-nek Carriet játszatnám. Jövőre pedig irány a PO.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Örülök Reggie Nelson érkezésének. Bár korosabb playa, de fontos igazolás lesz ez, mert hátul FS poszton nem baj, h nem egy rookie rohangászik...Carrie így sztem marad CB és egyértelműen az SS a legnagyobb need, ahova Nate Allen bedobható, ha ég a ház, de fontos lenne azonnal bevethető rookie a posztra.

Nelson és Allen jelenléte azt is megengedi sztem, h a FS posztra ne húzzunk idén embert, ha nem találunk jó valuen embert, de én tudnék örülni egy project FS-nek is vhol a középső-hátsó körökben.

1. kör BPA vagy trade down
2.kör SS: Karl Joseph, Keanu Neal, Darian Thompson, Su'a Cravens
3.-7.BPA

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Reggie Nelson agrees to terms with Raiders, per source.

Jó sign szerintem 😊 Tetszik ami itt történik.
tenorx
2 évre
Amadeus91
Ahogy várható volt.

Ezek szerint nem is volt olyan rossz az a szerződés.

Én örülök, jó játékos érkezett hiányposztra, jó szerződéssel és még péntek sincs!

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Reggie Nelson agrees to terms with Raiders, per source.

Jó sign szerintem 😊 Tetszik ami itt történik.
tenorx
2 évre

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Reggie Nelson agrees to terms with Raiders, per source.

Jó sign szerintem 😊 Tetszik ami itt történik.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
WR/KR Jeremy Ross távozott a csapattól, a Jets az új állomáshelye. Nem hiszem, hogy hiányozni fog.

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
sztem meg ne draftoljunk CB-t az első körben.
deyell
Szerintem minden azon múlik hogy a vezetőség miként tekint Carrire ( Cb vs S)
Illetve abban biztos vagyok hogy első körben poszt Függetlenül BPA-zni fog Reggie mert bár kezdünk csapatnak kinézni ami szokatlan és jó érzés de kell még a tehetség. Az abszolút needre húzástol meg messze vagyunk



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
sztem meg ne draftoljunk CB-t az első körben.

choose life
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Houston CB William Jackson járt nálunk, egyesek az idei felhozatalból a legjobb cover CB-nek tartják.
peterbadbone
Jó játékos de szerintem VH3 a legjobb cover corner idén, mondjanak akármit a méretéről.


több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Houston CB William Jackson járt nálunk, egyesek az idei felhozatalból a legjobb cover CB-nek tartják.